Συζητήσεις - ΑΝΕΞΙΤΗΛΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
Χρήστης: kayth_timwros
Θέμα: ΑΝΕΞΙΤΗΛΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
Ημερομηνία: 25/04/10 05:57

νιωθω ενα δεος,,,, μια ευχαριστηση, μια μοναδικη ικανοποιηση κ χαρα οταν κοιταζω παλιες εκπομπες στη κρατικη τηλεοραση. ποσο μαφικο για μενα ειναι να βλεπω κατι που γυριστηκε πριν χρονια......να βλεπω ανθρωπους που τοτε υπηρχαν.... σημερα ισως να μην υπαρχουν.... κ ομως εκει υπαρχουν... αιχμαλωτιστηκαν για παντα......γιναν αθανατοι....

ποσο μ αρεσει να κοιταζω παλιες φωτογραφιες,, αλλης εποχης,, αλλης παστας ανθρωπων..... κιτρινισμενες, ανεγγιχτες απο το χρονο... υπαρχουν εκει... κι ας μην υπαρχει αυτος που απεικονιζεται σ αυτες....εκεινη η στιγμη που φωτογραφηθηκε παγωσε το χρονο, κ ειναι εκει,,, κι ας λειπει...

γραμματα κιτρινισμενα.. μισοσκισμενα σε καποια σημεια.... ερωτικα,,,,, μιας αγαπης παλιας...που ο χρονος μπορει να τη τελειωσε... αλλα το γραμμα μενει εκει... ανεξιτηλο στο χρονο...τα λογια μεινανε... οσα χρονια κι αν περασαν... οσα κι αν περασουν.....

Απάντηση από kayth_timwros:

firstblood :)

ddoobb σωστα,,

eklekth καλημερα

saos ομως η καμερα αιχμαλωτισε για παντα τη στιγμη,, που ηταν ζωντανοι..

lemeatora :)

cuttysark6 πολυ σωστα,,

ti koitas esy :)

protsaki ωραιοι κ ταιριαστοι στιχοι..

tarantula xaxaxaxaxaxaxa

matrix καλημερα,,, ναι αιχμαλωτιστηκαν νικωντας τον χρονο...

οι εκπομπες οι παλιες που αναφερομαι,, κ πραγματικα παρακολουθω με ευχαριστηση κ χαμογελο,,προβαλλονται τα χαραματα στη ετ1. εχουν ποιοτητα,, επιπεδο,,, απλοτητα.. αμεσοτητα,,, κ ειναι πριν πολλα χρονια γυρισμενες,,,,,κ τις απολαμβανω πραγματικα ,,οποιος ειναι νοσταλγος του παρελθοντος,, εστω κ του κοντινου,, θα τις γευτει οπως εγω,, με χαμογελο...

:)

Απάντηση από ma_trix:

------>ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΕ....ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ

ΦΡΑΣΗ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ..

------>.....γιναν αθανατοι....

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.......

Απάντηση από tarantula:

perasmena megaleia dihgwntas ta na klais...!

Απάντηση από protsaki:

ΑΝΕΞΙΤΗΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ

ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙΑ ΔΕΙΑ

ΔΙΧΩΑ ΝΟΜΗΜΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

ΑΝΕΞΙΤΗΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΙΝΕ

ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

ΟΣΟ ΤΠΤ ΜΟΥ ΛΕΝΕ

ΑΝΕΞΙΤΗΛΑ

Απάντηση από deleteduser:

ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ Η ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΩΣΤΗ Η ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ

ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΟΜΩΣ

....ΑΛΛΑ ΑΣ ΑΝΑΛΥΘΕΙ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη TI_KOITAS_ESY ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από cuttysark6:

ΟΛΟΙ ΟΔΕΥΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΠΙΓΕΙΟ ΤΕΛΟΣ.. Η ΣΑΡΚΑ ΣΑΝ ΥΛΗ ΕΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΙΩΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΘΑΡΤΗ ΓΙΑΥΤΟ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΕΝΕΙ.......

Απάντηση από cuttysark6:

ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΙΟ ΑΓΝΕΣ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΙΟ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ( ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ...) .. ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΛΗΚΤΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ......

Απάντηση από lemeatora:

:)))))

Απάντηση από saos:

μια φορα εκανα το λαθος να δω το γαμο μου στο βιντεο. οι μισοι που ηταν στην εκκλησια ειναι νεκροι σημερα. το ξεκινησα για πλακα αλλα εγινα λασπη :(

Απάντηση από deleteduser:

exw dei kati paromoies ekpompes.ase poy exei fash na blepei pos htan oloi prin k pos allakan.kalhmera.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη eklekth2 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από ddoobb:

η τεχνολογία βοηθα...

αλλά και η ψυχή δεν ξεχνά τίποτα από όλα έχει γνωρίσει...τα κρατάει μέσα της...και τα βγάζει στην επιφάνεια όταν ζητηθεί...

Απάντηση από Firstblood:

Πολύ συγκινητικο

Απάντηση από god_river:

Οταν οι παλιες φωτογραφιες ,τα κιτρινισμενα γραμματα και οι εικονες ειναι δικων μου ανθρωπων το μονο που νιωθω ειναι ειναι μια πικρη γευση στο στομα .

Εχω χρονια ν ανοιξω το παλιο μπαουλο με τις αναμνησεις και δεν ξερω αν θα το επιχειρησω ποτε ξανα.

καλημερα...

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.