Συζητήσεις - Α Υ Σ Τ Η Ρ Α Γ Ι Α Π Α Ν Τ Ρ Ε ΜΕ Ν Ο Υ Σ Α Ν Δ Ρ Ε Σ
Χρήστης: CLUB2T
Θέμα: Α Υ Σ Τ Η Ρ Α Γ Ι Α Π Α Ν Τ Ρ Ε ΜΕ Ν Ο Υ Σ Α Ν Δ Ρ Ε Σ
Ημερομηνία: 09/12/09 15:21

ΦΕΥΓΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..........ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.......... ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ........ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ Η ΣΤΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΣΥΝΑΘΡΟΙΣΕΙΣ........ ΠΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΤΑΠΕΡΓΟΥΕΡ.......... ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΠΩΛ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ........ ΕΣΕΝΑ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΜΑ....ΚΑΣ ΤΙ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΔΩΡΟ ? ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ? ΕΤΣΙ ΕΝΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΡΙΕΣ......... ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ..... ΟΠΟΙΟΣ Η ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ....... ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ ΑΠΑΝΤΕΣ

Απάντηση από DannyCalifornia:

αχαχαχαχαχχαχαχαχαχ

ειναι αληθεια το παραδεχομαι

αχαχαχαχχαχ

Απάντηση από CLUB2T:

www.youtube.com/watch?v=6dSl8urkFpg&feature=related ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ - ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ [PART II]

Απάντηση από CLUB2T:

www.youtube.com/watch?v=FtDfC262OcQ&feature=related Notis Sfakianakis - Parta

Απάντηση από CLUB2T:

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΑΠΑΝΤΕΣ

Απάντηση από rockaros:

ρε κλαμπ γ@μ@ το κερατο μου αφου το ξεκινας ψιλοκαλα τι το γυρνας στο λαμινορε γμτ σου...τι π@π@ριες του λες του παιδιου του πανθρακικου;;;;με στεναχωρας το κερατο μου...παρακολουθω τη πορεια σου και χα'ι'ρι δε βλεπω γμτ...

Απάντηση από panthrakikos_1:

80.DEN KATALAVAINW OMWS

Απάντηση από CLUB2T:

79 ΟΥΤΕ ΣΠΙΘΑΜΗ ΕΔΑΦΟΥΣ....... ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ

ok 78

Απάντηση από CLUB2T:

77 ΘΑ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ

pou kollane oi mousoulmanes?denkatalava

Απάντηση από CLUB2T:

75 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΑΘΗ ΘΡΑΚΗ ΝΑ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ........ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ? ΑΜΑΡΤΙΑ Ε ?

na mi padrevosouna....eleos pia....

Απάντηση από CLUB2T:

www.youtube.com/watch?v=RK9hRgbPsmM&feature=related ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ............ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΜΕ ΛΟΥΚΟΥΜΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΓΛΥΚΟ ΘΑΝΑΤΟ............... ΣΑΟΥΝΤΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Απάντηση από thalassinokyma:

καλησπερα

κριμα αν η γυναικα σου μετραει την αγαπη με το πορτοφολι, να υποθεσω οτι εκανες ατυχη επιλογη ή οτι εχει μετατραπει η υλη σε κωδικα επικοινωνιας μεταξυ σας; ελπιζω το δευτερο γιατι σε αυτη την περιπτωση ειναι και στο χερι σου να το αλλαξεις

Απάντηση από BaRaK_OmpAmA:

kalimera kai apo mena....

oi gynaikes syxna epireazonte apo to gyro periballon toys...

den symbainei to idio kai me toys antres.... (oi antres pio spania epireazonte..)

ayto symbainei kateme giati den exoyn statheri prosopikotita kai exoyn anasfaleies poy tis dimioyrgei POIOS????? i kaliteri toys fili fantastite pos epidei zileyei i mia tin alli kai thelei na tin dei na ponaei gia na parei xara i kaluteri fili tis.... eleos den einai ayto??

an stamatisei i gynaika na epireazete apo tis files tis tha einai polu kalutero gia tin idia kai na apoktisei dikia tis krisi kai mia antikeimeniki fili poy tha tin boithaei stis DYSKOLES stigmes kai oxi na tis bgalei ta matia....

Απάντηση από miracle:

axxaxaxaxaxaxaxaxaax asta asta

Απάντηση από lolitas:

Τιμη μου

---->63,64,68..

Ευχαριστω παιδια!

Απάντηση από CLUB2T:

ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΔΩΡΕΑΝ ......ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ www.youtube.com/watch?v=24LNQfIxbXI

Απάντηση από ariscrazy:

lolitas ΣΟΥΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ.ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ .ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απάντηση από CLUB2T:

ΧΟΡΗΓΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΕ............

Απάντηση από mamiou:

Otan o antras exei kanei malakia kai einai adiaforos apenanti sth gynaika tou eno ekeinh toy prosferei ta panta etoima h klassikh dikaiologia einai ths allaksan ta miala oi sunathriseis sta kommothria.

San den ntepeste ligaki anti na pate sth gunaika sas kanena louloudaki h na ths peite kamia kalh koubenta pou sas mageireuei, sas plenei sas sideronei, exei thn eythini tou spitiou, asxoleitai me ta paidia kai douleuei kiolas.

Απάντηση από CLUB2T:

KΑΛΗΣΠΕΡΕΣ ΕΒΡΥΜΠΑΝΤΙ........... ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑ.......... ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ...........

Απάντηση από deleteduser:

62 σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη litana ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από tilansia:

62!!!!xaxaxaxaxaxxaa respect!tipota allo den exv na pw!

Απάντηση από lolitas:

ΦΕΥΓΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..........ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.......... ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ........ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ Η ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΣΥΝΑΘΡΟΙΣΕΙΣ........ ΠΑΛΙΑ ΒΡΙΣΚΑΝΕ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΤΩΣΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΟΘΙ ΤΟ "ΜΑΤΣΑΚΙ" .......... ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ 11 ΚΟΥΤΣΟΙ ΚΛΩΤΣΑΝΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙ ........ ΕΣΥ ΡΕ ΜΑΛ@@ΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ Κ ΦΟΒΑΣΕ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ? ΑΦΟΥ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΡΕ.....ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΗΣΗ Η ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΡΕ ΜΑΛ@@ΚΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΝΑ ΠΗΔΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΘΑ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ ! ! ! ΕΤΣΙ ΕΝΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΦΡΟΙ......... ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΩ ΚΕΦΑΛΙ.....

ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ ΑΠΑΝΤΕΣ

Απάντηση από marhskwm:

HR8A NA K@TOYRISW

ΗΟΤ

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Deja__Vu ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από peppy:

sostos

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

wraioooosssssss

Απάντηση από CLUB2T:

56 ΑΠΛΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΙ ΑΨΟΓΟΣ.......ΣΤΟ ΚΑΥΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ........ΟΙ ΚΑΡΙΕΣ......

Απάντηση από WATERBLUE69:

ΑΥΤΑ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΛΙΓΑΚΙ. ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΣΠΙΤΙ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ. ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΟ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΡΑΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ.

Απάντηση από CLUB2T:

53 ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.....ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ.......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΑΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ....,ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΛΑΝΤΖΑ ΚΕΦΑΛΗΣ.... ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.......

53......ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.........ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ..................ΠΑΝΤΡΕΥΩΜΑΙ... ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ..............

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη katazitoymenos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από angi_pink:

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ, ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑ Η' ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΡΟΥΤΙΝΑ. ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΤΟΥΣ Η' ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΕ ΚΡΕΒΑΤΙ.

ΚΑΙ ΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΙΜΗΣ ΥΠΑΚΟΥΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΑΓΝΩΣΤΩΝ ΠΑΛΑΚΙΔΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ.

ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΡΙΧΩΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΤΟΥΣ ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ ΚΑΙ ΦΤΑΙΝΕ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ.

Απάντηση από CLUB2T:

ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΑ.... 46 ΟΧΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ Μ=ΛΕΝΕ ΑΛΛΟΙ ΤΙ ΤΡΑΒΑΝ........... 47 ΣΩΣΤΟΣ 48 ....ΛΕΣ ? 49 ΑΨΟΓΟΣ......ΑΥΤΟΙ ΟΝΟΜΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΕΡΓΕΤΕΣ....... 50 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ...........

Απάντηση από aithiopina:

49 τρέχα στο φαρμακείο γρήγορα για τις βαλεριάνες

αααααχαχαχαχαχαχα

Απάντηση από AEL_MONSTERS:

Παναγιά μου...και έχει συνάθροιση στο σπίτι την Κυριακή!!!!!!!!!

Απάντηση από the_dead_poet:

Ρε φιλε δεν το ξερεις??? Οταν παντρευεσαι μια γυναικα παντρευεσαι μαζι και τις φιλες και το σοι της!!! Ετσι πανε αυτα!!!

Απάντηση από aithiopina:

ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ

Η ΣΤΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ

ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΣΥΝΑΘΡΟΙΣΕΙΣ........

υπάρχουν γυναίκες σήμερα που προλαβαίνουν να ασχοληθούν με όλα αυτά ????

πού ζεις????

Απάντηση από nickmant:

xaxaxa swsto...

Απάντηση από takss7:

καμμενος απο φιλες ε???????

ευτυχως,εμενα δεν την καινε οι φιλες!!!!!!

άλλα πραγματα την καινε!!!!

Απάντηση από CLUB2T:

44 ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ.......www.youtube.com/watch?v=KBttqYk-Xao

Απάντηση από ATHANASIA24:

prepei na kaneis xekathares koybentes...aytos eimai ...k xekola na koytsompoleyeis...

Απάντηση από CLUB2T:

42 ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΛΛΟΙ.....ΕΓΩ ΚΑΤΑΓΡΑΦΩ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ...............

Απάντηση από meline:

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΕΠΕΛΕΞΕ ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Απάντηση από rebell4:

27. στην προκειμένη περίπτωση η συγκεκριμένη παίζει παιχνίδι μυαλού........και δημιουργεί ψυχολογική πίεση , άρα έχει κάνει προμελέτη και προεργασία. Από την άλλη πλευρά αυτό που σου μένει είναι να δοκιμάσεις καποιες μεθόδους ....μήπως και την επαναφέρεις. Η πλέον κατάλληλη θεωρώ πως είναι να της ασκήσεις πίεση ρευστότητας .......αν της λείψει το ρευστό ίσως καθήσει στο τραπέζι και συζητήσει , αν όχι.....νομίζω πως έχει κάνει τις τελικές επιλογές ήδη και παίζει ρέστα ....η θα επιβάλλω τα θέλω μου κι ας κόψει το λαιμό του ( θεωρεί βέβαια ότι παίζει εκ του ασφαλούς....ότι ο απέναντι την έχει απόλυτη ανάγκη και ότι αυτή κάνει το παιχνίδι ). Γι αυτό προτείνω να αναλάβει πρωτοβουλίες και να δοκιμάσει να γίνει αυτός ο κυρίαρχος του παιχνιδιού.

Υ.Σ. όταν σε ένα ζευγάρι παίζονται τέτοια παιχνίδια.........το συναίσθημα έχει πεθάνει....είναι σχέσεις με αδιέξοδο πλέον.-

Απάντηση από CLUB2T:

39 ΤΟΣΕΣ ΧΟΡΗΓΙΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ............ ΑΠΟ ΜΑΣ

εισαι πολυ σκληρος.εμεις τοσα κανουμε για εσας και εσεις τι κανετε για εμας;;;;;;;;;;;;;;;

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη makelove ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από CLUB2T:

ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΔΩΡΕΑΝ ......ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ www.youtube.com/watch?v=24LNQfIxbXI

Όπως τις μάθεται...αυτά τα ''σκοτώνεις'' από μικρά..μετά απλά τις λούζεσαι!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη La_vie_en_Rose ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.