Συζητήσεις - Αδυνάτισμα και πράσινος καφές.
Χρήστης: filiatron42
Θέμα: Αδυνάτισμα και πράσινος καφές.
Ημερομηνία: 19/06/13 10:05

Διάβασα αυτή τη σελίδα πριν από λίγο:

http://hj.medicalnewsreporter.com/

Μιλάει για τον πράσινο καφέ και τα "εκπληκτικά αποτελέσματα". Δεν θα τα κρίνω, δεν είμαι ειδικός, δεν γνωρίζω πολλά. Αλλά θα σταθώ σε ένα σημείο. Στο κάτω μέρος της σελίδας έχει σχόλια χρηστών, που πήραν αυτό το προιόν, και εκφράζουν τη γνώμη τους. Παρατηρείτε κάτι περίεργο, ή εγώ είμαι παράξενος? Ολα τα σχόλια είναι σε άπταιστα ελληνικά, χωρίς γκρίκλις, χωρίς ορθογραφικά, με τέλεια στίξη.

Σαν να γράφτηκαν όλα από το ίδιο άτομο.......

Απάντηση από filiatron42:

25. Πολλά πράγματα μπορείς να πεις για έναν τέτοιο άνθρωπο, αλλά κυρίως "Απεγνωσμένος"...

Απάντηση από locca_sabucca:

κακα τα ψεμματα αν δεν το βουλωσεις το στομα δεν χανεις κιλα...

Απάντηση από Free89Rose:

καλησπερα φιλ

Απάντηση από Peppy_Miller:

24_Δηλαδή υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν ότι θα τρώνε του σκασμού και μετά με τον πρασινοκαφέ θα γίνουν μοντελάκια;

Εδώ πρέπει να απαντήσεις εσύ που είσαι ειδικός.Αυτός που πιστεύει κάτι τέτοιο πώς λέγεται;Ευκολόπιστος;νομίζω δεν είναι ο σωστός ορισμός.

23. Βασικά, το θέμα είναι το ΑΝ που αναφέρεις. ΑΝ κάνω δίαιτα θα αδυνατίσω. Αλλά η μούφα της διαφήμισης αυτής έγκειται στο ότι σε αδυνατίζει ενώ τρως, ό,τι δηλαδή θέλουν όλοι. Ποντάρουν στο ότι κανείς δεν θέλει να αλλάξει συνήθειες και να κάνει δίαιτα.

Απάντηση από Peppy_Miller:

Δηλαδή αν φάω μισό γουρουνόπουλο μετά μπορώ να απολαύσω το πράσινο καφεδάκι μου και να αδυνατίσω;Εμένα πιο πολύ αυτό με παραξένεψε.Αν δε κάνεις δίαιτα πιεις δε πιεις απ αυτό το πράσινο πάλι θα αδυνατίσεις.Καλησπέρα.

ΡΕ παιδιά γιατί δεν μπορείτε νατη διαβάσετε τη σελιδα? Εγώ σε αυτό το λινκ βλέπω μια ωραιότατη ελληνικότατη σελίδα.......

Απάντηση από giorgosxiros:

μπήκα στην ιστοσελίδα αλλά δεν μπορεσα να διαβάσω γιατί ήταν σε ξένη γλώσσα και πιστεύω ότι έχεις δίκηο γιατί ανέβασα και εγώ παρόμοιο θέμα με το θαυματουργό

* Raspberry Ketone Forte* όπου τα σχόλια φαινόταν ότι είχαν γραφτεί απο την εταιρεία που το προμήθευε και στην προσπάθεια να γράψω κάποιο σχόλιο δεν κατέστη δυνατόν.

Θέλει προσοχή γιατί δεν γνωρίζεις τι περιέχουν αυτά τα σκευάσματα και πόσο επικίνδυνα μπορεί να είναι για τον οργανισμό.

Απάντηση από eva9:

που πουλανε τον πρασινο καφε;

Απάντηση από yatoli:

100% ΑΛΗΘΕΙΑ!!

Ο ΠΡΑΣΣΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΣΣΙΝΑ ΑΛΟΓΑ!!

ΔΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΡΟΦΙΛ ΑΠΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΠΟΥ ΔΕΝ ''ΑΝΟΙΓΟΥΝ''

100% ΜΟΥΦΑ ΑΠΑΤΗ!!

Απάντηση από fun4:

apo oti blepis , otan patao to link sou mou bgazh auto :

& se aptaista GERMANIKA ! ( poli brwmai....)

SPEZIELLER BERICHT: Werde 5 Kilo berflssigen Bauchfettes los, innerhalb von 6 Tagen bei der Anwendung des Extraktes aus den Bohnen des grnen Kaffees, welches von Promis angewandt wird. Sonderangebot fr unsere Leser.

Dieser Bericht wurde durch das Health Journal Magazin verffentlicht, um die Wahrheit hinter einer gewissen, unglaublichen Dit ans Licht zu bringen.

Achtung: Der Extrakt aus den Bohnen des grnen Kaffees ist in den meisten Lden bereits ausverkauft, jedoch heute: 19. Juni des Jahres 2013 noch im Internet erhltlich.

Unsere Reporterin Agnes Hermann

berprft das neue Abnehmmittel, welches sehr schnell, weltweit an Popularitt gewinnt.

(Health Journal) - Der Extrakt aus der Bohnen des grnen Kaffees, ist der neuste Hit im Kampf gegen das bergewicht. Millionen von Menschen loben die Wirksamkeit der "wundersamen Dit", in Form des Nahrungsergnzungsmittels, welches an Popularitt gewonnen hatte, nachdem es zum Thema einer der Sendungen von "DR. Oz Show" gewesen war. Erstaunlicherweise, gibt es noch viele Menschen, welche mit dem bergewicht kmpfen und von dieser, unglaublich effektiven Lsung nicht gehrt haben. Diejenigen, die bereits davon gehrt haben, sind sich unsicher, was eigentlich der grne Kaffee ist, wie man ihn anwendet und wie man den Reinfall auf dessen unwirksame Sorten vermeiden kann.

Απάντηση από kuklothumiki:

ημουν 180 κιλα..τωρα μονο 80..κ εσυ μπορεις!

hello!

Απάντηση από linguinist:

15. πολλοί γιατροί, αγαπητέ πλάκωνα, παράγουν ''εργασίες'' στις κλινικές ή τα εργαστήριά τους, που επιβεβαιώνουν τη μία ή την άλλη μέθοδο, που και οι ίδιοι ξέρουν ότι δεν θα προσφέρει παρά ελάχιστα από τα υπεσχημένα. Αυτές οι μέθοδοι, υλικά, εξοπλισμός, παρουσιάζονται επίσημα σε ιατρικά συνέδρια και προσπορίζουν σε εταιρίες και συνεργαζόμενους απίστευτα ποσά.

η νομοθεσία της ΕΕ εν τω μεταξύ, είναι ιδιαίτερα ελαστική ως προς την έγκριση ενός προΪόντος ή μηχανήματος, σε αντίθεσημε την αμερικανική εφ ντι έι (την περιβόητη φούντ εντ ντράγκ αντιμινιστρέισον).

νομίζω ότι οι έλληνες καταναλωτές για πάρα πολλά προΪόντα θα πρέπει να ρίχνουν και μιά ματιά στο ίντερνετ και σε έγκυρους επαγγελματίες, κυρίως στην άλλη πλευρά του ατλαντικού, ή στην επίσης αυστηρή Μεγ. Βρεταννία, και, φυσικά, να καταφεύγουν σε επαγγελματίες που να τους γεμίζουν το μάτι ως υπεύθυνοι άνθρωποι.

Απάντηση από plakwnas:

Θα έπρεπε να είχαν πάει στον εισαγγελέα για προσπάθεια εξαπάτησης του κοινού όλες εκείνες οι διαφημίσεις που υπόσχονται απώλεια κιλών με καφέ και μεμβράνη wrap, σφριγηλό-νεανικό δέρμα με γονίδια και DNA, νέα μαλιά με λοσιόν από και εγώ δεν ξέρω τί, οδοντόκρεμες ,οδοντόβουρτσες και μπουκώματα που καθαρίζουν και απολυμαίνουν μόνα τους κι ανάμεσα στα δόντια, .., ...., και δεν έχει τελειωμό (παραπλανητική διαφήμιση είναι νομίζω ο όρος)

Κάποιοι εισαγωγείς και πωλητές ήδη έχουν καταδικασθεί με επιβολή προστίμων και απόσυρση προϊόντων αλλά , είναι πολλά ακόμα που πρέπει να γίνουν

Αλήθεια ,οι επιστημονικοί σύλογοι τί κάνουν ;(αν μπορούν να κάνουν κάτι δηλαδή...)

Απάντηση από Sillywizard:

11.

α) ειναι μεχρι να συνηθισει ο μεταβολισμος σου..δεν ειχε συνηθισει ο οργανισμος σου τοσο ελαφρια διατροφη..

β) μπορεις αλλα θελει προσοχη..μην κανεις πολλες αποτομες αλλαγες γιατι δεν θελει πολυ να βρεθεις ξαφνικα να τρως βραστα κολοκυθια κ πατατες, ψητα κοτοπουλα και σαλατες και γιαουρτι 0% με δημητριακα για επιδορπιο..

ΠΡΟΣΟΧΗ !!

Απάντηση από radIQ_2:

να εξομολογηθω οτι δεν το διαβασα..

απλα γελασα με αυτο

Προσοχη: Το εκχύλισμα των κόκκων πράσινου καφέ έχει ξεπουληθεί στη πλειοψηφία των καταστημάτων, αλλά για σήμερα: 19 Ιουνίου 2013 συνέχεια μπορείς να το προμηθευτείς στο ίντερνετ.

αμα μπω αυριο δεν θα εχει δηλαδη? :(

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

αν δεν κοψεις την μασα τι να σου κανει ο πρασινος κ ο κιτρινος καφες;

Απάντηση από Cathrine221177:

10

εσενα??αγαλμα? ευχαριστως!!!! σιγα.... τι ειναι 3-4 κυβικα μαρμαρο...

εμενα μην ζητησεις σε αγαλμα γιατι μετα απο 2 μηνες όλη την Πεντελη θα χρειαστω!!

ερωτηση Νου 1.... μου φαινεται οτι πηρα...ειναι αντιδραση του οργανισμου? κατι σαν την ομοιοπαθητικη? θα τα χασω στο τελος μαζεμενα?

ερωτηση Νου2...μπορω να αντικαταστησω τα γεμιστα με μουσακα και το προφιτερολ με παγωτο καιμακι απο Παπαϊωαννου??? καλοκαιριασε.....και κολαζομαι η χοντρη

8. αγαλμα θα μου φτιαξεις...να με θυμηθεις σε 2 μηνες ;)

Απάντηση από Xaris_kr:

καθενας έχει δικαιώμα να βρει κορόϊδα για να πλουτίσει

Απάντηση από Cathrine221177:

πράσινος καφές και αηδίες

μονο και μονο απο το χρώμα του καταλαβαινεις οτι ειναι μούφα, δεν χρειάζεται να διαβασεις τα fake σχόλια

ρε σαν γεμιστα με προφιτερολ δεν εχει... εγγυημενο αποτελεσμα

καλημερα

Απάντηση από CBR_400:

πρασινος καφες,και πρασινα αλογα...

και πρασινος ηλιος.

μας εκαψε!

Απάντηση από z_pda:

Ρε παιδιά...Ρε παιδιά, εξοικειωθείτε λίγο με την τεχνολογία, αν ειναι δυνατόν.

Τα σχόλια απο κάτω δεν ειναι facebook!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορείς να κάνεις like? μπορει να δεις τον χρήστη? μπορεις να προσθέσεις φίλο?

Γραψανε τεχιτά σχόλια στυλ facebook για να τσιμπάνε οι αδαείς.

Απάντηση από locca_sabucca:

εγω φιλ ειμαι αλλεργικη στο πρασινο τσαι... τι να κανω? :))))

καλημεραααααααααα

ναι, σαν τα σχολια κατω απο καθε μαγικης σκονης αδυνατισματος με την οποια φτανει μονο να πινεις μια κουταλια κ απλα να σηκωνεσαι απο την θεση σου που κ που κ εχεις αποκτησει το six pack !!

Απάντηση από love__gun_1:

δεν έχω πιει,και δεν το ξέρω....

τωρα θα μου πεις...με φώτισες! και γιατί μπήκα στο ποστ...

έτσι....

για μία καλημέρα filiatron

Απάντηση από NiKos_2003:

Λατρεύω τον πράσινο καφέ, τίποτα άλλο δεν λειτουργεί σε μένα. Δεν μπορούσα να πιστέψω τα μάτια μου, σαν έχασα στην πρώτη εβδομάδα 2 κιλά την δεύτερη 6 και την τρίτη 30 πόντους

Απάντηση από Passenger_77:

Και οι 683,δηλωνουν...εκστασιασμενοι?? ενδιαφερον!

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.