Συζητήσεις - ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ!!!!!!!!
Χρήστης: deleteduser
Θέμα: ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ!!!!!!!!
Ημερομηνία: 31/08/09 02:03

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ Κ ΣΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.....

ΓΙΑΤΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΝΕ ΣΕ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ???

ΕΙΤΕ ΜΕ ΦΙΛΕΣ...ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΟΥΣ...

ΤΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ?

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη nikoula280308 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Απάντηση από kkoulis:

sti zoi uparxei kai i malakia to humor i plaka

pisteuo pos ektos apo tis krifolesvies den to efxaristietai kamia

alla metaksi sovarou kai asteiou kataligoun na pane

yg

eixa paei me mia proin mou kai pesame se live show......

itan toso skliro pou ilikrina sokaristika ego pou eimai antras

skeutite pos enoiose auti i kopela

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

sovari aporia :-? :-? :-?

Απάντηση από trela1985:

thelw na paw....mono kai mono gia ton xavale....kai sunithws se auta ta merh pane kai parees gunaikwn...kai pros theou oxi gia na g*********** alla gia na gelasoun....apo oso kserw apo filous mou tous aresei pou tis vlepoun na kanoun oti kanoun alla den exoun erwtiki epithumia...

Απάντηση από deleteduser:

ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΑ Κ ΤΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠ'ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΗ ΣΥΓΓΡΟΥ....(ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΟΥ ΜΕΝΩ) Κ ΒΛΕΠΩ ΑΡΚΕΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΑΖΙ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ....ΝΑ ΔΕΧΟΝΤΕ ΤΗ ΠΛΑΚΑ....ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ.....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη nikoula280308 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από serchristos:

metamesoniktio

F R O N T I S T I R I O . . . .

Απάντηση από veloutela:

Προσωπικα παω με τις φιλες μου και διασκεδαζουμε απιστευτα με το αποχαυνωμενο βλεμμα των αντρων.

phga sto amboyrgo germanias se striptizadiko m3e enan antrakla na ta bgazei olla kai na kathete sthn agkalia moy kokkalo akoma to 8ymame teleia htan moy arese

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη giobana ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

αγαπητη σε μενα καμια δεν το βρισκω σωστο κι δεν θα το εκανα στη σχεση μου

με τιμη myself1

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη myself1 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

ειλικρινα δν το εχω καταλαβει

υπήρξα θαμώνας τέτοιων ''κεντρων'' μια εποχή και είχα δει αρκετες ''κυριες''

να τα επισκεπτονται

κυριως γυναικοπαρεες.

επίσης εχω δει και ζευγαρια ( ανδρας - γυναικα ) να τα επισκεπτονται και να χαριεντιζονται

με τις κοπελιες !

τι να πω.

τι αλλο θα δουμε !

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη samurai_aiai ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από t_darkness:

Μμμ.Για να στο πω απλα..

Ειναι το ιδιο πραγμα οπως να βλεπουν τσοντα μαζι η να κανουν τριο με γυναικα μαζι..

Δεν το γουσταρουν-οι περισσοτερες-γυναικες κακα τα ψεμματα,αλλα αφου τα ζηταει ο συντροφος τουςοι πιο πολλες τα κανουν μην τον χασουν..

Τωρα για τον αντρα..Δεν πιστευω οτι παιρνει ικανοποιηση που ερχεται μαζι του..Απλα φτιαχνεται πιο πολυ-''μια αγνωστη που με φτιαχνει και η κοπελα μου'' βασικα ειναι το ολο θεμα νομιζω για τους αντρες..

Αλλα και να μην ερχοταν σκασιλα τους!Απλα γινεται εις γνωση της κοπελας και δεν βρισκει μπελαδες που πηγες τι εκανες κτλ,εχει το κεφαλι κ του ησυχο δλδ!

Αυτα για το να πηγαινουν οι γυναικες με τον συντροφο!

Τωρα γιατι πανε με φιλες..Θα σε γελασω για να το παιξουν προχω,η ισως και για να παρουν ιδεες..Εγω αλλη ορεξη δεν ειχα παντως να πηγαινω με φιλες μου και να πληρωνω για να χαζευω γκομενες!:)

Υπάρχουν ειδών και ειδών γυναίκες. Υπάρχουν κάτι πουριτανές, κάτι οπισθοδρομικές, κάτι υποχόνδριες, κάτι ζηλιάρες κλπ κλπ κλπ. (ο Κατακουζίνας σε γυναικεία έκδοση πχ) Υπάρχουν και άλλες, πιο ανοιχτόμυαλες, πιο δυναμικές, χωρίς ανασφάλειες, χωρίς προκαταλήψεις που τις ενδιαφέρει να μπουν στον "κόσμο" του άντρα.

Προσωπικά, θα πήγαινα την σχέση μου σε στριπτιτζάδικο αν μου το ζητούσε και δεν το είχε ξανακάνει. Δεν θα της το πρότεινα όμως ποτέ από μόνος μου.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη fobien ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από NIKOLAS2410:

την ικανοποιηση την παιρνει η γυναικα,,

οτι ο συντροφος και η παρεα του καθονται"φρονιμα",,,,

Δεν μου έχει τύχει να εθεαθώ σε κάτι τέτοιο - οπότε μάλλον όπως αναφέρει και το 17 απευθύνεσαι αλλού.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LycanS ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Αν πάνε με φίλες τους, ρώτα αυτές και τις φίλες τους, τι ρωτάς εμάς ?

Αν πάνε με το σύντροφό τους, γιατί ρωτάς "τι ικανοποίηση μπορεί να δώσει αυτό σε έναν άντρα?" και δεν ρωτάς αυτές που πάνε? Μ¨ηπως με το ζόρι πάνε ?

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη AlexanderNevsky ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από arhs2:

στην γυναικα εννοεις..

Απάντηση από tarantula:

kala esy pou to vlepeis?kathe mera se striptizadika eisai?

Απάντηση από apluc:

Καλά οκ,δεν την έχω χάσει ακόμη την μπάλα τόοοοοοοοσο πολύ!

Απάντηση από ma_trix:

--------->ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 17-48

Απάντηση από nasos79:

Ti mou 8umises twra!!!!!!

eixa thn tuxh na eimai me mia kopela pou me akolou8ouse padou, apo upovruxio psarema kai kai online games (WOW) mexri kai striptitzadika.Eimoun o pio tuxeros adras ston kosmo.Ta kala pragmata omws teleiwnoun.Ade twra na xanavrw mia tetoia

twra an pane kai me to suntrofo tous kaikame

prepei na eine pollh blakas o alos

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Aspaca ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

και στα δυο...

και μετα θα κανουμε ανταλλαγη αποψεων!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη blondie81 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από takss7:

όχι καλέ,ποια πέτρα του σκανδάλου?

πάμε σ ένα στριπτιτζάδικο όλοι μαζί να δεις πως είναι οι φίλοι................

και σε αντρικό αν θες.........no problem.............

αγορια δεν θα ηθελα να ειμαι η πετρα του σκανδαλου στη φιλια σας!!!! :p :p :p

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη blondie81 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από takss7:

ώπα ώπα φιλαράκι.............

ότι θέμε λέμε????????

δεν ξερω τι είχες στο μυαλό σου αλλά σε πρόλαβα.................

το νου σου...........

Απάντηση από miracle:

op.....o takis sto 4 me mimite !!!!!!

χαιρομαι για την ταυτιση των ιδεων μας....

περιμενω ανυπομωνα την απαντηση του miracle!!!

Απάντηση από takss7:

19

εννοείται πως συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...............

άλλωστε,αυτοί που πάνε για χαβαλέ κ για διασκεδαση μόνο εκεί,δεν έχουν λόγο να μην πάρουν μια ''σωστή'' σε αντιδράσεις κ σε μυαλό κοπέλλα..........

κανενα απολυτως προβλημα αγαπητη θεματογραφε...

οπως επισης δεν θα θεωρουσα μεμπτο να πηγαινει μια κοπελα σε αντρικο στριπ σοου μαζι με το αγορι της!!

(ελπιζω τα αρσενικα του 4 και του 18 να συμφωνησουν απολυτα μαζι μου!!!)

Απάντηση από miracle:

an i kopela...einai normal ..kai den einai komplexiki .....kai xerei na sumperiferete ......

einai magiko !!!!

alla pou einai tetoia kopela !!!!

Απάντηση από feu_twn_kumatwn:

θεωρω οτι αφορουν συγκεκριμενο κοσμο ,

στον οποιο δεν ανηκω .

Απάντηση από Elena_Stelios:

και ουτε ανωμαλη ουτε λεσβεια ειμαι...

τα ωραια πρεπει να τα θαυμαζεις.

κ πρεπει να ξερεις να περνας καλα

εστω μια φορα στη ζωη σου να κανεις μια μλκ

κ να μη σκεφτεις ααα τι θα πει ο κοσμος;;;;;

Απάντηση από Elena_Stelios:

δεν μπορω να φανταστω γιατι καποια να παει μαζι με τον συντροφο της εκει, παντως εγω θα ηθελα να ζησω την εμπειρια μια φορα με τις φιλες μου! ισως στο μπατσελορ... αν κ μετα απο αυτο θα με χωρισει ο μελλων -πλην ομως ζηλιαρης- συζυγος!

Απάντηση από AEL_MONSTERS:

...κάθε γυναίκα κρύβει μια στριπτιζέζ μέσα της...

Prosopika ego den paw se striptitzadika gia na sou po

allla tha sou rikso ena sinirmo

1 epeidi einai anwmales

2 epidi einai lesvies ?lol

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη FlegonThiafi ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

de kserw den apantw

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη rene__21 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από GIANNA_72:

den exw paei,,,

Απάντηση από m0uts0s:

................

Απάντηση από angi_pink:

ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ;;;

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΘΙΓΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ.

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΟΥΣ.

Απάντηση από ARAMPAS:

kalhmera. prota prota ksekiname me ton antra o opios ine felos kai keratas. giati ta leo ayta. giati ana pasa stigmi mpori na ine kapios gnostos mesa kai tha klisi spiti. kai deyteros an enas methismenos(ftiagmenos) tin pesi sth gyneka tou den to skeftete? kai pera apo mia fora na poume apo periergia giati ksana kai ksana paei th gyneka tou?

Απάντηση από knightrider:

καλημερα.

οπως οι αντρες ικανοποιουνται να βλεπουν ενα ωραιο γυναικειο κορμι να λικνιζετε,ετσι κ η γυναικα,εν μερει το ιδιο.

βεβαια τα ταμπου κ οι προκαταληψεις δεν αφηνουν τη γυναικα να εκφραστει οπως ο αντρας.αλλες με τα ματια γδυνουν εναν αντρα,αλλες πιο τολμηρες προχωρανε περισσοτερο.

κ ενα απλο παραδειγμα.οσες φορες εχω παει σε παραλια κ κανω μπανιο,οταν βλεπω κοπελες καθε ηλικιας ελευθερες οι παντρεμενες με συντροφους κυριως παχουλους,να με κοιτανε επιμονα,λογω σωματος,ειναι μια επιβεβαιωση για εμενα,που ειλικρινα δεν την εχω αναγκη.

αρα ολοι θελουμε κατι ομορφο να βλεπουμε.

καλη συνεχεια.

Απάντηση από Volioths23:

Egw de 3erw giati pane oi adres esy mas rwtas gia tis gynaikes?Pragmatika de pisteuw oti yparxei kati na sou prosferei ayto to meros,eite eisai adras eite gynaika.

Απάντηση από CBR400:

;;;;;;;;;;;;;ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......

Απάντηση από takss7:

απίστευτη ομορφιά μια γυναίκα να συνοδέυει το φίλο της σε στριπτιτζάδικο........

έχει τρελλο χαβαλέ κ αν η κοπέλλα δεν είναι κομπλεξική κ ξέρει να συμπεριφερθεί,το κάνει ακόμα καλλύτερο..........

καλημέρα.........

ti na sou po

otan mia pou

parakolou8ouse

ena strip show

anakalipse oti h

kopela sthn pista

pou perpata kai

htan gymnh eixe

ton doith sta pisina

ths epa8e tetio sok

pou lipo8imise

ALI8INO PERISTATIKO

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη SYNTHETIC ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από nickmant:

terastia ikanopoihsh se pliroforw...

δεν ειμαι αντρας ,θα πω μονο καληνυχτα

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη apiasto_feggari ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.