Συζητήσεις - 2.5 χρόνια ψεμματα..
Χρήστης: angel08
Θέμα: 2.5 χρόνια ψεμματα..
Ημερομηνία: 18/11/11 13:17

Πριν να κανω κατι μαζι του ειχα μαθει οτι αυτος και η παρεα του καπνιζανε χασισι οταν καναμε σχεση τον ρωτησα στα ισια αν ισχυουν αυτα που ξερω αυτος μου αρνηθηκε τα παντα λεγοντας μου οτι παλια εκανε αλλα τωρα οχι.για τους φιλους του ηξερα ποιοι κανουν και ποιοι οχι..για τι σχεση μου πιστευα αυτα που μου ελεγε μη εχοντας αποδειξεις για το αντιθετο εδω και μισο χρονο μενουμε μαζι πολλες φορες μου μυριζε περιεργα οταν γυρνουσε σπιτι και με εβγαζε τρελη ..μου ορκιζνταν οτι δεν κανει...πριν απο μερικες μερες τον επιασα να κανει και μη μποροντας να μου πει αλλα ψεμματα μου ειπε την αληθεια.2.5 χρονια τωρα κανει..μου ελεγε ψεμματα γιατι αν το μαθαινα λεει θα τον χωριζα.κανει περιπου 4 φορες την εβδομαδα για να χαλαρωσει..εγω νιωθω πως ημουν με καποιον αλλο ολα αυτα τα χρονια...τον αγαπω οσο τιποτα αλλα τα ψεμματα και την κοροιδεια τη μισω

μετα απο οσα του ειπα οταν τον τσακωσα..πλεον μου ορκιζετε οτι δεν θα ξανακανει ποτε ξανα...εγω ομως δεν μπορω να το πιστεψω...

Σημειωνω ακομα οτι δεν γνωριζω τπτ για το χασις απολυτως και ειμαι απολυτως κατα σε αυτο...

Απάντηση από Sakis0369:

@63

Mικρό ανόητο τράβα άνοιξε κανα βιβλίο να ξεστραβωθείς και άσε τα

ντε λα φουμένγκο εις την τρίφυλη

Την άποψη μου γενικά για τα θύματα είπα εκτός αν συμπάσχεις

σε όποιον αρέσει

σε όποιον δεν αρέσει

μπορεί ελεύθερα να ασκήσει το συνταγματικό του δικαίωμα

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΙ ΤΑ @@@

Απάντηση από ranialoveya:

sga t 9ema...!!!!

alla pes t na protimhsei kokainh...ein pio wraia ais9hsh..!!!

kalhmera

Απάντηση από stelitsa18:

"με δαυτους"....δεσποινις δεν ζουμε στο μεσαιωνα....

χρηστρια δεν ειμαι,αντιθετως μου δωθηκε πολλες φορες η ευκαιρια να δοκιμασω και αρνηθηκα.ξερω τι θελω απο τη ζωη μου.απλως βλεπω και τις δυο οψεις του νομισματος.δεν ειμαι τυφλη 2 ;)

και για αξιοπρεπεια μιλα εσυ καλυτερα στον εαυτο σου και ασε τις υποδειξεις,αξιοπρεπεια ειναι να εισαι ανθρωπος!

Απάντηση από marpatsi:

Για να υπερασπίζεσαι τόσο πολύ αυτόν τον τύπο μάλλον συναναστρέφεσαι κι εσύ με δαύτους ή είσαι κι εσύ χρήστρια. Όσο για το άλλο που λες υπάρχουν τόσοι που μπορούν να σε έχουν στα ώπα ώπα και δεν βάζουν στο στόμα τους ούτε τσιγάρο. Έλεος που δίνεται και αξία στον κάθε καμένο. Λίγη αξιοπρέπεια δεν βλάπτει!

Απάντηση από stelitsa18:

64.καλυτερα να ειναι χασικλης και να σ εχει στα ωπα-ωπα,παρα να σε κερατωνει

επισης η πρεζα με το χασισι δεν εχουν καμια σχεση.διαβαστε λιγο.αντε

Απάντηση από marpatsi:

Καλά κι εσύ angel τον χασικλή πηγές και αρραβωνιάστηκες, μου φαίνεται ένα μαζοχισμό τον έχεις. Τώρα για αυτούς κι αυτές που υποστηρίζουν τον τύπο πραγματικά δεν έχω λόγια. Άντε και με πρεζάκια!

Απάντηση από stelitsa18:

επισης 61,εισαι απλα ηλιθιος

Απάντηση από stelitsa18:

ενα τσιγαρο που κ που δεν κανει κακο.....αφηστε τις σοβαροφανειες ολοι σας!βγαλατε τον ανθρωπο πρεζακια....αν δεν ειστε μεσα σ αυτα δεν μπορειτε να εκφερετε ολοκληρωμενη αποψη!αλλα ΤΟΣΑ ξερετε,ΤΟΣΑ λετε....

και εγω στη θεση του το ιδιο θα εκανα!τα ειχα κ εγω μ ενα παιδι 2 χρονια και εκανε κρυφα,ενω ειχαμε συμφωνησει να μην κανει...δεν ηταν θεμα κοροιδιας,γιατι σε ολα τα υπολοιπα ηταν πολυ σωστος και ειλικρινης απεναντι μου...στο κατω κατω επιλογη του καθενος ειναι...μην τον πιεζεις,αποδεξου το εαν τον αγαπας και μην το τραγικοποιεις...δες γυρω σου τι γινεται...ενα τσιγαρο δεν χαλαει τον κοσμο...

Απάντηση από Sakis0369:

@59

Και να σου πώ και γιατί επειδή τα πήρα τώρα που το θεωρείς και νορμάλ να

συμβαίνει στο καθένα

2,5χρόνια σε εχει φλομώσει στην ΠΑΠΑΤΖΑ???

Σιχαίνομαι τα

ΘΥΜΑΤΑ!!

Άντρες -Γυναίκες(γυναίκες περισσότερο)

τι και εάν πέφτει πχ.

ψέμα

μπινελίκι

ξύλο

απιστία

και φέρεται όπως φέρεται

πάντα κει μένουν ή γυρνάνε και γλύφουν και τα σκ@τωμένα πατούμενα

ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ,ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ και δε πείθετε κανέναν

Αποδεχτείτε το

Κάντε μόκο,σαλτάρετε μικρά ανόητα βατράχια,χωρίς αυτοσεβασμό σε μιά μικρή

γωνιά οι μέν στη τουαλέτα να παίξετε τη μπάμια ρε πιθίκια τάκα τούκα τίκι

και οι δε στη κουζινίτσα σας με τα αγγουράκια σας και

σταματήστε να το παίζετε

Αντωνάκης στο "η δε γυνή να φοβείται τον άντρα" και Γκλέτσος

ή Ζαν ντάρκ και Θέλμα και Λουίζ

μιά φορά το δίμηνο!!

Απάντηση από Sakis0369:

@59

Δε πρόκειται ποτέ να βρεθώ σε τέτοια θέση

Απάντηση από angel08:

ΝΑΙ 58 ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΚΑΘΑΡΗΣΑ ΑΣΕ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΣΗ...

Απάντηση από Sakis0369:

@56

Του το εξηγήθηκες ε?

Εεε,αφου του το εξηγήθηκες

Απάντηση από dimitris_2_2:

''ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΑΒΒΩΝΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ''

To kalitero paidi mas perneis...

Απάντηση από angel08:

Με τον ανθρωπο αυτο ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΑΒΒΩΝΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ...ΟΠΟΤΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΙΔΗΣΗ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΣΑ....ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΗΡΕΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ......ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ..

ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΜΕ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ...ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....

Απάντηση από Antonakis_84:

Έλεος ρε σεις λες και ήρθε το τέλος του κόσμου κάνετε.

Και εσύ ρε κοπελιά τι περίμενες να σου πει??Με τον τρόπο που άφησες να εννοηθεί ότι τον ρώτησες ήθελες να σου πει ότι την πίνει?

Και εγώ στην θέση του ή ψέμματα θα σου έλεγα ή θα σε διαολόστελνα αν δεν γούσταρα, απλά τα πράγματα.

Απάντηση από Huanita12:

den pistevo pos prepei na ton diokseis. ean ton agapas opos les tora einai pou prepei na eisai dipla tou. ok sto ekripse. ekane lathos. dose tou omos mia efkairia. pes tou pos tha eisai dipla tou stin prospathia tou na stamatisei. ean deis pos kaneis prospathies kai aftos to violi tou tote nai.. diokse ton.

alla dose tou mia efkairia!!!

Απάντηση από vresme27:

Διαβασε παρα πολυ καλα αν θελεις και ακουσε εξισου καλα τι σου λεει ο 44..Να εισαι καλα.49 πεστα.Νομιζα οτι μονο εμενα μου φαινεται καπως και οτι εχω προβλημα.

Απάντηση από Marioui:

αν σου λεει ψεματα γι αυτο με τοση ευκολια..φαντασου τι αλλα ψεματα μπορει να σου εχει πει χωρις να παρεις ειδηση. Οχι δε μ αρεσουν οι ανειλικρινης ανθρωποι. Δε θα τον εμπιστευομουν και δε μπορω να ζω με την αμφιβολια. Η να ψαχνω την αληθεια συνεχεια..κουραστικη δουλεια..

Απάντηση από TheProDigY:

μαρπατσι δεν περνω ουσιες.....Ελεος και εμενα πρεζακια με βγαλατε???

Απάντηση από Inda:

asto to paidi na kanei oti goustarei.den einai narkomanis.iremise

Απάντηση από marpatsi:

TheProdigy συγγνώμη κιόλας για το θάρρος μου δεν ξέρω τι ουσίες παίρνεις και δεν μου πέφτει και λόγος στην τελική αλλά με το σώμα και κυρίως το βλέμμα που έχεις στις φώτος δεν φαίνεσαι και για πολύ υγιής! Φιλικά.

Απάντηση από DENEXWNAFAW:

Τούφα το ντουμάνι ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!

Απάντηση από vresme27:

45 δεν εχεις να μου εξηγησεις κατι.Απλα..Οσο για το αν ειμαι κλεισμενη σε γυαλα η αν εχω ανοιχτα τα ματια μου ασε να το ξερω καλυτερα απο εσενα..Βλεπω.Μαλλον εχω προβλημα κατα εσε και δεν βλεπω..Μονο που δεν βγαζω συμπερασματα μονο απο οσα εμαθα στο σχολειο.Συνεχισα μετα.Και κατι θα εχω ζησει για να μιλαω ετσι..Και μαλλον οχι απλα κατι.Αν εκανα λαθος με εσενα και αν σε προσεβαλα συγγνωμη.

Απάντηση από inele123:

makria apo tetoia atoma.

kalhspera

Απάντηση από TheProDigY:

Παντα συνιθιζεις να κρινεις βιβλια με βαση το εξοφυλλο Βρεσμε27?Τοτε εισαι αξια της μοιρας σου...Αν εισαι τοσο απολυτη δεν αξιζει καν να κατσω να σου εξηγησω...Μεινε στην γυαλα σου με τις παροπιδες σου!Δεν ειπα οτι ολοι πρεπει να πινουν!Ολοι εχουν κακες συνηθειες!Ολοι!Το τσιγαρακι δεν λεει τπτ....

Απάντηση από kefallonitis:

kopelia paraton o magas den exei girismo .. ego prosopika den to ksero an exei i den exei giati den exo kanei pote mou alla apo ayta pou akogonte . afou den se kolise kai esena na kaneis kane kai ton stayrosou pigene kai anapse kai mia lampada isa me to mpoi sou kai sinexise tin zoula sou xoris ayton.

Απάντηση από vresme27:

42 Αν καποια στιγμη τη σαπισει στο ξυλο διοτι οι περισσοτεροι ειναι τρελα νευρικοι να πας στο νοσοκομειο να τη δεις και να συνεχισεις και εκει να ενεστερνιζεσαι τα οσα λες.Αν σε ρημαξουν οι δικοι της μην αναρωτηθεις γιατι.Επισης ειδα τις φωτογραφιες σου.Συγγνωμη κιολας αλλα θεωρεις οτι εισαι καλα και κυκλοφορεις ετσι;Να σε γνωρισω στη μαμα μου να χαρει που ψωνισα απο σβερκο..Το ιδιο θα ελεγα και για καποιον που ειχα λατρεψει αν τον εβλεπα στην κατασταση που εισαι εσυ στις φωτο.Και οχι θα ελεγα, το εχω πει.Μονο που εκεινος μου ειχε ξεκαθαρισει πολλα απο την αρχη.Το εζησα και οταν ειδα οτι ολο αυτο δεν το αντεχα εφυγα.Εφτασα σε αδιεξοδο και μου εκανε τη ζωη κολαση..Αυτοι οι ανθρωποι ειναι αρρωστοι.Ειναι παρα πολυ δυσκολο να ξεκοψουν και να καταλαβουν οτι δεν τους κανει καλο το απλο τα χασισακι..Ελα μωρε ενα τσιγαρακι ειναι..Ας βρουν μια να τα κανουν μαζι και να τη βρισκουν κιολας..Ουτε γκρινια ουτε τιποτα...Σε δεκα χρονια θα χαρω να μου λες τα ιδια και να παραμενεις εξισου καλα οπως τωρα.Καλησπερα.Λυπαμαι που δεν ειμαι τοσο μοντερνα οσο εσεις..Και να εισαι σιγουρη κοπελια οτι δεν κανει μονο αυτο..Δες αν θελεις ξανα τι σου λενε στις απαντησεις 8,15,16,18,20,31,32,33,34,35.Καλη τυχη.

Απάντηση από TheProDigY:

Και γτ στο γηπεδο ειναι καλα να κανει και να μην μαζευετει σπιτι με τα παιδια ας πουμε?Ποπο ωρες ωρες νομιζω οτι ειμαστε πολυ εγωιστες και θελουμε να κανουμε τους γυρω μας σαν και μας!Ρε κοπελια το παλικαρι στο εκρυψε να μην σε χασει!Και καλα εκανε!Οχι πως αλλοι που τα λενε και επειδη πινουν ενα τσιγαρο νομιζεται οτι ειναι εγκληματιας!

Απάντηση από sandrag:

KAi ego p ksero kapoia pragmata eimai 100% kata,,, 4 fores to theoro poli se mia vdomada ,,,, Se kana gipedo an kanei mono to dexomai tespa... Eisai m enan anthropo terma anasfali kai xoris autopepithisi... Afou sto ekrive toso kairo ... Auta legontai stin arxi tis sxesis....

Απάντηση από xairetamas5:

καλημερα..............

οταν εγω λεω οτι...........καποια πραγματα πρεπει να λεγονται απο την αρχη μιας σχεσης.......και οχι μετα.........ειμαι κακος...............

Απάντηση από ARXONTAS356:

AKOY O TYPOS GIA NA MHN SE XASH SE EIPE CEMATA 2.5 XRONIA STA ELEGE GIA NA MHN XASEI AN EINAI ENOXOS KREMASETON TORA AN H MASTOYRA TOY SE ENOXLOYSE ESY TO JES ALLA FANTAZOMAI POS KAPOS ETSI TON GNORISES

Απάντηση από Moon______Lady:

Oson afora to xasisi den kserw k den apantw...

Alla i koroidia k to psema tha me enoxlousan trella...

Απάντηση από forgiveme:

πεστα ρε 36.........

η αλλη λεει τον βρηκε νεκρο στο μπανιο!!!!!

χαχαχαχαχαχαχ

Απάντηση από TheProDigY:

Ρε παιδια ενα τσιγαρο πινει το παλικαρι!Εσεις αμεσως τον βγαλατε πρεζακια!ΕΛεος!

Απάντηση από me_tsimphse_kounoupi:

Πόσο είστε ρε γαμώτο, 12...;

Απάντηση από me_tsimphse_kounoupi:

Μακριά!!

Σε λίγο καιρό θα σε χτυπάει και θα ψάχνει τη τσάντα σου για φράγκα να πάρει τη δόση του!!!

Θα χτυπάει ενέσεις μπροστά σου και θα βλέπεις τις κόρες του να διαστελλονται και να πηγαίνουν προς τα πάνω ενώ το σαλάκι του θα τρέχει από το πηγούνι του!!!

Απάντηση από nickmant:

makrya...

Απάντηση από M_Y_S_E_L_F_1:

εχει κανει την επιλογη δρομος χωρις γυρισμο

χωρισε τον για να μην μπλεξεις και εσυ

Απάντηση από CaritaPapaya:

η συνηθισμενη καραμελα...

και ξυπνας ενα πρωι και τον βρισκεις νεκρο στην τουαλετα απο υπερβολικη δοση

οπως καποια "φιλη"

Απάντηση από tsilionhs:

το χασισ σημερα το βρισκεισ και στα περιπτερα

που λενε ... 6 στουσ 10 καπνιζουν αλοι λιγοτερο αλοι περισοτερο

θα εισαι τυχερη αν στην επομενη σου σχεση δεν θα πεσεισ

σε μαστουριοντο.......οποτε μην σε χαλαει αυτο αααα να πο ποσ

και εγο ειμαι κατα του χασισ .......

Απάντηση από kokkis:

1. Οταν αγαπαμε καποιον τον δεχομαστε οπως ειναι...

2. Και εσυ δεν μου φαινεσαι σωστη σε μερικα θεματακια...

3. Το οτι στο εκρυβε για να μην σε χασει δεν σου λεει τιποτα..??

Απάντηση από xPDA:

Αν οι 4 ημέρες μπαφο συμπτιπτουν με τισ 4 ημέρες που συναντιωστε...υπάρχει θέμα!

Απάντηση από popyster:

Εγώ θα συμφωνήσω με τον Αντώνη...

Απάντηση από forgiveme:

22....δεν ειπα οτι κοβετε ΠΙΟ ευκολα....

ειπα , οτι κοβετε σχετικα ευκολα.......

να μου επιτρεπεις να εχω αποψη.......οχι απ τον εαυτο μου, αλλα απο φιλο μου καρδιακο......

Απάντηση από TheProDigY:

Ασε τον ανθρωπο να πινει ενα τσιγαρακι που και που!:P:PΔεν κανει τπτ κακο...

Απάντηση από po_d:

σου ελεγε ψεματα γιατι φοβοταν οτι θα σε χασει.Διαβασε διαφορες εκδοχες.

Α)Με ακριβως την ιδια λογικη μπορει να σε κερατωσει.

Β)Ξερει οτι εχει κανει μαλακια που σου ελεγε ψεματα, αλλα φοβαται να αναλαβει τις ευθυνες του και ριχνει σε σενα το μπαλακι "αν στο ελεγα θα με χωριζες".Ευθυνοφοβος και φυγοπονος.

Γ)Αν προκυψει στο μελλον να κανει κατι που θα φανταζεται οτι δεν θα εχει την εγκριση σου, απλα θα το κανει και δεν θα στο συζητησει καν.Δηλαδη...εγω θα κανω οτι γουσταρω κ ασ την αυτη να τραβαει τις μπουκλες της.Δεν υπολογιζει την αποψη σου να το πω?

Δεν θα σταθω στο θεμα "χασις". Ειναι πολυ μεγαλο κεφαλαιο.....

Τον νου σου.Εχε τα ματια σου ανοιχτα.Αυτο μονο.

Απάντηση από BOUTSIKAVOURAS:

Πάντως όσες παρενέργειες και να έχει το ντούρου

Δεν σε φέρνει στο σημείο να δώσεις τέτοιες απαντήσεις

Όπως πολλοί έχουνε δώσει σε αυτό το δημοσίευμα

Απάντηση από gingobiloba:

20. Αφού δημιουργεί εξάρτηση μεγαλύτερη απο το τσιγάρο, πως κόβεται πιο εύκολα ??

όλοι έγιναν ειδικοι εδώ μέσα!!

Απάντηση από mrs_JaCk:

ΣΙΓΑ ΜΑΡΗ

ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ

Απάντηση από zetoni6:

θεωρω οτι δεν ειναι λιγες οι φορες που το καπνιζει...και ειναι δυσκολο να το κοψει...επειδη λοιπον...προσωπικα....δεν θελω να μαι η πατεριτσα κανενος...θα τελειωνα μαζι του...

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.