Συζητήσεις - καλυτερη εταιρεια κινητης τηλεφωνιας?
Χρήστης: kayth_timwros
Θέμα: καλυτερη εταιρεια κινητης τηλεφωνιας?
Ημερομηνία: 17/01/13 04:21

ποια ειναι?

Απάντηση από Dikigorina86:

Wind... !

Απάντηση από bandog:

προσωπικα εχω συνδεση κοσμοτε εδω και χρονια (ξεκινησα με τελεστετ) και δεν εχω παραπονο.

και λογικες χρεωσεις και ικανοποιητικη καλυψη και εκπτωσεις....

σε φιλους εχουν γινει λαμογιες με χρεωσεις σε 5ψηφιους αριθμους ....

το ζητημα ειναι και σαν καταναλωτης να ξερεις τι ζητας και να εξασφαλιζεις τα δικαιωματα σου και την ασφαλεια σου...

παντως η wind τελευταια παρουσιαζεται ιδιαιτερα ανταγωνιστικη στις τιμες της...

ειχα wind επι 5 χρονια στην ιταλια και ηταν μακραν η κορυφαια καρτοκινητη και αν ακολουθησει αναλογη πολιτικη και χρεωσεις στην ελλαδα , νομιζω θα θριαμβευσει.

Απάντηση από juan1975:

wind

οσο και να προσπαθουν στην cosmote....

Απάντηση από dimos47ki7:

εχω vodafone απο το 1998 (ενταξει panafon τοτε) και δεν την αλλαζω...σημα καμπανα, γρηγορο ιντερνετ στο κινητο, καλη ποιοτητα στις κλησεις και βολικα πακετα ακομα και για ταξιδια σε εξωτερικο

ειδικα οταν μου σβησανε 450!!! ευρω που ειχα χρεωθει σε χρηση ιντερνετ απο δικο μου λαθος, την εκτιμησα ακομα περισσοτερο...μου ειπαν απλα "μην ανησυχειτε, και αλλοι εκαναν το ιδιο λαθος και εννοειτε οτι δεν θα τα πληρωσετε" και απλα μου ενεργοποιησαν αναδρομικα ενα πακετακι ιντερνετ με 10 ευρω στο οποιο χρεωθηκε ολη η χρηση που εκανα και το οποιο μου το απενεργοποιησαν εναν μηνα μετα απο μονοι τους αφου με ειχαν ενημερωσει (δεν προσπαθησαν δλδ ουτε καν να το αφησουν ενεργο για να πληρωνω 10αρικο καθε μηνα)

Απάντηση από GEANNA69:

9:

absolutely.. H COSMOTE einai h xeiroteri etaireia ever k me diafora !!

Kanena sovaro paketo pou na symferei

Kamia poiotita stin epikoinwnia (olo TI? kai TI? rotas giati dn akous)

Diakoptetai h synomilia me kati parasita wres wres

To sima den pianei sxedon pouthena

Otan vrexei grafei panta "EKTOS DIKTYOU"

gtp dld

H lysh einai WIND or VODAFONE

Exoun kalytera paketa omilias sms k internet k kalyteri poiothta simatos k epikoinwnias

Se INTERNET epilegw VODAF. se OMILIA kai WIND kai VODAF

Pantws se genikes grammes kai pros apofygh provlimatwn, asxetws me to poia exei oikonomikotera paketa k kalyterh epikoinwnia kai oi 3 etaireis psiloklevoun k kanoun malakies opote mporoun. Einai nomika kalymenes. Opote..

NA KOITATE PANTA ME LEPTOMEREIA TA "MIKRA GRAMMATA" KAI TOUS OROUS XRHSHS SE OTI KI AN KANETE. ALLIWS THA TREXETE K DE THA FTANETE

De tha ksexasw me tin COSMOTE pou exw eixa valei paketo omilias, parolo auta mou efage 19 eurw kai otan kalesa na akousw ypoloipo m leei "EXETE -19EURW"

ai sto dialo lew. k na fantasteis gia na pareis til tin EKSYPIRETHSH PELATWN thelei na xeis kai monades mi xesw..

Anagkastika na xrisimopoihsw to cosmote enos filou.

Ntaksei to lysane to thema m ena sygnomi k me to oti epanaferane to poso alla telos pantwn. Kanonika eprepe na me apozimiosoun. me afisan toses meres xoris na mporw na parw ena tilefwno. karagkiozides..

Απάντηση από DebianLinuks:

αστα... τα ιδια και εγω με κοσμοτε. εχει η αδερφη μου, και ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που παει να μιλησει, ολο κλεινει, χανεται το σημα, και αυτο γινεται ΠΑΝΤΟΥ. καθε φορα που την ακουω και "μιλαει" στο κινητο (που δεν μιλαει, γι'αυτο και τα ""), με ερχεται να την βουτηξω το κινητο και να το πεταξω μεσα στο νεροχυτη (νταξει, το κινητο δεν με εφταιξε σε κατι, και τουλαχιστον θα επιβιωσει γιατι ειναι αδιαβροχο, αλλα θα εχω εκτονωσει καπως τα νευρα μου)

δεν ξερω τι γινεται με δαυτους. οσο αξιοπιστο καλωδιακο δικτυο εχει ο πΟΤΕς, αλλο τοσο ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣΟ ειναι το δικτυο κινητης του.

Απάντηση από Pokemon640:

και μη με ρωτάτε η νομίζετε ότι φταίει η συσκευή. 35 κινητά έχω αλλάξει (ειδικά στη cosmote).

Απάντηση από Pokemon640:

έχω και τις 3 εταιρίες

Wind : καλή σε όλα, δεν με απογοήτευσε.

Vodafone : εξίσου, κανένα παράπονο, πιάνει σήμα και σε ποιο δύσκολα μέρη, έχω και το πακέτο student Xclusive.

cosmote: έχω να βάλω κάρτα 7 μήνες τώρα, δεν τη χονεύω ποτέ, δεν με ακούνε δεν τους ακούω, όπου και να είμαι, είτε σπίτι μου στην Αθήνα είτε οπουδήποτε αλλού που κάνω ταξίδια πολύ δύσκολο να πιάσει σήμα η να ακούσω τον άλλο σαν άνθρωπος. Δεν θα δούν δραχμή από εμένα και πολλά κοροϊδα πιάσαν όλα αυτά τα χρόνια.

Απάντηση από GEANNA69:

kamia

Απάντηση από ksemparkos1:

Τα σύννεφα καπνού των ινδιάνων είναι η καλύτερη , αν έχει άπνοια βέβαια .

Καφενείο έγινε και εδώ.

Απάντηση από valentini_19:

gia oikonomika pros olous frog...... k whats up gia mono whats up...

Απάντηση από Akhs_S:

htc φυσικά

Απάντηση από ReDoRdEaD7:

vodafone,an kai exo cosmote......

Απάντηση από Free89Rose:

κοσμοτε για ολη την ελλαδα

Απάντηση από M_Y_S_E_L_F_1:

wind

για μεσα στην αθηνα

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.