Συζητήσεις - Ελεγχεις το χρονοτοπο που βρισκεσαι.
Χρήστης: Green_Lantern1
Θέμα: Ελεγχεις το χρονοτοπο που βρισκεσαι.
Ημερομηνία: 21/10/13 15:01

Η καθε επιλογη σου δημιουργει διαφορετικο δυνητικο μελλον.Εσυ κρινεις το δρομο που ακολουθεις και το παρον που εχεις δημιουργησει αναλογα με τις πραξεις σου την καθε στιγμη.

Απάντηση από Green_Lantern1:

16.Οσον αφορα τις επιλογες των αλλων κρινεις αν αξιζει να ασχολεισαι.Οι συγκυριες ειναι κατι απροβλεπτο που πρεπει να το δεχτεις απλα κανεις οτι καλυτερο μπορεις στο καθε ζητημα.

Απάντηση από linguinist:

σωστός εν μέρει ' οι επιλογές των άλλων όμως ; οι συγκυρίες ;

Απάντηση από kapoiakoralenia:

MIN TO PAREKSIGITE TO PEDI...INE STI FISI TOU............ :)

ALITHIA POS TO ELEGAN TO STROUMFAKI POU TA MISOUSE OLA?

O GRINIARIS? GRINIAZI KE PARAPONIETE GIA TA PANTA POU SIMVENOUN .......

"MISO TIS OREES MERES" - "MISO TO XAMOGELO" - "MISO TON EROTA"

=))

Negativity καλα κανεις και ειπες την αποψη σου.Καλο ειναι ομως να ειναι σχετικη με το θεμα και το νοημα των οσων γραφονται σε αυτο.

Απάντηση από Negativity:

12. Καλα,εννοειται οτι μπορεις να βαζεις οτι θεματα ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ γουαιλντ μποι,αλλα και εγω την γνωμη μου παρεθεσα!

9.10.Αφου δεν σας αρεσουν τα θεματα δεν τα διαβαζετε και δεν απαντατε σε αυτα.Να γραφετε απλα για να κατηγορησετε δειχνει οτι ειστε μαζοχες αφου ασχολειστε με θεματα που δεν σας ενδιαφερουν.Οποτε γραφω οτι γουσταρω στα θεματα μου και εσεις πηγαινετε να απαντησετε στα θεματα αλλων που σας αρεσουν να ασχολειστε.

Απάντηση από kapoiakoralenia:

DEN PROLAVENO NA SKEFTO .... I STIGMES SOMATIKIS PSIXAGOGIAS INE ENTONES...

:)

Απάντηση από Depth_Bomb:

ουτε με λοβοτομή δεν σωζεσαι

COMMUNIST

until you get rich

FEMINIST

until you get married

ATHEIST

until the airplane start falling.

Απάντηση από Negativity:

Aπο το κακο στο χειροτερο..ημαρτον!

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

ο δρομος που διανυω ειναι χωματοδρομος.. έέέέχω ακομα πολυ δρομο μεχρι να πατησω ασφαλτο φιλε Γιαννη !

Απάντηση από in_di:

το ξερουμε δασκαλε Γιαννη οτι η καθε επιλογη μας δημιουργει διαφορετικο δυνητικο μελλον και οτι εμεις κρινουμε το δρομο που θα ακολουθησουμε και το παρον που εχουμε δημιουργησει αναλογα με τις πραξεις μας την καθε μας στιγμη...

Απάντηση από pannikos:

Πρέπει δηλαδή να γνωρίζεις, ποιό είναι το σωστό (που σε κάθε περίπτωση είναι ένα) !

Απ' ότι όμως βλέπω γύρω μου, αυτοί που γνωρίζουν το σωστό, δυστυχώς!!, είναι πάρα πολύ λίγοι !

Απάντηση από Sillywizard:

εγω ελεγχο μονο αν εχω ερχεται κανεις απο αριστερα οταν παω να κανω προσπεραση..

επισης ελεγχω τις ημερομηνιες ληξης στα γαλατα κ τα γιαουρτια..

3.Η χρονομηχανη για να δημιουργεις το δυνητικο μελλον που θες ειναι να κρινεις οσο το δυνατον καλυτερα στις επιλογες σου.

Απάντηση από pannikos:

Για να ελέγξεις τον χωροχρόνο, είναι απαραίτητη μία χρονομηχανή !

Πράγμα το οποίο είναι ανέφικτο και αδύνατο να κατασκευαστεί !

Για πάρα πολλούς λόγους .

1. :)

Απάντηση από Free89Rose:

μεγαλη υποθεση το αν !

αν ειχα κανει αυτο ,κλπ

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.