Συζητήσεις - ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ ( ! )
Χρήστης: BLAZE_FLAME_FIRE
Θέμα: ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ ( ! )
Ημερομηνία: 24/11/12 12:16

Καθως ο συνχρονος πολιτισμος γυριζει τη γη , λυγισα , πηγα και ψωνισα 100 ευρο κατι που δε χρειαζομουν ,

απλα μεπιασε μανια καταναλωτικη .. κι δε μου περισευαν κιολας ..το ειχα παθει και παλια .. μενα playstation που το ειχα αχτι απο μικρος ..τι να το κανω εγω το μαρκουτσι με τα κουμπια ?

με τα πολλα εχω ενα μπουφανακι αλφα 100 ευρο οποιος προλαβει ... ! ! !

σας εχει συμβει κατι παρομοιο ? η χριζω κλινικης παρακολουθησης επι του θεματος ? θελλω να απαλαγω απο αυτη τη << μανια >> ... διαφημησεις τηλεορασεις μοδα μοστρα προτυπο μοντελα ... με λυγιζαν ! ντρεπομαι ...

ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ ΤΩΡΑ ολοι με τρυπιες καλτσες ..

Απάντηση από filiatron42:

Δεν το έκανα ποτέ μου. Οχι από τσιγγουνιά, αλλά δεν θεώρησα ότι το σόπινκ θέραπυ είναι κάτι που με κάνει να νιώσω καλά. Πάντα μα πάντα αγόραζα μόνο όσα χρειαζόμουν.

Απάντηση από Peppy_Miller:

Μια δύο φορές στη ζωή μου. Ευτυχώς. Καλησπέρα.

Απάντηση από DHMHTRHS__37:

το καλοκαρι,οταν επεστρεψα σπιτι μετα απο απουσια σχεδον ενος μηνα,με ειχε πιασει μια τρελλα και αγοραζα παπουτσια...ξαφνικα βρεθηκα με 6 επιπλεον ζευγαρια...

Απάντηση από Free89Rose:

πανε δωστο σε κανα φτωχο παιδακι

τσιγγουνη!

Απάντηση από BLAZE_FLAME_FIRE:

6 ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΜΑΝΔΑΜ ? ΔΕ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩΩΩ !

Απάντηση από gingobiloba:

5. Σε απογοήτευσα ποτέ??

Απάντηση από BLAZE_FLAME_FIRE:

4 ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ( ! )

http://www.youtube.com/watch?v=OiSRJ0mHMps

Απάντηση από gingobiloba:

Καταμουτα,

μυστηριο τραινο

Divine

Tολμη και Γοητεια

Πανικόβλητος

Απο δω και περα

εσυ ε??

Απάντηση από NIKOLAS2410:

τι θα λεει ο μαγαζατορ..οταν περνας απο μπροστα...

"καλως τον πελατη.."

Απάντηση από locca_sabucca:

καινουργιο νικ?

μεγειααααααα

Απάντηση από zoumanfou2:

Den eisai o monos.oloi exoyme pesei se ayth thn mania.prox8es phga tzampo gia 2 pragmata k telika phra 7 ti moy les twra. h lysh einai na phgaineis me metrhmena lefta.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.