Συζητήσεις - ΟΙ ΠΙΟ ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Χρήστης: AZZ1974
Θέμα: ΟΙ ΠΙΟ ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Ημερομηνία: 21/11/10 13:45

Επειδή είχα την τύχη να ζήσω σε διάφορες περιοχές στην Ελλάδα

και επίσης να γνωρίσω αρκετές κοπέλες απο διάφορες περιοχές

της χώρας μας εχω καταλήξει με βεβαιότητα 100% οτι :

ΟΙ ΠΙΟ ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ

ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ. ΕΝΝΟΩ ΚΑΤΑ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ

ΤΟΥ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ.

Οταν λέω ξενέρωτες εννοώ σε όλα τα επίπεδα.

ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ,ΕΡΩΤΑΣ,ΦΙΛΙΑ,ΠΑΡΕΑ,ΣΕΞ.

Αυτό εξηγείται κατά τη γνώμη μου αν σκεφτούμε το γενικότερο

περιβάλλον που ζουν στην πρωτεύουσα και τις συνθήκες ζωής στην

Αθήνα ,οι οποίες είναι σαφώς κατώτερες σε ποιότητα απο αυτές της

επαρχίας και επηρεάζουν αρνητικά την διαμόρφωση ενός

χαρακτήρα.

Για να μην επεκταθώ στην εισαγωγή μου θα ήθελα σύντομα να

αναφέρω οτι σε γενικές γραμμές στη Μακεδονία γνώρισα πολύ ΟΚ

κοπέλες και ανθρώπους γενικότερα αλλα και στην Ηπειρο.

Στη Θεσσαλία μια μέση κατάσταση και στην Πελλοπόνησο ίσως οι αμέσως

μετά τις Αθηναίες χειρότερες.Οι νησιώτισες επίσης είναι ΟΚ και στην Κρήτη ή του ύψους ή του βάθους.

Αυτά για αρχή ,λεπτομέρειες αν θέλετε στη συζήτηση.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Απάντηση από eleni_25:

173 gnwrizw polles apo athina sxedon kathe mera ekei eimai

kai vlepw pws fairontai.

Απάντηση από animal_art:

177 ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ

ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ , ΜΗΝ ΤΟ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΕΙΣ..

Απάντηση από azz19742:

180

Αν εστω και μερικές γραμμές διάβαζες απο τις απαντήσεις

μου θα είχες καταλάβει.

Οτι είχα να πω το είπα στις απαντήσεις 140 και 175.

Σε δύο απαντήσεις τα καλύπτω όλα.

Απάντηση από Christiana0603:

kala ok, o kathenas me ta gusta tu. Esi thematografe me ta dika su thelo, pisteuw kai endiaferonta, oi athinaies opos les na tis theoreis ksenerotes, alla ok auto de simainei pos oti les oposdipote einai kai to sosto, mi trellathume. Apla etsi pisteueis esi, de simainei pos einai kai alitheia. san na mas les twra pos gnorises oles tis athinaies kai ksereis me akriveia pos den iparxune pio ksenerotes ginaikes ap autes.

Eipame na grafume eksipna themata oxi oti mas katevei :)

Απάντηση από azz19742:

Φίλη 177

Τρείς απαντήσεις έχω δώσει 140, 175,176

αν δεν έχεις την υπομονή να τις διαβάσεις για να

καταλάβεις το σκεπτικό μου και να σου λυθούν όλες

οι απορίες , τότε απλά δεν θες να ακούς αλλη άποψη

και δεν θες να καταλάβεις.

Ως θεματογράφος είχα την υποχρέωση να εξηγήσω τι

εννοώ .Νομίζω οτι το έκανα με το παραπάνω.

Διάβασε λοιπόν τις απαντήσεις μου και οτι δεν καταλάβεις

πες μου να στο εξηγήσω.

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

oi pio ksenerwtes gkomenes einai oi dh8en

opoiasdhpote katagwghs :)

Απάντηση από kormoxristina:

169 η ξενερωτίλα είναι μια λέξη σαν τη μαυρίλα ας πούμε?

διάβασε και συ την απάντηση 153.

δεν σας μπορώ όταν νομίζετε ότι ξέρετε τα πάντα. είστε άξιοι της μοίρας σας. και ναι είμαι η μεγαλύτερη ξενέρωτη που υπάρχει, όχι μόνο στην Αθήνα, αλλά σε όλη την Ελλάδα και γουστάρω τρελά. και με κάνετε τόσο χαρούμενη όλοι εσείς που δεν έχετε τίποτα σοβαρό να απαντήσετε σε όλα αυτά που σας έχω πει, που πραγματικά σας ευχαριστώ.

Απάντηση από azz19742:

Και να σας πω και κάτι πιο πιπεράτο που είναι για γέλια και για κλάματα μαζί καθώς είναι ένα ακόμα στοιχείο που δείχνει όλα όσα υποστηρίζω.

Σε κάποια περίοδο της ζωής μου έμενα επαρχία είχα μια όμορφη σχέση ,μεγάλος έρωτας και πολύ και ποιοτικό σεξ.

Για κακή μας τύχη κάποια στιγμή ήρθαμε Αθήνα να μείνουμε μαζί βέβαια.

Τι παρατήρησα πολύ έντονα? Η σεξουαλική μας ζωή εδώ πήρε την κατηφόρα και από τις δυο μεριές εξίσου , μειώθηκε η επιθυμία μας , μειώθηκε η απόδοση και η ποιότητα κατακόρυφα .Μην αρχίσετε να μου λέτε ένα σωρό άλλες δικαιολογίες , αποδεδειγμένο επιστημονικά καθώς ο εαυτός μου λειτούργησε σαν πειραματόζωο , ο τρόπος ζωής , η αποπνικτική ατμόσφαιρα , το βρώμικο περιβάλλον , το άγχος , το στρες και τα λοιπά <<καλά>> της Αθήνας μας ήταν βέβαια ο παράγοντας που ευθυνόταν για όσα περιέγραψα παραπάνω. Αυτό επιβεβαιώθηκε όταν ξαναεπέστρεψα σε μικρή επαρχιακή πόλη όπου μέσα σε δυο μήνες όλα επανήλθαν στα ίσια τους.

Το βρίσκετε τυχαίο?

Αυτό περιέχει και την αστεία πλευρά του αλλά,

αν καθίσουμε θα σας πω χιλιάδες παραδείγματα που αποτελούν έμπρακτες αποδείξεις γιατί η πρωτεύουσά μας κάνει τον κόσμο ξενέρωτο.

Απάντηση από azz19742:

Φίλε 174

Λύνω όλες τις απορίες στη απάντηση 140. Μια απάντηση έδωσα και τα περιέχει σχεδόν όλα.

Δεν είναι απλά τα ταξίδια όπως λες, έχω μείνει επαρχία σε διάφορες περιοχές σχεδόν τη μισή μου ζωή. Μεγάλωσα όμως Αθήνα

και εχω μείνει την άλλη μισή εδώ, άρα νομίζω ότι δικαιούμαι να έχω άποψη καθώς η ζωή μου δεν ήταν καθόλου υποτονική όλα αυτά τα χρόνια.

Τώρα να σου εξηγήσω και πάλι με άλλο ή παρόμοιο τρόπο

τι εννοώ εκτός από αυτά που θέτω στην 140.

Είναι κοινώς αποδεκτό ότι ο τρόπος ζωής και οι συνθήκες της πρωτεύουσας είναι απάνθρωπα. Είναι πολύ γνωστό σε όλους τους Έλληνες που έχουν μείνει εδώ ή απλά έρχονται ταξίδι για δουλειές λη οτιδήποτε άλλο ότι επικρατεί μια αποξένωση μεταξύ των ανθρώπων, ψυχρότητα, καχυποψία, φόβος και απόμακρα στοιχεία.

Δεν είναι τυχαίο ότι πας σε μια μικρή, ακόμα και μεγάλη επαρχιακή πόλη και θα σου πουν μια εγκάρδια καλημέρα ,θα συναντήσεις ανθρώπους έξω καρδία που λέμε είναι ο κόσμος πιο χαλαρός. Εδώ στην Αθήνα αυτό δεν θα το συναντήσεις το κλίμα είναι ψυχρό και απόμακρο και δικαιολογημένα λογω του χάους που επικρατεί , υπάρχει στρες και άγχος που σε οδηγούν σε αποξένωση.Το 99% απο τα χαμόγελα που θα συναντήσεις είναι υποκριτικά.

Όταν λοιπόν ένας άνθρωπος ζει σε τέτοιο περιβάλλον για πείτε μου φίλοι μου δεν είναι αναμενόμενη συνέπεια να ξενερώνει μέσα του??Δεν έχει ως συνέπεια να αλλάζει ο ψυχισμός του??Δεν έχει ως συνέπεια να γίνεται απόμακρος και ψυχρός??

Μιλώ για τον κάθε άνθρωπο και άνδρες και γυναίκες.

Στις γυναίκες λοιπόν αυτά τα στοιχεία εδώ στην Αθήνα είναι πιο έντονα λογω της φύσης τους. Διότι οι παραπάνω δυσκολίες που περιέγραψα αφήνουν πιο έντονα τα σημάδια σε μια γυναίκα. Το αποτέλεσμα είναι η γυναίκα να προσπαθεί να γίνει <<μαγκάκι >> ή <<αντράκι>> που λέμε για να επιβιώσει γίνεται πιο σκληρή ,πιο ψυχρή πιο απόμακρη , άρα και πιο ξενέρωτη ως θηλυκό διότι όλα αυτά είναι πολύ λογικό να οδηγούν σε ελαχιστοποίηση της θηλυκότητας . Πείτε μου λοιπόν σκεπτόμενοι φίλοι μου είναι παράλογος ο συλλογισμός μου? Τα έχω δει στην πράξη όπως τα βλέπουν και πολλοί άλλοι ,σκέφτηκα τι μπορεί να φταίει και κατέληξα σε αυτά τα συμπεράσματα μέσα από τις εμπειρίες μου.

Τι είναι αυτό που δυσκολεύεστε να καταλάβετε??

Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Απάντηση από paroulis:

Καλησπέρα. Μπορείς με ποιο τρόπο ακριβώς να μας πεις γιατί θεωρείς της αθηναίες τις πιο ξενέρωτες? Γιατί μου φαίνετε ο΄τι τα ταξίδια σου σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας περιείχαν απο μια γυναίκα σε κάθε περιοχή. Απλά για να ξέρεις, δεν έχει σημασία η περιοχή αλλά ο άνθρωπος που θα συναντήσεις. Μπορείς να πας και στα Ίμια και να βρείς την απόλυτη γυναίκα κατά τα γούστα σου. Ο΄πότε όλη η απορία σου και το πιστεύω σου είναι ακυρο. Τα λέμε

Απάντηση από otinanai87:

169 εσυ παλι πως το βγαλες αυτο το συμπερασμαα........χαχαχαχα

Απάντηση από otinanai87:

147...ετσι την πεφτεις σε γκομενες εσυ??....μαλισταααααα

τεσπα..."καλο ταξιδακι να χεις..."

Απάντηση από Makoman:

paidia mia kouventa anoiksame kai ksesikwsate tsakwmo tha simfoniso me to no 169...allwste opoios exei ti miga migiazetai...167 o kathenas ekfrazei tin apopsi tou...kanenas den eipe oti oles oi ginaikes einai etsi...

μ'αρέσουν πάρα πολύ τα συμπεράσματα σου...

σε παραπέμπω και γω λοιπόν στην απάντηση 114...

και καλό σου βράδυ

Απάντηση από eleni_25:

oses thixtikan einai i megalyteri apodeixi

gia tin xenerwtila poy exoyn oi athinaies

Απάντηση από animal_art:

ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ

ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ..

σου τελείωσαν οι καινούριες βλακείες και επαναλαμβάνεσαι? με απογοητεύεις... σε είχα για παραπάνω.

Απάντηση από animal_art:

ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΨΩΝΙΣΜΕΝΕΣ ΑΘΗΝΑΙΕΣ

ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΙΛ ΑΣΧΕΤΩΣ

ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ:

ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ

1.ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΔΥΟ ΚΛΙΚ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΑΣ.

2.ΜΕΙΩΣΤΕ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΑΣ.

3.ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕ ΣΕ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΣΑΣ.

4.ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΛΑ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΣ.

5.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΛΕΞΗ.

6.ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ.

7.ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΧΤΟΥΝ,ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΙΕΣΤΕ.

8.ΑΝΟΙΞΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΞΙΚΟ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΝΝΟΙΕΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ,

ΣΕΜΝΟΤΗΤΑ,ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ,ΤΑΠΕΙΝΟΤΗΤΑ,ΕΥΓΕΝΕΙΑ.

9.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΣΑΣ.

ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ 9 ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ

Η ΜΟΝΑΞΙΑ Ο ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΔΟΝΗΤΩΝ ΠΑΝΕ ΣΥΝΕΦΟ.

μπα... θα ένιωθε ένα τίποτα μπροστά σου.. θα του κατέρριπτες τον νόμο της βαρύτητας δείχνωντας του το πόσο ψηλά έχεις ανέβει με το καλάμι σου και δεν πέφτεις με τίποτα.

Απάντηση από animal_art:

163 ΑΦΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΝΣΤΑΙΝ

ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΝΑ

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΑ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΙΝΣΤΑΙΝ ΘΑ ΖΗΛΕΥΕ...

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..

από την εμπειρία σου και αυτό?

είμαι σίγουρη ότι δεν ξέρεις καν ποιος είναι.

Απάντηση από animal_art:

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ

ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΣΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ

ΤΥΧΑΙΟ ....?? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....

ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...

τελικα ο Einstein είχε δίκιο... το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα είναι άπειρα... και για το σύμπαν δεν ήταν σίγουρος...

Απάντηση από animal_art:

ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΖΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ

ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΖΗΣΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ?

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ

εσύ είσαι εδώ γιατί προφανώς δεν μπορεί να σε αντέξει κανείς στον πραγματικό κόσμο.

Απάντηση από animal_art:

157 ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΙΚΡΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΟΥ.

θα σου πρότεινα να πραγματοποιήσεις και συ την τελευταία παράγραφο στην απάντηση 152. Όλα τα σκέλη της.

εγώ φταίω δηλαδή που ψωνίζεσαι εσύ?

μαλακία... τελικά κάνω πολύ κακό στην κοινωνία του zoo και δεν το έχω καταλάβει ακόμα.

Απάντηση από animal_art:

154 ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΤΙΜΙΣΕΙΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙΣ

ΑΝΔΡΑΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ

ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ...ΛΥΠΑΜΑΙ.

ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ

ΟΙ ΔΟΝΗΤΕΣ ΕΞΕΛΙΣΟΝΤΑΙ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ..

Απάντηση από animal_art:

ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ

ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ

ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΛΕΤΑΣ ΤΙΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΟΥ . ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ

ΝΑ ΒΟΗΘΑΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...

ΟΣΟ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΝΕΙΣ

ΣΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ........ΤΗΣ 152 ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ

152.... εγω σου προτείνω κατα κυριο λόγο το 6 και μετά τα υπόλοιπα.

όσο για το συμπέρασμα σου... εγώ προσωπικά προτιμώ την μοναξιά, τον αυνανισμό και τον δονητή μου απο έναν τύπο σαν εσένα.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...... animal γέλασα πάρα πολύ ειδικά με την τελευταία σου παράγραφο!!

μια χαρά στα πάνω μου ήμουνα όταν σου απαντούσα και πριν μιλήσει ο otinanai...

στα forte μου...

όσο για το ποιος είναι απελπισμένος νομίζω βγάζει μάτι....

είσαι εδώ για να πεις την αλήθεια, δηλαδή τη γνώμη σου...??? ΡΕ ΦΙΛΕ.... ΚΑΤΕΒΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ, ΘΑ ΓΚΡΕΜΟΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΑΜΑ ΠΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΑΝΩ. Κατέβασε λίγο τη μυτούλα σου.

δηλαδή για σένα για να μην είναι κάποιος ξενέρωτος θα πρέπει να μη θίγεται με αυτά που του λες και να τα καταπίνει αμάσητα? Πού το είδες αυτό γραμμένο?

Αλλαξε λίγο την κοσμοθεωρία σου. Ανοιξε τα μάτια σου και μίλα και με άλλους ανθρώπους. Όχι για κάτι συγκεκριμένο. Απλώς μίλα. Και κυρίως άκου και προσπάθησε να καταλάβεις. Το ξέρω οτι σου είναι δύσκολο αλλά προσπάθησε.

Καημό το έχω από χθες να μου πεις κάτι και να με κάνεις να μην έχω να σου απαντήσω.

Σε ότι σου λέω μου λες αλλ' αντ'άλλων!!!

Απάντηση από animal_art:

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΨΩΝΙΣΜΕΝΕΣ ΑΘΗΝΑΙΕΣ

ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΙΛ ΑΣΧΕΤΩΣ

ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ:

ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ

1.ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΔΥΟ ΚΛΙΚ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΑΣ.

2.ΜΕΙΩΣΤΕ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΑΣ.

3.ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕ ΣΕ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΣΑΣ.

4.ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΛΑ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΣ.

5.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΛΕΞΗ.

6.ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ.

7.ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΧΤΟΥΝ,ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΙΕΣΤΕ.

8.ΑΝΟΙΞΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΞΙΚΟ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΝΝΟΙΕΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ,

ΣΕΜΝΟΤΗΤΑ,ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ,ΤΑΠΕΙΝΟΤΗΤΑ,ΕΥΓΕΝΕΙΑ.

9.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΣΑΣ.

ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ 9 ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ

Η ΜΟΝΑΞΙΑ Ο ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΔΟΝΗΤΩΝ ΠΑΝΕ ΣΥΝΕΦΟ.

Απάντηση από animal_art:

AΓΑΠΗΤΗ 148

ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΠΛΙΜΑΝ Ο ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ ΦΙΛΟΣ 142

ΚΑΙ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΕΕ ...

ΚΟΙΤΑ Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΧΩΡΙΖΕΙ

ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ

ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΩ ΑΥΤΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΩ

ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ

ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝ

ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΥΜΑ.

ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ

ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟΣ

ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ

ΘΙΓΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΝΤΑΧΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΞΕΝΕΡΩΤΗΣ

ΑΘΗΝΑΙΑΣ.

ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΣΙΑ

ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΝΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ

ΤΑ ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΑ ΥΦΑΚΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΝΔΡΕΣ.

Απάντηση από aperant_galazio:

149 ελεος....

ειπαμε του τρελου να ###$$$@#$ κι αυτος το παραχεσε

Απάντηση από EXOTIC78:

148 δεν καταλαβες ή μαλλον ξεχασα εγω μια λεξη

Οι Αθηναιες ειναι μεσα στην ειρωνεια , το θρασσος

και την υπεροψια .Γενικα το υφακι τους ειναι ξενερωτο

οποτε πολυ λογικο να ΜΗΝ μας ελκυουν.

και βεβαια συμφωνω με τον θεματογραφο και τα στοιχεια

που λεω παραπανω ειναι το ελαχιστο. Στην πραγματικοτητα

τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα με τις Αθηναιες.

Αγαπητέ animal οταν μιλάς για μένα, σε παρακαλώ, μίλα μου στο πρώτο πρόσωπο όπως κάνω και γω.

Μου την έπεσε ναι. Αλλά επειδή είμαι κομπλεξική Αθηναία το 'παιξα δύσκολη και αμίλητη και δεν του απάντησα. Πες του τα μυστικά σου κόλπα.... μάθε του τρόπους να τον αποφεύγουν οι γυναίκες με το που τις κοιτάει... Είμαι σίγουρη ότι το κατέχεις πολύ καλά το άθλημα.

Καλά να σε ρωτήσω κάτι άλλο τώρα? Ξέρεις να διαβάζεις? 'Εκθεση έκανες στο σχολείο σου ή μόνο από την πολυπόθητη εμπειρία σου καταλαβαίνεις τι θέλει να πει ο συνομιλητής σου?

Από την απάντηση που έδωσα συμπέρανες οτι κατάλαβα ότι ο άνθρωπος δε λέει αρλούμπες?

Γενικά το άσπρο και το μαύρο ξέρεις να τα ξεχωρίζεις? Τις βασικές διαφορές της νυχτας και της μέρας μπορεις να μου τις πεις?

Μήπως θες να σου τα γράφω λίγο πιο αναλυτικά να τα καταλαβαίνεις?

Και μήπως θες να σε βρίσω για να συνειδητοποιήσεις ότι 2 μέρες τώρα δεν βρίζω?

Να σε ρωτήσω και ακόμα ένα πράγμα... Πώς θα γίνει να σταματήσεις να μου είσαι τόσο αντιπαθητικός?

EXOTIC78 πηγαίνατε στο ίδιο σχολείο με τον animal?

οποτε πολυ λογικο να μας ελκυουν.

σε απωθούν τελικά οι ξενέρωτες, συμφωνείς με τον θεματογράφο, ή σε ελκύουν? αποφάσισε γιατι εχω μία ανησυχία.

Απάντηση από animal_art:

137 .. ΑΝ ΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ

ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ

ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ.

ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕΣ ΣΤΗ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΧΕΙ

ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΒΡΙΖΕΙ ΕΔΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΨΑΓΜΕΝΗ

ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΟΥΜΕΝΗ ΜΟΛΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ...

ΛΙΓΟ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ

ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ

ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΝΤΑΙ.

Απάντηση από EXOTIC78:

εχει δικιο ο θεματογραφος

και αυτα που λενε μερικες οτι δηθεν γινονται ξενερωτες

αν δεν τις τραβαει κατι , ειναι αηδιες.

οποτε πολυ λογικο να μας ελκυουν.

ΑΡΑ

συμβαινει το αναποδο απο αυτο που βαζουν σαν

δικαιολογια μερικες , δηλαδη αυτες εχουν ξενερωτη

συμπεριφορα οποτε μας απωθουν να τους φερθουμε

οπως αξιζει με μια νορμαλ γυναικα.

Απάντηση από Au8eNTiKoS:

Γυναικες... δεν βγαζεις ακρη

Απάντηση από elpida_m:

malista malista...se kathe topo esu eixes toooooooooses gnwrimies pou evgales kai episfali sumperasmata....malista malista...endiaferon nai nai nai.....

Απάντηση από Psiclops:

Οι πιο ξενερωτες γυναικες ειναι αυτες που δεν ξεκαθαριζουν την θεση τους απο την αρχη.

Ολο λογακια οτι και καλα διαφερουν απο τις υπολοιπες, οτι και καλα γουσταρουν ειλικρινεια, αλλα δεν εχουν το θαρρος να πουν τα συκα συκα απο την αρχη. Στην πορεια φαινονται τα κουφια τους.

Απάντηση από otinanai87:

141 πρεπει δυσκολα να σε ταπωνει καποιος..μα πολυυ δυσκολαα....δεν μασας μιαα ομως ετσι χαχαχα

respect!

Εξαφανισμένε θεματογράφε είναι παράλογο να απαιτείς από τους άλλους να καταλάβουν τον δικό σου τρόπο σκέψης και να έχουν δει τις 2 πτυχές που αναφέρεις. Μπορεί να έχουν δει μια τρίτη που εσύ να μην την έχεις αντιληφθεί.

Τώρα το αν πρέπει να πούμε απαραίτητα ότι κάποιο από τα 2 φύλλα βλέπει τα πράγματα επιφανειακά και δεν τα ψάχνει, σίγουρα δεν θα το πούμε για τις γυναίκες. Ειδικά αυτό το ''ό,τι λάμπει δεν είναι χρυσός'' νομίζω πως έχει ειπωθεί για εσάς.

Εξακολουθώ να επιμένω λοιπόν ότι οι Αθηναίες γίνονται ξενέρωτες όταν κάτι δεν τους αρέσει και δεν τους τραβάει την προσοχη. Όπως και οι περισσότεροι άνθρωποι σε κάποιες καταστάσεις στη ζωή τους. Το ότι δεν έχουν διάθεση και όρεξη να το κρύψουν ή να δείξουν κάτι άλλο από αυτό που νιώθουν εγώ θα το έβαζα στα υπέρ του χαρακτήρα κάποιου/ας. Αυτό το για τα μάτια του κόσμου ποτέ δεν μου άρεσε και ποτέ δεν το κατάλαβα.

Από την άλλη, είμαι της άποψης ότι στη ζωή σου πάντα παίρνεις αυτό που σου αξίζει.

Όσον αφορά για τις μερίδες που λες, που άλλοι έχουν καταλάβει και άλλοι δεν ενδιαφέρονται είναι πάλι παράλογο γιατί ζητάς από διαφορετικούς χαρακτήρες να βγάλουν ίδιο συμπέρασμα σε ένα ζήτημα που δημιουργεί προκαταλήψεις αν μπεις στο τρυπάκι να το πάρεις στα σοβαρά.

Άρα υπάρχουν άνθρωποι που εστιάζουν σε θέματα τα οποία ασχολούνται με τα ''τοπικά προϊόντα'' και άλλοι που ασχολούνται γενικώς με τα ''προϊόντα''.

Κατά τη γνώμη μου, δεν είναι και τόσο σοβαρό το συγκεκριμένο θέμα. Και πόσο μάλλον περισσότερο αφού οι Αθηναίες έχουν και αυτές χωρία και ίσως άτομα στο περιβάλλον τους τα οποία κρατάνε τις παραδόσεις οπότε έχουν και άλλα ερεθίσματα που τις βοηθάνε να διαμορφώσουν τον ξενέρωτο χαρακτήρα που υποστηρίζεις.

Για την ταύτηση, την οποία την έκανα εγω και σε ενόχλησε, δεν έχω να πω κάτι γιατί εξακολουθώ και το πιστεύω...

Φιλικά, kormoxristina

Απάντηση από azz19742:

Δοκιμή ένα..δυο ..ένα δυο

Εδώ θεματογράφος εδώ θεματογράφος .

Παιδιά όπως θα καταλάβατε έχω φάει ban και δεν μπορώ να δίνω απαντήσεις, τι να κάνω είμαι λίγο ατίθασο παιδί.

Αποφάσισα να φτιάξω ένα νέο λογαριασμό μιας και είδα ότι ένα θέμα που άρχισα μεταξύ σοβαρού και αστείου πήρε πολύ σοβαρές διαστάσεις με αποτέλεσμα να έχουμε προστριβές και διαξιφισμούς . Επίσης είδα ότι αρχίσατε να με ταυτίζετε με διαφόρους εδώ και αυτό είναι ενοχλητικό. Δεν σημαίνει ότι όποιος συμφωνεί μαζί μου ότι θα πρέπει να είναι και ο κλώνος μου. Αλλά λογικό είναι σε ζωολογικό κήπο βρίσκεστε θα έχετε στο νου σας και την κλωνοποίηση.

Τώρα όσον αφορά το θεματακι αυτό.

Κατ αρχάς είναι δεδομένο ότι το θέμα το θέτω σε βάση αστεϊσμού με δόσεις αληθείας. Ναι είναι απλοϊκά διατυπωμένο αλλά δεν θα μπορούσε να είναι κ αλλιώς .Είναι μια αστεία πραγματικότητα με σοβαρές διαστάσεις αν το αναλύσουμε ως κοινωνικό φαινόμενο.

Ψυχραιμία παιδιά γιατί εκνευρίζεστε και βγάζετε οργή?

Αγαπάτε αλλήλους .

Όσον αφορά τις κυρίες ή δεσποινίδες που ένιωσαν θιγμένες,

από τη μια είναι λογικό , από την άλλη πάλι δείχνει κάτι άσχημο.

Το άσχημο είναι ότι βλέπουμε τα πράγματα πάντα επιφανειακά, αυτό δυστυχώς είναι ένα βασικό χαρακτηριστικό θηλυκού γενους. Τα φαινόμενα απατούν κυρίες-δεσποινίδες , θα πρότεινα να αρχίσετε να βλέπετε τα πράγματα σε βάθος και όχι μόνο σε μήκος

Επίσης θα πρότεινα να αρχίσετε να ξεφεύγετε από το <<ότι λάμπει είναι χρυσός>> και <<ότι δεν λάμπει στα μάτια μας είναι άχρηστο ή αχρείαστο>>.

Το θέμα λοιπόν έχει μια αστεία πτυχή για χαλαρή συζήτηση και μια πολύ σοβαρή πτυχή για πολύ σοβαρή συζήτηση με πολλές διαστάσεις σε βάθος. Λυπάμαι που ορισμένες ούτε τη μια πτυχή είδαν ούτε την άλλη ,λυπάμαι δεν μπορώ να βοηθήσω. Για όσους όμως κατάλαβαν θα ήθελα να πω ότι ορισμένοι κυρίως άνδρες και σχεδόν καθόλου γυναίκες άγγιξαν μια από τις πιο σοβαρές πτυχές του θέματος. Δηλαδή την διαμόρφωση των προσωπικοτήτων ,συμπεριφορών, χαρακτήρων, ιδιοσυγκρασιών από το κοινωνικό περιβάλλον της Αθηνάς και γενικότερα των μεγαλουπόλεων.

Είτε μας αρέσει ,είτε όχι ,είτε μας λυπεί ,είτε όχι ,είτε γίνεται αντιληπτό ,είτε όχι , η μαύρη αλήθεια για την Αθήνα μας είναι πάρα πολύ μαύρη και μια οδυνηρή πραγματικότητα.

Είχα την τύχη και ελπίζω να την ξαναεχω να ζήσω σε αρκετές επαρχιακές πόλεις όπου η ποιότητα της ζωής μου σημείωσε κατακόρυφη άνοδο. Αυτή η σκληρή πραγματικότητα της πρωτεύουσας δημιουργεί και σκληρούς και δύστροπους χαρακτήρες. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να έχει αντίκτυπο σε κάθε έκφανση της καθημερινής ζωής των ανθρώπων που βιώνουν αυτή την πραγματικότητα. Μιας από τις επεκτάσεις αυτού του φαινομένου είναι και η διαφοροποίηση της συμπεριφοράς των ανθρώπων και γενικότερα και ειδικότερα των γυναικών στην πρωτεύουσα.

Οπότε μην σας κάνει εντύπωση. ΝΑΙ υπάρχει διαφορά τεράστια σε σχέση με την επαρχία αυτή είναι η πραγματικότητα καλώς η κακώς .

Για άλλους αυτή η διαφορά είναι προς θετική κατεύθυνση ,για άλλους η διαφορά αυτή έχει πολύ αρνητική κατεύθυνση. Στη δεύτερη κατηγορία ανήκω κ εγώ. Είμαι της άποψης ότι η πρωτεύουσα και ο τρόπος ζωής σε αυτή αλλοιώνει τους ανθρώπους ,φθείρει τα φυσικά ανθρώπινα χαρακτηριστικά κάτι που αντικατοπτρίζεται στον ψυχισμό και την συμπεριφορά των ανθρώπων της.

Αν το σκεφτεί κανείς είναι πολύ σοβαρό θέμα και όχι άγνωστο.

Να είστε σίγουροι ότι πολλοί άνθρωποι εδώ στην Αθήνα το συζητούν ,τους προβληματίζει , το νιώθουν στον εαυτό τους , θέλουν να ξεφύγουν από αυτό και ψάχνουν λύσεις. Υπάρχει μια μερίδα όμως μεγάλη που ούτε έχει καταλάβει τι γίνεται , ούτε ενδιαφέρεται να μάθει και να καταλάβει, ούτε μπορεί να το κάνει αυτό για διάφορους λόγους. Έτσι καταλήγουμε σε ποικίλα φαινόμενα που είναι αποκρουστικά για την ηθική και δεοντολογία ενός υγιούς νου και ψυχής.

Επειδή πηρά φόρα και θα γράψω βιβλίο έτσι όπως πάω, σταματώ εδώ και ελπίζω να σας βοήθησα έστω και λίγο στη συζήτηση.

Με τιμή ο εξαφανισμένος θεματογράφος.

Απάντηση από trexa_astraxan:

oles einai to idio.....................telos...........den analio allo....................

oles einai gia tin makroniso............ante re papadopoule...mises douleies gamoto sou

135 είσαι σεξολόγος ή σεξιστής?

Απάντηση από otinanai87:

134..δεν υπερασπιστηκα αθηναιες και και οπως λες...διαβασε ξανα ..μιλησα και για τις υπολοιπες περιοχες...

ζορι δεν τραβαω...το τραβηξες εσυ...

και αφου τοσοο απελπισια για την αθηνα και το τροπο σκεψης και ζωης...

γιατι ρε φιλε δεν κανεις κατι για αυτο?

μηπως εισαι ΔΕΙΛΟΣ να κυνηγησεις την δικια σου "αρμονια"?

και μην μου πεις λογω δουλειων και ,\μπλα μπλα..

ακομα πιο χαμηλα θα πεσεις....

σου φορεσαν στολη με ριγες και σιδερενια μπαλλα στο ποδι αλλοι?

πως εγινε αυτο αφου τοσα χροννια στη πιατσα οπως λες?

καπου εφαγες "τρικλοποδια"

αλλα ετσι οπως το πας..κανεις δεν απλωνει το χερακι του να σε σηκωσει....

και μονος σου δεν μπορεις,,,,

εδω σε ενα ζοο και δεν μπορεις να "ελιχθεις" ποσο μαλλον εκει εξω...

ειναι κριμα ομως και λυπητερο...

να βλεπεις καποιον να "μιζεριαζεται" σε ενα τοπο και να μην εχει τα κοτσια

να αλλαξει τις καταστασεις.....

σου δινω τροφη για σκεψη....και ας εισαι "κολλημενος"!

καλο κυνηγι αθηναιων και παρανομων σχεσεων....

αυτη ειναι ζωη να ονειρευεται κανεις...............

Απάντηση από sonia_g13:

pws einai dynaton na xarakthrizeis oles tis katoikous mias polhs 3enerwtes? den to 8ewrw ka8olou logiko. :/

Απάντηση από sexologos_000:

πες τα θεματογραφε ...σωστος 100%

εσυ κοριτσι μου στο 132 ελα απο το ιατρειο μου να σε εξετασω

εισαι επειγον περιστατικο..

Απάντηση από animal_art:

ΕΣΥ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΤΟ 133 ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΣΟΥ

ΘΙΞΑΜΕ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΣΟΥ?

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ

ΡΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η @Γ@ΜΙΑ ....!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΜΙΣΟ ΔΙΚΙΟ Ο ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ

ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΝΕΡΩΤΟΥΣ.

ΕΔΩ ΣΤΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟ ΠΟΛΥ ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΕΛΙΚΑ

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΘΑ ΕΜΕΝΑΝ ΑΘΙΚΤΕΣ ...? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....

ΡΕ ΤΙΣ ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ Κ ΕΧΕΤΕ ΛΑΛΗΣΕΙ?

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.