Συζητήσεις - Μια συμβουλη, για μερικους και αξιολογους
Χρήστης: Tropismos
Θέμα: Μια συμβουλη, για μερικους και αξιολογους
Ημερομηνία: 23/12/09 09:13

Φιλοι μου, για εσας που σας αξιωσε, η χαρις του κυριου ημων Ιησου Χριστου,

να αποκτησετε περουσιακα δεδομενα,μην κανετε την μ@λ@κι@ να μπλεχθητε

με μιζερη, μισθωτη η μεροκαματιαρησα ,θα το πληρωνετε μια ζωη ,αλλα και εάν μπλεχθητε και το βλεπετε σοβαρα,τοτε μην κανετε ,την ακομα χειροτερη μ@λ@κι@

και παντρευτειτε χωρις προγαμιαιο συμβολαιο.

Θα σας βγαλει την πιστη ,θα πληρωνετε χωρις να το γνωριζετε ,ολοκληρη την ζωη σας ,για τον κοπρο αναξιοπαθουντα αδελφο της η αδελφη της ,οσο για τους γερους της δεν το συζηταμε, θα τους βγαλει εξτρα συνταξη .

Και εσεις σαν μ@λ@..κες θα παιζετε τον ρολο του καλου σαμαρειτου.

Ξυπνηστε οσο είναι νωρις ,η μιζερια και η ανεχεια ζητανε παντοτε συντροφια.

Και συνηθως σε χονδρα πορτοφολια.

Απάντηση από omorfh_trellh:

malista....

Απάντηση από Tropismos:

40,οτταβια

fuck you 6 φορες λιγουριαρα

41.σοβαρα μιλας?

περαστικα σε μενα?

Απάντηση από Toxic_Angel:

Perastika sou!!

Απάντηση από Ottavia:

fuck you 3 φορες κλαυδιε,για να σου γινει συνηθεια idiot.

Απάντηση από Tropismos:

36.δεν ειμαι καθολου τσιγγουνης,αλλα ουτε και μπορω να γινω κουβαρντας με την τσεπη του αλλου

38.αμαν ρε συ γιοβαν ,αμαν ,πολυ με μειωνεις

Απάντηση από jovan33:

άντε πάλι τα ίδια.......τα είπαμε τροπισμέ......

€ € € € € €

€ € € €

€ € €

€ €

€ €

€ €

€ €

€ €

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

Απάντηση από workingirl:

μειονεκτήματα (σόρρυ)

Απάντηση από workingirl:

Έχω τη διαίσθηση ότι είσαι πολύ τσιγκούνης άνθρωπος... να το προσέξεις αυτό γιατί τσιγκούνης στο πορτοφόλι είναι τσιγκούνης σε όλα και αυτό είναι από τα χειρότερα πλεονεκτήματα για έναν άντρα.

Απάντηση από Tropismos:

βρεθηκε ενας με το μερος μου [Νο27] και αυτος διεγραφει!!!!!!!

καλησπερα σε ολους και ιδιαιτερως στον ματριξ

γεια σου πεππη.

23.ιτσμαιλαιφ,τα συλλυπητηρια μου για την μητερα σου.

22καριμπ,μερικες στομαχιαζουν

5.αμαν ρε τακσ ,που κουραστηκες

Απάντηση από deleteduser:

ADERFE AKYRO.....EXEI ALLAKSEI TO NOMIKO PLAISIO ME GRAMMH E.E....PLEON H GYNAIKA D E N DIKAIOUTAI TPT....EXW PROSFATWS XWRISMENH ADERFH KLAI TA ANTIMETWPISA OIDIEIS OMASI...PLEONSTHN XEIROTERH 8A SOU APOSPASEI MIA DIATROFH H OPOIA 8A EKSARTATAI POSOSTIAIA APO TIS FOROLOGIKES DHLWSEIS TOU ZEYGARIOU ME MEGISTO SYNTELESTH 2.2* TO POSO POU 8A KATABALEI H GYUNAIKA....EINAI KATI SAN TIMWRIA GIA TIS GYNAIKES POU 8ELANE ISOTITA....THN PATHSANE...KAI APO PERIOUSIAKA YOK...NADA...NIENTES...TPT...MPOUKALA....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DEAMIAN ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από ma_trix:

------>Κ

------->Α

------->Λ

------->Η

------->Σ

------->Π

------->Ε

------->Ρ

------->Α

------->H

------->Ω

------->Ρ

------->Α

------->Ε

------->Ι

------->Ν

------->Α

------->Ι

------->0

------->1

------->5

------->2

Απάντηση από nickmant:

o,ti peis...

29...ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ.....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΒΑΙΒΑΙΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ..........ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ....[ΔΕΝ ΝΩΜΗΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...] ΑΛΛΑ ΤΙΜΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.................

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη katazitoymenos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από roulitsa48:

mpla mpla mpla ta idia ksana kai ksana to katalavame vre tromisme oti exeis kolima me ta lefta sou opote kratiseta ola gia tin parti sou etsi kai allios afou ksereis oti kapoia merokamatiarisa tha sou faei ta lefta den kindineueis na to kaneis to lathos kai na tin pantreutis!min anisixeis ta lefta sou einai sigoura dika sou opos alloste kai i monaksia sou!den xreiazete na dineis mialo stous allous!emena pantos mou kanei entiposei pou milas gia antres me lefta pou perimenoun oi ginekes na tous ta fane!i leksi prikothiras sou leei tipota?anaferete stous antres auti i leksi giati arage?an einai na peis kati na to les sosta kai gia tis dio pleures !itan stravo to klima to efage k o gaidaros........

θεματογράφε: :)

27&28

Υπάρχουν και κάτι εξαιρέσεις (σπανιότατες)

αλλά είναι ................χαζές βρε παιδί μου

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη XAZH1 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ................ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ....................ΣΥΓΚΑΤΙΚΟΙΣΗ.ΑΠΛΑ.......................ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ................. ΚΑΙ ΝΕΟΕΛΕΕΙΝΙΔΕΣ [ΚΑΙ ΞΕΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ........Η ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΜΠΛΟΚ......] ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ... ΚΑΙ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ..............

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη katazitoymenos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ......ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΕ.....ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ..............ΟΛΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΚΟΙΤΑΝΕ....................ΟΣΟ ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ.......ΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ........ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ.ΧΡΗΜΑ...........ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ.........ΕΝΩ ΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ...ΟΣΟ ΚΑΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ.ΕΑΝ..... ΕΧΕΙΣ...ΧΡΗΜΑ.ΟΛΕΣ ΣΕ ΒΛΕΠΙΟΥΝ ΣΑΝ ΑΓΙΟ...ΚΑΙ ΣΑΝ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ...............ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΛΕΚΟ............ΕΠΗΔΗ ΒΛΕΠΟΥΝ ΦΑΙ.........ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥΣ................ΛΑΜΟΓΙΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ..............ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΙ ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΟΥΡΕΜΕΝΕΣ.....[ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΟΛΟΙ....ΒΛΑΚΕΣ......] ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΘΥΜΑΤΑ ΜΕΤΑ............ΟΠΩΣ Η ΛΕΓΑΜΕΝΗ Η ΠΡΩΗΝ ΣΟΥ............ΕΙΔΕ ΦΑΙ..........ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ..........ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ........[ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΒΛΑΚΑΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ Η ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΠΕΣΕ....Η ΣΟΥ ΚΑΘΗΣΕ...]........ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΦΑΕΙ....ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΗ......[ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ.....] 4 ΧΡΟΝΙΑ ΗΣΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ......ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΑΓΑΠΕΣ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕΣ ΑΝΩΜΑΛΟΣ.......ΚΑΙ ΚΑΛΑ........ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΘΕΙΣ...ΟΛΟΥΣ....ΚΥΡΑΤΣΑ......Ε ΚΥΡΑΤΣΑ.......ΔΕΝ ΕΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΙ.....ΑΛΛΑ 4ΧΡΟΝΙΑ......4ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΚΑΡΤΟΣ.?????????? ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ..........ΑΠΛΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΡΩΓΕΣ...........ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΦΑΙ.................

προγαμιαια συμβολαια δε γινονται ακομη στην Ελλαδα αλλα μονο συμβιωσης...

παραυτα θα δουμε...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DR8519TEO ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από peppy:

lol

Απάντηση από psaraskk:

BRE......BRE.........

EIPA KAI EGO...PLHSIAZOUN XRISTOUGENNA.......KAI EKSAFANISTHKAN OI

MPAGLAMADES??? KAI ..TSOUP....NATO TO .THEMATAKI!!!

LOIPON DEN THA SXOLIASO KATHOLOU TO SHMERINO ..GIATI OPOS SOY EIXA PEI

KATANTHSE SHRIAL..

KATHISE ..KSEKOYRASOY TORA TIS GIORTES...KAI NA EPANELTHEIS ME KATI DIAFORETIKO

KALES GIORTES SE OLOYS!!

Απάντηση από itsmylife:

Τρια πουλακια καθονταν και πλεκανε πουλοβερ.....Αν ειναι δυνατον πια!

Απάντηση από The_CaRiBBeaNs:

Ας ειχα πολλα λεφτα και ας ετρωγαν και αλλοι μαζι με εμενα βρε.

σιγα βρε τωρα..

Δεν ειμαι τσιγκουνης.

Απάντηση από warlock318is:

Τελικά θα μας πεις ποιός είσαι;

Απάντηση από kostas_ko:

τις συμβουλες να τις κρατας για τον εαυτο σου...

και μια ερωτηση..

ο κυριος σου ιησους χριστος,δεν ειπε οποιος εχει δυο να δινει το ενα???

Απάντηση από giannis0911:

Ε κατσε και φαε τα λεφτα σου μονος σου . Γενικευεις . Η βλακεια

και η αναξιοπρεπεια κρυβεται συνηθως σε χοντρα πορτοφολια .

Απάντηση από afroditaki:

HAHAHAHAHAH

ante pali.

exete spasei rekor blakeias edw mesa

hahahahaha

pali kala exoume k esas k gelame:*

(A)

Απάντηση από Find_me:

Ναι καλα κανεις.Ειμαι πρωην μιζερη,μισθωτη μεροκαμματιαρισσα και του πηρα τα βρακια με το διαζυγιο.Τωρα οχι πια μιζερη.Κριμα δε σε ηξερε πριν να τον συμβουλευσεις.

Απάντηση από inogida:

α ρε αρρωστακι...

Απάντηση από jovan33:

καλά...έχετε γίνει ρόμπες και οι δυο....δεν το συζητώ αυτό....ξεκατινιάζεστε για τα προσωπικά σας λες και αφορούν όλους εμάς....όσο για σένα θεματογράφε, κράτα τις..συμβουλές για την πάρτη σου....εσύ να προσέχεις....εμείς, ευτυχώς, δεν την πατήσαμε...γιατί όπως λέει και μια παροιμία (μπορεί δικιά μου, μπορεί και όχι όμως)...ο χαζός μαθαίνει από τα λάθη του και ο έξυπνος από τα λάθη...των άλλων....αυτά τα ολίγα από μένα...και μην το συνεχίσετε γιατί σε λίγο βλέπω να γίνεται ωραιότατο σήριαλ η ζωή σας....(μόνο το πώς πηδιόσασταν δεν μας έχετε πει ακόμα...)

ΜΠΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΩΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ.ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ARSENIKOS1976 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από MONH_BATOPEDIOY:

υ.γ

ήθελα να ξερα αν ποτέ σου κατάλαβες το εξής:

ότι σε μία σχέση ή σε ένα γάμο

το πορτοφόλι αγαπητέ είναι κοινό!!!

δεν μπορείς να κάνεις όνειρα για τη ζωή

με το να λες αυτά είναι τα δικά μου λεφτά

και αυτά είναι τα δικά σου

οπότε άσε τα προγαμιαία και λοιπές λακιούλες

εμένα μου φαίνεται ότι εσύ είσαι ο μίζερος...

Απάντηση από MONH_BATOPEDIOY:

άντε βοήθεια σου....

Απάντηση από NIKOLAS2410:

αμην

Απάντηση από Sakis0369:

ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΣΟΦΗ ΡΗΣΗ

ΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΤΥΧΟΣ

ΑΝ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΟΣ ΕΙΣΑΙ........

ΜΛΚΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απάντηση από Volioths23:

To kourasate to 8ema me to 8eatro sas....

Απάντηση από makis1967:

τελικα απο μια γυναικα τι ζητας?την κρινεις αν εχει χρημα.την πατησες εση και νομιζεις οτι ολες ειναι ιδιες. μια πλουσια μπορει να σε καταστρεψη κιολας

e kai ti egine ama sou perisseuan..na min boithisei tin mana tis?

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη anthi1985 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από aliensx:

παιδια ... συγνωμη ....

οχι αυτα εδω ... πιστευω δεν ειναι σωστο

και πανω στο θυμο λεγονται λογια ασχημα ... και δεν πρεπει ....

συγνωμη και παλι .....

Απάντηση από takss7:

κουραζεις κλαυδιε........κουραζεις!!!!

εισαι ενα κυνικο καθαρματακι,ηταν δυο τα χρονια η τεσσερα.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Ottavia ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από aliensx:

δικιο εχεις φιλε ...

την εχω πατησει ...........

Απάντηση από EKDIKHTHS:

ασχημα ονειρα ειδες αποψε

Στερείσαι φίλτατε από πειθώ!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη La_vie_en_Rose ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.