Συζητήσεις - EMPEUSMENI MAGEIRIKI!!!!
Χρήστης: SDMF
Θέμα: EMPEUSMENI MAGEIRIKI!!!!
Ημερομηνία: 19/01/12 22:09

os foititis (kai arsenikou genous) den exo kai polles epiloges sta fagita pou mporo na apolamvano pleon..

omos os kamenos kai eniote epireasmos apo ton peiramatismo katafera na exo ena piato pou omologo me ekseplikse..

..OLA ARXISAN KAPOS ETSI

========================================================

Eixe paei i ora 8 to apogeuma xoris na exo faei tipota apolutos..katalabainoume pos to stomaxi mou eixe arxisei na paizei to riff apo to electric funeral("oua oua oua oua aa"), opote leo den ftiaxno mia tigania patates...

Eno oi patates konteuan na ginoun eixa tin faeini idea na kalipso tis omorfes freskies patatoules mou me mia omeletitsa!

Ksekinao perno duo auga kai ta xtupao ta xtupao..mexri pou skeftomai den vazo kai tipota allo mesa..

Akolouthei ligo gala meta to mati mou karfonetai sto aleuri..rixno mpoliko mexri pou emoiaze me zumi , to araiono me xumo 2 MANTARINION kai karfono to vlema mou se ena sakoulaki mes stafides (pou telika me peithoun kai vazo arketes) kai tous dino anakatema.

Meta apo ligo oi patates edeixnan etoimes.. tous afairesa sxedon olo to ladu kai eriksa apo pano tous to omorfo migma pou eixa etoimasei!

-To aleuri to ekane san psomi kai ta mantarinia tou prosferan apisteuti geusi kai aroma!

-Oi stafides episis pigainan para polu kai se ekanan na tis anazitas!

-Oi patates einai statheri aksia kathos kai o sundiasmos me turaki

________

Emoiaze me kati pou tha agoraza apo to fourno!

Diladi itan polu kalutero!

Simera tha ksana ftiakso auti tin suntagi!

S.D.M.F

\m/

Y.G: DEN me pige skatoplimira meta!

Απάντηση από SDMF:

XAXAXA 10 εννοειται πως δεν ειναι δυσκολο το δυσκολο ειναι να εχεις ορεξη να πας να ψωνισεις και να μαγειρευεις μετα ..και να πλενεις πιο μετα,,

Απάντηση από Lunatic77:

H peina matia den exei!!!!

kai egw etsi ekana akrivws opws esu mexri pou apofasisa na akolou8isw kai kamia syntagi ths prokopis.

telika den einai kai duskolo...to vrady ths proigoumenhs meras mpainw internet vriskw suntagi pou mou aresei,thn epomenh paw pswnizw ta ulika kai telika vgainei pentanostimo.

Απάντηση από Free89Rose:

χαχαχα ευγε νεε μου!

Απάντηση από SDMF:

εχετε απολυτο δικιο!!και το σκεφτομουν..αλλα ειχα ηδη γραψει αρκετο αποτο κειμενο και βαριομουν να το παρω απο τιν αρχη..

Απάντηση από frouteniaf:

εγω αυτο ολο δεν το διαβαζωωωωωωωωωω

δενννννννννννν

Απάντηση από popyster:

Γραφε ελληνικα βρε πουλακι μου

που να το διαβασω ολο αυτο;;;

Απάντηση από sds2001:

ξαδελφος της filomhla εισαι????

τι γευσεις ειναι αυτες???

αππααπαααα.....

καλημερα

Απάντηση από SDMF:

mauri stafida****

Απάντηση από ck25:

στις σταφιδες εχω μια ενσταση, παρ ολα αυτα καλο ακουγεται..

Απάντηση από SDMF:

kolane kolane sou leo

Απάντηση από angel_tina:

προσπαθω να καταλαβω που κολλανε τα μανταρινια με τις σταφιδες.......

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.