Συζητήσεις - ΠΩΣ ΘΑ ΣΒΗΣΩ E-MAIL ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ;
Χρήστης: loukia3
Θέμα: ΠΩΣ ΘΑ ΣΒΗΣΩ E-MAIL ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ;
Ημερομηνία: 11/09/10 00:49

ΕΧΩ ΕΝΑ Ε-MAIL @ΗΟΤΜΑΙL.COM ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ.ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ...

Απάντηση από anthi311:

den sbhnontai ta mail..exw prospathisei polles ores mia fora kai parolo pou exei epilogh diagrafhs dne sbhnete to mono pou exeis na kaneis einai na sbhseis oles tis epafes sou ola ta mails kai teleiwse h upothesh dne ksanampaineis..

Απάντηση από JOHNPARK:

ακολουθησε οδηγιες του φορεα που το εχεις ανοιξει

Απάντηση από kitsakosR21:

apo oti kserw ta email dn sbinontai

Απάντηση από loukia3:

Μαρκαρουμε το ονομα που εχουμε...ποιο ειναι αυτο,μας βγαζει παραμετρους εισοδος στο messenger,περισσοτερα θεματα,λογαριασμος,επιλογες.Μαρκαρουμε την παραμετρο λογαριασμο...μας βγαζει κατω με μπλε γραμματοσειρα κλεισιμο του λογαριασμου σας το μαρκαρουμε...μας βγαζει μια σελιδα με τα στοιχεια μας,στο τελος δινουμε το κωδικο μας παταμε ναι,μετα μας ξαναβγαζει μια επιβαιβεωση παταμε οκ,και σε 270 ημερες σβηνετε ο λογαριασμος,μα δεν πρεπει να μπαινουμε...Ελπιζω να βοηθησα κ.fleeet...

Απάντηση από Fleeet:

loukia gia pes kai se mas na xeroume

Απάντηση από loukia3:

Κυρια siwph_mou,κυριε Zaedathor,κυριε Quasimoto σας ευχαριστω πολυ που απαντησατε.Βρηκα ακρη τελικα...

Απάντηση από siwph_mou:

prin dio xronia eixa asxolh8ei me ena palio e mail poy eixa kai tote to afhnes kanena eksamhno xwris na mpeis kai apenergopoiotan mono tou apla de mpaineis kai teleiwse h upo8esh!

Απάντηση από Zaedathor:

χμ νομιζω πλεον πρεπει ο καθενας να τον διαγραφει μονος του.

Απάντηση από Quasimoto:

Αν το αφήσεις για κάποιο διάστημα αχρησιμοποίητο (νομίζω 1-1.5 μήνα) αυτό διαγράφεται αυτόματα... Τουλάχιστον παλαιότερα έτσι γινόταν, τώρα δεν είμαι σίγουρος... Αλλιώς πάνε στο hotmail και κοίτα τις ρυθμίσεις, κάπου θα έχει διαγραφή...

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.