Συζητήσεις - Νεος ανδρας(και ωραιος), μονος...δεν ψαχνει. Τι εχουν παθει ολοι κι εχουν γινει δεσμοφοβικοι?
Χρήστης: Heidi28
Θέμα: Νεος ανδρας(και ωραιος), μονος...δεν ψαχνει. Τι εχουν παθει ολοι κι εχουν γινει δεσμοφοβικοι?
Ημερομηνία: 24/04/10 23:07

Γνωρισα πριν απο εναμιση μηνα μεσω κοινων γνωστων εναν πολυ αξιολογο και εμφανισιμο τυπο, γυρω στα 38, καλλιεργημενο και γοητευτικο. Εγω ειμαι περιπου δεκα χρονια μικροτερη αλλα δεν νομιζω πως εχει μεγαλη σημασια. Υπηρχε μια αμοιβαια συμπαθεια και μια πολυ ενδιαφερουσα συζητηση ανταλλαγης αποψεων. Πηρε το ιδιο βραδυ το τηλ μου και μου εστειλε μηνυμα με τα απο 2 βδομαδες(περιμενα οτι θα επικοινωνουσε νωριτερα να πω την αληθεια)βγηκαμε με κατι φιλους του, κανενα 2ωρο, με γυρισε σπιτι αλλα δεν εγινε τιποτα παραπανω. Μετα απο λιγο καιρο τουεστειλα εγω μην και βγηκαμε.Καταπληκτικες συζητησεις, ηταν σαν πινγκ πονγκ, και μου ειπε και για μια παρασταση θεατρικη που ειχα διαβασει καλη κριτικη να παμε μαζι.Απο τις 10 καταληξαμε στις 4 το πρωι να περπαταμε χερακι χερακι επιστρεφοντας σπιτι(μενουμε στην ιδια γειτονια)και για να μην πολυλογω μετα απο μερικα παθιασμενα φιλια βρεθηκαμε σπιτι του οπου και κοιμηθηκαμε μαζι. Την επομενη μερα του εστειλα ενα μηνυμα απαντησε ομως καπως τυπικα. Μετα μου προτεινε να βγουμε βγηκαμε, μεταξυ αλλων σε συζητηση για ελαττωματα οταν με ρωτησε ποια εχω χαμογελασα, και μου ειπε ...δηλαδη θα τα ανακαλυψω στην πορεια?...Εν πασει περιπτωσει με αφορμη οτι ηταν να ξαναβρεθουμε αλλα δεν επικοινωνησε παρα αργα το βραδυ(11 παρα)για να με ενημερωσει οτι δεν θα μπορεσει τελικα,συζητησαμε και μου ειπε πως εχει να κανει σχεση 4 χρονια, πως οι γονεις του ηταν χωρισμενοι και μπορει για αυτο να βλεπει τα πραγματα ετσι, και μεταξυ αλλων πως την μονη φορα που ερωτευτηκε(στα 25)η κοπελα του τον ειχε απατησει.Πως ενα στα δεκα ζευγαρια αξιζει τον κοπο και πως δεν αποκλειει να αλλαξει καποια φορα γνωμη αλλα τωρα σκεφτεται ετσι. Μου ειπε να το παμε χαλαρα, αλλα δε διευκρινισα τι σημαινει αυτο...σεξ οποτε το θυμαται?πειτε καμια ιδεα. σκεφτηκ ανα του πω ν αβγαινουμε φιλικα και να προσπαθησω να πετυχω κατι ετσι, οχι ομως περιστασιακες ερωτικες συναντησεις, νομιζω ειμαι ερωτευμενη, αλλα δεν σας κρυβω εχω ενοχες που εγινε φαση πολυ γρηγορα για τα δεδομενα μου...

Απάντηση από Sakis0369:

Είναι που λέτε ένας τύπος σ' ένα μπαρ μια νύχτα, τη πέφτει σε μια σούπερ ξανθιά, την πάει σπίτι, της αλλάζει τα φώτα στο γα____ και αφού τελειώσαν πάει μπροστά στο καθρέφτη και λέει:

-

-

-

-

-

Μεγάλε Όμορφε !!!

Πάει την επόμενη στο ίδιο μπαρ. Βλέπει μιά άλλη γκόμενα, της την πέφτει, πάνε σπίτι, περνάνε 4-5 ώρες στο κρεββάτι και μετά πάει στο καθρέφτη και λέει:

-

-

-

-

-

-

Μάγκα Ατελειώτε !!!

Πάει την τρίτη μέρα στο μπαρ..... τίποτα. Τζίφος. Γιοκ. Πάει σπίτι του λοιπόν, βλέπει μια τσόντα στο Filmnet, πάει στο κρεββάτι του, τραβάει μαμακία και αφού τελειώσει πάει στο καθρέφτη και λέει:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

--

Άρχοντα Ανεξάρτητε !!!

Απάντηση από Raidou:

elpizw na mhn ginei kati metaksy sas giati einai teleiws geloio na zhtas symboules se chat....

Απάντηση από www_soultan:

ελα στην πολη μας και θα καταλαβεις γιατι τη λενε την πιο ερωτικη πολη της Ελλαδος...38 ετων ειναι,θα ξερει που να σε γυρισει...

καλη τυχη!!!βημα σταθερο...

Απάντηση από paradeisos:

pame gia allla koukla

Απάντηση από ma_trix:

------>ΕΝΝΟΩ....

ΥΠΟΜΟΝΗ..ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ..

ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ......ΕΚΤΙΜΗΣΗ..κτλ

------>ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ..ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ

ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ..

ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ

------>ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ...ΣΙΓΟΥΡΗ...

ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ...ΤΙΠΟΤΕΣ

ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙΣ/ΞΕΡΕΙΣ

------>ΕΤΣΙ...ΟΤΑΝ..ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ..ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ.(Στο Τέλος)

ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ

ΒΑΛΕΙ..ΓΕΡΕΣ ΒΑΣΕΙΣ.....ΓΕΡΑ ΘΕΜΕΛΙΑ

ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.,....

------>ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ.......ΟΛΟΨΥΧΑ.......

Απάντηση από Heidi28:

86, σε ευχαριστω για την ενθαρρρυνση, 89 σε ευχαριστω για το κοπλιμεντο....τωρα οσον αφορα τα εμφανισιακα παιδια ειναι πολυ υποκειμενικα και ο καθενας εχει τα γουστα του...γενικα καλο ειναι να προσεχει κανεις την εμφανιση του και απο εκει και περα σε οποιον αρεσουμε...εμενα μου αρεσει ο θεσσαλονικιος που μας προεκυψε και Αρης(γινε Αρης να γουσταρεις, λεει) παντως οτι και να γινει τελικα μεταξυ μας εγω νιωθω πολυ καλα απο τοτε που τον γνωρισα, και αυτο δεν το αλλαζω με τιποτα.Ειναι ξερετε αυτη η γλυκια ευφορια που αισθανεσαι και που νομιζεις οτι μπορεις να κανεις τα παντα...καπως ετσι.

Απάντηση από SAXLAMPOUXLAS:

88) μια χαρα ειναι η κοπελιτσα, αλλα ως συνηθως που να πει μια γυναικα καλη κουβεντα για καποια αλλη!!!

Απάντηση από deleteduser:

νεος ανδρας (και ωραιος)μονος δεν ψαχνει.... ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΨΑΧΝΕΙ καιρος να αρχισεις να ψαχνεις του επιπεδου σου :)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη k_i_n__e_z_a ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

αν σε παει το αμορε τσαρκα στα Καστρα στα καλα μερη θα χασεις τη μπαλα...ειναι απλα απαιχτο...και στο ευχομαι...

Απάντηση από dark_____angel:

Με τα δεδομένα που εξηγείς, έχεις να κάνεις με ένα σωστό άνθρωπο που σου ανοίχτηκε και σου είπε τα πράγματα όπως είναι. Εγώ σου δίνω μία συμβουλή. Προχώρησε το πολύ χαλαρά. Μία φίλη μου άρχισε μία σχέση (είναι μαζί του τώρα περίπου τρία χρόνια) και στην αρχή αυτός ήταν φοβισμένος, δεν ήθελε πολλά πολλά και ήθελε χαλαρά πραγματα. ΚΑι τώρα αυτός είναι πιό ερωτευμένος από αυτήν !!! Ποτέ δεν ξέρεις ... (κρίμα πάντως που έκανες σεξ τόσο νωρίς ... τους άντρες πρέπει να τους ψήνεις λίγο σε αυτό το θέμα ... ιδικά άμα θέλεις κάτι σοβαρό).

Απάντηση από Heidi28:

83 soultan τωρα που ειπες....καστρα....ειχα παει τα χριστουγεννα στην πραγα...και στην επιστροφη καθομουν παραθυρο στο αεροπλανο, με το που σηκωθηκε και για μια ωρα δεν εβλεπα τιποτα μονο πια συννεφια και μαι ομιχλη....ξαφνικα βλεπω απο κατω ενα υπεροχα φωτισμενο καστρο και διπλα θαλασσα...ρωτησα και μου ειπαν οτι ηταν το γεντι κουλε στη θεσσαλονικη μιας κι θελαμε μολις 30 λεπτα για αθηνα...ονειρικη εικονα...ηταν σαν παραμυθι ετσι απο ψηλα...κατα τα αλλα δεν εχω καταφερει να ερθω αλλα θα το κανω καποια στιγμη...

Απάντηση από deleteduser:

prospernaaa!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη alwaysjentl30 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

οχι ρε συ Χαιντι,εγω δε σε προσβαλλα ετσι,ακου ισορροπημενος...εγω κανω αμαν και πως να δειχνω ανισορροπος κι εσυ θα μου χαλασεις αυτη τη φημη;;

:P:P:P

να εισαι καλα,κι εγω αυτα τα καλυτερα περιμενω,αλλα επεσε ομιχλη εδω πανω στα καστρα...

Απάντηση από tarantula:

esy ksereis..

Απάντηση από Anastasios68:

Μα ολα τα χαπια ιδιες παρενεργειες εχουν ?

Απάντηση από Elias_MSdr:

Δεν χρειάζονται ενοχές ο άνθρωπός μάλλον έχει κατάλαβει τι πάιζει με τις σχέσεις, άραξε μαζί του, χρειάζεται λίγο χρόνο η υπόθεση λογικό είναι.

Καλύτερα μια αγνή χαλαρή σχέση, παρά μια αρρωστημένη καταπιεστική σχέση, σκέψου το.

Απάντηση από AA_FOITHTHS_23:

pire ayto pou h8ele....to epaixe gohteytikos....gia na se rixei....esteile meta apo 2 ebdomades...gia na tsimpiseis pws den thelei sex..apla... omws to pire...kai apla den toy ekanes klik!

proxwra....ase ton 38xrono....gia gamo pas?

Απάντηση από tasos7777:

heidi ontos me ayta poy grfeis den fenete soyrgelo o anthropos,apla oti kaneis prosexe,kai afoy xereis opos les na xekleidoneis kanto,ki an apogohteyteis sto telos edo eimaste oloi na se shkosoyme................xamogela se ayton kai sthn zoi soy me thn elpida na soy xamogelasei kai ayth.pantos apo edo mesa tha ta akoyseis e?:)kalh epityxia se oti ki an kaneis telika!

Απάντηση από trelogkazos:

http://www.youtube.com/watch?v=4-lbIfaqm0U

Απάντηση από Heidi28:

72 συμφωνω μαζι σου, καπως ετσι το βλεπω κι εγω, φαινεσαι πολυ ισορροπημενος ανθρωπος και σου ευχομαι τα καλυτερα, να ξερεις.

Απάντηση από Heidi28:

Παιδια αυτα δεν που μου ειπε δεν ειναι οτι τον απασχολουν, και γενικα αποτελεσαν πολυ μικρο μερος ολων αυτων που εχουμε πει. Την περισσοτερη ωρα μιλαμε για ταξιδια, για βιβλια, για θεατρο...ειναι πολυ ανεξαρτητος, επιτυχημενος, ομορφος και πιστευω οτι εχει γενικως απηχηση στο αλλο φυλο οποτε για να αποφασισιε να δεσμευτει θα πρεπει να του συμβει κατι καλο...ετσι δεν ειναι?Εχει κι εαν κολλημα με την λογοτεχνια. Εχω διαβασει αρκετα αλλα οχι οσα εκεινος. Ενταξει ειναι και μεγαλυτερος θα μου πειτε...Αγαπημενος συγγραφεας Τομας Μαν. Εκει με επιασε αδιαβαστη.Πηγα και πηρα καποια δικα του και εχω ξεκινησει να τα διαβαζω. Μου κανει λιγο προκληση ολο αυτο και μ αρεσουν οι προκλησεις. Νομιζω θελει ξεκλειδωμα. Αρκει να βρω το κλειδι. Γενικα ειμαι καλη στο να ...ξεκλειδωνω παντως τους ανθρωπους.

Απάντηση από takss7:

σε αυτην την ηλικια που ειναι, δυσκολα να αλλαξει κατι απο τις αποψεις του...........!!!

αν θεωρεις τον εαυτο σου ικανο κ θες να ζησεις αυτο που νοιωθεις κ αν αντεχεις να το παλεψεις, καν το...........!!!

υπάρχουν πολλα παραδειγματα με γυναικες ''καπατσες'' που εκαναν πολλους απολυτους αντρες να παραμιλουν............!!!!

αν κ μεταξυ μας...............

38 χρονων, ολα οσα σου λεει οτι τον απασχολουν, ουτε 15χρονο δεν τα λεει..........!!!!

καλημερες.......!!!!

Απάντηση από jovan33:

μάλιστα....μάλλον θέλει αυτός που κατάλαβες κι εσύ....σεξάκι όπου και όποτε το έχει ανάγκη αυτός....38 χρονών γαϊδούρι (με την καλή έννοια..χααχαχα...που λέει ο λόγος ντεεεεεεεεε...χααχχα) και να σκέφτεται ακόμη τους....γονείς του που χώρισαν ή...την κοπέλα του που τον κεράωσε πριν...15 χρόνια...χμ, κάτι δεν πάει καλά.....

παντως απο οσα μου περιγραφεις δεν νομιζω να σε θελει μονο για το σεξ...δε μου το βγαζει με την καμια...αλλα φοβαται πολυ τη δεσμευση...στο χερι σου ειναι να τον κανεις να δει πως αυτα τα δυο μπορουνε να ειναι ενοποιημενα και ισχυρα και απολαυστικα...το ενα δεν ειναι τροχοπεδη του αλλου...αλλα θελει να γινει επικοινωνιακα και μεθοδικα...και να το θελει κι αυτος...με το να μιλατε και μετα να χανεται δε γινεται...χρειαζεται γεφυρα επικοινωνιας...καλη τυχη!!!

αργολιδα απο τη μια,θεσσαλονικη απο την αλλη...αυτα ειναι...

συμφωνω επισης με την απαντηση της freerose...οταν το αισθανθεις το κανεις χωρις φοβο και παθος...

εχουμε γινει φοβικοι μηπως παρεξηγηθει το ενα και μηπως παρεξηγηθει το αλλο και δε ξερω κι εγω τι...

φτανει πια με αυτο...αν η χημεια μιλησει εκεινη την ωρα,την αφηνουμε να εκφραστει ελευθερα...αν μετα ξαναβγει στην επιφανεια η ανασφαλεια και η ατολμια απο καποια μερια,παμε παλι απο την αρχη ή μενουμε με την εμπειρια που βιωσαμε...

το οτι δυσκολεψαμε τις μεταξυ μας σχεσεις δε βλεπω να αποδιδει και μεγαλυτερη απολαυση σε μας...καθε αλλο...μας προβληματιζει πιο πολυ και σαν λυση προτεινεται η ελευθερη σχεση!!!wow!!!

καυτη τιμωρε πιθανοτατα εχεις δικιο...το παρατηρω κι εγω...ισως ομως να ειμαι κι απο τους λιγους που οπως ειμαι εδω ειμαι κι εξω...θα μπορουσα ανετα να προσποιηθω και να ειμαι 3 πουλακια καθονταν...δυστυχως δε φταιω εγω για τα εως τωρα βιωματα στη ζωη μου...οχι μονο σε προσωπικο επιπεδο αλλα συνολικοτερα...αντιπαθης επειδη βγαζω πικρια και απαγοητευση;ισως,γιατι στην πρωτη δυσκολια λες οκ,και στη δευτερη...οταν ομως πια γινουνε πολλες,καπου εκει χανεις την μπαλα...

και δεν απαξιωσα ποτε τον ερωτα και τις γυναικες,εξαλλου τις πιο ομορφες περιοδους της εως τωρα ζωης μου τις περασα μεσα σε σχεσεις...και ουτε σαμποταρω το μελλον μου...αλλα οπως ειπα μια υπερβαση θα με ξυπνησει...μαλλον...και δεν ειναι αλλοθι αυτο,ειναι η φαση μου οπως την βλεπω εγω...

Απάντηση από tasos7777:

Heidi kalhmera,den tha diafonoysa me to oti na prospathiseis na ton plhsiaseis diaforetika an h itan pio mikros,alla 38 xronon kai na soy leei ayta poy soy eipe ligo anorrimo to vlepo.den einai 20 gia na psaxnei mono thn arpaxth kai meta kala perasame tora feygoyme.pote den hmoyna o apo to proto rantevou boyr ston meze kai isos giayto ta leo,omos den einai katholoy timhtiko gia sena na dexteis tetoia katastash.vevaia to oti eisai eroteymenh einai ena thema,omos tha protimousa na eixa pio polles synanthseis me mia kopela kai to sex erxete..............to oti to ekanes vevaia den einai kako na to diaxoriso ayto etsi?eyxomai pantos na pane ola kala kai opos esy ta thes.

Απάντηση από geysh:

H ερωτηση του τοπικ δεν ειναι ευκολη. Ουτε εχει μια μονο απαντηση. Τελεολογικά και γενετικά, το αρσενικο δε καιγεται κιολας να δεσμευτει. Τουλαχιστον οχι με την εννοια που το θηλυκο ενδιαφερεται να παραγει εναν καλο απογονο. Ο ανδρας τεινει να θελει να εξαπλωσει τα γονιδιά του. Η γυναικα να βρει καλό χρωμοσωμα Υ (ανδρα με οκ γονιδια), για να φτιαξει καλη σοδεια κουλουρακια (νινιά). Αυτο ειναι το κατω κατω υποστρωμα. Υπαρχει ακομα και στον ανθρωπο και σημερα, αλλα φυσικα οχι οπως στα ζωα.

Σημερα θελουμε και ποιοτητα ζωής, θελουμε και για τον εαυτο μας κατιτις παραπανω (οχι απλα να φροντισουμε για τον απογονο), μπαινουν τελοσπαντων στην εξισωση και αλλα 100 πραγματα.

Καποιοι δεσμευονται για το κοινωνικο στατους. Το οποιο αν δε χρησημοποιησουμε ευφημισμους σημαινει "κοιταξτε ρε τι γκομενα εχω ! δεν ειμαι και ο 1ος ναουμε ; "

Αλλοι δεσμευονται για άλλα χαρισματα τη γυναικας : βιλιτσα,εξοχικο,επιχειρηση. Τα του εσωτερικου κοσμου δλδ.

Αλλοι μπορει να δεσμευονται απο ανασφαλιες, συμβιβασμους, αναγκη, πιεση κλπ.Η διαφορα ηλίκιας δεν φαίνεται και δεν καταλαβαίνεται όταν και οι 2 ειναι πάνω απο τα 30 και γενίκα έχουν ωριμασει.αλλα ο δικο σου μαλλον δεν το ειχε το τελευτεο.

Απάντηση από Heidi28:

65...σωστα...ας μην λεμε ψεματα ολοι αυτοι οι 40 παρα κατι φυσικο ειναι να εχπυν απομυθοποιησει πολλα πραγματα και δεν πιστευω οτι τοσα χρονια δεν του ετυχε τιποτα καλο, μονος του μου ειπε οτι αυτος θα ηθελε να αλλαξει η αποψη που εχει για τα πραγματα και πως οι φιλοι του του λενε πως ο ιδιος ευθυνεται γιατι απλα δεν δινει πραγματικες ευκαιριες. Δεν ξερω. Παντως ευχαριστω ολους για τις απαντησεις οταν εχω νεοτερα θα σας πω τι απεγινε τελικα, να ειστε ολοι καλα και ευχαριστω για το χρονο σας.

Απάντηση από nickmant:

den theloun oloi sxesh...kapoioi zhtane alla pragmata...

Απάντηση από tzovenos_13:

εχω την αισθηση οτι το συγκεκριμενο ατομο εχει απομυθοποιησει πλεον την κατασταση σχεσης και εχει βαλει τα πραγματα σε μια τελειως διαφορετικη βαση...

ερχεται καποια στιγμη στη ζωη σου που αντιλαμβανεσαι οτι ολα αυτα περι σχεσων και τα παρεμφερη δεν ειναι τιποτ' αλλο παρα ανασφαλειες που προσπαθει ο καθενας να καλυψει μεσω του αλλου....

αν συνυπολογισω και την ηλικια του ισως να εχει φτασει πια σ' αυτο το σημειο...

σε θεωρητικο επιπεδο σαφεστατα και γνωριζει τι εχει αναγκη, τι χρειαζεται...

και για να εχει να κανει σχεση 4 χρονια, οπως αναφερεις, ενδεχομενως να εχει αναθεωρησει τις πιθανοτατα αφελεις και ανοητες θεωριες που ειχε καποτε και τωρα πια να τα βλεπει ολα στις πραγματικες τους διαστασεις....

φοβαμαι οτι αν οι αποψεις του ειναι πλεον αποκρυσταλλωμενες οτι θα δυσκολευτεις να τον κανεις να δει τα πραγματα μεσα απο την δικη σου οπτικη γωνια...

καλη τυχη σ' οτι κι αν επιλεξεις...

Απάντηση από kayth_timwros:

χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Απάντηση από Heidi28:

Μatrix ωραια απαντηση, εαν δεν σου εκανε κοπο να γραψεις κι αλλα....σταθερα συμφωνω....αργα?εννοεις υπομονη και δουλεια....

Απάντηση από Free89Rose:

αααα

για γαμο δεν λεω ευκολα το ναι ομως!!χαχαχααχαχ

59/

Απάντηση από ma_trix:

------->ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΑΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙΣ.....

------->ΑΝΕΒΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..

ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ

...ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ

------->ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ..ΣΤΑΘΕΡΑ...

ΑΡΓΑ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΡΗΓΟΡΑ/ΒΙΑΣΤΙΚΑ.

Απάντηση από Free89Rose:

εμμμμμμμ

και εγω το σκεφτομαι αυτο που λες,αλλα απο την αλλη λεω ενταξει κομπλεξικος θα ειναι,μετα σκεφτομαι και το καρπουζι και λεω βρε δε γ....εγω θα κανω αυτο που αισθανομαι

ετσι κι αλλιως σε 2 σχεσεις μου ,που εγινε παλι νωρις ,μια χαρα ημασταν μετα μαζι,ειναι να αξιζει ο ανθρωπος και οχι να υποκρινομαστε

τιμωρε

χαχα

Απάντηση από Heidi28:

σεξ οποτε το θυμαται δεν παιζει . Εγω θα του το πω. Κι αμα του αρεσει. Οριστε μας. Εκπτωσεις δεν κανουμε. Η free Rose ειναι ολα τα λεφτα.Αν ημουν αντρας θα της εκανα προτασ η γαμου.

free ααααααα δε μπορουμε να τα χουμε ολα δικα μας,,,,,,,

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

καλα στη τελευταια σου προταση εγραψες, φαντασου να βγεις δεκα ραντεβου κ τη πολυποθητη στιγμη να φας καμια ξενερα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ητττααααααααααααααααα

για εκει το βλεπω, εκτος αν θελει να βρισκεστε για συνευρεσεις αλλα ετσι στο φλου, οπως κ να χει, σκεψου οτι ειναι ενας ανωριμος 38 χρονος με τραυματα κ μυαλο 10χρονου, οκ ολοι οι αντρες ειναι σα μικρα παιδια μεσα τους, αλλα αυτος παραειναι,

εγω δε το θεωρω τιμητικο να σε θελει καποιος οταν σε θυμαται για να ξεχαρμανιαζει παντως,,,,

Απάντηση από Free89Rose:

54/

καλη μου καυτη

οταν εγω εχω να παω πολυ καιρο με αντρα ομως το θεωρω υποκρισια να θελω και να του κανω τη δυσκολη!αφου καιγομαι η καψερη!!!!χαχα

ασε το αλλο,αμα σου βγει μαπα το καρπουζι,τσαμπα η γνωριμια και τα ραντεβου και και και

:P:P:P:P

Απάντηση από Heidi28:

ωραια. Δηλαδη τωρα θα εξαφανιστει λες?.....Α παπαπα....μου φαινεται δεν θα κοιμηθω αποψε. Δεν ξερω.

free89rose δεν ειναι ετσι........... καλο ειναι να υπαρχει κ λιγη εγκρατεια, οταν θες κ ποθεις πολυ εναν αντρα,, γι αυτο που ειναι, αυτο που εκπεμπει,,,,, κι οχι μονο για το κορμι του,,, οσο κι αν λιωνεις,,, δε θα του δοθεις αμεσως,,,,,,,,,,

μετρα τα υπερ

θα καιγεται καιγεσαι απιστευτα κ οταν ερθει η σριγμη θα ναι ονειρικη

θα διαπιστωσεις οτι πραγματικα θελει εσενα κι οχι να κανει σεξ εκεινη τη στιγμη

θα σε εκτιμησει κ δε θα σε θεωρησει ευκολη

θα εχεις ελπιδες να εισαι συντροφος του

αν πας με τη μια

περνας καλα κ μετα η χανεται , η δε ειμαι ετοιμος για σχεση, η εχω σχεσημ η απλα εξαφανιζεται.

αν πας με τη μια

οκ θα περασεις καλα μαζι του......κ δε θα ξερεις ολα τα ανωθεν

Απάντηση από Heidi28:

Σας παραθετω και το ετσι πολυ ατενισα του ιδιου ποιητη γιατι ας πουμε με εχει πιασει μια ποιητικη διαθεση...Το ειχα μαθει απεξω παλια και το ξαναεψαξα με αφορμη τα συναισθηματα που μου ξυπνησε ο εκ θεσσαλονικης ορμωμενος νεος.... ( Την ομορφια ετσι πολυ ατενισα που πληρης ειναι αυτης η ορασις μου.Γραμμες του σωματος. Κοκκινα χειλη. Μελη ηδονικα. Μαλλα σαν απ αγαλματα ελληνικα παρμενα,παντα εμορφα,κι αχτενιστα σαν ειναι,και πεφτουν,λιγο,επανω στ ασπρα μετωπα.Προσωπα της αγαπης οπως τα θελεν η ποιησις μου...μες στις νυχτες της νεοτητος μου...μεσα στις νυχτες μου,κρυφα,συναντημενα...)

Απάντηση από Free89Rose:

αυτο το ποτε θα γινει, δεν θα μετραμε ραντεβου φυσικα

οταν το αισθανθει το ζευγαρι γινετε

και αν το παρεξηγουν σημαινει οτι ειναι κομπλεξικοι οποτε γλιτωσες μια ωρα αρχυτερα

50/

50) κι ομως,,,,,δεν εκτιμουν οι αντρες τις γυναικες που πανε απο το πρωτο δευτερο ραντεβου μαζι τους, δε μπορουν να τις δουν σοβαρα.

σαφως κ απυλαυσες τις σεξουαλικες περιπτυξεις, ομως τι ειναι προτιμοτερο? να πας απο το 1-2-3-4 ραντεβου με καποιον κ να μην σε εκτιμα, να μη σε βλεπει σοβαρα? (οταν λεω σοβαρα εννοω ως προσωπικοτητα, και ως πιθανη συντροφο του).

η να του δειξεις οτι εισαι σοβαρη κοπελα που δε το δινει ευκολα,,, κ να τον εχεις να τον απολαμβανεις ως συντροφο σου,,, κι οχι ως οτιδηποτε αλλο περαν αυτου ?

Απάντηση από Heidi28:

Δεν ηταν το πρωτο ραντεβου,ηταν η τριτη φορα που βρισκομασταν και επιτελους με αυτη την υποκρισια, οτι εγινε εγινε γιατι το θελαμε και οι δυο και δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει ενας αντρας να σκεφτει αμεσως αρνητικα για αυτο. Το τι ειμαι εαν ειναι εξυπνος θα το καταλαβει πιστευω. Γενικα καλυτερα ειναι να μετανιωνεις για πραγματα που εκανες παρα για πραγματα που δεν εκανες. Εγω ενιωσα ερωτευμενη και ασφαλης μαζι του και απλα αφεθηκα(χαρα και μυρο της ζωης μου η μνημη των ωρων που ηυρα και που κρατησα την ηδονη ως την ηθελα,χαρα και μυρο της ζωης μου εμενα που αποστραφηκα την καθε απολαυση ερωτων της ρουτινας)Ο Καβαφης ετσι λεει κι εγω υποκλινομαι στο μεγαλειο του ερωτα που σε βρισκει οπου και να σαι, τωρα ο αριθμος των ραντεβου και η υποκρισια του αχ μη οταν η αληθεια των σωματων υπερβαινει την λογικη ειναι αστεια...τελικα.

Απάντηση από Free89Rose:

6/

ενα 90-95 % αποδεδειγμενα

δεν σε ξερω προσωπικα ουτε εσυ εμενα ,, αλλα απο τα γραφομενα σου οσες φορες εχει τυχει να αναγνωσω, διακρινω οτι βγαζεις μια πικρια, μια απαξιωση, μια αρνητικοτητα , κατι που σε κανει αντιπαθη, ενω μπορει να σαι ο πιο γλυκος ανθρωπος, ολοι ειμαστε πληγωμενοι απο κατι, καποιον, αλλα πρεπει να το προσπερναμε, κ να μην αφηνουμε να σαμποταρει τη μετεπειτα πορεια μας. χωρις παρεξηγηση οτι ειπα ε,

Απάντηση από Free89Rose:

ειναι δεσμοφοβικοι ναι

σε φιλικο επιπεδο αν θες κρατησε το

αλλα σε ερωτικο οχι

η πλειοψηφια των αντρων θελει να περναει καλα δλδ περιστασιακο σεξ και τιποτα αλλο

καλο σας βραδυ...

ευχομαι ο καθενας να βρει τον δρομο του...

και να σταματησουμε να υποκρινομαστε...ας κανουμε αυτο που μας βγαινει αυθορμητα...ετσι συμπιπτουν τα θελω με τα πραττω μας και ειναι η ψυχουλα μας αβασανιστη...

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.