Συζητήσεις - η γειτονισσα υποκρινεται
Χρήστης: deleteduser
Θέμα: η γειτονισσα υποκρινεται
Ημερομηνία: 09/06/09 11:55

ακουστε τωρα πλακα.εχω μια γειτονισσα κατω απο μενα κ λιγο πιο κει.απλωνει βρακακια κ τετοια.εμενα δε μου καιγεται καρφι φυσικα.εε λοιπον τη τελευταια βδομαδα εχω παρατηρησει το εξης διασκεδαστικο φαινομενο.επειδη οι πορτες μας ειναι παλιες ακους πολυ καλα τι συμβαινει στο διαδρομο.(πρεπει να βαλω ασφαλειας το ξερω).εε λοιπον μπαινει καποιος απο την εισοδο ακουγεται.καταλαβαινεις επειδη ο καθε οροφος εχει λιγα διαμερισματα αναλογα με το που παει το ανσασερ κ ποιος ειναι.στον οροφο το δικο μου τωρα ειμαι ο μονος που υπαρχει.ηταν μια οικογενεια διπλα κ το πουλησε.κ μια γιαγια που μαλον δε μπορει να μεινει μονη κ την εχουν παρει.οποτε μολις ξεκλειδωνω η κλειδωνω η σταματα το ανσασερ στον οροφο μου ειμαι εγω.αυτη η πονηρη τοχει καταλαβει.κ μολις με παιρνει χαμπαρι αρχιζει τα βογγητα.ααχχ,αχχ,ναι,ου,ι,ο,το,τι,το.καλα λεω κ γω πισω ακριβως απτη πορτα το κανει.το θεμα ειναι οτι μολις καταλαβαινει οτι ειμαι γω ξεκιναει η πλακα.γιατι μολις μπαινω στην εισοδο δεν ακουγεται κατι.πουθαπρεπε νακουγεται.αυτη στο πρωτο κ γω στο δευτερο.οποτε απτο εισογειο ακουγεται.μολις φτανω στο δευτερο κ ξεκλειδωνω νασου η κυρια.αχχ,βαχ,κτλ.αφου ομως δεν ακουω να πεφτουνε σφαλιαρες λεω οτι υποκρινεται.μα μολις ξεκλειδωνω?εε λοιπον εχτες παλι τα ιδια.κ ριχνω μια φωνη στο διαδρομο:ασε ρε τις υποκρισιες!!!κ μια δευτερη σκιστη τη ..ουτανα!!!κ ριχνω κατι γελια!!!χαχαχαχαειναι απιστευτη!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη klotsoskoufis19 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Απάντηση από ALONE_31:

ορμα στο ψητο.δεν ειναι για να το καθυστερεις αλλο

Απάντηση από trelogkazos:

siimfono me tin stasi sou man alla an thelei afti kapos na se plisiasei ?

mporei na min einai o tropos tis poniros alla o tropos pou diathetei.

Απάντηση από deleteduser:

kane to idio

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη bill___vlachos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από samuraiJIN:

βασικα σκεφτηκες να πας σαν πολυ ακυρος μιασ και εισαι σιγουρος οτι υποκρινεται και να της πεισ απλα να ειναι πιο διακριτικη?και ανα λογα μαι την αντοιδρασι θα κροινησ

Απάντηση από ma_tr_ix:

------>ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΕΧΕΙΣ

.......................................

Απάντηση από poison__ivy:

Άρχισε να απλώνεις κι εσύ βρακάκια.

Αυτό πιστεύω ότι θα είναι αρκετό για να μειώσει την ηχορύπανση.

Αν δεν πιάσει το νόημα, άρχισε να απλώνεις και κομπινεζόν.

Απάντηση από nickmant:

kala ki esy akoma kathesai?orma skise thn re.makari na eixa ki egw mia tetoia geitonisa...

Απάντηση από bozena:

ΟΙ ΠΟΛΥΚΑΤΟΚΙΑ!

Απάντηση από tarantula:

den to diavasa!!

O neos Foskolos

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη djbados ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από d_e_b_b_i_e:

χαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα

και εσυ ρε παιδι γιατι δεν πας να την βοηθησεις λιγακι???

ειδες..αυτο το διαβασα ..για να μην παραπονιεσαι!!:P

καλησπερα!

tosh fasaria gia na mas peiseis gia ti akrivws?? oti eisai o swsias tou barkoulh kai oles oi gunaikes peftoun xeres sto diava sou, alla esu oute na tis ftuseis???

h mia se phre thl axhmerwto 2 xronia meta giati ths eixes meinei axexastos kai h allh xekinhse mathhmata upokritikhs gia na se riksei...alla esu vraxos...

malista..kai meta xupnhses kai psixalize...

kalh sunexeia kai kala krasia

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη kandy80 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

ela re sy eisai poly sklhros

kala kai ayth den eprepe na to kanei ayto einai ypervoliko ala kai sy mamhses kae epipedo, skepsoy ti ais8an8ike ekeinh thn wra 8a 8eles na soyn sth 8esh ths??

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη litsacom ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

....

fobero!!!!!!!!!

aplono ta brakakia mou sto mpalkoni!

auto sumenei oti thelo ton geitona?

dld i diplani mou pou fonazei sto sex ,goustarei emena?

parto ligo allios file mou..

den gurizei i gi guro apo sena!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη meli36 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

40 στο μελλον θα γινει κ αυτο.χαιρετω τους παντες καλη συνεχεια

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη klotsoskoufis19 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

grapse k sto free

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη sokin_z ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

καλα 38 μη βαζεις κ το χερι στη φωτια.....χαχαχα

Απάντηση από feu_twn_kumatwn:

θα αρχισω να αναθεωρω , πολλοι καλοι αντρες εχετε μαζευτει εδω :)

ενταξει ρε 36.εσυ πιστευεις αυτο.ειμαι κουτσομπολης επειδη δε κλεινω ταυτια μου κ γραφω εδω τις γελοιοτητες που συναντω στη καθημερινοτητα μου γιατι μου φαινονται αστεια κ τα μοιραζομαι μεσας να γελαμε.ειμαι κουτσομπολης.αλλα εγω πιστευω οτι εχει πεθει πλακα με τη παρτη μου επειδη τη γραφω (παρολο πουναι ωραια)στα παλια μου τα παπουτσια κ δε τοχει συνηθησει.εχει συνηθησει οι τυροπιτουληδες να τη κυνηγανε τη βλαμμενη,την ηλιθια,το ζωο.χαχαχαχαειδες εκτος απο κουτσομπολης ειμαι κ ψωναρα μεγαλη λεΜΕ!!!!χαχαχα

Απάντηση από Christie_29:

εχει καταλαβει τι κουτσομπολης εισαι και σε δουλευει...

ρε 33 βρε συ αυτο θελει.μονο που εγω γελαω με τετοιες συμπεριφορες.κ οταν η αλλη μου φαινεται γελοια πως να φτιαχτω.μπορει να μαι 29 αλλα ειμαι διαολακος απο μικρος.δε μου σηκωνεται πια οπως καποτε με τον αερα που ολα τα εσφαζα ολα τα μαχαιρωνα.γιαυτο οι γυναικες κανουν τετοιες αηδιες κ τις κραζετε εδω στα ποστ.δε φταινε αυτες.αλλα οι αντρες που τσιμπανε.αυτο θελουν τα βληματα.να τσιμπς.μη τσιμπας κ να δεις πως γινονται αρνακια κ σε προκαλουν μετα ανθρωπινα.εγω ετσι ειμαι.τωρα εσυ μπορει να μη συμφωνεις.θα συμφωνησεις ομως οτι η πιατσα εχει χαλασει.κ δε τη χαλασε η δικη μου συμπεριφορα αλλα οι βλακες που τσιμπανε με αηδιες

εχει δικιο ο σακις , η πιο καλη δικαιολογια ειναι να ζητησεις καποιο τροφιμο , χαχα

Απάντηση από Sakis0369:

ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΥ

ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΗΣ

ΖΑΧΑΡΗ

ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ???

Απάντηση από takss7:

και που να σου πω εγώ για τη δικη μου τη γειτόνισσα!!!!!

φωτιάαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

28 εχω απαντησει οτι δε δινω χαρες σε οσες δεν αξιζουν.απλα αδιαφορο.εγραψα στο προηγουμενο γιατι εστειλα αυτο το ποστ

29 γιατι πιστευω οτι εχει πλακα κ μοιραζομαι ταστεια στη ζωη μου

και γιατι μας τα λες ολα αυτα ;;

26)Απλά ρε φίλε σου λέω να δώσεις το παράδειγμα.Κάνε σεξ κ κάνε κ τους άλλους να κάνουν τσιγάρο μέτα.Με το να ακούς κ να αναρωτιέσαι αν η γειτόνισσα υποκρίνεται ή αν δεν υποκρίνεται είναι μ@λ@κι@.Φιλικά έτσι?!Mην με αρχίσετε πάλι με ''εκκλησιαστικές'' φράσεις... :)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη xaritinh ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

anesthto paidaki...giati den th voh8hses thn kyria...????? :))

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Tatti_36 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

23 δε σε πιανω κ αν σε πιασω σε βρισκω λαθος.καλο ειναι το γελιο κ δε θα κλεισω κ τα αυτια.συνηθως κραζω δε κουτσομπολευω.παω τσατ να τσαταρω στα κυμματα

ρε 24 που εισαι???χαχαχαχααυτογκολ παλι 4-4παμε τσατ

4-3 kerdizeis.... :)))))))

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη susi ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

To θέμα δεν είναι αν φωνάζει η γειτόνισσα αλλά να κάνει μαζί με σένα τσιγάρο κ όλη η γειτονιά μετά.Αν άφηνες το κουτσομπολιό της κοτσομπόλας γειτόνισσας κάτι γίνεται αν με πιάνεις.....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη xaritinh ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

ρε 21 αφου ταπαντησα.με τετοιες τυπισσες γελαω.σιγα μη της δωσω κ ικανοποιηση.την παιρνουν οσες αξιζουν!!!την ικανοποιηση

kl lene kai oi alloi ante na tis kaneis ta boggita pragmatikotita! afou blepeis oti thelei ;)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Thanasis_94 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

19 την επομενη φορα δε θα ποσταρω θα ποζαρω!!!δε θα σου μεινει αντερο απτα γελια!!χαχαχαχα

18 καλα μωρε αν ξαναποσταρεις θα γελασω

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη vaso_gi ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

το προηγουμενο πηγαινε για 16.χαχαχαχαοχι σε μενα.αυτο λεγεται προδοσια.χαχαχα

15 κ γω τι να σου κανω??πηγαινε στανεκδοτα

15 εγω δεν γελασα παντως anyway οτι πεις

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη vaso_gi ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

13 ταχω απαντησει αυτα λεμε.τογραψα για να γελασουμε.δεν υπαρχει περιπτωση να πετυχει καποια με μενα το σκοπο της κανοντας τετοια.με κανει ομως κ γελαω.ειδικα οταν ο συγχρονισμος του ξεκλειδωματος της πορτας μου με τα βογγητα ειναι αυτοματος,κλανω στα γελια!!!γυρναω κοιταω το ανσασερ κ βγαζει καπνους!!χαχαχαχα

ρε 10 με τετοια γελαω.κ στο δρομο οταν συναντω παρομοιες προκλησεις.οχι κ να δειξω ενδιαφερον.στο δρομο ξερεις τι κανω οταν με προκαλουν ηλιθια με το σωμα?αρχιζω κ σκαλιζω τη μυτη μου.τις ξενερωνω κ κλανω στα γελια.αφου αυτες ειναι τοσο πολυ λαθος γυναικες εγω να δεις ποσο λαθος αντρας μπορω να γινω!!χαχαχα

αφου υποκρινεται πηγαινε μαζι της να τελειωνουμε

9 εγω ειμαι ρε...χαχαχατο οτι παω βολτιτσες δε σημαινει οτι εξαφανιζομαι.απλα δεν ειμαι κ τοσο σταθερος κ προβλεψιμος

4 εχεις κανει ψυχοθεραπεια???αν διαβασεις κανα βιβλιο θα δεις οτι η υπερβολικη χαρα κ διαθεση εχουν τα ιδια συμπτωματα με τη σχιζοφρενεια.η μονη διαφορα τους ειναι οτι ο σχιζοφρενης κανει κακο στον εαυτο του.τον χτυπαει κ σε ακραιες περιπτωσεις μπορει κ να τον ανοιξει στα δυο να βγαλει τη φωνη απο μεσα του.αν θα φτασω σε τετοιο σημειο να κανω κακο στον εαυτο μου θαρχισω να ανυσηχω.προς το παρον ριχνω πολυ γελιο κ κιοταω να κανω καλα στον εαυτο μου.

Απάντηση από ligmeno_gala24:

ρε παιδακι μου δεν ειπαμε να την παντρευτεις κιολας...αλλα το ερωτικο καλεσμα ειναι προφανες...αντε κανε το ψυχικο...

Απάντηση από ANGELINA_001:

pwpw pou thn vrhkes thn oreksi na grapseis tosa mou 8umises ena atomo pou egrafe toso alla eksafanisthke meta......................

ενταξει ρε 5 θα κλεινω τα αυτια μου μολις μπαινω στη πολυκατοικια.οκ.απλα γραφω περιστατικα να γελασουμε.νταξει θα κλεινω ταυτια μου.οσο για τη γυναικεια σημερινη προκληση πραγματικα δε μου καιγεται καρφι.το πολυ πολυ αν μου τραβηξει τη προσοχη ειναι να κλασω στα γελια.αλλα με τραβανε εμενα κ εχουν να κανουν με το πνευμα,την εξυπναδα κ τη διαθεση.τι να κανω μωρε?ετσι ειμαι.ειμαι κ διαολακος κ απο μικρος εχω φαει πολυ.αυτη η ενσαρκωση εχει πολυ πλακα.κ πολλα χαστουκια!!δε ξενερωνω ομως.δε ξερω γιατι.ετσι ειμαι

Απάντηση από Aster0skoni:

xaxa h 3enerwth einai h ypokrinetai afou oute sfaliara peftei oute mpineliki mono ax bax

pantws sto trypaki ligo polu s ebale k asxoleise estw k gia plaka opws les e???

3 την εχω πετυχει λιγες φορες.ειναι πολυ καλη!!ομως επειδη καταλαβαινω οτι υποκρινεται μου τη σπανε αυτου του ειδους τα μυαλα.αυτες οι κουτοπονηριες.δε γουσταρω καθολου.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.