Συζητήσεις - ερωτας και γλυκοζιωμένη αιμοσφαρίνη
Χρήστης: TasosTisGolfos
Θέμα: ερωτας και γλυκοζιωμένη αιμοσφαρίνη
Ημερομηνία: 24/07/09 08:58

Ειμαι ένας γοητευτικός και κοτσονάτος νέος . Μ΄ αρέσει η καλή ζωή ,το ποτό και τα μεζεκλίκια . Εδώ κι ένα χρόνο έχω σχέση με μια κοπέλα μικρότερή μου , 39 ετων , και τα πάμε μια χαρά . Εγώ θέλω να νομιμοποιήσουμε την σχέση μας , να παντρευτούμε . Κι εκείνη θέλει αλλά προβληματίζεται .

Επειδή το ζάχαρο μου είναι λίγο ανεβασμένο φοβάται ότι αν στο μέλλον ανέβει παραπάνω , θα υπάρξει πρόβλημα και δεν θα μπορώ να ανταποκριθώ γιαυτό μου ζητά προγαμιαίο συμβόλαιο που να προβλέπει αυτόματη λύση του γάμου αν η γλυκοζιωμένη αιμοσφαρίνη μου ξεπεράσει τις 6,5 μονάδες .

Θεωρώ ότι ο ορος είναι απαράδεκτος ,καταχρηστικός , ρατσιστικός , αλλα την αγαπώ και την θέλω για πάντα κοντά μου

Θέλω την γνώμη σας , τι να κάνω ;

Απάντηση από marbeyou:

xaxaxax..kalooooooo.....re ti erotas einai aytos? anebokatevainei me to zaxaro?

ti tous thes ki esy toys gamoys? zise ayto poy exeis oso yparxei,oso kratisei...i agapi den zei me simvaseis kai ypografes...

Απάντηση από deleteduser:

λοιπον ακου να δεις συμπτωση

Εχω ενα φιλο που εφαγε το ιδιο σχεδον ξενερωμα με σενα

διβητικος κι αυτος ,ετοιμαζοταν για γαμο οταν του εκδηλωθηκε ομως η γκομενα δεν του εδωσε κανενα περιθωριο επιλογης , απλα την εκανε . Αν κα υπερμαχος του δογματος ""παν μετρον αχριστον"" απο τα μικρατα του προς εκπληξη ολων μας εκοψε το αλκοολ αλλα.... αρχισε τα ναρκωτικα ."ρε" του λεω μια μερα "πρεζακι στα 35 θα γινεις?" ."οχι" μου λεει "τα πρεζακια κολλανε με το ναρκωτικο τους...εγω αλλαζω ρεπερτοριο καθε βδομαδα ! ! " μεσα λοιπον απο αυτη τη ιδιοτυπη λογικη ο Νικολακης φιλοσοφησε διαφορετικα τη ζωη .ενα βραδυ πηγε με τη Σαρα και στα καπακια με την ασπονδη φιλη της τη Μαρα , δεν εκανε διακρισεις πλεον ο Νικολακης "ΟΛΑ ΤΑ ΣΦΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΝΩ" μας ελεγε με στομφο οταν εμεις περιπαικτικα τον αποκαλουσαμε "ηρωα"...Ακομα θυμαμαι τις τελευταιες λεξεις του πρην ξηγηθει σαταραπικα στην Μαιρουλα τη κουτση ""δεν μπορεις να φανταστεις ποση ομορφια μπορει να κρυβεται μεσα στο βουρκο"".....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη na_funky_kotes ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από nickmant:

den 3erw giati alla mou fanhke poly asteio...

AN THN AGA[POYSES DEN 8A TO SYZHTOYSES AYTO

EIDIKA MESW CHAT

STOKEMON DIALLEGW ESENA=;=;=;=;

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LtheLegend ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από tasosioan:

ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ... ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΣΤΟ tasosnoni@yahoo.gr. θα σου στειλω το τηλεφωνο μου και τα λεμε.

ΤΑΣΟΣ

4 εισαι φοβερος πεθανα σου λεω στο γελιο !!!!!!!!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη anna240278 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από p0pay:

ESY PREPI NA KANEIS

MORLIA KOBOSTA

BRE ENA BERIKOKAKI ENA RODAKINAKI

NA TERAKSETE BRES

ATIMOUTSIKO NEOUDI

Απάντηση από inogida:

μια παρατηρηση μονο εχω να κανω....

κοτσονατους συνηθως λενε τους μπαρμπαδες.....

Απάντηση από miracle:

peise tin oti ta organika ugra ....tha einai apolaystika sti kataposi !!!!

xaxxaxxaxxaxxaxxaxxaxxa eleos re paidia !!!!!!

Δεν πιστευω αυτή η γυναίκα να είναι ώριμη, κατασταλλαγμένη και με πολλές απαιτήσεις στον τομέα του σεξ, ε; Κοίτα να δεις ρε τι σου κάνει η ζάχαρη τελικα...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη fobien ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από NIKOLAS2410:

ξηγησου αλμυρο φυστικι....σχισε τη γατα προγαμωντας...και συγχρονως,,,σχισε και το προγαμιαιο,,,

Απάντηση από poison__ivy:

Μην την παρεξηγείς τρελό αγόρι... η οποιαδήποτε γυναίκα θέλει έναν γλυκό άντρα κοντά της... είναι μόνο που η δικιά σου ανησυχεί μήπως γίνεις κομπόστα...

Απάντηση από jovan33:

γοητευτικός και κοτσονάτος νέος......αλλά το ζαχαράκι είναι στα....ύψη.....

(ωραιότατο το ποστάκι.....έτσι, να χαμογελάσουμε λιγάκι απογευματιάτικα....)

Απάντηση από tarantula:

kane ena geniko check up!

Απάντηση από kksanthoula17:

τι να σου πω...εγω πιστευω να μην κανεις τιποτα και ουτε χαρτια ουτε μαλακιες...αν θελει νσ ειναι μαζι σου να ειναι γιαυτο που εισαι και με το ζαχαρο σου αν δεν θελει υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια...δεν ειναι μονο αυτη στον κοσμο...η γνωμη μου...

Απάντηση από d_e_b_b_i_e:

αχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχα

ελεος!!!!!!!!!!!!

αν ειναι ενα ζαχαρο δε τρεχει κατι...

αν εχουμε ομως και καρδιες κτλ κτλ...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DR8519TEO ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από ma_trix:

------->ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ

ΕΜΕΙΝΑ ΤΩΡΑ....ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ

ΣΟΥ..ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ

ΓΑΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕΧ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ...ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ,,ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ,,,ΤΟ

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ....ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ

ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΣΕΧ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

afou thn theleis gia panta konta soy kai sou kanei tetoious provlhmatismous ti na sou pw.. ean se parathsei enw esy tha paleueis gia kapoia astheneia min ertheis na mas klapseis omws meta e?

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Xelidoni74 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Ειμαι ένας γοητευτικός και κοτσονάτος νέος.

Μ'αρέσει η αυτοπεποίθησή σου.....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Eleni_Eleni ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από TasosTisGolfos:

@3 λαλακίες ; γιατί εσύ δεν έχεις αγαπήσει ποτέ , φαίνεται

@ 2 ην αγαπαω gmt , θα κάνω δίαιτα , θα παίρνω glucophage

Απάντηση από PAMELA_8:

ευθανασία κάνε

θα απαλλαγείς κ εσύ και οι υπόλοιποι

Απάντηση από feu_twn_kumatwn:

9

1 ) ευχαριστω για την προτιμηση να απαντησεις μονο σε εμενα .

2 ) μια απλη θνητη ειμαι , αν θελετε αυθεντιες στην τιβι ..

3 ) γνωριζεις οτι ο διαβητης ειναι η κύρια αιτια σεξουαλικης ανικανοτητας ;; ( στον αντρα )

Και τι επιπτώσεις έχει αυτη η ζάχαρη; Νο κούκου; Ξέρεις τι σημαίνει όταν μια 40άρα δίνει τόσο πολύ βάση στο σεξ έτσι;

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη fobien ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

kotsonate nee me sakxaro na trws 3unomhla

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη afragkh ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από takss7:

μ αρέσει που τη θελεις κ μοντέρνα!!!!!!!!

κοτσονάτος όμως με τέτοιο πρόβλημα δεν είσαι!!!!!!!!!

@1 ευχαριστώ πολύ για την διόρθωση και τις συμβουλές

Μήπως είσθε κυρια Τένια Μακρή , αυτή η ψυχολόγα που δίνει συμβουλές στα ζευγάρια απο την τηλεόραση ;

Απάντηση από pringkipissa:

μάλλον δεν μας τα λες σωστά ...

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

den gelasa :\

Απάντηση από Sakis0369:

ΑΣΤΗ ΓΡΙΑ ΣΑΦΡΑΚΙΑΡΑ ΡΕ ΣΥ ΤΑΣΟ ΚΟΤΣΟΝΑΤΕ ΝΕΕ

ΚΑΙ ΑΙΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΤΣΑΡΚΑ!!

Απάντηση από ksan8ia_1:

+ΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ 4.

Α ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ

Απάντηση από ORLION:

φιλαρακι ακου τι θα κανεις.....

θα τραβας καθε μερα στις 7 κ τεταρτο ακριβως(ειναι πολυ σημαντικο) το πρωι, μια λαλακια. μετα θα περνεις το χ,σι κ θα το βαζεις στο σεικερ μαζι με μπανανα, αυγο, γαλα κ τζατζικι. θα το χτυπας γυρω στο 10λεπτο κ μετα θα το πινεις μονορουφι.

μετα θα πας στη γυναικα σου κ θα της κανεις εμετο στη μαπα. μετα θα της χωνεις κ 1 αγγουρι στο δεξι ματι. στο τελος θα την βαζεις στο πλυντηριο μαζι με τα σκουρα ρουχα, στους 60 βαθμους.

ολα αυτα θα τα κανεις για 1 χρονο καθε μερα. μετα θα ξαναγραψεις στο φορουμ, για να σου δωσω παραιτερω συμβουλες.......

kopse tis lalakies...gt den se vlepw kala..

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη anthi1985 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από leuterhs91:

eleos dld!!!!den to pisteuw auto p les.......e re kt noumeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!kai 8es na thn pantreuteis...?????

Απάντηση από feu_twn_kumatwn:

γλυκοζυλιωμένη αιμοσφαιρίνη HbA1c λεγεται . η πιο καταλληλη ομως εξεταση ειναι η καμπυλη σακχαρου . η γνωμη μου ειναι να κοψεις το ποτο , τα μεζεκλικια και τις φανταστικες ιστοριες .

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.