Συζητήσεις - Exω Καρκινο ΝΗL δυσκολες στιγμες!!!!!
Χρήστης: lykos523
Θέμα: Exω Καρκινο ΝΗL δυσκολες στιγμες!!!!!
Ημερομηνία: 25/12/09 20:50

Εδω και 11 μηνες πασχω απ τη νοσο πανω μου νοιωθω οτι δεν εχω ΤΙΠΟΤΑ αλλα τα προβληματα τα εχω με τους οικειους κορη γιο !!!!κι αυτες οι μερες ειναι δυσκολες σημερα γιορταζει η κορη μου και οταν την φιλησα να της ευχηθω αρχισε να κλαιει απαρηγορητα!!Θαθελα καποια γνωμη σας

Απάντηση από gloryday7:

πες και κανε αυτα που φοβοσουν να πεις και να κανεις στην εως τωρα ζωη σου...φωναξε οσο πιο δυνατα μπορεις τα ηθη και τις αρχες σου βαση του δικου σου μυαλου ,οχι μονο στα παιδια σου αλλα σε ολο τον κοσμο.....φιλικα ..ΣΠΥΡΟΣ..

Απάντηση από peppy:

Polemietai o karkinos aplos min paraiteisai

Aplos den tha kaneis tin entoni zoi pou sinithizes na kaneis prin

Auta ta ksero apo mia gnosti mou i opoia exei karkino

I aderfi tis pariatithike epeidi oi giatroi tis eipan oti tis menoun 6 mines zois -den prosekse ,evgaine diaskedaze mexri telikis ptosis,idrone ,kruone ,den prosexe

I aderfi tis (i opoia exei kai auti karkino einai polu thimomeni mazi tis epeidi den itan anagi na fugei etsi.........me tosous ponous)

Kai min pisteueis tous giatrous oso fora to prosdokimo zois

Prosekse ton eauto sou gia in kori sou kai tin oikogeneia sou

Se xreiazontai kai mporeis na ziseis xronia

DEn eimai sti thesi sou kai oute mporo na fantasto pos tha itan...........

To mono pou mporo na grapso einai auta pou exo dei

Kali sunexeia me oli mou tin kardia

kai to kalutero gia tin kori sou

Na ziseis polla xronia kai na se exei oso se xreiazetai

Απάντηση από NINNA:

εσπασε η μικρουλα σου..εσυ μαλλον νιωθεις πως δεν πρεπει να ''σπασεις''..πρεπει να δειχνεις πως δεν σε εχει αγγιξει...εισαι δυνατος και ''αντεχεις''..δεν φοβασαι..

μαλλον κι εγω αυτο θα προσπαθουσα στη θεση σου..αλλα απ τη μανα μου..τα παιδια μου..κι οποιον αγαπω,θα ηθελα να με αφησει να τον παρηγορησω

να μοιραστει μαζι μου την αληθεια και να μου επιτρεψει ετσι,να κουβαλησω λιγο απ το βαρος του

ειναι τιμη..

λεω λοιπον να την αφησεις..αυτο θα ηθελες κι εσυ στη θεση της..

Απάντηση από b_l_o_n_d_i_e81:

σου ευχομαι τα καλυτερα....

Απάντηση από deleteduser:

FILE ola tha pane kala prepei panta na gelas kai na min to sizitas kai na les sta paidia sou tha persi grigora kai tora min dixneis stenaxoria mprosta tous poso xronon einai ta paidia sou

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη magiatrick ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από lykos523:

tavros75 νασαι καλα και εχω το γνωθι σαυτον πιστευω ολα ειναι στο μυαλο μας και προπαντως η θεραπεια απ τις αρρωστιες μας!!! και το νοιωθω οτι θα φυγει σαν ενα θλιμμενο δειλινο !!!!

Απάντηση από Mr76:

θα σου απαντήσω ότι ακριβώς πιστεύω θα σκεφτόμουν στην περίπτωση σου. Δεν γίνεται να κάνω πίσω τώρα που παντρεύτηκα κι έκανα οικογένεια....έτσι θα έλεγα. Θα προσπαθούσα να δοκίμαζα κάθε τι που θα μου έκανε πιο όμορφη την ημέρα μου, θα μείωνα το άγχος μου και θα έβαζα έναν στόχο με την θέληση μου να έβγαιναν λίγο πιο καλές οι εξετάσεις μου.

Επίσης θα έψαχνα να μάθω τα πάντα για την ασθένεια μου για να έχω τον έλεγχο και την ελπίδα ότι υπάρχουν πράγματα που μπορώ να κάνω για να γίνω καλά.

Εύχομαι ότι το καλύτερο και πίστεψε με οι 9 στους 10 πολεμάνε με κάποιο πρόβλημα υγείας στη ζωή τους.

Απάντηση από tavros75:

kali xronia katarxin..... me ygeia ki elpida pano ap ola!

eixa tin atyxia na xtypisei o karkinos 2 fores tin porta tou spitiou mou... prota xtypise ton patera mou, kai meta apo 1 xrono kai tin mana mou.... 2 karkinoi, 2 diaforetikes poreies....

kai stis 2 periptoseis irthe ypoula, diagnostike entelos tyxaia.... auto einai to asximo! den se proeidipoiei na to prolaveis....

o pateras mou 7 xronia tora vgainei nikitis kathe fora pou tou kanoume exetaseis gia ton karkiniko deikti (kathe 2mino).... einai geros kai xairetai ti zoi!

ti mana mou ti xasame prin apo peripou 2 xronia.... to palepse 3 xronia....dystyxos omos....

apo o,ti exo katalavei, kathe karkinos einai ksexoristi periptosi... exartatai se poio organo protoemfanizetai, se poio stadio to diagignoskeis kai kyrios apo tis antistaseis (somatikes kai psyxikes) provalei o pasxon... Synepos, auto pou esy mporeis na rythmiseis pros ofelos sou einai na exeis kali psyxologia...esy kai oi gyro sou... katholou fovos, katholou oiktos, kanena dakry! Ksero pos auto pou perigrafo den einai eykolo....ap ekso apo to xoro polla tragoudia legontai.... aksizei omos na to prospathiseis.... 11 mines meta exei kseperasei to arxiko shock.... to aisthima tis aytosyntirisis tha se oplisei me ti dynami pou xreiazesai....

Min afineis to fovo na se pethanei prin tin ora sou...an kai sta eyxomai kai ta dyo, thelo na sou po oti ekeino pou metra perissotero sti zoi den einai i POSOTITA, oso i POIOTITA.

Kratas to thetiko dedomeno (den exeis symptomata, de niotheis tipota pano sou opos les)... poly thetiko, an symvainei epi 11 mines.... mipos giati o karkinos stin periptosi sou nikietai? poly pithanon, eos vevaio!!! Synexise etsi dynamika kai me tharros kai metadose tin aisiodoksia sou kai sti mikroula sou!

Na ziseis san ta psila vouna kai na tin kamaroseis opos potheis!

Sorry gia ta greeklish, omos den ksero giati alla itan adynato na allaxo se ellikous xaraktires....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ........ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ..........ΕΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ......ΚΑΙ ΠΕΙΣΜΑ.....ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΙΚΗΤΗΣ.....................ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ......ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ......ΕΙΧΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΕΝΑ.........ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ.......ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.......ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.......ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ........ΑΝΤΕ ΡΕ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ..........ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΟΧΙ ΑΥΤΗ................ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ......ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ.....ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ..........ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ........ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ............ΕΝΩ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ...........ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΨΑΧΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ...........

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη katazitoymenos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από perdue28:

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΙ. ΙΣΩΣ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΣΥΓΚΙΝΗΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΤΙΣΤΩΣ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥΣ, Ο ΣΥΖΗΓΟΣ , Ο ΦΙΛΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΔΕ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ 2010 ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΕΞΥΓΕΙΑΝΣΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Απάντηση από vogue:

κριμα..νεος εισαι,φανταζομαι κ τα παιδακια σου θα ειναι σε μικρη ηλικια..

Σιγουρα σε χρειαζοντε..να σκεφτεσαι θετικα..και στα παιδια μπροστα οσο μπορεις να εισαι χαρουμενος. Αυτο εχει σημασια..εδω που εχουμε φτασει.

Αυτο που γνωριζω παντως ειναι οτι ο καρκινος στους λεμφαδενες δεν κανει μετασταση σε

καποιο ζωτικο οργανο..

περαστικα

Απάντηση από konkal:

prin apo mia ebdomada ekana egxeirish gia karkino sto nefro kai eimai 23.

ta sinesthimata anamikta...

prepei na eisai geros gia ton euato s k gia tous giro s...

mono esi ksereis pos niotheis kai mono oi alloi kseroun pos niothoun gia sena...

to sigouro einai oti ola einai perastika !!! dinamh, aisiodoksia kai pisth

kai ola tha paroun to dromo tous...

kalh xronia se olous !!!

Απάντηση από barbiecat:

o kalos kapetanios...fainetai sta duskola.....logiko pou h korh sou antedrase etsi....mhn ephrreazesai apo aytes tis antidraseis....exe pisth k polema to...k ola tha pane kala....sou to eyxomai.....kalh dynamh....xronia sou polla k kala...

Απάντηση από henos99:

να δειχνεις δυνατος για τον εαυτον σου και τους αλλους. να δειχνεις οτι ολα θα πανε καλα. ευκολο μεν στα λογια αλλα πρεπει να το προσπαθήσεις.

Απάντηση από god_river:

Με τα παιδια ειναι αναμενωμενο να εχεις αυτες τις αντιδρασεις...

Κι εδω θα φανεις εσυ δυνατος.Εχεις ανηφορα ακομα μπροστα σου και το ποσο λυκος εισαι θα το αποδειξεις στην πορεια.

Κρατα γερα ..!!!

Δεν ξέρει τη δύναμή του αυτός που δεν έχει γνωρίσει δυσκολίες.

Απάντηση από doritaki123:

eixa karkinoma sto kranio mou aferesan ena megalo kommati ....

den pisteua oti tha zhsw kai oloi osoi htan guromou dn me akoumpagan fobontousan mipws mou kanoun kako... ksereis omws pote egina kala otan pira dinamh kai eipa pws ola tha pane kala kai tha palepsw.... twra eimai22 kai dn stamataw na xwrtenw ti zwh mou....

na gelas panta kai oti kalutero :)

Απάντηση από lykos523:

Σας ευχαριστω ολους παιδια συνομιλητες για τη συμμετοχη σας με τις απαντησεις σας απασες ηταν πολυτιμες ναστε ολοι σας καλα παντως!!!!!!!!

Απάντηση από lykos523:

82)Ειμαι αρκετα ωριμος και εχω παψει να λεω μ.............ς αν σ αρεσει αυτη η εκφραση να τη χρησιμοποιεις συχνα ειναι πιστευω το εγω σου!!! και σε παρακαλω χρησιμοποιησε την Ελληνικη γλωσσα κι αφησε την LATIN !!να μην ντρεπεσαι για την ιστορια σου κι αν δεν τα καταφερνεις και τα λαθη πρεπει να γινονται για να μαθαινουμε τη γραφη μας κι ευχομαι ο θεος να σου δωσει δυναμη να μαθεις και την πολυτιμη γλωσσα μας!!!!!!

Απάντηση από marianntzela:

AN KAI PISTEYW OTI LES MAMAKIES KAI DEN EXEIS TIPOTA TELOS PANTWN EINAI DYSKOLA EXASA POLLA DIKA MOY ATOMA APO KARKINO KAI TO XEIROTERO DEN EINA O THANATOS H O KARKINOS ALLA OI XHMEIOTHERAPIES KAI TA NOSOKOMEIA TO FANTASTIKES ETSI DEN EINAI? DEN EXEIS TIPOTA E?

Απάντηση από sweety__22:

ΑΛΛΟΙ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΙΚΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ Η ΖΩΗ ΘΕΛΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ...........ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Απάντηση από than_30:

Εύχομαι περαστικά και ταχύτατη ανάρρωση. Καλές γιορτές.

Απάντηση από aries_virgo:

Καλημέρα και Χρόνια πολλά!!Οταν έμαθα ότι η μητέρα μου έχει καρκίνο έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου.Ημουν η πρώτη που έμαθα τα αποτελέσματα της βιοψίας της και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να πάω μακριά να κλάψω χωρίς να με δει κανείς.Οταν γύρισα στο σπίτι ημουν αυτή που έπρεπε να της πω τα κακά νέα.Της εφτιαξα καφέ και της ανακοίνωσα πολύ απλά και με ψυχρότητα τα αποτελέσματα.Δεν ξέρω πως βρήκα την δύναμη να αντιδράσω έτσι,θεώρησα πως έτσι όφειλα να κάνω.Δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα της όταν πολύ ψυχρά της είπα:Μαμά έχεις καρκίνο,η το παλεύεις και το ξεπερνάς η το αφήνεις και πεθαίνεις!Ολα αυτά το 2000.Ο καιρός που ακολούθησε ήταν πολύ δύσκολος.Ημουν και είμαι δίπλα της βράχος ακλόνητος,δεν έδειξα ποτέ πως πραγματικά ένιωθα,πόσο πονούσα και πόσο έκλαιγα όταν ημουν μόνη μου!Δ εν έιναι κακό που γνωρίζουν τα παιδιά σου,το αντίθετο θα έλεγα.Το σημαντικότερο όλων έιναι να σκέφτεσαι πάντα θετικά και πάντα να ελπίζεις για το καλύτερο!Εχουν περάσει σχεδόν 10 χρόνια και η κυρά-Λίτσα(έτσι λένε την μητέρα μου)είναι κοντά μου και με πρήζει να παντρευτώ και να κάνω παιδιά!!!Μην σταματάς ποτέ να ελπίζεις για το καλύτερο.Να χαίρεσαι την γυναίκα σου και τα παιδιά σου!!Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου(κατά ένα περίεργο λόγο πιάνουν οι εύχες μου)ταχεία ανάρρωση και ο καινούργιος χρόνος να σε βρει υγειή και δυνατό!!

Με εκτίμηση Ανδριάνα

Απάντηση από gogoula1:

kalimera,einai simantiki h stash poy tha kratiseis,!!!!min to baleis kato,palepse to!!!!!krata thetiki stasi kai kane san na min exeis tipota!!!!!diskolo...alla mono etsi tha ta katafereis,mono an to bgaleis apo to mialo soy kai baleis ton ilio stin kardia soy tha deis thaymata!!!!!!

φιλε δεν ειμαι γιατρος αλλα ενα ξερω στα σιγουρα!

το γελιο δινει ζωη!

κ αν αυτη τη στιγμη δεν μπορεις εσυ να γελασεις κανε τους αλλους...κ αυτοι θα κανουν εσενα!

το γελιο δινει ζωη!

ειχα διαβασει ενα βιβλιο,που καποιος που του εδωσαν 3 μηνες ζωης εκατσε κ ειδε πολλες κωμοδιες...ηταν το πρωτο απο τα πολλα που εκανε

οσο χαζο κ αν ακουγεται αυτος ζει τη ζωη του κανονικα

μην κολλας!!!

ζησε!γελα!μην ζεις με τη λεξη καρκινος αλλα με τη λεξη ζωη κ ολα θα πανε καλα!!!

δεν εχω να πω κατι αλλο! :):):):):):):):):):):):)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη WicKedAnGel ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από marialena42pat:

μαζι με τη βοηθεια της επιστημης δεν ειναι κακο να ζηταμε και τη βοηθεια του θεου

Απάντηση από free_man:

Σιρχελε τι ειναι αυτα που λες;για να συνελθουμε λιγο και να κοψουμε τα χαζα για να μην πω καμια αλλη λεξη!!! Ακου το μνημονευσε ο παπας υπομονη!!! Ξερεις ποιους μνημονευουμε; και ξερεις οτι ειμαστε πολλα χρονια μετα απο τοτε που λιβανιζαν και εξορκιζαν τους ασθενεις;;

Απάντηση από free_man:

καλησπεραα! τι σοι ΛΥΚΟΣ εισαι: φατον τον καρκινο!!

πες μου ομως... εκανες βιοψια λεμφαδενος;

Εγινε σταδιοποιηση;

Αν θες καμια πληροφορια επιπλεον στειλε μου πριβε και ισως σου φανω χρησιμος

Απάντηση από EKDIKHTHS:

σου ευχομαι ολοψυχα περαστικα φιλε

Καλησπερα...εδωσα τελικα το ονομα σου και το μνημονευσε ο ιερεας...ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Sirxelos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από GILDAS:

Χρόνια σου πολλά και καλά, να χαίρεσαι την οικογένεια σου. Να είσαι δυνατός και όλα θα πάνε καλά. Να χαίρεσαι που η κόρη σου αντέδρασε έτσι, γιατί σε λατρεύει.

Αυτό το ελάχιστο που μπορω να κάνω για σένα είναι οι ευχές μου, να ξέρεις ότι είναι ολόψυχα μαζί σου!!!

Να χαμογελάς πάντα

Απάντηση από saos:

ο καρκινος ειναι μια απο τις φοβιες μου. μακαρι φιλε ολα να σου πανε καλα και απ΄το νεο ετος να το θυμασαι σαν ενα κακο εφιαλτη. ειλικρινα σου ευχομαι να το ξεπερασεις. σιδερενιος.

Απάντηση από marialena42pat:

αν εννοεις χοτσκινς ασφαλως και εχει ιαση.ειχα δικο μου ατομο που το ειχε στα 32 και τον χασαμε στα 55 και αυτο απο λαθος του διοτι δεν εκανε καλη ζωη.στην αγγλια στο ογκολογικο εχουν ειδικοτητα σ αυτο και μαλιστα αν υπαρχει ακομα να ψαξεις τον Σουχαμι αν θυμαμαι καλα ετσι λεγοταν και μαλιστα το ιδιο ειχε και ο βαρδης ο τραγουδιστης αν θυμαμαι καλα και μια χαρα ζει ο ανθρωπος για ψαξτο αν θες τηλεφωνα στειλε μου μειλ θα τα ψαξω να τα βρω γιατι περασαν χρονια πια και δε ξερω αν ισχυουν ακομα

Απάντηση από roulitsa48:

kalo kouragio euxomai mesa apo tin kardia mou na vgeis nikitis kai na kamaroseis ta paidakia sou etsi opos ta oneireuesai

Απάντηση από tarantula:

krima...

Απάντηση από ma_trix:

------->ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ

ΔΥΝΑΜΗ

ΥΠΟΜΟΝΗ

------->Ο ΘΕΟΣ...ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ.........

Απάντηση από xxrist0ss:

:(

35

58

60

μας βρισκουν συμφωνους.

γεια σου νικητη.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Status7 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από fun4:

8ematografe ! opos les & sto 4. !

& prosekse ti sou lei & to 33. ; )

...katalabes... me toses euxes ola 8a pane kala : ) !

Απάντηση από loukoumaki09:

arxika na skeftesai oti auti i simperifora apo tin kori sou einai giati se agapaei k fovatai na min se xasei..auto na sou dinei kouragio gia na skeftesai oti prepei na ziseis..na 8eleis na ziseis..i skepsi auti pisteuw 8a se krataw sti zwi perissotero apo ka8e alli..

k stin teliki i iatriki exei ekselix8ei toso polu pia..stis meres mas giatreuontai trela peristatika..to diko sou eimai sigouri pws einai kati pio "aplo" se sxesi me alla..

auto pou xreiazetai einai na min to vazeis katw...na skeftesai panta 8etika k na les ola ginontai gia kapoio logo..isws egine k auto gia na pareis kapoio ma8ima,gia na ektimiseis kapoia pragmata..8a gineis omws kala k 8a sinexiseis ti zwi sou gnwrizontas to nohma tis zwis mexri na pe8aneis apo ta va8ia geramata...

sou euxomai o,ti kalitero mesa apo tin kardia m..pragmatika..na anarwseis oso to dinaton pio grigora..

kales giortes..xronia polla..

:):)

Απάντηση από alysia:

οτι και να πω ειναι λιγο ,

καλο κουραγιο ......

για μενα εισαι ηδη νικητης

απλα φροντισε τα παιδια σου οσο μπορεις να δεχοντε τη ζωη ετσι οπως ειναι

Απάντηση από CLUB2T:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΔΕΛΦΕ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ

φιλε μου ευχομαι να παλεψεις πραγματικα σαν λυκος και να βγεις νικητης πολλοι τα εχουν καταφερει ολα θα πανε κατ ευχην αυτο να σκεφτεσαι

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LILI1982 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Φίλε αρχικά σου εύχομαι περαστικά.

Μόλις επέστρεψα από έξοδο, και από ΄΄τύχη΄΄ έπεσα πάνω στο θέμα σου.

Δεν θα σε κουράσω, δύο κουβέντες μόνον.

Έχω φίλο που οι γιατροί τον φωνάζουν ΄΄Λάζαρο΄΄ για ευνόητους λόγους...

Εσύ γνωρίζεις σίγουρα πολλά περισσότερα επί της πάθησής σου.

Προτροπή μου είναι να συνεχίσεις με σθένος να μάχεσαι, κι εάν μπορείς να επικαλεστείς τον αγαθό Θεό να έρθει προς βοήθειά σου (εάν δεν το χεις ήδη κάνει).

Έχω βεβαιότητα εντός μου πως θα βγεις νικητής...

Ενημέρωνέ μας εάν θες.

Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη.

Υ.Γ. Μόνον ο πόνος βγάζει οφέλιμα ΄΄πράγματα΄΄... (πολυαγαπημένη μου ατάκα και άκρως αληθινή).

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη iaVis ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από DontDisturb:

Καλή δύναμη και κουράγιο σε σένα και στην οικογένεια σου. Εύχομαι όλα να πάνε καλά.

Απάντηση από kos1961:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΥΤΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Εννοείται πως ανησυχείς για την οικογένειά σου και την υγεία σου

και κατανοώ τον ψυχικό πόνο που νιώθεις! Περνάω κι εγώ άσχημα και επίπονα

εδώ και μια πενταετία (δεν έχω καρκίνο και δεν έχει σημασία τι έχω) αλλά δεν έχω παιδιά

ή γυναίκα να αφήσω πίσω μου αν ω μή γέννετω ή όταν "φύγω". Φιλοσοφώντας το θέμα αυτό για

πολύ καιρό, κατέληξα πως ΜΟΝΟ εμείς οι ίδιοι μπορούμε να βοηθήσουμε τους

δικούς μας ανθρώπους "δείχνοντας" Δύναμη και Σθένος. Αν εσύ πατάς γερά στα πόδια σου και

σε βλέπουν ΕΤΣΙ τα παιδιά σου, τότε κι εκείνα θα ησυχάσουν και η "αγωνία" της γυναίκας σου

θα μετριαστεί όσο νά' ναι. Και στη γυναίκα σου πρέπει να δείξεις ότι είσαι δυνατός! Μην υποτιμάς τον πόνο της! Σου είπα... και σου ξαναλέω: μην πανικοβάλλεσαι και μην καταστροφολογείς

στο οικογενειακό σου περιβάλλον. Καλύτερα, μπαίνε και γράφε εδώ, να ξεδίνεις! Μιζέρια, μηνύματα πανικού, κρίσεις άγχους και απελπισίας, οι "κεραιούλες" των παιδιών σου τα καταγράφουν, τα σκέφτονται και αντιδρούν με τον ίδιο τρόπο. Πρέπει να πάρεις το "πάνω χέρι" Λύκε! ;)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη JohnyRotten ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από nickmant:

perastika file...

Απάντηση από MPONY:

θετικη ενεργεια και καλη ψυχολογια οσο μπορεις.

και ολα θα σου πανε καλα θα δεις...

Απάντηση από manol78:

περαστηκα σου ρε φιλε!!!

γερα μη μασας τιποτα!

Απάντηση από aspakailoukas:

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΣΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ SITE Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ GOOGLE OSOI PASXOYN APO KARKINO MILANE METAJY TOYS. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ. αν θες να σου πως πως να το βρεις πες μ

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.