Συζητήσεις - ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Χρήστης: karavi87
Θέμα: ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Ημερομηνία: 24/05/12 19:04

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΗΜΑΚΗ ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΝΟ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΓΕΤΗ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΕΔΩΛΙΟ ΓΙΑ ΦΟΝΟΥΣ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ???ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΕΔΩΛΙΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΡΑΞΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ???ΚΑΙ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑΝ ΩΣ ΕΚΕΙ???

Απάντηση από PANSER1:

πως ξεφυτρωσε αυτο το θεμα

Απάντηση από gingobiloba:

37. Ρε κοπελιά ελεος..

επιληπτική κρίση έπαθες, και έτυχε να το πάθεις εκείνη την ώρα. (ίσως και απο την συναισθηματική φόρτωση, ίσως και απο τύχη). Σιγά μην μπήκε μέσα σου ο σατανάς.

Απάντηση από karavi87:

ΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ???

Απάντηση από litsa_apo_tavro:

85 Ναι έχει παντρευτεί και νομίζω ότι έχει και παιδί.

Απάντηση από zetoni6:

ο κατσουλας για να δικαιολογησει ολα αυτα που ηθελε να κανει το αρρωστο μυαλο του ...τα απεδιδε στον εξω απο εδω....οτι αυτος τα ζητησε κλπ κλπ

η μαργετη παλι ηταν ενα αμυαλο ερωτευμενο κοριτσακι που μπροστα στον ερωτα της δεν καταλαβαινε τι εκανε...ο δημητροκαλης απ οτι ειπαν δεν ειχε κ μεγαλη δραση στα γεγονοτα!!!

Απάντηση από karavi87:

ΑΥΤΗ Η ΜΑΡΓΕΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ??ΑΝ ΝΑΙ ΠΙΟΣ ΚΟΠΑΝΟΣ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ???

Απάντηση από popyster:

80) Ποιος ξέρει τι τον έκαναν τον καημένο......

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

κανεις φονο στο ονομα της μαγειας , και καλα !

να εχεις εναν λογο παραπανω !

αν ειναι ετσι κανω κ εγω

Απάντηση από amaryllis1990:

82. Χάθηκε στα βουνά με τον αγαπημένο της...... :''')

Απάντηση από Sillywizard:

τελικα με το Κωσταλεξι μαθαμε τι εγινε ? μιλησε ξανα η κοπελα ?

Απάντηση από Nin_Pap:

την αγαπη προς τον θεο και τα θεια τα εχω μεσα μου δεν τρεχω στης εκκλησιες για να με λενε καλη χριστιαννη και απο πισω να κανω τα οργια κανω την προσευχη μου και απολογουμε για αυτα που κανω μονο στον θεο και σε κνεναν ανθρωπο ο θεος ειναι μεσα μας ,επειδη δεν πιστευω στον εξορκισμο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει ο εξω απο δω.επειδη σαν ανθρωποι κανουμε κακο ας μην λεμε οτι φταιει αυτος για αυτα να εχουμε μια δυκαιολογια για της πραξης μας.

Απάντηση από JaCk_in_bath:

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ 11ΧΡΟΝΟΣ ΑΛΕΞ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2006

Απάντηση από wildflower30:

voodoo satanismos mageia ola ena paketo...

opoios de pistevei stin iparksi tou kakou de mporei

na pistepsei oute stin iparksi tou kalou...

kai to kalo kai to kako tha to mathei mesa apo tin

enasxolisi tou me tin ekklisia kai ti thriskeia...

kai oxi me to na kathete oli mera sto zoo...

kai to vradi na kanei clubing...

kaneis de apagorevei se afta ta paidia tin metanoia...

o theos exeis eleos arkei na zitiseis ilikrina na

se sigxorisei gia tis amarties sou...

Απάντηση από K_KaTakouzinoS:

77.Αμοργό (ήμουν κι εγω εκεί) χαχα

Απάντηση από locca_sabucca:

κ_κατακουζινε πολυ αερας εκει που εισαι ε???

(ασχετο)

Απάντηση από K_KaTakouzinoS:

Εννοείται πώς είναι μια χαρά(έχει και το νου και τη συνείδηση,ξέρει πολύ καλά τι κάνει) αυτός που κάνει φόνο εκτός και αν το κάνει εν βρασμώ ψυχής ή όταν βρίσκεται σε νόμιμη άμυνα ειδάλλως θα έκλειναν όλους τους φονιάδες στο ψυχιατρείο.Τι άλλες μπαρούφες θα διαβάσω εδώ μέσα

Απάντηση από Kimx:

telika to PRAGMA swsw

xtupaei me polu upoulo tropo kai entelos anithiko ,atoma ta opoia einai klasshs anwtera tou

h kopela pou brizeis kai prosbaleis,einai megatonous anwteri sou agapith xazoula swsoula

profanos den mporeis na ftaseis th morfwsh ths kai sigoura pote ta epixeirhmata pou probalei

an ekairessw kai thn fusikh omorfia ths,th opia profanos zhleveis arrwsthmena

krineis sunexeia to tropo pou ntunete kai thn apokaleis ftwxh ktl

sou evxomai loipon OLOPSUXA,na ftaseis sta oria ths apoluths ftwxias,

na mhn exies rouxa n foreseis,kai na se koroidevoun gia th katantia sou,me to idio tropo pou esy koroideveis (h prospatheis toulaxiston) atoma me ithos kai aksioprepeia,

2 leksoules pou esy POTE DEN THA MATHEIS THN ENNEIA TOUS

SE LUPAME pou akoma eisai sto stadio ths apoluths agneias,opws allwste kathe xazouliko anwrimo koritsaki

mathe loipon ena:

OTI DINEIS ,SAVTO TO KOSMO,AVTO PERNEIS!

ETOIMASOU GIA TA XEIROTERA LOIPON!

Απάντηση από Nin_Pap:

eleos bre paidia egw den exw kamia periergia kai oyte tha exw pote

Απάντηση από Last_Game:

Θέλει πολύ δύναμη για να μπορέσει να ξεφύγει κανείς από τα δίκτυα του σατανισμού και σωστή καθοδήγηση από φωτισμένο ιερέα. Δυστυχώς η μεγαλύτερη επιτυχία του σατανά, είναι ότι έχει πείσει τους πολλούς πως δεν υπάρχει.

Ακόμα και η ανάγνωση κειμένων ή η αναφορά και μόνο του ονόματός του, κάποιες φορές είναι αρκετό για να γίνει ένας άνθρωπος δέκτης κακού πνεύματος. Το κακό είναι ότι στις περισσότερες σειρές κινουμένων σχεδίων, γίνεται άφθονη αναφορά σ' αυτά. καθώς και επικλίσεις. Το 90% των μυθιστορημάτων για νέους που κυκλοφορεί, περιέχει αναφορά στο σατανά και στη λατρεία του.

Στο σατανισμό οδηγεί ως επί το πλείστον η περιέργεια τους νέους. Κάποιοι το κάνουν για να αποκτήσουν δύναμη, χρήμα και δόξα. Είναι ο άρχοντας που εξουσιάζει τη γη.

Ο Κατσούλας απ' ότι θυμάμαι εξέφρασε την επιθυμία να μονάσει. Για τους υπόλοιπους δε γνωρίζω. Πάντως μπορεί να έχουν μετανιώσει. Αυτό θα το κρίνει ο Θεός και όχι εγώ. Άλλωστε κι ένας μεγάλος Άγιος της εκκλησίας μας, ο Άγιος Κυπριανός, ήταν ο μεγαλύτερος μάγος της εποχής του προτού μετανοήσει, βαπτιστεί και τελικά μαρτυρήσει για την πίστη του.

Απάντηση από Swsw_Papadima:

46. άσε βρε χρυσή μου τα βιβλία της σολομονικής...κ πιάσε της φιλαρμονικής...(αφού πρώτα αλλάξεις μπλουζάκι:Ρ)

Απάντηση από Free89Rose:

μα τι λες? 53

ναι

απο περιεργεια να κανουνε καμμια σατανιστικη τελετη

να πιουνε μαυρο

να πανε αντρες με αντρες

να σκοτωσουνε και κανεναν βρε αδερφε!

και μετα δεν θα το ξανακανουν!!!

συνελθε!

Απάντηση από ellanthi:

apo ploysies oikogeneies oloi toys pantws thn margeth me dikhgoro ton koygia thn exoyn exw

Απάντηση από Purple_Walls:

68. Και πάλι για το καλό σου μήν χώνεσαι σε ξένα χωράφια, όσο και να θέλεις να εντυπωσιάσεις!

Απάντηση από white_rose22:

61 αναδημοσιευση απο την εφημεριδα lifo ειναι το κειμενο.

δεν παραστησα απολυτος τιποτα. οταν ομως λες για

σαλτα ανθρωπους "τρελλους" καλο ειναι πρωτα να

αναρωτηθεις αν εσυ που κρινεις τοσο ευκολα

εισαι λογικη. το κειμενο δειχνει τι εισαι. στο χαριζω.

ξαναδιαβασε το προσεκτικα.

Απάντηση από giorgosxiros:

Καλώς μπήκε το θέμα για να μάθουν οι νεότεροι-ες τι συνέβη για να μήν μπλέξουν με ομάδες που ασχολούνται με τον σατανισμό γιατί εύκολα δεν ξεμπλέκεις αλλά και την επίπτωση που θα έχει στον ψυχισμό τους.

Απάντηση από Hearts_On_Fire:

η αλήθεια μοιράζεται αναμέσα στον θύτη και στο θύμα

για όλους τους υπόλοιπους απλά εξοστρακίζεται

Απάντηση από Nin_Pap:

Είναι λοιπόν ο σατανιστής και πάει την κοπέλα του βόλτα, πού αλλού,στη σπηλιά του Νταβέλη. Βράδυ όπως είναι μπαίνουν στην σπηλιά, ο τύπος κρατάει ένα κερι, θρίλλερ...

- Αγάπη μου, φοβάμαι! λέει η κοπέλα.

- Εσύ φοβάσαι; Τι να πω και εγώ που μετά θα πρέπει να γυρίσω μόνος μου...

Απάντηση από pantherstruck:

όποιος δεν πιστεύει λέξη στο Θεό, δεν πιστεύει ούτε και στο Διάβολο....

Απάντηση από kouzouloss:

60...

to megalytero lathos sou dystyxws ksereis poio einai?

eisai kompleksiki kai nomizeis oti oloi se krazoun

epeidi eisai ap to diaolistan i ap opou allou eisai..

ayto pou den exeis syneiditopoihsei omws,einai oti mporei

kai na se krazoun epeidi apla grafeis paparies..

asxeta apo to pou krataei i skoufia sou..

Απάντηση από Nin_Pap:

61 να ειναι καλα το google

Απάντηση από Purple_Walls:

Καλά αυτή την στιγμή διαβάζω δύο σάλτα ανθρώπους.

Τον θεματογράφο πρώτα

and

το νούμερο 60 που νομίζει ότι τα ξέρει όλα..

και για τους σατανιστές του '93!

Η ηδονή της πτώσης των άλλων.

Η κατσίκα του γείτονα, πάντα ήταν το πρόβλημα. Όταν δε ο γείτονας αποτελεί την φαντασίωση για την ιδανική ζωή που έχουμε ονειρευτεί, τότε η κατσίκα του είναι διπλό πρόβλημα. Και όταν ψοφήσει, η χαρά είναι διπλή. Και δεν έχει σημασία αν και η δική μας κατσίκα έχει ψοφήσει, το σπίτι μας έχει πάρει φωτιά και εγκαταλείπουμε τα πάντα τρέχοντας. Θα βρούμε τον χρόνο και την διάθεση για να σκεφτούμε το κακό που έπαθε ο διπλανός, με χαιρεκακία, απελευθερωμένοι απ τις τυπικότητες, «Αχ, τι έπαθε ο κακομοίρης», χωρίς μάσκα πια, γιατί όταν όλα γύρω σου καταρρέουν το τελευταίο που θα σκεφτείς είναι το πώς φαίνεσαι. Μέσα στην καταστροφή το φαίνεσθαι πάει περίπατο.

Περίμενες από ένα λαό, που επικαλείται τους αρχαίους προγόνους του με την πρώτη ευκαιρία, να έχει μάθει κάτι απ' από αυτούς. Είναι όμως όλοι στο Κολοσσαίο διψασμένοι για αίμα. Βρήκες ρωμαϊκή εκδίκηση, όπως κάποτε έβρισκες ρωμαϊκά όργια.

Απάντηση από matina97:

58..σσσσσ ναιιι....

Απάντηση από Nin_Pap:

μην λες πολλα θα μας κανει και βουντου

Απάντηση από matina97:

56.ναι γιατι αλλιως αν την πουμε ειμαστε μιζεροι καταθλιπτικοι χωρι προσωπικοτητα χωρι ζωη και φιλους και εδω στο ζοο μπαινουμε μονο να λεμε την κακια μας

Απάντηση από Nin_Pap:

55φυσικα δεν κανει να λεμε την γνωμη μας

Απάντηση από matina97:

53.ασε τα μεγαλα λογια περι προσωπικοτητας εγω ειπα την γνωμη μου για ενα θεμα.επειδη λεω την γνωμη δεν παει να πει οτι ειμαι κακια....

Απάντηση από kouzouloss:

ks ks..

εγω αυτο που επρεπε το εγραψα. για να προφυλαχτουν

πολλα παιδια που θα θελανε εστω απο περιεργεια

να κανουν μια ενασχοληση με τον σατανισμο και την

σολομονικη. το τι πιστευει ο καθενας δεν με απασχολει.

ξερω τι εζησα εγω, το μετεφερα, και τελος.

μονο ενα ακομα.

γιατι προωθειτε τοσο εντονα το σκοταδισμο και την

αμφισβητηση? εχετε να κερδισετε κατι?

δεν εχετε προσωπικοτητα δικιας σας και πρεπει

οποσδηποτε να αμφισβητησετε τα λεγομενα και την

προσωπικοτητα του αλλου για να δειξετε οτι κατι ειστε?

δεν δειχνετε τιποτα ετσι. μονο την κακια σας δειχνετε._

Απάντηση από kouzouloss:

25..

ki egw palia imouna satanistis kai petousa

panw st alogo mou,bgazontas istous araxnis ap ta xeria

kai aktines leizer ap ta matia..

mexri pou stamatisa na vlepw tainies mazemenes..

Απάντηση από matina97:

εγω καλη μου μιλαω για τι εμποριο κι οχι για το διαδυκτιο...στο διαδυκτιο μπορεις να βρεις οτι θες...εγω μιλω πως η κυκλοφορια αυτου του βιβλιου εχει απαγορευτει...και επισης ειναι δυσκολο να το βρει ενα παιδι..αυτο λεω...μαλλον δεν καταλαβες αυτα που λεω

Απάντηση από Nin_Pap:

Αγαπητη Παρασκευη, . για μια φορα στην ζωη σου . ΕΛΑ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ! . Με εκτιμηση η Τεταρτη.

Απάντηση από korh_Karavokurh:

εδώ ορισμένες στέλνανε ερωτικά γράμματα...............................παρά το κακό που προκάλεσαν

και μιλάμε για παιδιά από καλές οικογένειες.....το λέγανε στα κανάλια.....

Απάντηση από kokkinoskoufa:

ασχετο.. ποσο γκομενος παιζει να ηταν αυτος ο Κατσουλας.. ποσο...

Απάντηση από CBR_400:

που να ξερουμε κι εμεις αν μετανοιωσαν αυτοι;;

εδω καλα καλα δεν ξερουμε για τον εαυτο μας.

42 ποσα βιβλια τις σολομονικης να σου φερω? αντι να λες

αυτο και να γελοιοποιησε φροντισε πρωτα να εισαι

ενημερωμενη οταν αμφισβητεις κατι.

δες

http://www.filestube.com/s/solomoniki

http://pmeletios.com/ar_meletios/evagelia/ti_einai_daimonismos.html

http://www.forums.gr/archive/index.php/t-36664.html

ποσο κουκουρουκου ειστε μερικες εδω μεσα?

σου φτανουν αυτα η θες και αλλα?

Απάντηση από matina97:

43..το κατα δυναμιν...

Απάντηση από karavi87:

ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ

Απάντηση από Nin_Pap:

42βλεπω τα ξερεις καλα ε????

Απάντηση από matina97:

25.τυφλα να'χει ο φωσκολος...χαχαχα καλο εκει με τον αφρο εσκασα στα γελια....και να ξερεις οτι το βιβλιο της σολομωνικης δεν κυκλοφορει στο εμποριο και για να το παρει καποιος πρεπει να ειναι πολυ μεσα στα πραγματα δηλαδη στον σατανισμο..(επισης εγκυκλοπαιδικα στο λεω το πρωτοτυπο βιβλιο της σολομωνικης το εχει το βατικανο)

στο θεμα μας τωρα δεν με αφορα αν εχει μετανιωσει με αφορα οτι εκανε αυτα που εκανε και πρεπει να τιμωρηθει για αυτα και ποιο μου λεει εμενα οτι δεν θα τα κανει παλι ποι σατανιστες ειναι αρρωστα και ψυχολογικα διαταραγμενα μυαλα..!!(την ιστορια αυτη την εχει γυρισει και ο κοκκινοπουλο στην 10η εντολη με τον τιτλο αγγελικα προσωπα στο λεω αν θελεις να το δεις)

καλο βραδυ....

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.