Συζητήσεις - ti allo na balw???
Χρήστης: anna1906
Θέμα: ti allo na balw???
Ημερομηνία: 16/03/09 14:51

www.mypet.pblogs.gr

exw ena mathima k prepei na ftiaksw to sugkekrimeno blog k d exw idea ti allo mporw na balw...

pleaseeeee, peite mou tis idees sas!!!

Απάντηση από xara:

http://www.youtube.com/watch?v=Ao2v0Ci21pE

;)

Απάντηση από PuertoLaCruz:

geia sou, mia ratsa skilwn pou den exeis valei einai ta weimaraner einai teleia skilia. episis mporeis na valeis aggelies, onomata gia gates k skilous, iatrika 8emata akoma k ktiniatrous an 3ereis. elpizw na voi8isa. kali epitixia.

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

ela kalo einai !!!! ;)

Απάντηση από Loup_Garou:

Βάλε καρδιά μου το ποιο σέξυ φορεμά σου

και εκείνο το αρωμά σου το μεθυστικό

Θέλω απόψέ να σε κυκλοφορήσω

ντύσου στολίσου και πάμε για ποτό :_

_:-P _:-P _:-P

Απάντηση από chrisasid:

τι ματια ειναι αυτα βρε παιδι μου?

Απάντηση από tsoglani:

Na baleis kalytero logo poy na exei sxesh me to 8ema soy.. Na allakseis to header soy se kati pio "kseka8aro" dinwntas emfash sto logo yparkshs toy blog soy..Na pros8eseis links apo alla blogs kai sites poy asxoloynte me to idio 8ema me esena..Na prossegiseis alloys bloggers (ennoeite me sxetiko 8ema) wste na allhlodiafhmisteite...Basika den eisai kseka8arh me to ti akribws skopo exei to ma8hma soy kai poios o stoxos soy gia na grapsw kati parapanw ;)

Απάντηση από Miket83:

Bgale to Markes skylon :P apo katw exeis kai Ratses skylon. Den ksereis poio einai to swsto kai ta afhses kai ta 2 gia pan endexomeno? :P

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.