Συζητήσεις - fwtografies sto zoo...............
Χρήστης: sparrowfalls
Θέμα: fwtografies sto zoo...............
Ημερομηνία: 20/04/10 01:38

re paidia i anagki tou na dei tin fatsa sou o allos apo faxebook mexri zoo, ti soi anagki einai???

giati tosi anagki na mas poun oti eimaste omorfoi/???

Απάντηση από paradeisos:

giati polli apla koukla mou exoun anasfalies oloi ayth me tis foto eleos pleon na kai mia gynaika sosth mpravo asteri.

to tnonymo vlepeis toys kanei

Απάντηση από titty93:

se ola afta ta merh uparxoun an8rwpoi pou psaxnoun atomo gia sxesh... gi'afto kai 8eloun fwtografies... giati an tous aresei kapoios/a meta to sunexizoun... arxizoun tis suzhthseis kai sunantiountai kai apo konta...

Απάντηση από koner:

dikaioma tou ka8enos esu min baleis photo

kaneis den se upoxreose

Απάντηση από Giorgost28:

Πρωσοπικά δεν έχω ανάγκη να με πουν όμορφο.

Αρκεί να με θεωρεί όμορφο αυτην που θα θέλω εγώ.

Όλες οι άλλες δεν με ενδιαφέρουν τι θα πουν.

Απάντηση από NTINOSR:

MPOREI STO 8EO NA MILAS XORIS NA TON VLEPIS, ALLA TOYLAXISTON EGO DEN MPORO NA MILAO STON TOIXO. ETSI INE OTAN DEN EXIS FOTO

Απάντηση από asimenia28:

se brisko poli sosto file mou. kai an den exeis amesos tobgasoun to simperasma, sou leei einai mpazo kai den ebgale o allos

Απάντηση από JustAStranger:

...Sumfwnw mazi sou kopela mou ,oute egw den to katalabainw...Eidika se periptwsh pou mpaineis mono kai mono gia na skotwseis gia ligo thn wra sou...Einai anagkh na deikseis ston allon pws eisai emfanisiaka k na akous ton ka8ena na se sxoliazei eite 8etika eite anrhtika..?

...

Απάντηση από nastycook:

η επιβεβαιωση σου δινει αναπτερωση ηθικου,σε γεμιζει αισιοδοξια,σε κανει ψωνιο,χαζο και οχι τιποτα αλλο σε κανει να νομιζεις οτι εχεις κατι που θα πρεπει ο αλλος να εχει κατι ;αναλογο η κατι περισσοτερο αφου δινεις εσχυ την ομορφια......βεβαια σε τραβηγμενες περιπτωσεις μερικα απο αυτα αλλα υπαρκτα

Απάντηση από littlestar:

EPIDEI TA PERISOTERA PROFIL EDW EINAI PSEFTIKA, KAI YPARXOUN MONO , GIA NA YPARXOUN, GIA AYTO , PSAXTO LIGO KAI 8A TO DEIS KAI MONH SOY.!!!!!

Απάντηση από photis_m:

Θεωρώ πως μια απρόσωπη επικοινωνία όπως αθτι στο διαδίκτυο, γίνεται λιγότερο απρόσωπη αν έχεις μια εικόνα για τον συνομιλητή σου. Και ΟΚ καλή η φαντασία, αλλά η πραγματικότητα είναι πάντα πιο άμεση και ειλικρινής.

Απάντηση από giannismpal:

δεν ειναι αναγκη να σου κανει καποιος κοπλιμεντο απλα θελουν να βλεπουν πιο ειναι το ατομο που βλεπουν και οτι δεν ειναι καποιος που μπορει να τους κανει πλακα ή οτιδηποτε αλλο

Απάντηση από kokkis:

αυτο πιο πολυ συμβαινει στις γυναικες... θελουν οπωσδηποτε ο αλλος να εχει φωτογραφια ωστε να ξερουν αν ειναι ομορφος για να του μιλησουν... τροπος σκεψης κλασικης ανεγκεφαλης γυναικας που κατα τα αλλα ψαχνει σοβαρη σχεση...

Απάντηση από diethsios:

εγω εκανα αναρτηση την φωτο μου,για να εχετε ενα σημειο αναφορας οταν λετε οτι καποιος ειναι ασχημος,;;εισαι σαν τον diethsio>>

ayto και μονο ειναι αρκετο!!

Απάντηση από AA_FOITHTHS_23:

ta en oikw mh en dhmw

Απάντηση από tarantula:

aytos kserei..tha exei tous logous tou!

Απάντηση από k_a_n_e_n_a_s:

se afino gia ligo

piezi to enteraki mou mia

alli anagkh

anoteri apo tis ales

filakiaaa

Απάντηση από jacid33:

esy 3ereis??pesto kai semas

Απάντηση από deleteduser:

Πιο παλιά είχα.Αλλά την έβγαλα γιατί πολλά μέιλ από άσχετους.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη wx_mama_moy ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από www_soultan:

απαξιω...απλα...

30)Λυπαμαι αλλα δεν δινω σε κανεναν δουλεια για το βραδυ;)

Aλλωστε τους αντρες τους ξεσηκωνω ακομα κι αν βαλω ρασο.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη i_am_perfect ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από Anastasios68:

περφεκτ βαλε μια τοπλες

Απάντηση από diethsios:

απο οσα εχεις αναφερει κανενα δεν ασχολουμαι

μονο εδω εχω ,,και δεν το "ψαχνω"

Απάντηση από T_ReX:

diethsios, φίλτατε με παρεξήγησες. Έχω πει επανειλλημένα οτι παρόλο που οι απαντήσεις μου έχουν γενικό προφίλ, δεν σημαίνει οτι απευθύνονται και σε συγκεκριμένες ομάδες. Κάνω εκτιμήσεις με βάση αυτά που βλέπουμε -η αλήθεια είναι- όλοι! Και αν ήσουν λιγάκι πιο παρατηρητικός, θα είχες την ίδια άποψη. Μια ματιά στο facebook, hi5, twitter κ.τ.λ θα σε πείσει, trust me. Δεν μίλησα προσωπικά σε καμία περίπτωση.

GiO

Απάντηση από diethsios:

25) λαθος το βλεπεις φιλε μου,και συγνωμη,δεν διαφημιζουμε απλα,κανουμε μια αναρτηση της φωτο!

αυτο δεν ειναι κακο οταν δεν προκαλει!!

rota aftes pou ksekinisan gimnastiki giati plisiazei to kalokairi.kana dimino k tou xronou pali.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη extremeways1 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από T_ReX:

Koίταξε, απο την στιγμή που δεν μιλάμε σε προσωπικό επίπεδο δεν με πειράζει να μην έχεις φωτογραφία. Εγώ το βλέπω διαφορετικά, δεν έχω ανάγκη απο επιβεβαίωση, άλλωστε το ποιός είμαι πραγματικά το ξέρω εγώ και μόνο εγώ. Όταν όμως η σχέση (ακόμα και η διαδικτυακή) φεύγει απο τα όρια της γενικότητας και πάει σε προσωπικό επίπεδο όπως προ-ανέφερα τότε λυπάμαι αλλά εγώ θέλω να ξέρω σε ποιόν άνθρωπο απευθύνομαι. Τουτέστιν, καλό είναι να μην βάζουμε φωτογραφίες για να διαφημίζουμε τον ευατό μας αλλά να δείχνουμε καθημερινές στιγμές απο την ζωή μας, αν αυτό είναι που πραγματικά θέλουμε να μοιραστούμε με οικεία πρόσωπα.

GiO

Απάντηση από diethsios:

21) οταν εχεις 20 νικ ναμε εδω μεσα τι φωτο να βαλεις και που,εγω εχω δυο ενα ειναι το eros30( εχω εξωστρακισμο (βαν) απο τα θεματα και εκανα αυτο τωρα diethsios,αλλα ειναι αγενεια, να μην ξερει ο αλλος με ποιον μιλαει!

Απάντηση από YOUDRIVEMECRAZY:

den exw etsi kserw opoios mou milaei mou milaei gt tou areei h parea mou kai tpt allo

kalhmera

Απάντηση από asrael_ath:

Kai giati na min exeis foto na kserei o allos me poion milaei, ti einai ayto to synomotiko pou exoun kapoioi mesa tous kai den vazoun foto, meta to na pei kapoios se kapoia oti einai omorfi den einai da kai egklimatiko apenantias epivaionei tin alli.

Eseis den lete stin allo pou tha deite kai tha sas aresei oti einai omorfos ?

Απάντηση από l_fey:

οι περισσοτερες φωτογραφιες ειναι ψευτικες,

δεν ανηκουν δηλαδη στο συγκεκριμενο ατομο ,

κι οσες ειναι αληθινες , ειναι ή παλαιοτερες

ή ' φτιαγμενες ' ή εχουν επιλεγει οι πιο κολακευτικες .

οι αναγκες που ωθουν τους χρηστες να δημοσιευουν

αληθινη ή ψευτικη φοτο , ποικιλλουν και δεν με ενδιαφερει

να κρινω αυτο το κομματι καποιου .

γενικα , στην αγορα του σεξ , ο καθενας πλασαρει ο ,τι διαθετει ..

sumfwnw me to 1

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη anthii_85 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Eγω εβαλα γιατι γουσταρω να με λενε ομορφη.Φτιαχνομαι.Σε πειραζει εσενα?

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη i_am_perfect ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από CBR400:

ελα ντε....αισχος!!!!

Απάντηση από diethsios:

εσυ δες την δικια μου και πες,

α!πππααπαααααα!

σκυλοφατσα!! ειμαι!!

Απάντηση από susi:

mono omorfi anebazoun dld. photo?????? .....

ama thelis na sou anebasoun thn psixologia mbes sto chat .....me i xoris photo

tha akousis ta pio "omorfa" logia :S

Kalhmera :)

Απάντηση από SNAKE1961:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ . 1) ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΣΚΕΤΟ NICK (απο τα πολλα που υπαρχουν η που μπορεις να φτιαξεις) ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ η ΑΝΤΡΑΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ . 2) ΑΝ ΖΟΥΣΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ η ΥΠΗΡΧΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΒΑΖΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ . 3) ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΜΟΡΦΙΑ . ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ - ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΑΝ ΑΡΕΣΩ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ . ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΩ ΣΚΟΡΔΟΚΑΙΛΑ ΜΟΥ .

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ . <Α> .

Απάντηση από takss7:

οτι ειπε ο φιλος στο 1..................

συμφωνω απολυτα...........!!!!

καλημερα........!!!

Απάντηση από Volioths23:

Th photo de th vazoume oloi gia mostra.Egw th vazw gia na 3erei o allos me poion milaei.De me noiazei ti me 8ewroun oi alloi.

tora opoy nanai leo na valo kai ego!

me epise enas filos na to kano meta apo enamisi xrono paroysias edo!

kai ti egine?les kai tha me peiraksei kaneis apo ti foto?

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη giota_s6 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

anasfaleia legetai...

alloi noiazontai gia thn emfanish tous

alloi gia thn morfwsh tous

alloi gia ta dyo

kai alloi noiazontai gia allous ....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Xelidoni74 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από protsaki:

Ο ΝΑΡΚΙΣΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΥΤΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ..

ΔΥΣΤΥΧΩΣ

ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ Σ ΑΛΛΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ....

ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΟ ΕΓΩ ΜΑΣ

Απάντηση από saos:

δεν ξερω για τους αλλους εγω παντως ειμαι το πιο μεγαλο μπαζο μεσα στο ζου και η φωτο μου το αποδεικνυει. γιαυτο αλλωστε την εχω

Απάντηση από nickmant:

den evala foto gia na mou poun oti eimai omorfos.aplws gia na min einai aproswpo...

Απάντηση από Xoris_Nickname:

2) χαχαχαχ βρε συ μη με λες ετσι ....θα το πιστεψω κιολας :)

Και ρωταω....... επειδη δεν εχω Facebook κ δεν ξερω τι παιζει εκει...

εσυ στο Ζοο γιατι δε βαζεις φωτογραφια ?

Μια απλη κυριλε μιλαμε κ οχι τιποτα πονηρη !

ε?

Οταν Ρωτας κατι πρεπει να λες κ εσυ την αποψη σου ....ετσι ? ;)

Απάντηση από ma_trix:

---->ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ...ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ...

Απάντηση από Free89Rose:

ε να ξερουν με ποιον μιλανε για!

Απάντηση από kostasmiki:

ε ξερεις, τσιγκουνιά και ανασφάλεια...

...θέλουμε να ξέρουμε αν άξιζαν τα λεφτά στον πλαστικό...

Απάντηση από sparrowfalls:

nai vasika ayto akrivws ennow!!!!!!! akrivws ayto!!!1

aaa!!!! kai den eisai san zompi!!!!

eisai attractive :P

Απάντηση από Xoris_Nickname:

Εγω δε την εβαλα επειδη ειμαι Ομορφος οπως λες.....

(ισα ισα ειμαι σα Ζομπι :))

Ισως την εβαλα για να δειξω οτι ειμαι υπαρκτο προσωπο κ τιποτε αλλο.

Το θεμα που εβαλες πιστευω θα ηταν πιο ευστοχο αν συμπληρωνες ..

" Γιατι βαζετε ημιγυμνες και αποκαλυπτικες φωτογραφιες ? "

Καλημερα

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.