Συζητήσεις - Το πιο γλυκο φλερτ!
Χρήστης: allh
Θέμα: Το πιο γλυκο φλερτ!
Ημερομηνία: 12/03/10 12:41

Σημερα, την εβδομην πρωινη, στον περιφερειακο της συμπρωτευουσας προσπαθησα να προσπερασω ενα Corolla. Με εκοψε εντεχνως, κ μπηκα απο πισω του. Συνεχισα το δρομο μου ωσπου εστριψα δεξια. Το Corolla εκανε οπισθεν στην εθνικη Θεσ/νικης -Χαλκιδικης κ με ακολουθησε!

Μπηκα στο parking της δουλειας μου κ εκεινο σταματησε ακριβως απο εξω.

Δεν εδωσα σημασια, μεχρι που 2 ωρες μετα κατεβηκα να παρω καποια πραγματα απο το αυτοκινητο. Βρηκα μια καρτα με τα στοιχεια του οδηγου. Κ παλι δεν εδωσα σημασια, αν κ κολακευτηκα.

Μετα απο ενα ακομη δυωρο ηρθε ενας συναδελφος κ μου εφερε ενα λουλουδι που ηταν επανω στο αμαξι μου....Αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια, αλλα δεν ασχοληθηκα παραπανω.

Πριν λιγο επρεπε να παω εξω για δουλειες της εταιριας κ βρηκα το ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ αρωμα επανω στο αμαξι μου με σημειωση:

"Τι αλλο να κανω για να μου τηλεφωνησεις?"

Δεν γνωριζω τον κυριο που με φλερταρει.

Τι να κανω?

Απάντηση από allh:

109. εγω παλι μολις ηρθα!

Απάντηση από deleteduser:

εγω παω για ποτο σε λιγο..αν θελεις ελα....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ilias5566 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από allh:

107. Οσο ειναι στο χερι μου το ελεγχω. Κ πιστεψε με δε θα το αφησω να ξεφυγει απο τον ελεγχο μου.

Απάντηση από nikos_sth:

fugame ap ta kalathia kai piasame ta galata..se ligo arxizei kai o ihsous apo tin nazaret ..mporeis na arxiseis tis paravoles..afou to exeis analusei arketa mesa sou ksereis..to kalutero panta tha uparxei eksw..wraia kolakeutikes kai meta ti?ksereis ti thelei ..fusika epivalletai na ton trekseis kai allo ..me ton tropo sou...autos kala paizei mexri twra alla to skor to ksereis mono esu..

Απάντηση από allh:

105. Αν το κανεις κι εσυ, πιστεψε με την εχεις ριξει την κοπελια!

Το θεμα ειναι μπορεις?

Απάντηση από panos5341:

e re ti ginetai sthn koinwnia

ti aisxh yparxoun

Απάντηση από allh:

103. Οταν το γαλα στο ψυγειο σου εχει ληξει μια δυο μερες το βραζεις κ το πινεις.

Αν εχει ληξη μια εβδομαδα, το κανεις γιαουρτι.

Αν εχει ληξει ενα μηνα το πετας γιατι απλα σου πιανει χωρο στο ψυγειο κ πληρωνεις τσαμπα ρευμα!

Δεν το κρατας κ πινεις το γαλα του γειτονα!

Απάντηση από nikos_sth:

einai uperoxo olo auto alla den se anusixei pws den ton exeis gnwrisei ..den ton exeis dei kan..mporei na megalopoieis kapoion sto mualo sou ap tis prakseis tou alla sto dia zwsis na sou traviksoun to xali katw ap ta podia sou..kai na apogoiteuteis..me ton antra sou pisteuw oti ..oti eixate na zisete to zisate..min xwrizeis to exeis palepsei alla den sou bgainei..den xreiazetai..egw tha sou elega na to ziseis apla kai wraia tropoi uparxoun..exei imerominia liksis..kai meta spitaki sou kai iremia giati den eisai kanena koritsaki..ti na kanoume pou oi orkoi stous gamous einai elleipeis..kanenas antras den einai arketos gia mia gunaika..apla min xaseis ton eauto sou!to exeis pantws!!kai oso gia ton suzigo..i agnoia swzei kai min pairneis to tanks to x5 fainetai pantou!!ta deonta ..filakia!

Απάντηση από allh:

101. σοβαρα μπορει να μην ειναι κ θα συμφωνησω μαζι σου. Ειναι ομως ιδιαιτερα κολακευτικα για μια γυναικα, πιστεψε με!

Απάντηση από Labionis:

το φλερτ γινεται πρόσωπο με πρόσωπο..οχι έτσι..αυτά είναι παιδικά..οσο για το "με 'εκοψε εντέχνως","όπισθεν στην εθνική"..αυτά δεν είναι σοβαρά πράγματα...

Απάντηση από nickmant:

tipota na min kaneis,eisai pantremenh...

Απάντηση από Nefthis39:

Αν εχεις περιεργεια, γνωρισε τον κ βλεπεις.

Απάντηση από friday7:

E MEINE ME TON ANTRAS MORI ...TI MAS TA PRIZEIS

Απάντηση από allh:

96. δεν ειναι σχεδον παραμυθενιο?

Απάντηση από Bebe_V:

teleioooooo

Απάντηση από lenamu:

το διαπιστωνεις τηλεφωνικα!!

απλα απο εμας θελεις το θαρρος ενω η διαθεση υπαρχει!!

αντε να περασεις καλα!!

Απάντηση από myself1:

αγαπητη αν εχεις ορεξη για περιπετεια τηλεφωνα

Απάντηση από allh:

90&91. Εχετε απολυτο δικιο οτι ακουτε μονο εμενα.

90. Τι ακριβως ειναι κατινια? Σου φαινεται περιεργο ολο αυτο? Φαντασου εμενα που το εζησα!

91. Η 1η φορα που καναμε κουβεντα για διαζυγιο ηταν το καλοκαιρι κ πηγαμε μαζι διακοπες μηπως το σωσουμε, αλλα τζιφος! Η 2η ηταν πριν τα χριστουγεννα κ ειπαμε να το ξαναπροσπαθησουμε κ παλι τζιφος. Δε γινεται να μου υποσχεται αλλαγες κ την ιδια μερα που τις υποσχεται να συνεχιζει να κοιμαται μονος σε αλλο οροφο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποσο ακομη θα κανω υπομονη??????????????????

Ισως αν φυγω απο το σπιτι κ μεινει για λιγο μονος, να καταλαβει γιατι διαλυθηκαμε κ να το παλεψει αλλιως. Αλλωστε, ακομη κ κοινη συναινεση να βγει, θελει κανενα χρονο, οποτε θα εχει αρκετο καιρο να συνειδητοποιησει τι γινεται!

Ευχαριστω για την κατανοηση!

Αυτο κ μονο ειναι πολυ σημαντικο για μενα!

προβλήματα που έχει ο κόσμος!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη spyrosak ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από aliensx:

85

αυτο δεν το ηξερα ....

αν και παλι ειναι ετσι γιατι δεν χωριζετε να παρει ο καθενας τον δρομο του ???

και θα συμφωνισω με το 90 ......

δεν ξερουμε αν ειναι ετσι οπως τα λες .... ισως ο αντρας σου να τα ελεγε διαφορετικα ....

οπως και να'χει ... τι να σου πω ???? καλα ξεμπερδεματα ....

αυτα απο μενα .... καλη συνεχεια .......

86 δεν μπορω να συμφωνισω μαζι σου για εναν λογο και θα σου ποιος ειναι.....

εχω ακουσει μονο την δικη σου αποψη για τα πραγματα..

του ανδρα σου δεν την εχω ακουσει.....

και ουτε προκειτε να μπω στο τρυπακι να αρχισω να λεω διαφορα για τον ανδρα σου χωρις να εχω ακουσει την αποψη του.....και να συμφωνω μαζι σου για να σου κανω καλη εντυπωση.......

και κατι αλλο ειναι πολυ μεγαλη κατινια ολο αυτο που κανεις....

ασχετα απο το αν λες αληθεια η ψεματα....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ilias5566 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από allh:

87. Αλλωστε αν με ενοιαζε το αμαξι θα εμενα με τον αντρα μου που εχει Χ5.

Απάντηση από allh:

87. Δε δινω επιλεκτικες απαντησεις. Φανταζεσαι να απαντουσα σε ολους?

Απάντηση από G10VANNI_10:

epilektikes apantiseis dinei? xaaxaxxaxaaax

Απάντηση από allh:

84. Φιλη μου (που σε εχω κατασυμπαθησει χωρις να σε ξερω κ συνεχως μου στελνουν μηνυματα αν ειμαστε φιλες) πιστεψε με ολα συνεβησαν οπως ακριβως τα εγραψα!

Κ ναι, ειμαι

Γυναικα!

Απάντηση από allh:

81. Εγω το ξερω, αλλα μετα απο 13 χρονια το ξεχασε ο αντρας μου! Ειδικα τα τελευται 3 που εχει φυγει απο τη συζυγικη κλινη, κ τον τελευταιο 1 απο την κοινη οικογενειακη ζωη!

Ακριβως επειδη σεβομαι τον πατερα του παιδιου μου λοιπον, εχει γινει το μαλλι μου σγουρο σα να εβαλα το δαχτυλο στην πριζα απο τη στερηση τη σωματικη κ ψυχικη. Αν δε σεβομουν τα χρονια που περασαμε μαζι θα ειχα ηδη απειρες εξωσυζυγικες σχεσεις, κ θα καθομουν σπιτι μου χαρουμενη να χαιρομαι την οικονομικη μας ευμαρεια χαριζοντας το κορμι μου κ την ψυχη μου οπου ναναι!

Προτιμω ομως την τιμια κ ξεκαθαρη αντιμετωπιση. αλλιως θα ειχα τηλεφωνησει στον κυριο απο την πρωτη στιγμη σημερα!

82. Μην το σκεφτεσαι, καντο! Για χαρη μου....

Απάντηση από h_fey:

66

ευγε πολυ καλη απαντηση ( σε μενα εννοω ) !

μόνο που αστειευομαι , η ιστορια δεν ειναι πιστευτη αλλά καλογραμμενη .

συχνα μαλιστα , εχω την εντυπωση πως δεν εισαι γυναικα και κάνεις απλως πλακα ..

Απάντηση από Tropismos:

81ελα βρε αλλιες,βαλτης και κανα κερατο πως κανεις ετσι,

εαν δεν το μαθει τι να την νοιαξει?

Απάντηση από Tropismos:

80.δωσε μου τον χρονο να το συζητησω με τον εαυτο μου,

και συμπερανω οτι οφελουμαι

και θα σου απαντησω.

Απάντηση από aliensx:

80-

καθολου καλη μου .....

εγω εχω μια υπεροχη οικογενεια και μια υπεροχη συζυγο

οπου υπαρχει αμοιβαιος σεβασμος και εκτιμηση .....

ακομη και μετα απο 12 χρ. γαμου με φλερταρει και την φλερταρω .... και πιστεψε το ... ειναι πολυ ομορφο .....

και δεν ψαχνω απο εδω και απο εκει για καποιο φλερτ , σχεση .....

εχω κολησει σε αυτο που ειπε η φιλη στο 15 ... για να το λεει ισως ξερει κατι παραπανω ......

αραγε ξερεις την ενοια των λεξεων σεβασμος και εκτιμηση στον συντροφο σου ???

Απάντηση από allh:

73. Δεν αναφερομουν σε σας αγαπητε ΚΙΕΡΙΟΝ αλλα στον aliensx.

77. Να σας κολακεψω ηθελα αλλα μαλλον δεν το αντιληφθηκατε εξαιτιας των πολλων αντιπαθειων που εχετε δημιουργησει. Παρολα αυτα, περιμενω με αγωνια την προταση....

78. Πρεπει να σε πονεσε πολυ το σχολιο μου....Μαλλον χτυπησα στο αδυνατο σημειο σου!

79. Ενας γνωστος μου ειπε το εξης: Καποιος καποτε πηγε με μικρο καλαθι κ πηρε μονο οσα χωρουσαν εκει μεσα....Τα υπολοιπα τα πηρε ο επομενος με το μεγαλο!

Κα

Απάντηση από lemeatora:

οπου ακους πολλα κερασια,κρατα και μικρο καλαθι

Απάντηση από aliensx:

72 -

εχεις μεγαλη πλακα .....

πως τα λες ετσι ?????

αληθεια οταν ειδες τον αντρα σου μετα τον κοιταξες στα ματια ???

Απάντηση από Tropismos:

66.εγω ειμαι ομορφος παθων ,εσυ δεν ξερω τι εισαι,

αλλα οτι και να εισαι ,εαν δεν μου ειχες ασκησει σκληρη αντιπολιτευση

θα σου εκανα μια προταση λιαν εποικοδομητικη.

poia ageneia re kopelia?

mas exeis arathiasei oti fantasia sou katevike kai thes na pareis sovares apantiseis...kai siga to flert re kopelia...koita mhn symvoun tipota alla lew egw

Απάντηση από Baudelaire01:

εγω ημουν

autoi einai antres kurioi...

ta therma mou sugxarhthria thematografe, mallon epiases lavraki!!!

to nou sou mhn ton xaseis, prokeitai gia spanio apokthma kai an thes enhmerwne mas gia tis exelixeis! kalh tuxh!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη kandy80 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από KIEPION:

72

μην φωνάζετε αγαπητη΄,

εγώ σας πρότεινα να του τηλεφωνήσετε ...

Απάντηση από allh:

Η αγενεια πολλων ειναι ανεκδιηγητη! Πραγματικα τι ειναι αυτο που δε μπορειτε να καταλαβετε?

Το γεγονος οτι υπαρχουν αντρες που ξερουν να φλερταρουν κ να διεκδικουν τη γυναικα που τους αρεσει με κεμπαρικο τροπο?

Μαλλον γι'αυτο οι περισσοτεροι εδω μεσα ειστε...μονοι ουσιαστικα!

Ζηλευετε που δεν ειστε ικανοι να μοιασετε σε εναν τετοιο αντρα

κ να κανετε μια γυναικα να σας σκεφτετε ?

Προσπαθηστε! Δεν ειναι κακο να προσπαθουμε να γινουμε καλυτεροι ανθρωποι!

oti na nai.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη dianamaria25 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από KIEPION:

να του τηλεφωνήσετε αγαπητή ...

το ρωτάτε κιόλας ?

Απάντηση από aliensx:

τελικα εχεις πολυ μεγαλη φαντασια κοπελα μου .....

προτεινω να πας στον σιρινακη να σκηνοθετησεις την νεα ταινια της τζουλιας

ειναι αυτο που λενε ... "σε ...μαω που σε ...μαω ... να εχει και λιγο αισθημα "........

θα κανεις επιτυχια μεγαλη .....

Απάντηση από Anastasios68:

7 τρυανταφυλα για7ωρες τιλες ρε παιδι μου καθε μια ωρα και του κανανε ηρεμιστικη ενεση για να αντεξη αυριο θα σου χαριση και ενα δερματινο ασπρο μπουφανακι μονο που θα κουμπωνη απο πισω η μοδα της εποχης ΤΡΕΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ

Απάντηση από maria1908:

γιατι εγω τι ειμαι ?μη πραγματικο θηλυκο?τα'χεις μπερδεμενα μεσα στο κεφαλι σου ολα?

την ημερα του γαμου σου αυτα ορκιστηκες μπροστα στο θεο?στις δυσκολιες να την κανεις με οποιον σου χαριζει κατι?στο ξαναλεω...μου βρωμαει η υποθεση....κρατα μια πισινη.............

Απάντηση από allh:

32. καλα καταλαβα δηλαδη. Μαλλον ο τυπος ειναι μεσης οικονομικης καταστασης

34. Αν εκανε τετοια ο αντρας μου δε θα ηθελα να τον χωρισω

36. Κ ομως συνεβη!

37. Beautiful estee lauder! Αν θελει να ριξει γυναικα τι αλλο θα παρει?

39. Αν ειναι γλυκο να κατσω!

43 & 44 Ζηλευετε λιγο η μου φαινεται?

52& 53 εγω κ ο Tropismos θα σας κραταμε ζωντανο το ενδιαφερον

60. Μονο ρεστα δινει? εδω εστησε αντισκηνο εξω απο τη δουλεια μου!

65. Δουλευω πολυ κοντα στο μεγαλυτερο εμπορικο της Θεσ/νικης.

Αυτο που θελω να προσθεσω, ειναι οτι το μεσημερι εφτασε μια ανθοδεσμη με κοκκινα μπακαρα τριανταφυλλα, 7 στον αριθμο, οσες κ οι ωρες που ειχε να με δει, οπως ελεγε το σημειωμα!

Ετσι για να σκασουν οι I_am_perfect κ maria1908 που δεν εχουν ουτε κ προκειται να ζησουν ποτε τους κατι τετοιο!

Γιατι οι πραγματικες γυναικες θηλυκα φαινοντα απο μακρια.!

Απάντηση από Free89Rose:

το αρωμα πως το βρηκε?

αυτο φοραγες?

παρτον ενα τηλ τον ανθρωπο!

δεν ειπαμε να τα φτιαξετε,για ενα καφε και βλεπουμε..επειδη δεν τον ξερεις σε δημοσιο χωρο

Απάντηση από Katherine18:

2 efages mpougatsa me zampon kai mia alli me gala????

Απάντηση από aropos:

αμαν περιεργο νομιζω το αρωμα ειναι εντονο η ειναι παραμυθι

η ιστορια ...............

kala kai xarikes?

corolla exei

na eixe kamia ferarri h kana cabrio na pw entaksei..

Απάντηση από NIKOL74:

ksenerosa......siga

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.