Συζητήσεις - AUDI S3,MITSUBISHI EVO, H SUBARU WRX 260 HP?
Χρήστης: knightrider
Θέμα: AUDI S3,MITSUBISHI EVO, H SUBARU WRX 260 HP?
Ημερομηνία: 30/05/08 16:52

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ "ΕΡΓΑΛΕΙΟ" Κ ΓΙΑΤΙ?

ΔΗΛ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΓΑΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ TΡIA?

Απάντηση από ilias_neo:

MITSUBISHI EVO GIATI EINAI PIO KAGOURIKO

Απάντηση από deleteduser:

φιλε 1....................ο χαλντεξ μεχρι να ξυπνηση θα σε παει αερα πατερα στον αγιο πετρο........

οτι ο χαλντεξ ειναι καλυτερος κανεις πλακα φυσικα.

εγω εχω επιλεξει σουμπαρου ιμπρεζα και μ'αρεσει κιολας!!!!!!!!το εβο ισως στριβει καλυτερα αλλα θελει χερια ειναι πιο απολυτο οσο για το γερμανικο μονο πολυτελεια και φυνιρισμα εχει........η τετρακουνα του ειναι χειροτερη απο του λαντα νιβα(μπες στο υουτουμπ και θα δεις οτι εχω δικιο)

εγω επελεξα ιμπρεζα του 07 γιατι το βρηκα φτηνο με 8,000 χιλιομετρα τα εχει ολα και συμφερει,ειναι τετραπορτο,παιρνει παιδια σκυλια γατια ασφαλεια αβερτα δεν εχει τελαρο στις πορτες εχεια πραγματικη συμετρικη τετρακινηση(το εχω βαλει απο αμμο μεχρι σε χωραφι)και δε χαλαει το γαμμενο με τιποτα,στοφαρει 8 χιλιαδες........χαχαχααλλα αμα μιλαμε για 098 μοντελο θα επερνα εβο το ιμπρεζα το χαλασαν το εκαναν φοκους λιγο κολοβο.........δε παιρνει και αεροτομη απλωσταρ...αστα δραμα..... εγω θελω κολο στο αμαξι πειραζει???

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη giorti ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από FIDER:

HAHAHAHAHAHAAHHA NENINA NA KANEIS PAREA ME TON SALONIKIA XAXAXAXA

Απάντηση από tozlancer:

mitsubishi γιατι εχει διαπιστωθει οτι ειναι το καλυτερο στημενο αυτοκινητο σε οποιεσδηποτε καιρικες συνθηκες.τα υπολοιπα δυνατα μεν αλλα ειναι για μουρη.

Απάντηση από kostislaz:

opoios den exei odigisei evo as min apantaei kan.as odigisei prwta kai meta.ennoeitai oti to s3 einai poli xlida oso gia to subaru makria apo boxer.

Απάντηση από soner_honda:

exw bugati exw ferrari exw lamo exw aston martin exw m6 exw rolls royce exw nsx exw skyline exw saleen s7....(ALLA MOU ARESEI TO EVO)re meriki den pane kala

Απάντηση από taxamtakias:

s3 giati einai europaiko!!!!!

αμα θελεις turbo μονο subaru impreza.εγγυηση subaru.το αμαξι στριβει μονο του.και ελεγχεις την ιπποδυναμη.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη sniperb ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από amazon79:

popo......agnostos...pou to anakalypses vre thyrio??......xaxa..entelei tsampa oi apantiseis mou sto post tis.....pelateesssss peraste.....

Απάντηση από agnostos_xxx:

pros 42

loipon eisai 20 etwn. les se allo post exeis rs ford,crf kai peugeot 106 gti.

tora les exeis sti....eixes kai tommy makkinen edition evo..

ego leo na xalaroseis na kaneis ena banio na koimitheis ligo na kaneis ligo sex mipos kai kseblokareis .......

RE DEN PAME KALA......

subaru exw to sti to palio montelo to opoio to xww ftasei 300hp....tha dialega omws mitsuba kai eidika to 6 einai apo ta kalytera montela pou exoun pote kykloforisei opws kai to mitsuba tommy makkinen to opoio eixa...audi oute kan polla ilektronika provlimata k me tis metatropes den ta pane kala....filia

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη nenina ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από stavros_veria01:

*sorry me ena apo ta xiliades profil sou!!

pes mas esi re antijapan team...me ena apo ta xiliases profil sou..

Απάντηση από SPOILED:

MIA EINE H APADISH HAYABUSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απάντηση από antijapan_team:

33 den ipes kati gia ta subaru,malon sou diefige,e?

Δε σε ταξιδεύει στο παρελθόν και το μέλλον, αλλά καταφέρνει να ξεγελάει το χρόνο. Μασάει τα δευτερόλεπτα, εξευτελίζει τα χρονόμετρα και φυσικά απαξιεί για την πρόσφυση. Το πιο γρήγορο αυτοκίνητο από σημείο σε σημείο είναι εδώ.

Απο το περιοδικο Drive Ιανουάριος 2004

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη lounge ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

min exodas odigisei kanena apo ta 3 alla exodas filous pou exoun odigisei kai merikoi ta piran kiolas ola exoun kai kati kalo...to s3 einai ekriktiko.san na exeis 10 kgr tnt kai einai etoima na skasoun...to subaru einai poli kalo tetrakinito ktinos alla to evo einai auto to opoio se afinei afono...plirofories apo to timoni sta xeria kai dunafi se olo to fasma ton strofon...einai amaxi pou tou les kane kati kai den exei provlima na to kanei...to thema einai an adexeis esu na to kaneis...polles fores xeperna tin pragmatikotita kai den to katalaveneis oute esu oute auto...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Markustg ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από hellraiser2:

to EVO fisika mou aresei pio poli apo SUBARU kai S3 kai ama thes na to ftiakseis kostizei pio ligo apo ta alla 2 to epomeno mou amaksi tha einai sigoura EVO

Απάντηση από ANDREASS2000:

MA FYSIKANSSSSS33333333333

Και τα 3 πανακριβα....ποιο τιμια το s3 και το evo.....μεταξυ s3 και evo....αναλογα την τσεπη και τα γουστα που θες να βγαλεις στο δρομο, το s3 βγαζει ανετο και χλιδατο γκαζι και καλη ποιοτητα σε ολα τα επιπεδα......το evo ειναι για ποιο πολεμοχαρης επιδοσεις στην ασφαλτο με παντελη ελειψη ανεσης και χλιδας αλλα με καλο πλαισιο, καλα διαφορικα και αναρτησεις......απο μοτερ....και τα 2 αριστα ειναι, στα σημεια ειναι οι διαφορες τους, εκει που χανει το ενα , υπερτερει το αλλο κτλπ.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη antijapan_team ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από BIG_STRONG:

s3 file milame gia amaji me @rxidia.kalo ke to evo alla mplekis se peripeties.

an exeis fraga na xalas ena subaru apisteyto kratima trelos ixos trela gazia

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη husbyman ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από other_level:

evo file subare skatokinhthras k s3 ena arketa grhrogo kurile amaksi evo omws=pistoli k odhghsh mexri na paei h benzinh 20eurw to litro

to evo to foystarw para poly

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Ameise ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από audis3265:

s3 aderfe evo=taxi mono moter akzizi.subaru belas=agalia me ta mastorgia.etsi s3 gazi moterakla dizain mesa ekso kai akzizi ta lefta tou(germanos)aderfe aksiopistia.thn epsaksa kai egw kala prin parw to s3.oxi epithi pira s3 alla psaksto kala...

Γιατι δεν χτυπας μια M3 την Ε46?Με το smg κιολας ειναι φοβερη.Γνωμη μου που λατρευω πισωκουνες.Τωρα το subaru ασχημο,το evo αργαλειο αλλα αν το παρεις να πηγαινεις και σε κανενα βουνο οχι για μεσα την πολη και καλα εχω evo,και για το s3 θα διαλεγα καλυτερα το A3 3,2 και βελτιωση στην mtm.Φτανει ανετα και κυριως αξιοπιστα 350 αλογα

Καλυ τυχη στην επιλογη

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη parfe2 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από Tsompanoboskos:

Μιλάμε για 2 αυτοκίνητα βγαλμένα καθαρά από το WRC και για 1 σπορ μοντέλο δρόμου.. Η απάντηση είναι απλή.. Αν το ήθελα για καθημερινή χρήση S3, αν το ήθελα για να κατεβάζω χρόνους και να κάνω ειδικές διααδρομές Evo.. Όχι ότι το subaru είναι κακό, απλά πιστεύω ότι το evo κερδίζει στα σημεία..

protimv to subaru

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη CloudiStrife ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από spiros6617:

pare ena evo9 na eisai komple ...

Απάντηση από knightrider:

Κυριε Zoospiros,γιατι δεν κανουν τα αμαξια για μενα?επειδη ειμαι μεγαλος?εγω σαν μεγαλυτερος λοιπον θα σε συμβουλευα να μην καβαλησεις ακομα τετοια αμαξια,οχι επειδη δεν μπορεις,αλλα λογω της μικρης ηλικιας που εχεις,θα παρασυρθεις ευκολα.στα γκαζια.

κατι αλλο,οταν παω 50,θα σκεφτω την προταση σου για mercedes.

ευτυχως κ τα τρια τα εχω οδηγησει κ εχω αποψη.ευχομαι κ σενα να σου δωθει καποτε η ευκαιρεια να τα οδηγησεις.

κ να σε ευχαριστησω για τα κομπλιμεντα που ξερεις να κανεις!

καλες σου διακοπες!

s3 gia panta

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη tomss300 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Λοιπόόόν.....σύμφωνα με την ηλικία σου είσαι αρκετά ώριμος και πηστεύω πως και τα τρία αυτοκίνητα θα μπορείς να τα οδηγήσεις (με την εννοια οτι τα κουμαντάρεις εσύ και δεν παρασύρεσαι απ΄την επιτάγχυσή τους σαν μικρό παιδάκι). Το θέμα τώρα είναι που θα νιώθεις εσύ πιο άνετα;;; Εμένα προσωπικά με τρελαίνει το EVO αλλά πηστεύω θα επρεπε να το είχες πάρει στα 27 σου και στα 33 σου να το πουλούσες......κάτι παρόμοιο ισχύει και για το SUBARU.........Αρα το αυτοκίνητο που σε συμβουλεύει ένας 23χρονος να αγοράσεις ειναι κάτι πιο σοβαρό για την ηλικία σου και το AUDI η μία BMW η και η καινούρια MERCEDES C200 η κομπρέσορας για κάτι πιο σπορ θα σου ταιριάζουν απόλυτα. Βεβαια θα μου πεις δεν θα έχω τα γκάζια των άλλων αυτοκινήτων και θα σου πω ναι,αλλά δεν θέλεις γκάζια εσύ τωρα....(οχι δεν μπορεις να τα πας) απλά θα προκαλείς αρνητισμό! Πηστεύω το καλύτερο για σένα θα΄ναι ένα AUDI RS4 το οποίο έχει και γκάζια!!! Ευχομαι να σε βοήθησα λίγο,γιατί ξέρω πόσο δυσκολη απόφαση ειναι η αγορά αυτοκινήτου! Κουράγιο και καλή απόφαση........!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη zoospiros ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από FIDER:

alimono an exei odigisei kaneis apo esas amaksi pano apo 130 aloga kai idika 4wd.....me afta pou lete oute sta panigiria me tin arkouda den 8a sas paroun......apadisi san tin 15 einai gia to dimotiko......(gmomh den 8a po psakste sta 1000000000000000 palia post me afto to 8ema)

Απάντηση από alrod:

18- ETSIIIIIIIIIIIIIIIII

EVO Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ERGODIGOS ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Μεγαλε, εγω subaru έχω! Εργαλείο! Αλλα και το Evo, δεν πάει πίσω! Το S3, είναι πιο ' φλώρικο' στην οδήγηση!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη discover ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από hlektra_77:

egw proswpika protimw ta germanika aytokinhta.exw parei to audi a3 teleytaia kai eimai poly eyxaristhmenh.oti kai na nai einai eggyhsh,den sygkrinetai me apw anatolh.

Απάντηση από mimisoriginal:

TO EVO ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΚΟΥΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΛΙΣΡΑΕΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ DRIFT ΔΕΝ KANEI ΦΕΡΝΕΙ ΤΕΤΕΚΑΙ..

EGW EPILEGA TO S3 GIATI INEPOLU DUNATO KAI ASFALES..FILE AN IPARXEI MIA KALH MARKA AUTHN INE H AUDI.. TO S3 INE POLU IKONOMIKO K DUNATO..KAI KATHOLOU PROVLIMATIKO AUTO LEW EGW K PISTEXE ME

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη blue_is_back ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από icegas:

Σκεψου παντως και την λυση του μεταχειρισμενου στα ιδια λεφτα...υπαρχουν τρελες ευκαιριες και περισσοτερες επιλογες.

Απάντηση από PRASINOSTHEOS:

RE 1 ELEOS DIEYTHINTHS POLISEON THS AUDI EISAI?GIA PSONIA ME TO S3 THA PAS THA PLHROSEIS SHN BENZINH TA LEFTA POY THA PSONIZES .DEN SYGKRINETAI ME TA IAPONIKA EINAI ENA PAIXNIDAKI SE SXESH ME TA ALLA 2 EGO BASIKA PROTIMO TO EVO GIATI EINAI EXOTERIKA POIO OMORFO KAI AGRIO APO MOTER TI NA LEME TORA IAPONAS

OPOIO KAI NA PARO..SIGOURA THA EXO ENA MONIMO XAMOGELO...!!!!

apsogos o sapman etsi einai ta alla dyo molis ta blepeis sou erxete ne katebeis protou kala kala anebeis tos3 einai kalo paketo....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη patra14 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

to evo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ax otan pernaei apo dipla mou ali8wrizw leme :X:X:X:X:X:X:X:X

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη bariemai_leme ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από Kataktitis:

evo 9 kai peite oti thelete.

Απάντηση από spiros6617:

evo 9 me ton katapliktiko kinitira 2.0 T MIVEC .... einai k ligo taxytero akoma kai apo to evo 10 ....

pla pla pla

olo ta idia kai ta idia

abouloi rwtane mpa kai broune gnwmh

reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ksekoliste me ta xrepia kai ta moularia kai me to poio einai kalhtero kai mlkies

psaxtite kai ligo

anyway kai ta 3 pou les einai arga , agkires , kai sernonte gia tosa lefta !!!!!

koita sto youtube : xtr2

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DHZ ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από icegas:

Για πες μας και για τη χρηση το θελεις?Νομιζω θετοντας τις προτεραιοτητες θα σου προτεινουμε αυτο πυ σου ταιριαζει.Ελα ντε ποιος να ναι ο τυχερος!!!

Απάντηση από amazon79:

to pio sosto ergaleio einai entelws ypokeimeniko....

To S3 tha to xaraktiriza oxi akrivws ergaleio alla overall...ta kanei ola kai me takt...

Ta alla 2 einai opws eipe kai o Fider opla...i nea genia oxi toso skliri opws i proigoumeni alla safws einai pio ''katharoaima'' apo to S3..

An thes tin apopsi mou to new Evo einai para poli kalo....

Exei eiselthei dinamika ston ''politismo'' (min parexigithw-ennow oti den einai oso wild itan-)kai pragmatika einai kai poli omorfo....epitelous kanei kai gia to dromo....aneto...kai fysika me ton yperoxo ixo sto moter na se apogeiwnei....

To prwto eftase xthes Ellada....pare mati an thes apo foto sto profile mou....

Axx...poios na einai o tyxeroulis....??

Απάντηση από FIDER:

sta 260 pare to s3......afou gazi den 8es profanos to s3 einai poio amaksi ta alla einai opla....alla sta 260 ps den einai ta opla pou 8elei enas gia na pirovolaei opotes.......kai episeis i awd tou evo kai tou sub kanoun to s3 na fitevei papates sta bouna tis germanias

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.