Συζητήσεις - ΟΜΑΔΑΡΧΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ.
Χρήστης: maria134
Θέμα: ΟΜΑΔΑΡΧΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ.
Ημερομηνία: 22/03/13 18:00

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑΡΧΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΡΟΛΟ ΕΧΕΙ Ο ΟΜΑΔΑΡΧΗΣ, ΤΙ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΑΙΛ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ). ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ Η ΕΥΘΥΝΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Απάντηση από defactoboy24:

κοπελια παρτο αλλιως! δεν πας να γινεις ομαδαρχης για τα ΛΕΦΤΑ αφου αυτα ειναι ψιχουλα αλλα για να περασεις καλα και για την εμπειρια. ΑΙΝΤΕ ΑΙΝΤΕ.

Απάντηση από Free89Rose:

χαχαχαχ χαρη

Απάντηση από Free89Rose:

ομαδαρχης χωρις να εχεις ιδεα?

δεν το αφηνεις καλυτερα?

Απάντηση από ton_nou_souou:

opws eipan k alloi ta xrimata einai elaxista(gurw sta 200 gia 20 meres).episis se kathe allagh pediwn... allazun sinithws kai tus omadarxes(kathe 20 meres).pernun atoma pu exun ergastei palaiotera se kataskinwsi...exun paei ta idia i exun asxolithei me thalasia spor-zwgrafiki-xeirotexnies klp klp kati telospadwn wste na apasxoleis ta pitsirikia.autaa

Απάντηση από PANSER1:

καταρχην ν α βαλεις μια φοτο για να αξιολογησουμε τα προσοντα σου

και μετα βλεπουμε

μην προχωραμε στα τυφλα

Απάντηση από Masxalitsa:

na pas na pas , tha ta poume ekei ..... ts ts ts ha ha ha

Απάντηση από filiatron42:

Αν δεν έχεις κάνει κατασκηνωση μικρή, και δεν έχεις εμπειρία, σου προτείνω να μην ασχοληθείς καθόλου. Είναι μεγάλη ευθύνη και δεν μπορείς να τους κρεμάσεις κιόλας αν δεν σ αρέσει, ή δεν μπορέσεις να τα καταφέρεις και αποφασίσεις να φύγεις.....

Απάντηση από rockbabe:

10 ta kokina fanaria?

Απάντηση από Basiliki28:

εχει πολλους τροπους να βγαλεις χρηματα.....σκεψου......

Απάντηση από rockbabe:

google kai tha vreis oti psaxneis

Απάντηση από SNAKE1961:

Δεν θελεις μονο τα €.

Θελεις και τον Πιτα ολοκληρη και τον Σκυλο χορτατο.

>> το Τερπνον,μετα του Ωφελιμου.

ΑΣΤΟ καλυτερα. Δεν το 'χεις. \Α/

Απάντηση από timospolis:

οτι κανει και ο δασκαλος..μονο που κοιμασε και τρωως μαζι τους...

σαν να εχεις 12 αδελφακια και εχου φυγει οι γονεις σας για 15 μερες...

Απάντηση από Xaris_kr:

αααα

για τα λεφτα τα κανεις ολα που λέει και το τραγουδι. εμ ετσι πες το, θα μπορεσεις να βγαλεις πολλα χρηματα αν παρεις αυτα που θα σου δωσουν οι γονεις τους για να μην τα επιστρεψεις

Απάντηση από Alexandridis_Ale:

opote den tha pas :D aplo

dioti de plironoun kala

den sou aresoun ta pedia kai oi ethines tous

Απάντηση από maria134:

ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΡΩ ΘΕΛΩ ΡΕ

Απάντηση από lavela:

Αφου κοπελα μου σε αγχωνει να εχεις την ευθυνη των παιδιων τι ακριβως πας να κανεις στην κατασκηνωση?

Απάντηση από maria134:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ....ΨΑΧΝΩ ΜΩΡΕ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΡΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..

Απάντηση από Xaris_kr:

δεν εχω και ευτυχως δηλαδη γιατι η μονο απασχοληση που θα είχαν θα ήταν πως να λύσουν το σκοινι με το οποιο θα τα εχω δεμενα απο το ποδι σε ενα δεντρο για να μην φευγουν μακρια και να κάνουν φασαρια

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.