Συζητήσεις - kalimera....
Χρήστης: zouzou1313
Θέμα: kalimera....
Ημερομηνία: 13/09/10 09:05

kalimera...kalh evdomada....ligo asxeto to thema mou alla thelo polu ena skulaki yorksair terie..kai ithela na rotiso an xarizei kaneis kana koutavaki...h an kserete kati peri tou thematos...

Απάντηση από paliopyrgos:

οposdipote kako den einai na zhtas ena skylaki apla lego oti den soy teriazi kai poly tha ithela na laveis sovara tin gnomh moy.

Απάντηση από amartwlos30:

oxi den gnorizo

Απάντηση από fun4:

gab, gab .... : )

Απάντηση από yatoli:

ερχομαι εγω

δε τρωω πολυ και παω βολτα μονος μου.....

Απάντηση από zouzou1313:

53 giati den mou teiazei?emena maresei kai thelo ena skulaki...kako einai????

Απάντηση από paliopyrgos:

OI ORAIES KOPELES DEN XRIAZONTAI SKYLAKIA DIPLA TOYS...............!!!!!!!!!!!!!!!!

TA EFKOLOS ENOOYMENA PARALIPONTAI .

VLEPONTAS THN FOTOGRAFIA SOY ,SOY LEGO DEN SOY TERIAZEI NA ZHTAS SKYLAKI......................!!!!!!!! K A TA L A V E S

Απάντηση από zouzou1313:

50 giati eunouxismeno?

51 kalimeraaaaa....:))

Απάντηση από Antonakis_84:

καλημέρα όντως παιδιά..

Απάντηση από fobien:

Άλλο 1 ευνουχισμένο σκυλάκι. Βέρυ νάις.

Απάντηση από zouzou1313:

46 euxaristo polu...makari na to vro :))

47 oxi entaksh stamatisane....

48 euxaristo polu....epishs.....

Απάντηση από Keep_walking25:

kalhmera kai apo emena!

Απάντηση από athtauros:

45 akoma mourmourane ?

Απάντηση από ma_trix:

--->ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

zouzou1313

--->ΕΠΙΣΙΣ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΝΑ ΕΧΕΙΣ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ....:)

Απάντηση από zouzou1313:

ok...:)))))

Απάντηση από marrianntzela:

οκ γραψε λαθος παμε για αλλα

Απάντηση από zouzou1313:

41 den parekshgithika vre.:PPPPP

42 exo megalosei kai exo ksenuxtisei gia zoakia...den einai proth fora pou tha to kano.....ksero tis euthines...kai pote den exo paratisei skulaki sto dromo...panta ta xariza se anthropous pou iksera oti tha ta prosexoun...kai giauto thelo mikro skulaki gia na mhn to paratiso otan den tha me afinoun na to exo spiti....apla mhn vgazeis sumperasmata gia atoma pou den ksereis...einai kako....

εχω εναν σκυλο εδεσποτο ατιθασο βρωμιαρη παμε καθε μερα για τζοκιν γυριζουμε τον ταιζω και αραζει στην αυλη μου

μια μερα μια κυρια μας πλησιασε τον φωναξε και μου εξηγησε οτι τον ειχε παρει για την κορουλα της αλλα μεγαλωσε ο σκυλος και δεν χωρουσε στο διαμερισμα της

ευχομαι να ειμαι λαθος για σενα και να θες πραγματικα να παρεις ενα σκυλακι να φροντιζεις αλλα προσεξε ειναι μεγαλη η ευθυνη

Απάντηση από chriss107:

40 Πες μου ότι παρεξηγήθηκες κιόλας...

Αφού σηκώνεις εσύ πείραγμα :P

Απάντηση από zouzou1313:

38 vlepo oi spontoules pane sunnefo...ela more p[os kaneis etsi...kapoia me neuriae kai eipa vlakeia..einai anagh na mou to xtupas sunexeia....???????xaxaxa..ftou souuuuuuuuuuuu.......

Απάντηση από HISTORIC:

WWW.XE.GR

Βάλε αγγελία. Όλο καί κάποιος θα θέλει να χαρίσει κάποιο κουτάβι.

Απάντηση από chriss107:

35 αλλά κάποια στιγμή πεθαίνει.

Εκτός κι αν λένε τη πεθερά σου Ελπίδα. Τότε δε πεθαίνει με τίποτα. Είναι άτιμη μάρκα... συγνώμη... άτιμη ράτσα ήθελα να πω :PΡΡΡΡ

Απάντηση από zouzou1313:

nai...pethenei panta teleutaia...:PP

Απάντηση από chriss107:

33 ξέρεις τι λένε για την ελπίδα... :P

Απάντηση από DezouliniPatrisia_Z:

giati den rwtas sto kontino pet shop?isws na feroun...

Απάντηση από zouzou1313:

xaxaxa..to elpizo...:PPP

Απάντηση από chriss107:

31 όχι ρε συ. Δε κάνω τέτοια πράγματα εγώ

Απάντηση από zouzou1313:

29..spontoula gia to marka itane?:)))

Απάντηση από zouzou1313:

28 xaxaxaxaxa..dikio exeis.......

Απάντηση από chriss107:

28 Τί ράτσα?

Απάντηση από iwannoumenia:

an ebazes post na zitouses na agorasis.donites ,tha eblepes poses tha sou protinane magazia.

Απάντηση από zouzou1313:

sosta....kala e glukes einai....an exeis xoro kratiseta ola...den to suzhto.....

Απάντηση από athtauros:

spit ta exo sto profil mou foto.pistebo na katalabenis giati sou lene prepi na ntrepese pou thelis ratsa skilaki.giati den tous afini to zoo oxi skilaki kai paidia na kitaksoune ala ton idio tous ton eafto den exoune xrono na doune.olimeris kai olibradis sto zoo kolimenoi.

Απάντηση από zouzou1313:

24 kala kaneis..ti ratsa einai?

Απάντηση από athtauros:

21 ama dis ta dika mou tha lipothimisis apo tin xara sou .ekane gena kai ta kratisa kai ta 4.me parakalane na ta pouliso 600 ebro kai pano mou dinoune kai den ta dino.

Απάντηση από zouzou1313:

22 xaxaxa..exeis xilia dikio....mou vgike pano sta neura mou....:PPP

Απάντηση από chriss107:

17 "Ράτσας" λέμε όταν μιλάμε για σκυλιά.

"Μάρκας" λέμε όταν μιλάμε για αυτοκίνητα, ρούχα, τσιγάρα κτλ

Απάντηση από zouzou1313:

19 etsi einai......oti kai an pareis agaph tha tou doseis..

Απάντηση από zouzou1313:

3 sou euxomai na vreis eto mixanaki k ego to skulaki...

diethsios piga sto suntagma allh fora alla de vrika tipota......elpizo na vro kati....

11 nai duskolo na vreis tzampa..alla einai panemorfa kai agapisiara opos to les......

10.giati tha to pliroseis esu?:PPPPPPPP

Απάντηση από athtauros:

na ntrepete epidi theli sigekrimeno skilaki?oi ntropes einai ales parthenopipitses .

Απάντηση από p_e_c__i_n_o:

EXOYME ENA MEGALO KOYTABI ANEKSEREYNHTO AKOMH H HLIKIA TOY TO LENE EKLEKTH

Απάντηση από zouzou1313:

mariaantela ena tha sou po kai tha katalaveis oti den ta agapas perisotero apo emena..otan emena se monokatoikia eixa ftasei se shmeio na exo 10 skulia..kai oxi markas.....epishs eixa kai 3 gates.......alla edo pou meno den mou epitrepete mesa sto spiti na exo megalo zoo.....alla pou na katalaveis esu...oti sou katevei les.....

Απάντηση από scrimblelafoo:

zouzou tetoio skulaki mono se pet shop 8a vreis.. kai 8a se parakalousa na mhn pareis.. prospa8oume na ta kleisoume xroniaaa twra alla pane kapoioi pou 8eloun ratsato koutavi (kalh wra) kai mas ta xalane..

koita an 8es mikroswmo gia diamerisma vriskeis.. kai malista einai kai kouklakia kai psiloekpaideumena.. omws kata pasa pi8anothta den 8a vreis yorkshire..

dineis ena sumvoliko poso gia na voh8hseis ton sullogo kai teleiwses !

eida den eisai apo a8hna ara den mporeis na pareis apo th fizozwikh pou voh8aw.. omws an 8es psaxe na vreis apo sillogo ths perioxhs sou h mazepse ena talaipwraki apo to dromo ! kai 8a deis poso 8a de8eis mazi tou kai poso 8a se latrepsei ! milaw ek peiras.. :)

Απάντηση από chriss107:

Έχω 4 γατιά και τρώνε όσο 5 άνθρωποι.

Θες να σου δώσω κανένα?

Απάντηση από SRV13_RETURNS:

se kamia plateia, olo kai kati tha breis...kai kopros na einai mh masas...0xa0xa0xa0xa0ax0xa0xa00ax0xa

Απάντηση από CBR400:

εγω καλημερα μπηκα να πω...

Απάντηση από eklekth:

exw enan koprith ton 8es?

Απάντηση από Oxii_LeMe:

9.Δεν νομίζω να υσχυει κάτι τέτιο και πιστεψέ με τα μικρά είναι βολικά για πολλους

δεν ποιανουν μέρος δεν τρωνε πολύ....και είναι ψιλοαγαπησιάρικα (για μένα)

οποτε πιστεψε με αυτά κάνουν Σκυλίσια ζωή....

Απάντηση από Oxii_LeMe:

Πέτ σοπ,κτηνιατρία,μικρές αγγελιες αλλά τζαπέ δεν νομίζω να βρεις...κοιτα και στα φιλοζωικά σωματεία...

Καλη σου εβδομάδα!

Απάντηση από Speldi:

pigene se ena pet shop, vres to skulaki pou epithumeis kai zita tous na sou dosoun enan arithmo logariasmou trapezis tous.

steilto mou kai ola ta upoloipa meta asta se mena...

6_7 αυτα τα σκυλακια ειναι πολυ της μοδας φοριουνται πολυ αν βγεις στη αγορα ολα τα κοριτσακια τετεια σκυλακια θελουν yorksair terie η αλλες η ρατσες δεν ειναι σκυλια

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.