Συζητήσεις - εκπομπη τραγκα 7 ιουνιου 21012
Χρήστης: cantona7
Θέμα: εκπομπη τραγκα 7 ιουνιου 21012
Ημερομηνία: 08/06/12 11:43

το ειδα κ δεν το πιστευα ...

ο τραγκας κρατησε αποστασεις τοσο απο τον νεοναζισμο οσο κ απο την δημοκρατια .

τολμησε σχεδον να πει οτι ο θαυμαστης του ολοκαυτωματος και της σφαγης σε καλαβρυτα κ δυστομο σχεδον λιγο πολυ προκληθηκε απο κανελλη κ δουρου.

ετσι εχουν μαθει να κανουν διαλογο τα εν λογω πολιτικα ζωα κ φανταστειτε τι θα γινει αν δυναμωσουν μετα τις εκλογες .

Κατασταση βαιμαρης παντου... νυχτα των μαχαιριων για τους δεξιους μετριοπαθεις φιλους τους και νυχτα των κρυσταλλων για ολους εμας. στους κρετινους που παντα ξεφαβουν τον εθνικο διχασμο για να ενισχυσουν την νδ κ το πασοκ απαντω οτι το διπολο ειναι ναζισμος/ δημοκρατια .

Απάντηση από xarisvoy:

@10 ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΕΞΤΡΑ3 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ

Απάντηση από kefalismos:

δωστε λινκ με βιντεάκι ρε παιδιά να δούμε και μεις που δεν είδαμε να έχουμε άποψη.

Απάντηση από cantona7:

το πολιτικο / κοινωνικο /προσωπικο σχολιο δεν μπορει να απομονωνεται ...

δεν μπορεις να μιλας για ειρηνη αν κυκλοφορεις με τσεκουρια ...

δεν μπορεις να ζητας δικαιοσυνη οταν εσυ την αποδιδεις οπως θες ...

δεν μπορεις να μιλας για ανδρεια και να κρυβεσαι ...

και δεν μιλαμε για προσωπικες επιθεσεις αλλα για πογκρομ πολιτικων διωξεων σε αντιθετους ιδεολογικα χωρους .

ζουμε μια μεταμοντερνα δημοκρατια της βαιμαρης .

οσο για την μαγκια των ελληνων ,

εθνικος τσαμπουκας κ στην δουλεια μαλακας !

Απάντηση από areyousureq:

Σείς αυτό καταλάβατε οτι ειπε ο Τράγκας;

Απάντηση από areyousureq:

καντόνα,

φυσικά και οι βρισιές μεταξύ του

Λαφαζάνη και του Βενιζέλου δεν θα

πειραζαν κανεναν τους διότι είναι τέτοια

χοντρόπετσα κομματοσκυλα που ούτε

καν θα ακουγαν τι έλεγε ο άλλος...

εαν δέν μπορεις να διαχωρισεις τον εντονο

πολιτικο διαλογο απο τις προσωπικές

επιθέσεις, τότε τι να σου πώ...!

Εγώ προσωπικώς, οποιος ειναι μπροστά μου

και με ειρωνευεται ή με βρίζει ενώ δεν έχω

δώσει το δικαίωμα του σπάω το κεφάλι...

και αυτό δεν το θεωρώ καθόλου φασιστικό!

Είμαι απο αυτους που ο,τι λεω το εννοω και

ο,τι ακουω το παιρνω τοις μετρητοις...!

Έτσι εαν ξέρεις μπορούσαν να εκφραστουν

και στην Αθηναικη Δημοκρατια...διότι

ο Λόγος ήταν για τους λόγιους...ειχε βαρυτητα,

και οχι για τους Λαφαζανηδες...!

Απάντηση από xarisvoy:

@5 ΤΟ ΡΟΥΣΒΕΛΤ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΕ ΥΠΟΛΗΨΗ.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ:

ΣΤΗ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΟΤΡΙΩΜΕΝΗΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ

ΣΤΟ ΠΟΔΟΠΑΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΕΙΟΨΗΦΙΑΣ=ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΚΛΕΓΕΙΝ ΕΚΛΕΓΕΣΘΑΙ ΜΕ ΘΕΩΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΥΠΝΟ ΝΑ ΕΚΛΕΓΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.

Απάντηση από cantona7:

4. apantisi ,

η δημοκρατια ειναι το χειροτερο πολιτευμα στον κοσμο,

τα υπολοιπα ομως ειναι σκατα .

ρουσβελτ .

αν δεν πιστευεις

στον σεβασμο της πλειοψηφιας στην δυνατοτητα του εκλεγειν/εκλεγεσθαι στην διαφορετικοτητα παντος ειδουςτοτε παμε αλλου...

Απάντηση από xarisvoy:

ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ:

ΠΟΛΙΤΙΚΗ,ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ 3 ΝΟΟΤΡΟΠΙΕΣ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΛΟ ΦΑΣΙΣΜΟΣ.

ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΑΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΛΙΝΙΣΜΟ.

ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ.

Απάντηση από cantona7:

apantisi 1

το θεμα ειναι καθαρα πολιτικο.

οι πολιτικες συζητησεις μπορουν να φτασουν και στα ακρα ...

αν δεις το διαλογο βενιζελου - λαφαζανη με φραστικες επιθεσεις πιο σκληρες απο αυτες απο κανελλη κ δουρου προς κασιδιαρη κ αντιθετα , δεν επεσε ξυλο.

ακομα και οταν ο πολιτικος της δρασης ειπε στον τατσοπουλο οτι δεν εχει γενετικους αδενες επικρατησε εκνευρισμος -βρισιες κ αποχωρησε ...

στον φασισμο δεν υπαρχουν ισες αποστασεις ...

ειτε εισαι με το τερας ειτε με την δημοκρατια .

και για να μην σου μπαινουν ιδεες το ιδιο θα ελεγα αν η επιθεση γινοταν σε νδ πασοκ δραση οικολογους .

με τις μετριοπαθεις σου αντιληψεις περι ισης μεταχειρισης απεναντι σε φασισμο κ αριστερα γινεσαι μητρα του νεοναζιστικου αυγου .

η αριστερα πολεμησε την φασισμο την δικτακτορια και μεγαλο μερος της τον γραφειοκρατικο σοβιετισμο...

Απάντηση από GEOcomrade:

εχει πολλεσ εφεδρειεσ το συστημα.

χρησιμοποιει ποτε το καροτο, ποτε το μαστιγιο.

ταξικη συνειδητοποιηση χρειαζεται για να εχουμε καθαρο μυαλο.

το λούμπεν προλεταριατο παντα χρησιμοποιειται απο τον καπιταλισμο ωσ ντριπλα στο προσανατολισμενο λαϊκο κινημα, που ειναι ο πραγματικος εχθρος του.

Απάντηση από xarisvoy:

ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

Ο ΚΟΥΓΙΑΣ ΑΝΑΛΥΣΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΝΟΜΙΚΟ ΘΕΜΑ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΥΡΑΔΕΣ ΛΟΓΩ ΕΞΥΒΡΙΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΕΡΓΩ ΕΞΥΒΡΙΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ.Η ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΚΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΚΗΣΕΙ ΔΙΩΞΗ.

ΟΣΟΙ ΜΗΝΥΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΑΘΩΩΘΗΚΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΔΙΚΗ.

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΟΣΟΙ ΔΙΚΑΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΚΡΕΜΑΛΑ.

Ο ΤΡΑΓΚΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ ΑΛΛΑ Η ΛΕΚΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝΙΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΣΗΜΕΙΟ.ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΟΤΙ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ Ο ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΣ***ΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΛΗ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΝΔ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΗΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ.ΝΔ ΚΑΙ ΠΑΣΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΑΖΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΕΙΔΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑΝ ΣΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.

ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΗΔΩ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΕΚΛΕΚΤΟ ΚΡΕΑΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ Ή ΑΣΧΕΤΟΣ.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.