Συζητήσεις - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!
Χρήστης: dias41
Θέμα: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!
Ημερομηνία: 24/06/13 19:17

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΝΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ

ΑΘΥΤΟΣ!!!!!!!!ΜΟΝΑΔΙΚΗ

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ

ΜΟΥΔΟΥΝΟΥ ΑΘΥΤΟΣ

ΞΕΝΙΑ ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ ΓΛΑΡΟΚΑΜΠΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙ

ΦΑΡΟΣ ΜΥΤΗ ΣΤΟ ΠΟΣΕΙΔΙ

ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΜΕΤΑΞΥ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΝΗΣΑΚΙΑ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ(ΓΑΛΑΖΙΑ ΝΕΡΑ)

ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΚΑΡΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΚΟΥΦΟ

ΝΗΣΟΣ ΔΡΕΝΙΑ ΓΑΙΔΟΥΡΟΝΗΣΙ ΝΗΣΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΦΑΜΜΙΛΕΣ ΤΩΝ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΣ ΜΗΛΟΥ ΓΙΑ ΟΣΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΜΗΛΟ

ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΒΟΥΡΟΤΡΥΠΕΣ ΓΤ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΧΑΛΑΣΑΝ

Απάντηση από empeiroi:

Ego pao Ag. Mamma.....kai moy aresei....ayto mporo

Απάντηση από DROSOS:

50...Πρίν ένα χρόνο πηγαινα Αθήνα κάθε μηνα με το Ιντερσίτη, με τιμές απο 9ευρω μέχρι 29 ευρώ και σε 5 ώρες, με πολύ λίγη καθυστέρηση και οχι πάντα...πότε άλλαξε;

53....Εάν σου αρέσει σου εύχομαι το συντομότερο να έρθεις και ψάξε το τρένο.....ομορφη, άνετη, φθηνή και γρήγορη λύση

Απάντηση από alithinh31:

Μακάρι να έρθω σύντομα... Αν και δε το βλέπω... Θα κάτσει όμως, που θα πάει...

Έχω έρθει άλλωστε, 2 φορές ήδη.

Απάντηση από dias41:

γιοβαν ουτε οι θεσσαλονικεις ξερουν καλα καλα την χαλκιδικη..........

ξερουν τις καβουροτρυπες οπου χανει η μανα το παιδι και παιδι την μανα

νοικιασε μια βαρκα στον κολπο της βουρβουρου και κανε τον γυρο των νησιων εκει περα και τα ξανα λεμε

οποιος εχει google earth μπορει να δει τα μερη που λεω.........................

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΙΠΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΜΟΛΙΣ 28 ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ) ΝΑΥΑΓΙΟ ΕΠΑΝΩΜΗΣ.........................ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΝΕΡΑ ΛΟΓΩ ΡΕΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΘΕΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ!!!!!

ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΤΕΡΑΚΙΝΗΤΟ ...........................Η ΠΕΡΠΑΤΗΜΣ ΑΜΜΟΛΟΦΟΥΣ

Απάντηση από ilias_xairetam:

εγω σε νησι θα παω....με το high speed....4 ωρες κανει............μονο.....

Απάντηση από navoj75:

49) τρένο που να κάνει 5 ώρες για Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει πλέον....για την ακρίβεια, δεν υπάρχει εδώ και δυο χρόνια....έχουν κάνει μεν όλα τα δρομολόγια express, αλλά μόνο στην τιμή....καθώς σταματάνε σε όλους τους ενδιάμεσους σταθμούς κι όχι μόνο στο Λιανοκλάδι και στη Λάρισα όπως έκανε η express αμαξοστοιχία παλιότερα...Βάλε, λοιπόν, 7-7,5 ώρες να είσαι μέσα....

Απάντηση από DROSOS:

38.....Έγραψα αυτά τα λίγα...ναι λίγα και εάν θέλεις μπορώ να γράψω και άλλα πολλά για τα υπέροχα νησιά μας.....που όλα μαζι, δεν έχουν τις παραλίες της Χαλκιδικής......που όλα μαζί δεν έχουν το πεύκο της Χαλκιδικής...... επειδή κάποιος ήρθε μία φορά και δεν του άρεσε κάτι, το χρεώνει σε όλη την Χαλκιδική......έτσι και εγω, ακολουθώντας αυτή την λογική, έγραψα μερικά για να τα χρεώσω σε όλα τα νησιά.....είναι ψέματα αυτά που έγραψα;......για την Λευκάδα επειδή είναι πρόσφατο έχω και ονόματα....οσο για έναν απο την Αθήνα, μπορεί να πάει το τρένο, φθηνό μέσον και σε 5 ώρες να είναι Θεσ/νίκη, με άνεση και αν έχει μποτιλιάσρισμα, σε 7ώρες Χαλκιδική.....πιο φθηνά, πιο γρήγορα και με άνεση απο το να πάει επτάνησα....Κω, Ρόδο, Νάξο, Πάρο.....ΚΑΙ χωρίς να ψάξει, θα βρεί αμέσως τα καλύτερα.....αν πριν έχει ψάξει και κλείσει....Μπέης.....τώρα αν δεν θέλει να έρθει και του αρέσουν τα νησιά....ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Απάντηση από navoj75:

δυο φορές έχω πάει στην Χαλκιδική...την πρώτη ήμουν πιτσιρικάς και δεν θυμάμαι πολλά...την δεύτερη που ήρθα πριν δυο καλοκαίρια, οφείλω να πω ότι εκτός από τις Καβουρότρυπες (και οι οποίες είχαν το μεγάλο, για μένα, μειονέκτημα ότι ήμασταν στον ίδιο χώρο ντυμένοι και...γυμνοί, αχταρμάς ένα πράμα), όλα τα υπόλοιπα στα οποία με πήγε η παρέα μου, που ήταν από Σαλόνικα, δεν μου έκαναν την παραμικρή εντύπωση...Ωστόσο, δεν παίρνω θέση, γιατί δεν την έχω γυρίσει....

http://www.youtube.com/watch?v=2m5e18qby4A

Απάντηση από mazdakias323:

@39. Γι αυτο προτιμω το Καθισμα, ειναι στην ιδια πλευρα με ομορφα & καθαρα νερα, ανετη, αλλα προσβασιμη και με χωρο να παρκαρεις...

Η ουσια της απαντ. 38 ειναι στην 1η & την τελευταια παραγραφο της. Τα υπολ. ειναι η απαντ. στο παραδειγμα του 37.

Ομορφη ειναι & η Χαλκιδικη, thanx 4 the info. Παντως αν ανεβεις απο νοτια Ελλαδα τοσα χλμ ταξιδι με βενζινες-διοδια, αξιζει να πας & Θασο που εχει ελαχιστα ναυλα...

Τελος παντου εχει κακους επαγγελματιες στον τουρισμο που κανουν κακο σε ολους μας, μακροπροθεσμα & στους ιδιους...

Απάντηση από Cathrine221177:

43

η φτερη δεν ειναι τυχαια παραλια στην Κεφαλλονια

ειναι ονομαστη

οχι μονο στην Ελλαδα ...γκουγκλαρε κ θα δεις

το ανεφερα γτ ειπες οτι εχεις παει σχεδον παντου

οταν λοιπον αναφερεσαι σε παραλιες και δη της Ελλαδας με ακτογραμμες χιλιομετρων δεν μπορεις να λες εχω παει σχεδον παντου

κι οσο για την Λουτσα..... γαμω τις θαλασσες!!! εχω μπανισει ψαροτοπο που δεν πιανει το ματι σου ..τυφλα να χει η παραλια του Πασα

εγω δεν παω χαλκιδικη.........για να την σπασω...στον δροσο............

Απάντηση από dias41:

40 δεν εχω παει στην φτερη οχι...................προφανως κανεις δεν εχει παει σε ολες τις παραλιες του κοσμου.....................

απλα σε καθε μερος πας σε καποιες ονομαστες και το αναφερεις

προφανως ουτε εσυ εχει παει στα μερη ου γραφω οπως παρα πολλοι εδω μεσα ............

παραταυτα το κομπλεξ των αθηναιων που εχουν ως καλυτερη κοντινη παραλια την λουτσα ειναι εμφανες...............

Απάντηση από thanos1977:

Η Χαλκιδική είναι πανέμορφη, εγώ την προτιμώ τις υπόλοιπες εποχές από το καλοκαίρι, αλλά και τους θερινούς μήνες έχει πολλά καλά να προσφέρει! Λατρεύω την ορεινή Χαλκιδική!

Θα σας πρότεινα να την επισκεφτείτε ως το 2015 γιατί μετά δε ξέρω τί θα έχει απομείνει από τις πολλές ομορφιές της! :(

Απάντηση από FBIMan:

μας εχετε ζαλισει με την Χαλκιδικη

Απάντηση από Cathrine221177:

39

αν αναφερεσαι στην καλύτερη παραλία των Επτανησων (οχι μεσογειου....το τραβηξες) με προσβαση με σκαφος και λες για Εγκρεμνους το μονο που μπορω να υποθεσω ειναι οτι δεν εχεις παει Φτερη , Κεφαλλονια

οποτε μην λες οτι εχεις γυρισει ολη την Ελλαδα

και αναφερω αυτη για να συγκρινω τα ομοια.... δεν θα πω για αιγαιοπελαγιτικες γιατι θα παει μακρια η κουβεντα

Απάντηση από dias41:

38 εγκρεμνοι η καλυτερη παραλια της μεσογειου ειναι στην λευκαδα...................

αλλα για να πας εκει αν δεν εχεις σκαφος........................αστα

το νοημα του ποστ δεν ειναι να κανει συγκριση της χαλκιδικης με αλλους τοπους

το νοημα ειναι να συστησω μερη στην χαλκιδικη μοναδικα για αυτους που θα θελησουν να την επισκεφτουν..................

εχω επισκεφτει σχεδονολη την ελλαδα(εχω ελλειμα στην πελλοπονησο) και οτι συστηνω ειναι α διαλογη..................

οσον αφορα την ακριβεια της χαλκιδικης

αν την συγκρινεις με την συρο ειναι πανακριβη αν την συγκρινεις με μυκονο παμφτηνη

νομιζω οτι ολα ειναι σχετικα.......

Απάντηση από mazdakias323:

@37. Φιλε Δροσο ολα τα νησια μας εχουν κατι ομορφο, αναλογα το τι ζητας. Αρκει να το ψαξεις λιγο πριν πας, για να ξερεις που, ποτε & για ποιο λογο θα πας. Ολα τα μερη εχουν και τα - τους βεβαια...

Π.χ. Νυδρι δεν θα ηταν η 1η επιλογη καποιου που γνωριζει απο Λευκαδα. Αν θες τουριστικο μενεις στο κεντρο ή στη Βασιλική, αν θες πιο ηρεμα πας π.χ. στην περιοχη Αγ. Νικητας κοντα στο καθισμα που ειναι & κορυφαια παραλια...

* Οσο για φαγητο εχει 1 ταβερνα στη Λυγια με φοβερη ποιοτητα & γευσεις...

Εχω περασει υπεροχα σε πολλα νησια, αλλα παντα το ψαχνω & ρωταω πριν παω...

Απάντηση από DROSOS:

Τελικα θα κάνω και μία σύγκριση με τα νησιά επειδή πολλά ΔΕΝ λέγονται, για διάφορους και διαφορετικούς λογους.....Χαλκιδική ακόμη και με μποτιλιάρισμα , κάνεις την 1ώρα, 2 ώρες.....Νησιά περιμένεις με τις ώρες στην κάψα να έρθει το πλοίο και δεν ξέρεις πότε και αν έρθει .....Χαλκιδική εάν δεν σου αρέσει, φεύγεις αμέσως....στα νησιά θα περιμένεις πάλι το πλοίο....οποτε έρθει....όταν έρθει θα πληρώσεις πανάκριβα ότι πάρεις, νερό-αναψυκτικό-τοστ-καφε.....θα κοιμάσαι σε ταράτσες με 20ευρώ, ή σε ένα ασπρισμένο κοτέτσι.....θα πείς το νερό-νεράκι, περιμένοντας στην ουρά για ένα μπουκάλι νερό να ξεδιψάσεις, οσο για μπάνιο η θάλασσα....θα καείς απο την ζέστη και ένα δενδράκι δεν θα βρεθεί κοντά σου.....υπάρχουν ομως και νησιά, οπως η Χαλκιδική, είναι η Λευκάδα,το να φτάσεις, έχει απίστευτη ταλαιπωρία και όταν φτάσεις δεν έχει πολύ χρόνο να ψάξεις,έτσι Π.Χ. πάς στο Νυδρί, εκεί πέφτεις επάνω στην Βαγγέλω, έχει ένα δωμάτιο αχούρ, με 1 δάχτυλο σκόνη και θέλει 60 ευρώ, τα δίνεις γιατί δεν έχεις κουράγιο να ψάξεις κάτι άλλο.....πας για μπάνιο στην θάλασσα να δροσιστείς απο την ταλαιπωρία και βλέπεις τα υπέροχα χρώματα απο τα πετρέλαια, τα γράσα και τα λάδια των κατα τα άλλα όμορφων σκαφών και αφού κάνεις το μπάνιο σου μέσα στα υπέροχα αυτά χρώματα και αρώματα, κάθεσαι να φάς τον μουσακά σου, κάτι όμως που μόνον μουσακά δεν σου θυμιζει, ντρελικώνεις λοιπόν την σαβούρα επειδή πεινάς σαν λύκοςκαικάποια στιγμή έρχεται η ώρα που τα ματάκια σου κλείνουν.....έλα που δεν θα κλέισουν....τα μπαράκια στο Νυδρί είναι μέσα στο χωριό, όχι όπως στην Καλλιθέα Χαλκιδικής που είναι έξω, οπότε κάνεις υπομονή να ξημερώσει ο θεός την μέρα και φεύγεις χωρίς να ξαναβάλεις στο μυαλό σου την Λευκάδα η τα τόσο όμορφα νησιά μας και ζείς με την ταπεινή και πανέμορφη Χαλκιδική....ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Απάντηση από fidel_astro:

27)ΤΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ;;;;;;;;ΜΠΑΧΑΧΑΧΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΧΕΙ.ΑΚΟΜΑ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ.

Απάντηση από al_ms:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΓΙΑ ΝΕΟ ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ....BEACH BAR....CLUB....?

Απάντηση από gingobilobaa:

32. Για να σου πω την αληθεια

δεν με νοιάζει.

Καλημέρα!

Απάντηση από The_CaRiBBeaNs:

αντε να σου πω

πως τραβηχτικε αυτη η φωτο...

μιλουσα μσν και κολησε...

εκανα print screen και την κρατησα....

σου λυθηκε τωρα η απορια?

29 Δεν θελει πολύ μυαλό αγόρι μου. Ματια θέλει.

Απάντηση από filiatron42:

27. Ρε συ μην το παρεξηγείς. Θα φταίει η "τρικυμία στα χείλη"....if you know what i mean!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τετοια αναλυση φωτογραφιας που εκανες εσυ ουτε το φωτοσοπ την κανει

απλα εισαι σουργελο.

Απάντηση από Sillywizard:

Σκαραμαγκας..

μοναδικα πρασσινοκαφεγκρι χρωματα..

μυρωδιες βγαλμενες απο καταστημα ζαχαρωτων..

παραλιες απαραμιλλου καλους και μοναδικοτητας..

ψαροταβερνες με δικεφαλες τσιπουρες στα καρβουνα..

ελατε ολοι να ζησετε αυτη τη μοναδικη εμπειρια..

η επιστροφη σας ελεγχεται!!

25. Μαλλι μοικανα με duck face και φωτογραφία κομμένη για να μην φαινεται ότι την εβγαλες μόνος σου πριν 3 χρονια,

Και ΕΓΩ είμαι το σουργέλο?

24. Αντικειμενικότατη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εσυ 24 να πας στην μυκονο που το παιζουν θεοι οι γκει.

σουργελο

Και μόνο ιδέα ότι παραθερίζει ο Κανάκης και το παίζει ο Θεος της περιοχής , είναι αρκετή για να ΜΗΝ πάω.

σαρτη

και απο απεναντι να βλεπω το αγιο ορος

την ευλογια σου πατερ.....

http://www.sarti-chalkidiki.com/uploads/6/7/8/6/6786600/2573989_orig.jpg?372

Απάντηση από z_pda:

20. Για πες μας τι βυθό κάνει; Και στα πόσα μέτρα περίπου η αποχή; Κάνει φρύδια; Απο ψάρια, ποιά είδη;

Απάντηση από eyandros:

ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥ Σ/Κ ΕΙΝΑΙ ΠΤΑΙΣΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΝΕΡΟ-ΝΕΡΑΚΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΥΡΩ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΠΑΓΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ Η "ΒΑΓΓΕΛΩ" ΜΟΥ ΠΗΡΕ 50 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΧΟΥΡΙ ΜΕ ΣΚΟΝΗ 1 ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΠΗΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΛΗ Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

20. Από πότε ρε συ Δρόσε, είναι μιζέρια, να συγκρίνεις τις τιμές και να επιλέγεις την καλύτερη για σένα? Και γιατί να πληρώσω ακριβότερα κάτι που βρίσκω αλλού φτηνότερα? Δεν λέω ότι δεν είναι ωραία η Χαλκιδική, αλλά όχι να πληρώνω ακριβότερα.......

Απάντηση από DROSOS:

Για όσους λατρεύουν το ψαροντούφεκο, υπάρχουν φανταστικά ψαροτόπια, απο την Ν. Σκιώνη μέχρι και την μύτη του ποδιού, οσο για το θέαμα του βυθου, απλά σπάνιο......και συγνώμη που δεν είμαστε μικριμίζεροι και κακόβουλοι, όπως στο 18, να κατηγορούμαι τα νησιά μας για διαφημηστικούς λόγους.....έχουμε υπέροχα νησιά που αξίζει να επισκεφθούμε όλοι μας.....ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Απάντηση από giorgosxiros:

16. Συμφωνώ μαζί σου δεν χρειάζεται μίζερους.

Για 'οσους αποφασίσουν να πάνε στην βόρειο Χαλκιδική καλό είναι να περάσουν απο το παλιό δρόμο μέσω του Χολομώντα προς την Αρναία να απολαύσουν διαδρομή έχει λίγες στροφές αλλά είναι πανέμορφη μέσα στο πράσινο και η θέα απο το βουνό καταπληκτική.

Για όσους πάνε στα Νέα Ρόδα να πάνε στην παραλία της Κομίτσας μια παραλία που σπάνια βρίσκεις.

Κοντά είναι και η Τρυπητή Ουρανούπολη και φυσικά η Αμμουλιανή με πανέμορφες παραλίες.

Απάντηση από rock_metal_punk:

3 4 fores pou eixa paei se kapoia merh ths xalkidikhs htan panakriba.times dwmatiwn ksekinousan apo 50 +(apla dwmatia)ton augousto anebazan kiallo tis times.sthn io thn idia epoxh eixan 25 .sthn kw 30 me 40 xersonhso krhths 40 mhn anaferw gia magazia tabernes kalutera.opote nhsia kai pali nhsia.twra mallon mas mphke to augo ston kwlo kai ksekinhsan tis diafhmhseis

Απάντηση από Moon______Lady:

Λατρευω Χαλκιδικη.................................

Απάντηση από DROSOS:

Ευτυχώς για όσους λατρεύουμε την Χαλκιδική, δεν μας έρχονται οι μικρομίζεροι....έτσι την απολαμβάνουμε.....θέλω να σας πώ ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....η απουσία σας είναι το καλύτερο δωρο για εμάς

Απάντηση από z_pda:

9. Εγω δροσιστικα μια χαρά στην Μάνη αυτό το ΣΚ...

Αυτα να τα πεις σε αυτους που μας τα εχουν κάνει τσουρέκια με μια Χαλκιδική...Τι ειναι αυτοι ρε? Με το κεφάλι πληρώνονται;

Απάντηση από coedellavita:

12...ουφ....αρα ειναι περαστικο...:))

Απάντηση από tabula_rasa:

http://www.youtube.com/watch?v=31L8d8uenbI

Φεγγάρι μάγια μου κανες- Τρίφωνο!!!

Νομίζω ότι το φεγγάρι κάτι μας έκανε......

10....κατι δεν παει καλα...θα συμφωνησω...:)

9. Μα πόσο θα συμφωνήσω σήμερα μαζί σου??? Πόσο????????

7...πολυ ζεστη σημερα..ε?...:))

Απάντηση από dias41:

ρε μεγαλε στο 5 δεν σε ειπα να πας χαλκιδικη..............................

απλως λεω σε αυτους που θα πανε που ειναι τα καλυτερα....................

εχω γυρισει ολη την ελλαδα και τα νησια της και παντου ειναι υπεροχα αλλα πιστευω οτι αν δεν ειμαστε κομπλεξικοι καλο ειναι να πηγαινουμε σε ολα τα μερη της χωρας χωρις διαθεση συγκρισης............

Απάντηση από z_pda:

Στα @@ μας

Απάντηση από DROSOS:

Η Χαλκιδική είναι ένας Παράδεισος....ενα όμορφο μέρος, με πεύκα μέχρι το κύμα και με την υπέροχη σκιά τους, να σε δροσίζει απο τις 12 το μεσημέρι και μετά, είναι η ΚΡΥΟΠΗΓΗ, λιγο μετά την κοσμοπολίτικη και νύφη της νυχτερινής διασκέδασης ΚΑΛΛΙΘΕΑ.....απολαμβάνεις την γαληνη, την ηρεμία και εάν γουστάρεις διασκέδαση, την έχεις δίπλα σου....ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.