Συζητήσεις - ΑΓΡΟΤΕΣ ΟΙ ΓΡΑΦΙΚΟΙ ΜΑΣΚΑΡΑΔΕΣ ΚΑΘΕ ΦΛΕΒΑΡΗ
Χρήστης: DH_MH_TRHS2010
Θέμα: ΑΓΡΟΤΕΣ ΟΙ ΓΡΑΦΙΚΟΙ ΜΑΣΚΑΡΑΔΕΣ ΚΑΘΕ ΦΛΕΒΑΡΗ
Ημερομηνία: 08/02/11 19:28

ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.....ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ....ΔΥΝΑΣΤΕΣ ΤΩΝ ΟΔΗΓΩΝ

Απάντηση από asimenia28:

55. καταρχας διαβασε την απαντηση σου στο 18. Με πιανεις ε! Κατα δευτερον δεν απηυθηνα τον λογο σε εσενα αλλα αφου το θες ετσι..... ακου τα!

Αρχικα δεν με ενδιαφερει τη δουλεια κανεις. Αλλα επειδη με προκαλεσες ειδα τον προφιλ σου...δεν καταλαβα τι ακριβως δουλεια κανεις αλλα μου το παιζεις τι ακριβως με τη φωτο στο τζακι? αγροτης και εσυ με τις επιδοτησεις? και για να σου συνεχισω την απαντηση μου επειδη βρηκα ασκοπη την απαντηση σου στο 50 διαβασε την δικη μου στο 70. Παει και σε εσενα και στο 59.

Απάντηση από asimenia28:

59. ετσι ε? κλεφτες και απατεωνες οι αγροτες? μου φαινετα το ψωμακι που τρως, τα μαρουλακια στην σαλατα σου κτλ δεν τα εκτιμας... ποιος στηριζει τον πρωτογενη τομεα ρε? εσεις που στρωνετε τον κωλο σας σε μια καρεκλα και μονο τον ζεσταινετε? που ειμαι σιγουρη οτι κατι τετοιο θα κανετε για να μιλατε με αυτον τον τροπο. Σα δε ντρεπεστε λεω εγω. και αν υπαρχει μια μικρη μεριδα ανθρωπων της ομαδας τωναγροτων, και ειμαι σιγουρη οτι ειναι πολυ μικρη, σε πληροφορω οτι υπαρχουν πολλοι περισσοτεροι τετοιοι της "ταξης" σου. Θα πρεπε να ντρεπεσαι για τον τροπο που μιλας.

Απάντηση από LEKSOKONTRITSA:

εσυ να κοιτας τη δουλεια σου......................

γιατι οταν αυριο μεθαυριο σου κοψουν τον μισθο και σε απολυσουν, ετσι και τολμησεις να διαμαρτυρηθεις θα σε βρισουμε οπως κανεις εσυ τωρα.

Απάντηση από blackdevill:

paoki

na sou po poli d theloun na einai agrotes

alla exoun to mialo k skeftonte to ti simferi

ama theoris toys agrotes kleftes

tous magazatores ti tous theoris?

al capone??

giati pernoun 10 euro kati k to poula 30 k bale bale...

k na sou po to oti klegomaste oi agrotes einai gia kapia pragmata opos px emena

pira diafora mixanimata apo harvaster, fortigo, spartikia k exo melon n paro trakter diskosbarna ktlp ktlp kseris posa lefta m bgikan?

os tora m bgika 60000 euro

k exo na doso akoma

kana 150000 ospou na apoktiso ola ta ergalia m

tora ama balis to fpa s afto poso einai?

esi mpori n pas sto ergostasio na doulepsis k den dinis ta fraga p dinoun oi arotes

agrotis = mikroepixirimatias m auksimeni pithanotita n min exi lefta

k gia osous d kseroun h elada einai no1 xora proiontion dinamikon kaliergion stin europi m tis pio megales se pososto katikon se oporokipeftika

diladi otan blepis kati mi eliniko se emas

sto eksoteriko blepoun me 2plasio pososto ta elinika proionta apo oti ta dika mas ksena

Απάντηση από paok_mia_zwi:

ellinika katalabaineis?

den mas endiaferei...

kathenas kaneis ti epiloges tou...

exei poly moxtho kai idrwta kai ti na kanoume twra?

ama se xalaei, min ti kaneis...

esy me prokaleis...

egw apla egrapsa tin gnwmi mou kai esy bgikes na mou tin peis...

ante geia na poume ammorfoti gaidoura...

Απάντηση από ampedidi:

a kala milame gia aparadekro atomo...oute me to zori ebgala dhmotiko, oute kai agrotissa eimai, to oti omws bohthaw sta xwrafia twn dikwn mou ta opoia exoume gia extra eisodhma, me kanoun kai katalabainw to poso moxtho exei auth h douleia...

oso gia to paoktis...ti na pw, an den mporeis na katalabeis to oti se katakrinw gia auta pou les me wraio tropo, anti na sou pw kateutheian gia to poso paparas eisai, deixneis to epipedo sou...

kati tetoioi ellhnes filotomaristes einai pou trwne thn ellada!

auf wiedersehen

pws fainete oti me to zori ebgales to dimotiko 63?

pou kolaei to oti eimai paoki?

me ayto to myalo, pou exeis ayto sou aksizei...

skase kai mazeue rodakina...

Kathenas aplwnei ta podarakia tou, mexri ekei pou ftanei to paplwma tou...

62 den tous ebale kaneis to maxairi sto laimo, na ginoun agrotes...

kathenas kanei tin epilogi tou...

thelane kai ginane...

adiaforw an einai skliri ergasia kai me 40 bathmous mazeueis rodakina...

den me endiaferei...

to epelexes...

kathe douleia exei tis dikes tis dyskolies...

apo tin stigmi pou ekanes tin epilogi sou, min paraponiese...

fysika kai den erxome...

fysika kai protimw tis aneseis pou exw stin poli...

mipos mas kanete xari?

den to pianw to yfaki sou...

Απάντηση από ampedidi:

62. krima giati eisai kai paoki...elpizw na mhn antiproswpeueis olous tous paoktsides giati tha allaxw omada kai den to thelw...

60 eisai louloudou

( pane na fytepseis ta triantafyla pou tha petaw sto mpouzouxtzidiko )...

Απάντηση από ampedidi:

klassiki periptwsh blabhs se ola ta epaggelmata sthn Ellada,

kapoioi agrotes exoun faei arketa, kai kapoioi alloi einai swstoi...toulaxiston oi agrotes thn pernane pio duskola apo tous upoloipous ...exeis mazepsei kalokairi me 40 bathmous kelsiou rodakina? na se trwei to xnoudi kai na fternizesai sunexomena..

ksereis ti einai na ta poulas 35 lepta to kilo, lkai sthn agora na ta poulane 1.50 eurw?

ntropi sou!

nomizw pws eseis oi biokallierghtes eiste akoma polu kala, den exete pesei sthn krish, etsi den einai? kaloplhrwneste...

bebaia to an kleinoun dronous den bohthaei kanena, kai fusika den tha exei kai apotelesma...

kai gia tous perissoterous edw mesa pou to paizoun magkes, kai nomizoun pws oloi tous exoun faei kala, as afhsoun ta astika ketra, pou exoun susswreuetei oloi san ta bodia gia na exoun tis wraies aneses tous, kai as erthoun na doulepsoun ta xwrafia twn goniwn tous, an akoma den ta poulhsan ,

giati kwlwsan kai mono sthn idea!!! erxeste?

Απάντηση από zwh32:

59 paoki eisai aparadextos...................

(pane sta mpouzoukia na petas louloudiko!!!!)

egw exw na pw oti OLOI OI AGROTES EINAI KLEFTES KAI APATEWNES! PAIRNANE TIS EPIDOTISEIS KAI KALA GIA NEES KALIERGEIES KAI EPENDYSEIS GIA NA EXEI TO KRATOS PARAGWGI KAI NA EKSAGAGEI, ALLA TA FAGANE DEKSIA KAI ARISTERA, XANOUNE TIS SODEIES TOUS STA KAFENEIA STIN POKA KAI STO MPOURLOTO! TWRA POU KOPIKAN OI EPIDOTISEIS, SFIXANE TA LOURIA!

ANTE RE ALITARADES...

NA PETHANETE TIS PEINAS...

KALA TA LEEI O THEMATOGRAFOS...

MASKARADES NA POUME...

XWRIATES...

56 nomizo oti se eroteutika parafora....

exis msn? gia n ta poume????

san neos agrotis k ego

1 exo n po

o kirios m to post einai asxetos entelos m oti exi sxesi m ta agrotika

px stin perioxi m to 1 kilo ntomates to briskis 50 lepta mesa sto kalokeri ekso stis laikes k ligo pio psila sta souper k sta oporolaxanika magazakia

stin athina bebea ftani to 1.70 gia pious logous

? kerdi emporon kerdi politi

m apotelemsa stis laxanagores p den mpori na mpi mi emporas h mi agrotis na blepis ntomates Aclass na pouliete sta 15-25 letpa to kilo

opote an 1s emporas pai k perni apo eki k promithebi ta super market tis athinas posa bgazi?

k tip ksero souper market to opio exi kani simbasis m agrotes k agorazi to kilo to karpouzi m 6 lepta to kilo eno to trome m 30-40 stin paragogi tou

Απάντηση από i_robot:

simfwnw me 45 , 50 & 51 ...

55. DROSO mia aporia gia tin apantisi sou sto 7 :

afou exoun faei oles tis epidotiseis , den paragoun kai i ellada kanei eisagwges pws e3igeis to gegonos oti se orismenes xwres tis E.E ginete eisagwgi sitariou, kri8ariou, klp pou paragei i ellada ????

iparxoun agrotes kai "agrotes" . ti ennow ???

ennow oti iparxoun avtoi pou ontws einai e3w sta xwrafia gia na vgaloun to 4wmi tous enw iparxoun kai orismenoi "e3ipnoi" pou einai agrotes mono sta xartia kai oi opoioi pairnoun tis epidotiseis san kirioi ka8e xrono...

8ematografe san agrotis pou les oti eisai 8a eprepe na to 3anaskefteis prin anevaseis tetoio post...

se tetious kairous o monos "ex8ros" tou ka8e ergazomenou einai avtoi pou fagan ta lefta (poioi na nai arage???? ) kai oxi avtoi pou fwnazoun gia na paroun avta pou tous trwne ka8e xrono oi MEGALOI avtou tou topou ...

Απάντηση από DROSOS:

.....50....δέν διάβασες τι δουλειά κάνω;....στο 36 το λέω....εσύ θα μας πείς;

Απάντηση από thechosenlegacy:

ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΗΛΟΙ ΟΙ ΑΓΡΟΤΕΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ

Απάντηση από asimenia28:

51. πεστα φιλε!! αλλα ετσι κανουμε, τα βαζουμε με τους αδυναμους. Γιατι δεν ενοχληθηκε ο κυριος με τις απεργιες των γιατρων ας πουμε και των φαρμακοποιων; Αλλωστε νομιζω οτι η υγειονομικη περιθαλψη ειναι πολυ πιο ζωτικης σημασιας απο ενα ταξιδι που πιθανως να μπορει και να αναβληθει.

Απάντηση από hero_09:

maroko tynisia livii sorry...

Απάντηση από hero_09:

ektos aytou oi agrotes..... einai apo ta teleytaia epaggelmata prwtogenis paragwgis sti xwra... To an den eksagoume i telospantwn eisagoume perissotero ap oti eisagoume, den eksartatai apo tous sygkekrimenous alla apo politikes tis eyrwpaikis enwsis i opoia ypegrapse symfwnies me maroko tynia livii ktl, me antallagma tin epektasi tis vodafone kai twn synafwn etaireiwn sta limeria twn parapanw xwrwn. Anisi maxi gia tous synanthrwpous pou sou kleinoun tous dromous... gi ayto valta esy me tin vodafone.. kai tha stamatisoume na sou ta prizoume...

Απάντηση από asimenia28:

Δηλαδη τα χω παρει τωρα.και ντροπη σου πραγματικα που χαρακτηριζεις ετσι αυτη την μεριδα των ανθρωπων. Ξερεις σε τι συνθηκες δουλευουν αυτοι οι ανθρωποι? Μαθε πρωτα πως ζει μια αγροτικη οικογενεια και μετα ελα να χρησιμοποιησεις χαρακτηρισμους και επιθετικους προσδιορισμους.

Απάντηση από asimenia28:

αποψη σου, αλλα μπορεις και πρεπει να εκφραζεσαι με καλυτερο τροπο και διχως χαρακτηρισμους. Αποτελουν μεγαλο μερος του πληθυσμου μας και ενισχυουν και αυτοι με την δουλεια τους την οικονομια της χωρας. Για αυτο ας προσεχουμε και λιγο ε.

Απάντηση από giannhs__5117:

agroths .....dromo psaxnei!

Απάντηση από hero_09:

Kala kanoun kai tous kleinoun... eytixws den eimaste oloi kotes.... Kai ena pragma pou exw mathei einai na min katigorw an den mpw sti thesi tou allou

Απάντηση από Nikos070890:

πρώτον αμα είναι ετσι να μην γίνονται κ πορείες, στην αθηνα ιδιως, που κλείνει το κέντρο,δεν γουστάρω, κοιτάω την παρτυ μου κ τα θέλω όλα δικά μου, μέχρις ότου να κατέβω κι εγω για πορεία γιατί το επάγγελμα μου θα το πάρει η μπάλα

δεύτερον δε γ@**εται εγώ βολεύτηκα έχω λεφτα και ότι μου στερεί τις μετακινήσεις μου έστω και λίγο το κατακρίνω γιατί δεν μπορω να καταλάβω

τρίτον πόσους αγρότες γνωρίζω;κανένα; 2; 5; πολλούς; είναι αρκετο για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα;

άντε να τα βάλουμε κ με τους φορτηγαντζήδες κ αργότερα κ με τους ταξιτζήδες να ξεδώσουμε! έλεος! οι περισσότεροι σκέπτεστε με τις παραπάνω παράλογες "λογικές"

Απάντηση από SNIZER79:

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΓΡΟΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΠΠΜΗΖΟΥΣΑΝ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΑΝ ΤΟΤΕ?ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΤΟΥ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ

Απάντηση από DH_MH_TRHS2010:

.....40.....αν διαβάσεις υπάρχουν και άλλοι που ξέρουν να βρίζουν.....ίσως μόνον αυτό έμαθαν.

Απάντηση από ladybird36:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΟΚΑΛΛΙΕΡΓΗΤΗ !!

Απάντηση από anet140:

φετος παρουν αερα κοπανιστο ...........................

ταμειο δεν εχει λεφτα.εκβιασμος τελος..................

σε καμμια 10ρια χρονια και βλεπουμε..........

παραγετε και κατι οχι μονο καφενε και επιδοτησεις...............

Απάντηση από tzintziras:
Κάθε χρόνο το ίδιο σκηνικό έλεος!!!Γιατί πάντα να την πληρώνουν αθώοι; Τι φταίνε οι άνθρωποι που πάνε στις δουλειές τους;Δεν καταλαβαίνετε ρε αγρότες , ότι όταν μου κλείνετε τον δρόμο , δεν φταίω εγώ και αντί για σύμμαχο με κάνετε αντίπαλο;Γιατί δεν κλείνετε ρε μάγκες τον δρόμο της βουλής , να μην μπορούν να πάνε οι βουλευτές στην δουλειά τους και να πιάσει τόπο ο αγώνας σας;Ως πότε θα σας παραμυθιάζουν , και θα εκτονόνεστε στους απλούς ανθρώπους;
Απάντηση από DROSOS:

Καλημέρα στον θεματογράφο.......σαν θεατής διαβάζω τον λόγο σου και τον λόγο του 37 και καταλαβαίνω τώρα το επίπεδο.......άσε που θ' αρχίσει πάλι να βρίζει κ'εμένα.....οτι ξέρεις κανείς κάνει και εδώ του ταιριάζει, αυτό που σου έγραψε..."είσαι άξιος της μοίρας σου".

....37....Μάλλον δεν ξέρεις το "καλό" σου.....το μικροσυμφέρον σου ξέρεις....αλλά σ' αυτό ευθύνη έχει το πνευματικό σου επίπεδο.....όλοι δεν είμαστε μέσα ίδιοι και έχω κάθε δικαίωμα να λέω την άποψη μου, όχι ν' ακούγονται μόνον αυτοί που φωνάζουν ποιο πολύ.....γκέγκε;

Απάντηση από marianna2066:

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΕ?

Απάντηση από fmakis:

ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ,ΕΙΣΑΙ ΑΓΡΟΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΜΑΣ, ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ? ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣΚΑΡΑΔΕΣ?ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΑΝΗΣΑΝΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΟ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΣΟΥ.

Eυχαριστώ όλους για την συμμετοχή τους στο θέμα. Ο τρόπος σκέψης χαρακτηρίζει τον καθε ένα μας. Μέσα απο τις αντιπαραθέσεις ίσως κάποτε η δημοκρατία θα πάρει σχήμα, αφού πρώτα γίνουμε πολίτες με σεβασμό. Καλή σας μέρα, ένας αγρότης, αλλά βιοκαλλιεργητής.

Απάντηση από katyashark:

αααααααααααααααααααααααααααα

δεν ειμαι αδεξια χαχαχαχαχαχα ειπα το ψηφοδελτιο μου το ζωγραφιζω πια....

πινακας τεχνης....

Απάντηση από KERBEROS13:

No33... mpas kai eisai syntrofisa.... gt poly agonistika moy ta eipes...

xaxaxaxa

mia fonh mia gro8ia... agrotia, agrotiaaaaaa

Απάντηση από katyashark:

Καλησπερα

παιδια δεν ειμαι αγροτισσα αλλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι η τακτικη της εκαστοτε κυβερνησης ειναι να στρεφει την μια κοινωνικη ομαδα απεναντι στις αλλες....

Καποια στιγμη το ιδιο ειχε γινει με μας τους δασκαλους.. η κοινωνια απεναντι μας κι ελεγαν ολοι που εχετε διακοπες, που δουλευετε λιγες ωρες.... χωρις κανεις να αναλογιστει τις ωρες που τρωμε για προετοιμασια στο σπιτι η την ψυχικη φθορα που εχουμε με τα 26 παιδια στην ταξη ενω καποιοι γονεις δεν αντεχουν ουτε 1η 2 παιδια....

(σε ολες τις δουλειες βεβαια υπαρχουν οι ζαμανφουτιστες... που κοιταζουν το ρολοι ποτε θα σχολασουν... δεν αναφερομαι σε αυτους....)

Το ιδιο και σημερα με τους αγροτες, χτες με τους υπαλληλους των ΜΜΜ, της ΔΕΗ κλπ...

σκεφτηκατε πως λογω καιρικων συνθηκων πχ παγετος καταστρεφεται ο κοπος μιας χρονιας κλπ.....

(καποτε ειχαμε περβολια στο Αργος και θυμαμαι την αγωνια του συγχωρεμενου του μπαμπα μου...)

Εν κατακλειδι αυτο που θελω να πω ειναι οτι.....

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΛΥΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ

ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ....

ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΙΑΙΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕ ΚΑΠΟΙΩΝ....

Απάντηση από KERBEROS13:

ela more pos kaneis etsi... oi agrotes soy ftaine.... hmarton...

anti na ta baleis me aytoys poy boyliaksane to xora... ta bazeis me thn ergatikh taksh... hmarton kai se eixa gia sobaro an8ropo...

Απάντηση από apokalypto2:

καλα ο δροσος ειναι στον κοσμο του...λιγοι αρπαζανε η αρπαζουν τις επιδοτησεις οι υπολοιποι παλευουν με φραγγοδιφραγγα,δνε βλεπεις τις τιμες σε προιοντα γενικα,ξεφτιλα και κοροιδια,οσι για τον παοκση στην 21,εσυ μπορει να εισια φιλοτομαριστης,εγω δεν ειναι ,οδηγος μαλιστα ειμαι αλλα καλα κλεινουν και κλινουν δρομους οταν φτασουν στο αμην,μονο ετσι εισακουγονται,εγω ενδιαφερομαι για τον καθε ελληνα,ετσι φιλοτομαρικα ψηφιζουν και μερικοι και καταδικασανε την Ελλαδα να την κυβερνουν χρονια λαμογια,κλεφτες,απατεωνες,ανθελληνες και αντιχριστοι,αλλα και κατι αλλο ,ο αγροτης ειναι αλυσιδα αν δεν φαει αυτος δεν θα φας και συ...

Απάντηση από fmakis:

ρε μεγαλε εσυ τι ειδους μασκαρας εισαι?εισαι απο τους δημοσιους που <<γεννησαν>> επιδοματα για να περνανε καλα?σας μπουχτησαν το μυαλο με το δημοσιο και βολευτεικατε καρι@#$%δες,εσεις δεν κανετε σπαταλες παλιοκουφ#$$@λες,γ#$ω την μονιμοτητα σας.τους αλλους δεν τους βλεπεις τους συνδικαλες που ταχα μου νοιαζοντε για το καλο των υπαλληλων τους και τα τσεπωνουν μια χαρα,αυτα δεν τα λες.και οσο για τον 21 στον που$#%ο και μενα για τους υπαλληλους να τους κοψουν και αλλα γινεται,τοσα χρονια καλα την περναγανε.δηλαδη οταν κλεινουν αυτοι δρομους δεν ταλαιπωρουνται αλλοι?γ#$@ω τον βορρα σου.και μενα στα αρ#@#$$$@#@!ια μου αν κλεινουν υπαλληλοι,γιατροι,μισθωτοι τους δρομους.αντε και με τους αγροτες λιγα γιατι αν δεν παραγουν θα σας φαει το εισαγομενο και οι διοξινες,κομπλεξικοι.

Απάντηση από anesttis:

oi agrotes einai amartoli istoria,

afenos dioti xronia tora ksezoumizane epidothseis gia kalliergeies pou den ekanan, gia stablous kai monades paragogis pou upotithetai kanane, kai gia upertimologhseis proionton, afeterou tous riksane tis times polu xamhla oi emporoi kai den endiaferthikan dioti kaluptan to keno me tis epidothseis, tora omos pou kophkan oi epidothseis, sfiggoun ta louria, kai to xeirotero einai oti arketoi exoun idi xasei ti sodeia tous stin poka sta kafeneia.

alla me tis epidothseis pou exoune parei thn teleutaia dekaetia, eprepe na kalliergoun xiliades stremata parapano, kai na eimaste eksagogikh dunamh toulaxiston s auton ton tomea.

Απάντηση από E_LE_NA_39:

ο καθενας διεκδικει το δικιο του με τον τροπο που μπορει με το να κλεινουν δρομους

περα απο μια ταλαιπωρια των οδηγων δεν κανουν κακο στην ανθρωπινη ζωη δηλαδη

αυτοι ειναι δυναστες ενω οι εκαστοτε πολιτικοι δεν ειναι εεεε? ο καθενας την παρτη του αξιοι της μοιρας μας ειμαστε

Απάντηση από lost_soul_tan:

ε ναι,καθε χρονο,ιδια περιοδο τα ιδια...

ιδια περιοδο...

Απάντηση από lallaakos:

όχι βρε φρί ρούζ γιατί για τους εφοπλιστές δεν τους κάνουν πλύση εγκεφάλου στη τηλεόραση

Απάντηση από Free89Rose:

τιποτα για τους εφοπλιστες που αφηνουν νησια χωρις καραβι εχουμε?

Απάντηση από HISTORIC:

Γεια σου φωστήρα του Έθνους!

Απάντηση από zavoliara_poli:

εσυ τι κατηγορια μασκαρας εισαι;;

που γινατε ξαφνικα ολοι αθωες περιστερες

Απάντηση από lemeatora:

εχει και παραδρομους αν θελω να παω καπου

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.