Συζητήσεις - filia meta3u ginaikas kai antra ...
Χρήστης: gimnastria20
Θέμα: filia meta3u ginaikas kai antra ...
Ημερομηνία: 09/06/10 22:29

ego pisteuw oti aneta uparxei gt poli apla

oi ginekes tsakonontai ,ksemaliazontai ..

(katines) ..:P eno m tous antres teriazoun kalitera

......eseis ti lete ? pisteuete se aytin ti filia ?

Απάντηση από deleteduser:

gimnastria..........poli sto mpla mpla to xeis rixei teleutaia...............kane kana spaggat.......na staniareis kai ase tis filies kai tis egkimosines..............

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη AMMON_RA ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από fatsas_2:

Γινεται μονο αν ο αλλος δεν ειναι του γουστου σου...

Απάντηση από zinia_zinia:

ε οχι κι ανετα!

καλα για το μεταξυ γυναικων...ασχολιαστο! :)

Απάντηση από gr_dragon2004:

nai an kai kamia apo tin poli filia erxete o erotas kai tote gamata ma megala gramata

Απάντηση από Speldi:

thes na ginoume filoi?

ta kalutera gkol mpainoun sta filika

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

egw lew pws ta filika einai ta kalyhtera ;)

Απάντηση από georgebst83:

Egw pantws ose files eixa ews twra hthela na tis pidixw

Απάντηση από vayios09:

i pragmatiki filia den koitaei an einai apo to idio filo..

i filia einai pragmatiki otan iparxei eilikrineia, na eimaste dipla se diskoles katastaseis kai otan dexomaste ta ellattomata tou filou i fili mas..

Απάντηση από georgeth:

eleos pia me auto to parami8i

kai epitelous allo parea allo filia

Απάντηση από MAPIA2411:

φυσικα και υπαρχει

.

Απάντηση από jacid33:

nai yparxei kai einai mia xara

Απάντηση από Antonakis_84:

30. Γενίκευση.. Πρώτο γνώρισμα της άγνοιας, της αμάθειας, αλλά και του φασισμού..(άσχετο)

Η Γή δεν είναι στρογγυλή!

Είναι επίπεδη.

Αποκλείεται να είναι στρογγυλλή..

Δεν υποκρίνομαι γλυκειά μου επειδή δεν έχω λόγο να υποκριθώ.

Ζω μια ετερόφυλη φιλία, την βιώνω δεν είναι ψέμα. Και είναι φιλία. Κανονική φιλία.

Και δεν είμαι gay. Ούτε εγώ αλλά ούτε και αυτή.

Πώς μπορείς τόσο εύκολα και τόσο απλά να ακυρώνεις βιώματα των άλλων, μόνο και μόνο επειδή δεν τα έχεις ζήσει???

Σαν να μου λες ότι δεν υπάρχει έρωτας επειδή δεν έχεις ερωτευτεί ακόμα.

Ας μην είμαστε τόσο απόλυτοι τουλάχιστον με καταστάσεις που δεν έχουμε βιώσει.

Το ποστ μου δεν αναφέρεται προσωπικά σε σένα απλά μου έδωσες το ερέθισμα.

Καλημέρες!

Απάντηση από aperant_galazio:

δεν υπαρχει φιλια μεταξυ των δυο φυλων....

μα ειναι δυνατον να βαλει κανεις το λαδι με τη φωτια?

το μπαρουτι με το σπίρτο?

οχι,.....κι οποιος πιστευει οτι υπαρχει θεωρω οτι υποκρινεται...

παντα υπαρχει ελξη......ειναι αναποφευκτο..

Απάντηση από nickmant:

mono an den yparxei erwtikh el3h gia kapoio logo...

Απάντηση από ma_trix:

----->ΚΑΛΗΜΕΡΑ

gimnastria20

----->ΠΙΣΤΕΥΩ..ΣΕ ΑΥΤΟ

ΠΟΥ ΛΕΣ..ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ..ΦΙΛΗ

ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ...ΓΥΝΑΙΚΑ..

Απάντηση από korinaK21:

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ STRAIGHT KΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠ`ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.....

Απάντηση από deleteduser:

o feretzes tis tasnapou kopelias............

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη AMMON_RA ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από Antonakis_84:

Έχω βαρεθεί να δίνω απαντήσεις για αυτό το θέμα... :D

Απάντηση από LycanS:

Πιστεύω ακράδαντα, ότι πρέπει τώρα, το ποστάκι? Εσύ? Μπα λέω το ποστάκι, στον αγύριστο!!! Είναι αδύνατον να μην ξέρεις ότι αυτό το θέμα έχει μπει 209348572034686 φορές.

Απάντηση από www_soultan:

δε την καταλαβαινω,ουτε την αποδεχομαι στο 100%....

Απάντηση από maria_nna:

λιγο δυσκολο για μενα, γτ. ο αντρας παντα βλεπει την γυναικα πονιρα !

Απάντηση από anthi_85:

18)nai gt o allos to pire apofasi kai deixnei tin agapi kai tin storgi kai oti tha edine telospantwn an ta eixate..opote ta dinei paloxera kai sto filiko...!!!:p:p

Απάντηση από HISTORIC:

Ναί, υπάρχει! Είναι σε διάφορα είδη! Πλακωτό, καρεκλάτο, πισωκολλητό...

Απάντηση από kristageorg:

νομίζω πως πολλοι ανθρωποι μπερδευονται..με αυτα που διαβασα...δεν σημαινει πως εαν ειναι Gay μπορει να ειναι κολλητος ενω εαν ειναι straght...οχι...δεν εχει σημασια το φυλο..διοτι υπαρχει το εξης που λεει και κολλαει εδω δεν υπαρχουν προστυχες λεξεις αλλα προστυχα μυαλα ετσι και μεταξυ αντρα και γυναικας..αν ξερει το ατομο τι θελει απο τον απενατι του τοτε ανετα υπαρχουν φιλιες...και πιστευω πολυ δυνατες...γιαυτο ξεκολληστε και καταλαβετε επιτελους εναν αντρα και μια γυναικα δεν τους συνδεει μονο το sex...η ζωη δεν ειναι μονο γαμησι κοριτσια και αγορια...ΠΑΤΡΕ ΤΟ ΧΑμπαρι...και ειμαι πολυ σιγουρη πως γινεται ανετα μια δυνατη φιλια αναμετα στα δυο φυλα

Απάντηση από flyhigh1979:

17.nai exeis dikio apo meria tou...alla eilikrina den katalava kt para mono otan to eipe...allwste den exw logo na pw psemmata :)

otan omws kati tetoio perna prokuptei mia dunath filia me agaph kai noiaksimo agno...

Απάντηση από anthi_85:

to pisteyw 14 apla sou lew ipirxe kai i erwtiki elksi....opote stin arxi den itan filiki filiki sxesi apo meria tou toulaxiston...:)

Απάντηση από NIKOLAS2410:

και βεβαια η γυναικα τα βρισκει πιο ευκολα με τον ανδρα,,,

αφου καταλληγουν σε κοινο κρεβατι,,,

τωρα ποια η πιθανοτητα να μαλλωνουν δυο γυναικες και να ναι και

οι δυο λεσβιες?

Απάντηση από Exorkistis3:

δοκιμασε το

11.koita anthh nai me hthelan alla egw to ekopsa apo thn arxh..h filia mas krata polla xronia pia,xwris kamia nuksh kai xwris amhxanies kai xaza...o enas eidika mou stathhke se zhthma zwhs kai thanatou..ara to pws katalhgei kati ana ta xronia paizei megalo rolo..meta tous goneis k ton adelfo mou exw auton...sa filo panta..:)

megalh upothesh auto kalo mou..polu megalh..

Απάντηση από fun4:

as me agapah, as kanh sex mazi mou

& nane eutixhsmenh & an den 8eli as mh me lei filo ths ; )

Απάντηση από kemerg:

einai ligo duskolo alla an sumvei ei nai polu dunati mia tetoia filia

Απάντηση από anthi_85:

7)me liga logia tous to ekopses gt?mipos eixan endiaferon autoi..to oti sou stathikan auto dne simenei pws mesa tous dne se vlepoun erwtika....!!

kata tin apopsi mou oi sxesies pou ksekinane apo "filia" einai oi kaliteres....:):)

arkei na theloun kai oi duo etsi..alliws eiani monopleuro kai psixofthoro..

Απάντηση από zorozouli:

den pisteywoti yparxei filia metaksi enos antra kai mias gynaikas apo proswpiki empeiria to lew

Απάντηση από CBR400:

φιλια ναι....οχι κολλητοι ομως.....μπερδευονται μετα.....αν ερθουν πολυ κοντα...

Απάντηση από elenits:

3 φιλους εχω ..

και οι 2 gay ..

τυχαιο?????

kai epanalamvanw gt kp den kseroun na diavazoun profanws...''to ksekatharisa apo thn arxh kai mou xoun stathei sta duskola''

mathete na diavazete k meta to paizete kseroles...

Απάντηση από anthi_85:

mathete epitelous re paidia ti simenei filia.....kai meta krinete ta...

allo filia allo parea.....!!!to oti bgaineis mia enan filo sou mias stis toso i sxedon kathe vdomada auto legetai parea...otan uparoxun ta kathimerina ta til kai mpoliko endiaferon kai otan oloi sto dromo filoi kai gnwstoi nomzioun pws ta xete auto dne einai filia auto einai o enas apo tous duo elpizei..ainte.,....egw osous filous eixa....pou imastan 24wra mazi i tous goustra i me goustarane kai apo oti vlepw sto periballon mou epibebewnomai......filous-parea nai exw tous lew filous gt den mporw na brw alli leksi...alla kolitilikia pote....... duo eterwnima ektos kai an eiani gay....!!!auta apo mena...

Απάντηση από iptamenh_masela:

Τα ιδια Παντελακι μου τα ιδια Παντελη μου.

emena oi antres filoi mou einai filoi kathara den ekana pote kt mazi tous,to ksekatharisa apo thn arxh kai mou xoun stathei sta duskola..kai den einai gays..

Απάντηση από gimnastria20:

ego dn leo gia sxesi ..filiaaaa tpt parapano

na einai mono filoi ....alla nmz

oti o kaliteros filos mias ginekas einai

gay ..ee?

Απάντηση από Abcierr:

mono otan den yparxei kamia apolutos erwtikh elksh metaxi twn duo atomwn

Απάντηση από myself1:

εφοσον κανουν σεξ μετα ανετα κραταει η φιλια και ειναι και πιο δυνατη απο ποτε

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.