Συζητήσεις - ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ
Χρήστης: ARAPHS1973
Θέμα: ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ
Ημερομηνία: 27/07/10 16:31

Κακα τα ψέματα...Ολοι μας καποια στιγμή πανω στη σεξουαλική πράξη με τον/την συντροφό μας...εστω και στιγμιαία..εχει περάσει απο το μυαλό μας η ιδεα οτι κανουμε ερωτα με καποιο/α αλλο ερωτικό συντροφο..που τον ειδαμε πρόσφατα..που τον ποθήσαμε σεξουαλικά για καποια στιγμή ...που τον σκεφτήκαμε εστω και για μια στιγμή στο κρεββάτι μαζι μας..

Οταν καποιο μέλος ενος ζευγαριού φαντασιώνεται σεξουαλικές πράξεις με ατομο αλλο....την στιγμή που κάνει ερωτα με το ταιρι του...Τι πιστευετε? Βοηθάει και ανανεώνει τον ερωτα τον πόθο...την σεξουαλική πραξη με το ταιρι του..ή αργότερα θα αρχισει να ψάχνει για νεο ερωτικό συντροφο?

Απάντηση από Abcierr:

polu kalos o antonhs kai pali...................

riske kai kanena seminario re antonh..........

tha thusabriseis....

XAXAXAXAXAXAXAAXAX

Απάντηση από asrael_ath:

To deytero giati gia na fantasionetia allo atomo tote yparxei sigoura kapoio keno pouden kalyptetai apo tin - ton nyn syntrofo.

Απάντηση από afro_aggel:

Den pisteyo oti vohthaei sthn ananeosh

mias sxeshs kati tetoio!

Mallon to antitheto...

Kalhmeres!

Απάντηση από watif:

ΑΠΟ ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΟ:''Κακα τα ψέματα...Ολοι μας καποια στιγμή πανω στη σεξουαλική πράξη με τον/την συντροφό μας...εστω και στιγμιαία..εχει περάσει απο το μυαλό μας η ιδεα οτι κανουμε ερωτα με καποιο/α αλλο ερωτικό συντροφο..που τον ειδαμε πρόσφατα..που τον ποθήσαμε σεξουαλικά για καποια στιγμή ...που τον σκεφτήκαμε εστω και για μια στιγμή στο κρεββάτι μαζι μας..''

''Μετα τα νεα κυβερνητικα μετρα ,τετοιου ειδους φαντασειωσεις ,ολο και πιο συχνα κυκλοφορουν στον περισσοτερο κοσμο''

(AΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ)

Απάντηση από nickmant:

to vriskw fysiologiko se ena vathmo...

Απάντηση από smarg:

δοκιμασε. πες της πχ. "τι σου κανω τζουλια" και μετα μας λες την αντιδραση

Απάντηση από dentra:

για να εχεις καποιον αλλο στο μυαλο ακομα κι αν κανεις βολτα

με το συντροφο σου, ποσο μαλλον επανω στο σεξ....

τοτε μαλλον καιρος να χωρισεις γιατι δεν σε τραβαει πλεον

εκεινος/εκεινη που ειναι μαζι σου...

Απάντηση από Abcierr:

pote den katalaba th emmonh twn arsenikwn,

me tis erwtikou tupou fantasiwseis........kathe eidous

opote to prospernao,

kai kalhnuxta

Απάντηση από natasa73:

Απαίσιο. Είναι σαν να με απατούσε με άλλη γυναίκα. Θα τον χώριζα αμέσως αν μου το έλεγε ή ακόμη και αν το αντιλαμβανόμουνα. Ασφαλως με τά θα ψαχνόμουνα να δω σε τι έφταιξα για να έχει αυτή τη φαντασίωση για να μην επαναλάβω με καποιον άλλο το ίδιο σφάλμα.

Απάντηση από ladybird35:

exw polles fantasiwseis....

mia apo autes einai na kanw sex me sena araph mou:)))

Απάντηση από DHMHTRHS_36:

δεν μου χει τυχει να το κανω...και,χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια,ελπιζω οτι δεν μου χει τυχει να το παθω κιολας...

Απάντηση από protsaki:

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΟΣ ΤΗΝ ΛΙΤΣΑ ΓΙΑΓΚΟΥΣΗ..

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΣΑΣΑ ΜΠΑΣΤΑ

Απάντηση από Antonis_08:

Εχω να προτείνω κάτι....Οταν κάνεις έρωτα με την γυναίκα σου κάνε με την γυναίκα σου και όταν με την κουμπάρα κάνε με την κουμπάρα....και άσε τις φαντασιώσεις.....

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

eleino !!!

Απάντηση από HymnNoir:

χμ... το ζήτημα είναι να σου προκαλεί φαντασιώσεις το άτομο με το οποίο είσαι μαζί. Εκεί το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να τις μοιραστείς και να τις πραγματοποιήσεις (κατά το δυνατόν πάντα).

Τώρα όταν αρχίζεις να μιλάς για τρίτον... ε κάτι δεν πάει καλά!

Απάντηση από tinkerbell37:

1 jimtavros

ζητουσε συγνωμη απο την γυναικα του

που την απατησε με την κουμπαρα....

Απάντηση από jimtavros:

απαντηθηκε χθες,προχθες,αντιπροθχες.....κλππου ησουν;

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.