Συζητήσεις - Γυναικες νεες μονες ψαχνονται
Χρήστης: polyneikis
Θέμα: Γυναικες νεες μονες ψαχνονται
Ημερομηνία: 12/04/09 03:39

λοιπον.μετα απο πολλες συζητησεις και πολυ ραδιο αρβυλα μεταξυ φιλων περι στεκιων που εχει απειρες γυναικες λυσασμενες για σεξ κλπ κατεληξαμε ως τωρα οτι δεν υπαρχουν τετια μερη. ειναι οντως μυθος τα μερη που πανε οι γυναικες για συγκεκριμενο σκοπο? θα ηθελα την γνωμη αθηναιων γυναικων (γιατι αυτο το μερος μας καιει απο δω ειμαι) να μου δωσουν τα φωτα τους.απο το ζου δεν βγαζεις γυναικα της προκοπης εκτος αμα φας 4 μηνες να της μιλας εδω αλλους 5 στο μσν και μετα θα βγειτε για ενα ποτο. λοιπον την γνωμη σας θελω αντρες και γυναικες εδω κυριως τις γυναικες περι του θεματος.υπαρχουν τετια τυχερα μερη η ειναι απλα urban legend οπως λενε και οι φιλοι μας οι αμερικανοι?

Απάντηση από miapetalouda:

pes taaaaa 21.pes taaaaa!!!!

kalhmera

Απάντηση από bill28:

Ρε λεβέντες... αμάν! Δοκιμάστε το απλό πράγμα, να πάτε να μιλήσετε σε κοπέλες έξω? Τπτ δν πέφτει στο πιάτο έτσι απλά :D

Απάντηση από deleteduser:

radio arvula einai...oles paizoun ena paixnidi tou af'upsilou..oi perissoteres psaxnoun gia ton wraio, wrimo , me lefta, morfwsh, emfanisi ktl ktl..alla fusika den to vrhskoun...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ftwxoulis ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από stavros_veria01:

φιλαρακι....ξεκολα...και χαλαρωσε..πολλα πραγματα σκεφτεσαι..

Απάντηση από Nefthis39:

4 ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

Απάντηση από Elias_MSdr:

Τα λεγόμενα ψωνιστήρια υπάρχουν και συνήθως πάνε κυρίες άνω των 40 (και φοιτήτριες μερικές φορές) και ψωνίζονται με ζιγκολό. Είναι απλές καφετέρειες η μπαράκια τίποτα παραπάνω.

Υπήρχε ένα μαγαζί κάπου στα εξάρχια, αλλά δε θυμάμαι όνομα και ίσως να έχει σταματήσει να δουλέυει. Αλλά λογικά στην Αθήνα θα έχει αρκετά.

Θεσσαλονίκη ξέρω 2. Και ένα υπάρχει και στα μέρη μου στις Σέρρες, αλλά λίγοι γνωρίζουν ότι εκει μέσα γίνονται ψωνιστήρια.

Αλλά βασική προυπόθεση είναι να έχεις και μια σχετικά καλή εμφάνιση, μη ζητάς με το πατσοκοίλη να βγάλεις γκόμενα, πόσο μάλλον να ζητήσεις και λεφτά για τις υπηρεσίες σου.

Αν ψάχνεσαι για μια απλή σχέση, τράβα γνώρισε μια κοπέλα με φυσιολογικό τρόπο και όχι μέσω internet η βολέψου με τα φουτανάκια της περιοχής σου, παντού υπάρχουν φουτανάκια, εντόπισε τα και βολέψου έτσι.

Όρθιος ο αναπτήρας........................................

Απάντηση από anhamita:

ΣΤΗ ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΗΠΩΣ

Ε ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗ ΛΥΣΣΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΑΔΕΛΦΕ

ΤΙ ΕΤΣΙ ΤΣΑΜΠΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΟΥΝ

ΑΑΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ

ΕΧΕΙ ΤΙΜΗ Η ΛΥΣΣΑΣΜΕΝΗ

ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΥΣΣΑΣΜΕΝΗ

ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΤΙΜΟΙ

Απάντηση από polyneikis:

απλα οι γυναικες που ποσταραν εδω να μου πουνε που συχναζουν για να αποφευγω τετια μερη. ο ζωολογικος κηπος θα νε το 1 απο αυτα το 2ο η φυλις και τα υπολοιπα περιμενω να ακουσω.

Μην είστε τσιφούτηδες. Ευτυχώς που η πατρίς δικαιώνεται, ευτυχώς που υπάρχουν πουτ@νες.

Γ@μ@τε γιατί χανόμαστε.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη fobien ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

12. τς τς τς... θα τελειώσει αμέσως. Το ζήτημα είναι να βασανιστεί και να υποφέρει.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LycanS ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

...κατεβαίνεις την ιερά οδό...μετά στρίβεις αριστερά..μετά το παίρνεις ψιλοευθεία ...στο κατόπιν βλέπεις μία αερογέφυρα...παρκάρεις αριστερά....κατεβαίνεις από το όχημα...πας στην αερογέφυρα με τα πόδια...προσεχτικά μη σε πάρουν παραμάζωμα ...κ φουνταίρνεις..!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη makria_gaidara ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από DHMHTRHS__33:

καποτε,ενα τετοιο μερος ηταν ο πραππας στο φαληρο.....δυστυχως δεν εχω σε κατι πιο συγχρονο....

Απάντηση από tarantula:

psakse ola ta magazia ths athinas gia na to diapistwseis..

Χρυσό μου, όταν πας μια βόλτα στην Σωκράτους, θύμισέ μου, εκτός από το εικοσάευρω που θα σου δώσουμε, να κάνεις ένα ψυχικό και να πάρεις μαζί σου και όσους αναφέρουμε στην λίστα??!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LycanS ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

PAME K TREXOYME STON PARNASSO........K OPOIA BGEI PRWTH..........

PHGAINEI ME OPOION BREI MPROSTA THS EKEINH THN WRA......

PREPEI NA PAS WS THN KORYFH OMWS!!!KALH TYXH!!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη tourboflo ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

xaxaxxaxa ....... 4 polu kaloooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!den exw na pros8esw tipota allo symfwnw apolita!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Tatti_36 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

den ikseres den rotages me liga logia.... :P

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη night_robot ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από feu_twn_kumatwn:

ξερω ενα μερος οπου συχναζουν οι ομορφοτερες λυσσαρες , μπαινεις διαλεγεις οποια θες , την παιρνεις και φευγεις . λεγεται ' η αρρωστημενη φαντασια του λιγουρη ' .

Απάντηση από d_e_b_b_i_e:

1 axaxaxxaxaxxaxaxxaxaxaxaxxaxaxa

thematografe ta fota mas les e?

tsako mia 100w na vlepeis sto potami methavrio pou tha pas!

Απάντηση από nickmant:

den 3erw file.ki egw exw akousei gia tetoia merh alla den exw dei.

Απάντηση από roni7:

τα μονα μερη που εχουν πολλες γυναικες ξερω ειναι 3

1)Ladies night

2)Μπ@υρδελο

3)Το ποταμι με τις 40 παρθενες........μπορει να ειναι και 41 δεν τις μετρησα ολες :P

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.