Συζητήσεις - ΕΙΜΑΙ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ???
Χρήστης: tetibois
Θέμα: ΕΙΜΑΙ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ???
Ημερομηνία: 16/05/13 03:25

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..ΔΕ ΤΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ..Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΤΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ..ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΟΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ..ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΛΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ..ΣΤΡΑΒΩΝΩ...ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ..ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ Η ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΠΙΣΘΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ..ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΘΕΝΑ..ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ..ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΩΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ..ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΗΣΩ ΑΥΡΙΟ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΩ..ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ..ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΔΕ ΘΕΛΩ..ΑΗΔΙΑΖΩ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΟ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ..ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ..ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΑΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ???

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.