Συζητήσεις - ΔΑΝΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Χρήστης: zio24
Θέμα: ΔΑΝΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Ημερομηνία: 24/12/09 06:42

Γεια σας,θα ηθελα να σας ρωτησω κατι. Βασικα θελω να παρω ενα αυτοκινητο απο ιδιωτη το οποιο κοστιζει 7.500ευρω μετρητα και θα θελω να παρω δανειο απο τραπεζα.

Εχω εκκαθαριστικο στο οποιο αναγραφεται μονο ενα σπιτι που ειναι στο ονομα μου,αλλα δεν εχω δηλωσει εισοδηματα,γιατι ηταν γυρω στις 5.000 και ο λογιστης μου ειπε οτι δεν υποχρεουμαι να δηλωσω ενα τετοιο μικρο ποσο. Εχω βεβαια απο τον εργοδοτη μου την Βεβαιωση Αποδοχων των 5.000ευρω. Γινεται να παρω δανειο χωρις να ανακατεψω γονεις??

Απάντηση από giannis1304:

mono an kaneis mia aithsh tha xereis sigoura.ase pou h kathe trapeza exei diaforetika krithria axiologhshs.mporei na sou aporrhpsei to aithma kapoia k na sou to egkrinei kapoia allh.

Απάντηση από zio24:

entaxei bre jarno,mia erotisi kaname,sorry gia tin enoxlisi kai ton polutimo xrono sou!

Απάντηση από jarno:

sth trapeza oxi edw

Απάντηση από deleteduser:

diskolo.....logo xamilou isodimatos...vevaia i iparksi tou akinitou isos allazei ta pragmata...ego pou to epsaksa gia kapoion diko mou kapoios me 12000 eisodima pairnei daneio 12000 alla mono me ipografi kapiou eggiiti..opote theleis den theleis tha anakatepseis tous goneis...kapoies trapezes opos(ethini)den tha sou dosoun me tipote..ksekina apo alphabank kai pigaine se oles

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη geia_sou_leo ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.