Συζητήσεις - ΝΙΚΗΤΕΣ ΟΜΙΛΩΝ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Χρήστης: Xaris_kr
Θέμα: ΝΙΚΗΤΕΣ ΟΜΙΛΩΝ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Ημερομηνία: 08/06/10 20:29

πειτε ρε παιδια τιποτα δε βγαζω ακρη

1ος ομιλος. Εδω δινουν βεβαια καλα ποσοστα (betfair) Γαλλια (2,44), μεξικο 4,2 ουρουγουαη 4,6 Ν. αφρικη 7,4 αλλα τι να διαλεξεις; Η Γαλλια στα φιλικα ειναι για φτυσιμο, ισως λοιπον μεξικο. αλλα παιζει πρωτη αγωνιστικη με Ν αφρικη και ολες οι διοργανωτριες χωρες εχουν περασει στο δευτερο γυρο. Αρα μεξικο του 4,2 η Ν. αφρικη του 7,4 και τη διαιτησια να σπρωχνει καργα. Φτανει αυτο ομως;

2ος ομιλος η αργεντινη αμα θελει θα κανει πλακα στους αλλους. αλλα εχει στον παγκο μαραντονα. και το 1,44 δε μπορω να πω οτι μου αρεσει και πολυ

3ος τι να παιξω αγγλια με 1,38; δεν εχω παισει στα ναρκωτικα ακομα. αλλα και οι αλλες ομαδες ειναι για τα μπαζα.

4ος ομιλος. το 1,93 που δινει η γερμανια ειναι πολυ καλο. λεω να το τιμησω.

5ος ομιλος η ολλανδια με 1,55 δεν ειναι ασχημη αλλα δε μου αρεσει κιολας. καμερουν του 6,2; με χειμωνα και ολλανδια - δανια - ιαπωνια στον ομιλο; μπα...

6ος ιταλια με 1,61; με τιποτα. παραγουαη με 3,9; γιατι οχι;

7ος ομιλος το 1,56 της βραζιλιας μου φτανει για να την πονταρω εκτος και αν κανει καμοια βρωμοδουλεια. βλεπετε ο πρωτος του 7ου παιζει με το 2ο του 8ου. και στον 8ο ειναι η ισπανια. αν βγει πρωτη ολα καλα. αν βγει 2η ομως; ποιος μου λεει οτι στο 3ο ματς πορτογαλια - βραζιλια δε θα κατσουν να τον φανε οι βραζιλιανοι;

8ος ειναι δυνατον με ονδουρα, ελβετια και χιλη να μην περασει πρωτη η Χισπανια; δε νομιζω. εκτος και αν δε θελει γιατι η βραζιλια κανει αστειακια με την πορτογαλια. το 1,26 που δινει ειναι λογικο βεβαια.

εσεις τι λετε;

Απάντηση από panthergate2:

PAIKSE OPWSDIPOTE

AGGLIA-IPA

KAI POLI ELKISTIKO TO SERBIA-GERMANIA

I TO GALLIA NOTIOS AFRIKH

Απάντηση από Xaris_kr:

1) γαλλια - μεξικο 3,4

2) αργεντινη, νιγηρια 2,34

3) αγγλια, αλγερια 5,7

4 γερμανια, σερβια 2,6

5) ολλανδια, καμερουν 2,6

6) παραγουαη, ιταλια 1,9

7) βραζιλια, ακτη 2,58

8) ισπανια, χιλη 1,88

Απάντηση από TOP_1:

Και Ιαπωνία έβαλα 1η ή 2η ομίλου, η άμυνα του Καμερούν μπάζει. Και η Δανία δεν είναι καμιά υπερομάδα. Άρα γιατί όχι.....

Απάντηση από TOP_1:

Ένα άλλο ποντάρισμα είναι Γερμανία-Γκάνα 1η-2η ομίλου. Η Γκάνα παίζει εντός έδρας......

Απάντηση από Xaris_kr:

εεεεεεεε το παρακανεις

Απάντηση από TOP_1:

Ένα από τα πολλά πονταρίσματα που έβαλα, είναι Νέα Ζηλανδία 1η ή 2η στον όμιλό της. Με τη Σλοβακία παίζει πρώτο παιχνίδι, όχι με κάποιο σοβαρό αντίπαλο.

Απάντηση από Xaris_kr:

και μενα δε μου αρεσει τιποτα εκτος απο γερμανια.

θα δω τωρα δυαδες προκρισης

Απάντηση από kobe81:

gnwmh mou einai na mhn paikseis prwties stous omilous...kamia omada dn exei na xasei tpt...dld pistevw oti 8a ginoun ekplikseis...sigoura....

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.