Συζητήσεις - ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
Χρήστης: capricorn30
Θέμα: ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
Ημερομηνία: 14/02/09 02:37

Χαιρετω απαντες!!! Αποριες....

Ποσο μπορει να κρατησει μια ερωτικη απογοητευση?

Μπορει καποιος να νιωθει ερωτευμενος με καποια ακόμα και αν εχει να της μιλησει 1 ή 2 χρονια?

Υπαρχει γιατρεια, περα απο το "ερωτας με ερωτα περναει". Διοτι η ενσταση εκει είναι, πως να ερωτευθείς οταν εισαι ήδη ερωτευμενος?????????

Απάντηση από NIKOS3891:

o erotas me erota perna

Απάντηση από apluc:

Πω πω μιζέρια......

Απάντηση από deleteduser:

καποια μερα θα βρεις το ατομο/ την αδελφη ψυχη σου

που θα σου κλεψει την καρδια

και τοτε ουτε κολλημενος θα εισαι, ουτε θα πονας απλα θα αγαπας...

οποτε με χρονια με καιρους....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη sooof ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Mexri na ksanaerwteyteis krataei synh8ws

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη adior8wth_8 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από MOIRA_SOY:

PONAEI.POLY.

Απάντηση από setran:

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΧΡΟΝΙΑ

ερωτευμενος χωρις ανταποκριση να μου λειπει...η ζωη εχει μελλον,αν σκαλωσεις στο παρελθον,την εκατσες...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DR8519TEO ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

o xronos ta giatrevei ola megale... ypomoni ligo thelei. to poso eksartatai apo to kollima kai poso erwteutikes.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη to_taksidi ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από tarantula:

egw kathe mera erwteyomai kai diaforetiko pantws:P

Απάντηση από xrystela:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ Η ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ ΑΛΛΟΝ!

Απάντηση από neaomogeneia:

υπαρχει λυση και λεγεται ψυχιατρος

Απάντηση από capricorn30:

Παιδια, διαβασα τις αποψεις σας και πρεπει να ξεκαθαρισω κατι. Πρωτον, δεν εθιξα το θεμα για μια προσωπικη εμπειρια, οποτε δεν εχει νοημα να απαντατε αποκλειστικα σε μενα. Ηθελα απλως να δω πως σκεφτονται και αλλοι.... Δευτερον, η ζωη δεν σταματα οταν νιωθεις ερωτικη απογοητευση. Προχωρας κανονικα. Αλλά ποσο ρεαλιστικα ειναι αυτα που νιωθεις οταν δεν εχεις ξεπερασει καποιον ανθρωπο???Στον συναισθηματικο τομεα παντα εννοειται...

Ευχαριστω ολους για την ανταποκριση!

Απάντηση από daydreaming:

αλλα θα ΥΠΟΚΛΗΘΩ στη φοβερη monhmazisou για την περιεκτικοτατη απαντηση της!!!!

ισως οντως να σου συμβαινει αυτο που λεει αυτη η κοπελα.βαθια μεσα σου λοιπον ξερεις τη λυση!

Απάντηση από daydreaming:

εγω σου λεω να ακουσεις τη sexygirl18crazy που ειναι και 19 χρονων και εχει ζησει τοσα πραγματα στη ζωη της και γενικα αυτα που γραφει τα εχει διαπιστωσει στην πραξη ρε παιδι μου

Απάντηση από wildsea2:

emena einai sta 9 kai paei gia 10........upomoni.........k sou euxomai na bgeis grigora apo auti ti thesi......gt ponaei polu...

mou phre 5 xronia giati zousa me tin elpida.. kakws

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Freeworld ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από MYKONOSA:

σιγουρα ο ερωτας με ερωτα περναει.η δικη μου ερωτικη απογοητευση κρατησε 9 μηνες.ευτυχως που εκανε κινησεις για να με ξενερωσει επιτελους....

Χμ... δεν έχω ιδέα.Στην ουσία είναι σαν το πένθος ο έρωτας. Κι εμείς αγαπάμε. Έχει διαφορά.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LycanS ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από alexandra_23:

ξεκολλα

Απάντηση από sexygirl18crazy:

μια ερωτικη απογοητευση μπορει να κρατησει απο μηνες μεχρι χρονια...δεν εχει σημασια αν εχετε ν μιλησετε 1-2 χρονια...κ τ σιγουρο ειναι οτι ο ερωτας δν περναει μ ερωτα...ολα αυτα π λενε οτι πχ. ο χρονος ειναι γιατρος κ κατι αλλα τετοια κουλα δν ισχυουν.τ εβγαλαν μονο κ μονο για ν απαλυνουν τν πονο τς κ ν εχουν ενα πατημα για ν μπορεσουν ν συνεχισουν τ ζωη τς κανονικα...ν ξερεις οτι οταν χτυπησει η καρδια σ πραγματικα γ καποιον ανθρωπο ποτε δν ξεχναει κ ποτε δν παυει ν αγαπαει...

Απάντηση από pikosapikos:

στην περιπτωση μου...μετα απο καιρο ειδα..την πρωην μου στην πραγματικη διασταση της...και μου φανηκε πολυ λιγη!! βεβαια θελει καιρο και ηρεμια.....

o kathe anthropos to antimetopizei diaforetika...den eimaste oloi oi idioi..

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ydroxoos20 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από p0is0n:

ola pernane me ton kairo, den yparxei standar syntagh...auto kserw!

Απάντηση από monhmazisou:

Mallon esy "agapas" me to mualo sou kai mallon lew mallon exeis peismatosi kai exeis dhmiourgisi ena terastio mu8o ....pou sthn ka8imerinotita sou den uparxh den sou dinei agaph storgi endiaferon.Xm....endiaferon ! mipos boleutikes erwteumenos me ths skepsis sou gia ekeinh?epidi polu apla den exeis thn "kardia" na agapissis kapoia allh mono th logikh na skeftis ena fantasioplikto love story.......lupame pou ta lew exw apo ta dontia alla prosfata epesa a8ela m 8uma mias tetoias katastasis apo enan antra pou akoma trwgotane me mia prwin tou 4 xronia imarton pia oxi allh kata8lipsi kai ponos! mh peftete se pagides ponou epidi nio8ete mikrh thn uparxsi sas ,den einai....mhn psaxnete thn agaph kai ton erwta makria ?dhmiourgiste ton !einai ka8ikon kai eulogia tou an8ropou auto na mporei kai na 8elei na to kanei! mh skwtonete ths euais8sies sas sto gluko aggigma tou "ponou" pou einai polu exsipiretiko...ws to seimio pou "megalwsoume" ustera einai kairos na afisoume....ton "pono" auto.kalh synexeia kai kalo kouragio se osous "ponoun"!

Απάντηση από mauro_probato:

ΠΩΣ ΕΡΩΤΕΥΕΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?????????

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ...

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ!!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.... Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.....

Απάντηση από calloutloud:

2 χρονια????

ποσο χαλια πρεπει να ειναι καποιος για να μη σταυρωνει γκομενα επι 2 χρονια???και μη μου πεις οτι ειναι απο επιλογη γτ δε θα το πιστεψω...

(μεσα εξω εννοω.... για να μην παρεξηγηθω)

Απάντηση από kostasmiki:

Ποσο μπορει να κρατησει μια ερωτικη απογοητευση?

Όσο μπορεί να κρατήσει και μια μαλακία...

... και μια ζωη μπορεί να μην φτάνει

Πολυ μεχρι να εμφανιστει να κατι αλλο να σου κανει το κλικ.. Αρκει βεβαια να υπαρξει καποια ανταποκριση, αλλιως την ''πατησες'' ξανα...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ManosGX30i ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από NOSOKOMA_01:

Μάτια που δεν βλέπονται χρειάζονται επειγόντως λίφτιγκ. χεχεχεχεχεχε......!!!

Καλη σου μερα !

Απάντηση από NIKOLAS2410:

"λοβοτομη"

Απάντηση από marina3:

ginetai ginetai!!!!!

simfwnw me to kalamaraki!

Monos sou apanthses

O erwtas me erwta perna

O erwtas einai klefths den ton antilamvanesai

apla symvainei

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη zoza69 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από maria_nna:

Όταν σβήσεις το φως της κρεβατοκάμαρας, τα πάντα θα είναι ακόμη ορατά και λίγο μπλε....

Απάντηση από nio_skg:

katalavainw ti les

egw se paromoies peristaseis prospathw na skeftomai mono ta arnhtika ths sxeshs pou eixame kai ta xeirotera, oso ginetai, wste na arxisw na ksenerwnw... den uparxei allh lush....

Απάντηση από ratek:

Έλα μωρέ για δύο χρόνια κάνεις έτσι? Εδώ ο μισός γυναικείος πληθυσμός είναι ερωτευμένος με τον Σάκη, που δεν του έχει μιλήσει ποτέ ...

... και ούτε πρόκειται.

κατι αποριες που εχετε βραδιατικα εσεις οι αντρες.....................δεν σας μπορω πια!!

να εισαι καλα

τζανκα777

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη tzanka777 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από vayios09:

allo to na eisai eroteumenos kai allo to na exeis sto mialo sou mia kopela...

an to dokimaseis na gnoriseis alli kopela tha deis oti exo dikio..

tote tha katakaveis to ti esti eroteumenos...

me antapokrisi ..

na sai kala

vayianos

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

ayto den einai erwtas...egwismos einai :)

προσωπικα,μου κραταει μεχρι να σταματησω να την βριζω και να την καταριεμαι οσο την σκεφτομαι...απο την στιγμη που θα την σκεφτω και δεν θα εχω ορεξη για μπινελικια,σημαινει οτι μου εχει περασει εντελως...αλλα θελει τον καιρο του,οπως καταλαβαινεις....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DHMHTRHS__33 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από jovan33:

αδερφέ, έτσι όπως μας τα λες, και αν είναι αλήθεια όσα λες ένα πράγμα μου έρχεται στο νου! Γ@Μ@ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.