Συζητήσεις - ΑΝΤΙΚΕΣ (ΙΣΤΟΡΙΚΑ) ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!!
Χρήστης: merlin67
Θέμα: ΑΝΤΙΚΕΣ (ΙΣΤΟΡΙΚΑ) ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!!
Ημερομηνία: 14/03/09 23:50

ΘΑ'ΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΛΑΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ!!!!

ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ, ΜΑΡΚΑ, ΜΟΝΤΕΛΟ!

ΑΝ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ!

Απάντηση από mafiozaros3:

Ta mona amaksia pou maresoun gia <Power & Race> einai: camarro ss..mustang 1966...eleanor... k genika amaksia tetiou still... Trelenomai gia american power.... AUTA

Απάντηση από Lou_fn:

Pros 11.

Den einai diskolo na vreis bmw 02 yparhoun, apla theloun prosohi yia tyhon sapakia ,einai sigekrimena ta simeia pou koitas sta 02 , opws episeis na symvadizoun emfanisi kai hronoligia modelou px sta fanaria pisw kai metopi brosta kai difora alla tetoia mikra pragmatakia alla polu simadika!

Padws yparhoun arketa an den thes na asholitheis me anakataskevh (pou odws einai belas) ta opoia einai se apsogi katastasi ta opoia poloude kai plirwneis mia kai kali esu meta apla to sidireis, to opoio den einai dyskolo apla einai simadiko na eheis mastora pou ta gnwrizei!!

Den einai padws ebodio h oikogeneia isa isa ehei kai plaka kodines ekdronmoules oli h oikogenia me ti gria einai kali fasi !!!

Απάντηση από blackgas:

THA HTAN FOVERO ALLA POY XRHMA GIA AFTA THN SHMERON HMERA!!!THA HTHELA KANA LAND ROVER DEFENTER APO TA PROTA!!!

YG

EFTIXOS POY MENO KONTA STHN VOYLIAGMENH KAI PAW KAI XAZEVW EKSW APO ENA MAGAZI POY ANAPALEWNEI STRATIOTIKA OXHMATA!!!!OSI KSERETE EINAI DIPLA STHN TOYOTA!!!!

Απάντηση από Tsompanoboskos:

Προς απαντ. 8:

Α ρε Lou τι μου θύμισες? BMW 2002, το είχε ο πατέρας μου (όχι δικό του, από την εταιρία που δούλευε) ήμουν πιτσιρίκος (4-5 χρονών) και κάναμε και αρκετά ταξίδια.. Από τα λίγα που θυμάμαι κασσέτα μπαούλο αυτή που έπαιρνε 4 τραγούδια και σουξέ (της τότε εποχής) "Ναύτης βγήκε στη στεριά" με την Β. Μοσχολιού, χα χα χα.. Ήθελα να βρω ένα τέτοιο (το "ti" κατά προτίμηση αλλά που να το βρεις? έχω δει ένα πράσινο εδώ Θεσ/νίκη πάντως, μερακλής ο ιδιοκτήτης του) να το φτιάξω και να το αφήσω στον πατέρα μου και να το κυκλοφοράω όταν κατεβαίνω στο χωριό.. Παντρεύτηκα όμως, έκανα παιδιά και οι υποχρεώσεις μεγάλωσαν οπότε που χρόνος για τέτοια..

Απάντηση από deleteduser:

poly fasi exoun.ektimo kai sevomai para poly aytous pou exoun ena kai to sintiroun les kai einai kainourgio.Persi eixa paei kai sthn Khfisia pou eixan diorganosei mia ekdilosi kai htan 15-20 antikes.Poly omorfo theama

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη giorgos_nismo ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από giannis1304:

den exw alla tha mou arese h idea. episis tha moy arese poly k h idea ths anapalaiwshs. thelei poly meraki, agaph k kyriws xrhma. sygenhs mou exeis ena Triumph Herald cabrio k einai poly omorfo. to diathrei se arketa kalh katastash. den symmetexei se agwnes giati apofeygei thn fthora!

Απάντηση από Lou_fn:

Trela me ta palia oikogeniakos

Loipon egw kai o syzygos eimaste katohoi bmw 02 series dld oli thn gama apo 1502 1602 1802 2002 dyo ex autwn kikloforoun kanonika einai pliros anakataskevasmena kai symfwna akrivos me tis prodiagrafes ths epohis tous dld katholou parapoihmena kai ena trito to opoio ftiahnetai agonistiko,episeis yparhei ena Fiat 128coupe ena mini mk3.

Oso yia agones kati kanoume edw kapoia hronia oxi omws yia tis koupes kai tis times alla yia pername kala na kanoume thn trela mas aksioprepos ....

Genikos omws to thema tou palaiou einai periploki katastasi, thelei polles gnwseis, ypomoni, hrono ,hrima , polu psaksimo, kai gera nevra - stomahi idika me tous fanartsides :P

Prosopipika epomenos stohos mou einai na apoktisw mia Veloce...!!! eidomen ..

P.S

ekplisomai pou vlepw tetoio tnema edw ...

Απάντηση από crazyboy1:

volkswagen beetle 1303S '73......to agapw auto to autokinhto.....

Απάντηση από patrinosjim1000:

exw mia opelara ascona....

gia agones den to sizito oxi theli poli xrima....

apla kati exei pano...

ala tin goustaro trela;)

Απάντηση από Greekplayer:

To MX5 και το Sierra, ιστορικές αντίκες; Μην τρελαθούμε κιόλας.

είμαι σίγουρος ότι το παιδί μιλάει για MG Midget, Morgan, 2CV, Ford Model T, DKW, και γενικά αμάξια της δεκαετίας του 1960 και παλαιότερα. Άντε να χωρέσει και κανένα του 70.

Εγώ είχα μια Mercedes SL αλλά ήταν του 1984, οπότε ακόμα δεν είναι αντίκα. Πάντως επειδή από το 1968 μέχρι το 1989 δεν άλλαξε ριζικά αυτό το αμάξι, θα μπορούσε και να θεωρηθεί αντίκα. Για πιο παλιά αμάξια συλλεκτικά κτλ, δεν έχω ασχοληθεί.

Απάντηση από amggte:

EINAI OREA FASI..EXO ARKETA PALIA AMAXIA FTIAGMENA ANNA TA XRONIA KAI GOUSTARO MOU ARESOUN.

Απάντηση από MENISCUS:

δεν έχω αλλα πολύ τα γουστάρω...

Απάντηση από TTetros:

Wraia einai ta Istorika(30 etwn) alla apetoun

poli xrono ,zilo kai leuta.

Kapote 8a ei8ela to mazda Mx5.

Απάντηση από sierromania:

o pateras m exei ena ford sierra mauro kai to trexei se anavaseis kai tetoia

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.