Συζητήσεις - 3D TV
Χρήστης: greengate13
Θέμα: 3D TV
Ημερομηνία: 17/05/10 01:20

to mellon ths tv?mono osoi exoun ta eidika gyalia vlepoun?axizei h gia na mas trwne ta lefta?

Απάντηση από greengate13:

9 to avatar ti einai?

Απάντηση από vaggelisz2009:

8. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΑΙΝΙΑ 3d

ma den xreiazete blu ray gia na deis to avatar se 3d tv mono ta gyalia fantazomai ta opoia 8a kanoun thn diafora

Απάντηση από supermakis:

ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΙΛΟ

(ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΟΥ ΕΣΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ...)

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤV ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ BLU RAY PLAYER

ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΕΙ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΔΙΣΚΑΚΙΑ (ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΕΥΡΩ ΑΚΟΜΑ)

ΚΑΙ HDMI ΚΑΛΩΔΙΟ ΥΨΙΛΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (+50 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ)

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ

ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΕΙΔΗ ΓΥΑΛΙΩΝ

ΤΑ "ΑΠΛΑ" ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΥ ΚΛΕΙΣΤΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 200 ΕΥΡΩ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΙΣΤΑΤΕ Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΩΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΦΩΤΟ ΕΠΙΛΗΨΙΑ

ΙΣΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ

Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ....

Υ.Γ. ΤΟ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ SKY ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 3D KANΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ MANCHESTER-CHELSY

ΚΑΙ ΤΩΡΑ (ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΦΥΣΙΚΑ) ΘΑ ΠΡΟΒΑΛΕΙ ΣΕ 3D ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

poios milhse gia 2.900 e mhn trela8oume...http://www.skroutz.gr/s/264588/LG-42LX6500-42%22.html

auth einai mia logikh timh giauta pou prosferei

Απάντηση από poison__ivy:

Μια χαρά έχω επιζήσει μέχρι τώρα χωρίς τρισδιάστατη τηλεόραση, και σκοπεύω να τα καταφέρω μια χαρά χωρίς αυτήν για πολύ καιρό ακόμα.

Την προηγούμενη εβδομάδα μου έστειλαν διαφημιστικό μέιλ από τον Κωτσόβολο και πατώντας πάνω σε μία τηλεόραση στην τύχη, είδα ότι κάνει 2.900 ευρώ. Και είμαι σίγουρη ότι ακόμα και στις μέρες που ζούμε, θα βρεθεί ο μ@λ@κ@ς που θα σκάσει τα 3-4 μηνιάτικα να την αγοράσει, για να του προσφέρει τί ακριβώς;

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο 2. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ

ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΦΟΡΑΝΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ!ΕΧΩ ΔΕΙ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ

Απάντηση από sed10:

το μέλλον ναι, το παρόν όμως όχι! Από οτι βλέπω ποτέ καμια πρωτοεμφανιζόμενη τεχνολογία δεν αξίζει. Και υπερτιμημένη είναι και με τεχνικές ατελειες. Αλλά τρέχουμε σαν κορόιδα οι περισσότεροι με τα προιόντα τεχνολογίας γενικότερα, με γκατζετάκια και @@ριες

Απάντηση από KALINIXTAS:

Egw pinw ouzo esu ti pineis?

(bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.