Συζητήσεις - ΤΥΠΟΣ ΑΝΤΡΑ
Χρήστης: didymos11
Θέμα: ΤΥΠΟΣ ΑΝΤΡΑ
Ημερομηνία: 26/04/13 00:26

καλησπερα ποιον τυπο αντρα θελουν οι γυναικες σημερα????

απαντησεις και απο γυναικες και απο αντρες δεκτες

Απάντηση από xKGBx:

akrivws ton diko soy to typo ,spazoklampanias

http://www.youtube.com/watch?v=mUSW4l4bD18

Απάντηση από Antonakis_23:

ton makaka xaxaxaxa

Απάντηση από ilias_xairetam:

εξαρταται απο τον τυπο της γυναικας..............και το τι ρολο βαραει.............υπαρχουν γυναικαρες...........υπαρχουν γυναικες.....υπαρχουν κατινες..........υπαρχουν κουτοπονηρες....υπαρχουν....καποιες με διαφορα ψυχολογικα και αποθυμενα....υπαρχουν καποιες που το εχουν καψει απο την τηλεοραση το κοσμοπολιταν και το ιντερνετ.......και πολλες αλλες κατηγοριες..........οπως υπαρχουν και διαφοροι συνδιασμοι............

αναλογα με το σε ποιαν κατηγορια ανηκει καποια ......εχει και τα αναλογα κριτηρια....και θελω....και συνηθος οσες θελουν πολλα........οι ιδιες δεν εχουν ουτε το 5% απο αυτα που ζητουν.......για να μην σου πω δεν εχουν απολυτος τιποτα.........

το πας πολυ γενικα..........και κανεις και ενα ακομη λαθος..........ασχολησαι με το τι θα ηθελαν καποιες και οχι με το τι θελεις εσυ.......

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

39, φχαριστωωωω φχαριστωωω χκΑΟ0ΧΚα0χκΑΟΧΚ0α

Απάντηση από Free89Rose:

36

..

+1000000

Απάντηση από Coo_Peppe:

Εξαρτάται για ποιόν τύπο γυναίκας μιλάς.

Απάντηση από xionati_252:

Ο τυπος του αντρα που μου αρεσει ειναι:

Ο τρυφερουλης ,ο χαδιαρης,ο γουτσου γουτσου!!!!

Αυτος ο αντρας που δεν θα μου πει ποτε οχι ακομη και αν εχω λαθος.

Εκεινος που θα ειναι ευαερος ευηλιος και δεν θα μου στοιχισει!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=423ApjEAKzg

Λα λα να να να!!!!!!!!!!

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

Αντρες: Πλασματα που μπορουν να στοχευσουν στο στομα μιας γυναικας οταν τελειωνουν, αλλα δυσκολευονται να στοχευσουν στη λεκανη για κατουρημα.

Απάντηση από Sogoku12345:

ola ta theloun ... apodeixh einai polles apo tis apnthseis pou dwthikan, wraios,exypnos, xioumoristas, sovaros, mysthrios, plousios, gohteytikos, tryferos, mpla mpla mpla...mplaaa..aamplaaa...

e den zhtan kai polla :P

aplws katalabainwoun se kapoia fash oti o prigipas den yparxei ... oso pio syntoma to katalaboun kalytera gia aytes... ;)

y.g. h thleorash kai to internet exoun kanei xontrh zhmia sto sygekrimeno thema an thes thn gnwmh mou

Απάντηση από lemeatora:

δεν θελουμε εναν συγκεκριμενο τυπο

θελουμε πολλους τυπους σε εναν

Απάντηση από fobien:

Εμένα θέλουν όλες αλλά δεν το ξέρουν ακόμα.

Απάντηση από Free89Rose:

αυτον που γ και δ

Απάντηση από in_di:

to vasiko thema...den einai ti typoy antra theloyn...

...alla...

ti typoy antra mporoyn na ypostiriksoyn...na anteksoyn kai na stathoyn dipla toy...

...

..

.

Απάντηση από Disrupt:

29) Πίκρα ε?

Απάντηση από cool4343:

1).το πιο βασικο φιλε μου ...να ξερουν τι θελουν !!!και να εχουν την ευθυτητα να λενε τα πραγματα με το ονομα τους ...οχι σε θελω αιωνια για να σου κατσει ...μετα απο ψησιμο 4-5 μηνων και μετα μην τον ειδατε ...

2)και οταν τελειωνει κατι και ειναι αλλου ...να εχουν το θαρρος να πουν ...ναι σορρυ μου τελειωσε για καποιους λογους ... ειναι τοσο μα τοσο απλο

οχι πεθαινω για σενα και θελω λιγο χρονο ...

αν θελεις χρονο οκ ειναι απολυτα κατανοητο (γιατι υπαρχει και αυτο στην πραγματικοτητα )σημαινει πως δεν τρελαινεσαι για τον αλλον.

3) αν τρελαινεσαι , ομως δεν μπορει να μην σου λειπει να μην θες να τον δεις ...τοσο δυσκολο ειναι για μερικους να διαλεξουν η τελειωσε ...και οκ δεν σε σκεφτομαι πια...

η πεθαινω για σενα τρελαινομαι μου λειπεις , σε σκεφτομαι καθε λεπτο ...αλλα...δεν μπορω να σε δω...??? μα γινεται? αν μου λειπεις τοτε θελω να σε δω ...αυτο το τοσο απλο και τα αλλα ειναι θεμα χημειας ...και μονο...εκτος αν θελεις να παντρευτεις να κανει ςπαιδια ...οποτε οκ αλλαζει ...

Απάντηση από lnertia:

27) Χαχαχαχαχαχα. Εδώ που τα λέμε δε ζητάμε και πολλά ε;; Λίγα και καλά! Τα βασικά δηλαδή.

Απάντηση από nikitas1963:

οι 4 στις 5 γυναίκες που συναναστρέφομαι καθημερινά, θέλουν ο αντρας να εχει λεφτα , να εχει χιουμορ, να ειναι ομορφος, γυμνασμενος ,μορφωμενος, ρομαντικος αλλα και προστυχος, εξυπνος, δουλευταρας αλλα ταυτοχρονα να μην αφιερωνει πολυ χρονο στη δουλεια, να μη βλεπει μπαλα , να μη πινει , να μη ξενυχταει, και αν γινεται να ξερει και να μαγειρευει και να κανεις ολες τις δουλειες στο σπιτι μονος ή ακομα καλυτερα να εχει φραγκα να πληρωνει οικιακες βοηθους.

Απάντηση από didymos11:

αν δεν ξερουν τι τυπο αντρα θελουν οι γυναικες τοτε τι λενε με τα για τους νατρες διαφορα οτι ειναι ετσι και αλλιως......

Απάντηση από Pasiflora_Pas:

γιατι εμεις ξερουμε πραγματικα πως τον θελουμε?

Απάντηση από DHMHTRHS__37:

αναλογως με τιις γυναικες...αλλο θελουν οι σοβαρες,αλλο οι πηδουκλες,αλλο οι ομορφες και αλλο οι ασχημες...γι αυτο μην κουραζεις το μυαλο σου αδικα...οτι βρεξει ας κατεβασει,λενε στο χωριο μου...

Απάντηση από aithiopina:

22 ε όχιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

μου τα χαλας!

Απάντηση από Disrupt:

20) Καμιά ταραντέλα μόνο. Καλημέρα!

Απάντηση από aithiopina:

20 απο Σικελία παίζει τπτ??

καλημερα!

Απάντηση από Disrupt:

19) Brutal αμερικάνικο ή melodic brutal από Σουηδία μεριά?

Απάντηση από aithiopina:

δεν είναι ίδια όλα τα γούστα!

προσωπικά μου αρεσει ο brutal τυπος.............................................

aaaaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Απάντηση από NIKOLAS2410:

αυτον που τις φτυνει ή τα εχει και με αλλη..

Απάντηση από Negativity:

ουτε αυτες ξερουν φιλε μου..!

Απάντηση από zoumanfou3:

me kalypse poly h apanthsh ths 8.

Απάντηση από mraf:

nomizw oti to exw to paketo.... opoios allos pisteyei oti to exei ..tou dinete h eukairia na katalavei oti exei ena dynato xarti wste na epileksei autos thn ginaika pou tha perei... oute pantofles oute kathimerina aniara kai mizerika pragmata.. kai oute..DEN THELW NA TIN XASW... sto kalo kai na mas grafeis...

Απάντηση από Flynn_Rider:

ΒΛΑΚΟΦΑΤΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕ ΨΑΧΝΕΙ.ΤΖΑΜΠΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Απάντηση από locca_sabucca:

σαν αυτον

http://www.youtube.com/watch?v=2bH0vJzPdlI

Απάντηση από NiKos_2003:

πως είσαι εσύ ένα πράμα καμία σχέση το ακριβός αντίθετο.....

Απάντηση από kuklothumiki:

η καθε γυναικα θελει τον δικο της..δε θα βρεις ακρη..καμια δε θελει φλουφλη παντως...

hello!

Απάντηση από SNAKE1961:

Ειναι βεβαια και Αργαμισυ,αλλα εγω δεν καταλαβαινω,γιατι ν' @παντησουν ΚΑΙ οι Αντρες. \Α/

Καλημερα.

Απάντηση από navoj75:

ωπα...κορίτσια...μη λέτε άλλα, γιατί του έχετε κάνει μαύρη την ψυχή του παλικαριού...

Απάντηση από XRWMATIZW:

Σκληρός αλλά και ευαισθητος

Αυθορμητος αλλά και σοβαρός

Με χιούμορ αλλά και μυστήριος.

ομορφος αλλα και γοητευτικος

δυναμικος αλλα και τρυφερος

σεξι αλλα και ερωτιαρης

πλουσιος αλλα και με καταθεσεις εξωτερικου

Απάντηση από ex_pda:

Συνηθως ξεκινάνε με τον

My name is Bond...James Bond!

και καταλήγουν στον

My name is Pont...Roso Pont!

Απάντηση από yatoli:

3

Σταματα την αναζητηση αμεσως.....

Με βρηκες!!!!

Απάντηση από GEANNA69:

auton pou tis kanei ola ta xathria..

alla to kalytero einai otan peftoun se auton

pou tous travaei k kamia sfaliara gia na erxetai

to myalo sta isia tou..

Απάντηση από CanisMajorisAK:

Οι γυναίκες που αξίζουν και είναι πάνω απ'όλα γυναίκες, θέλουν τον άντρα περίπου όπως η 2 και η 3

Υπάρχουν όμως και οι "προχωρημένες" του σήμερα, που τον θέλουν ΛΑΠΑ, εκμεταλεύσιμο και ελεγχόμενο!!!

Απάντηση από gingobilobaa:

Σκληρός αλλά και ευαισθητος

Αυθορμητος αλλά και σοβαρός

Με χιούμορ αλλά και μυστήριος.

*Σοβαρά τώρα περιμένεις να βγάλεις άκρη?

Είναι σαν να ρωτάς τους άντρες αν προτιμούν οπίσθια ή στηθος.

Απάντηση από Kim_Ever:

sigouro gia ton eavto tou

anthrwpo

aplo

kai eilikrineis

KAI KOUKLI AN GINETE...-xooxo

Απάντηση από Disrupt:

Το μπλούσιο

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.