Συζητήσεις - ΔΙΛΟΦΟ ΖΑΓΟΡΙΟΥ-ΡΟΚ ΒΡΑΔΙΑ !!!
Χρήστης: ZEUSPOWER
Θέμα: ΔΙΛΟΦΟ ΖΑΓΟΡΙΟΥ-ΡΟΚ ΒΡΑΔΙΑ !!!
Ημερομηνία: 12/08/10 23:08

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ-ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ......

ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΩΡΙΑ ΛΟΓΩ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ...ΧΤΕΣ ΟΜΩΣ ΟΣΟΙ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΔΙΛΟΦΟ-ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ,ΒΙΩΣΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΒΡΑΔΙΑ......ΡΟΚ ΒΡΑΔΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΓΑΚΗ ΚΙ ΤΗ ΜΠΑΝΤΑ ΤΟΥ....ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΤΟΥ ΡΟΚ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟΡΑΤΟ ΠΛΑΤΑΝΟ, ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΚΤΙΡΙΑ....ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΓΑΚΗ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ....ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΗΧΟΓΡΦΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ......ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΡΥΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ....), ΕΙΧΕ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ-ΜΑΓΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ... ΟΙ ΤΡΙΑΚΟΣΙΟΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ (ΚΥΡΙΩΣ ΝΕΑΡΟΚΟΣΜΟΣ) ΘΑ ΤΗ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ....ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ .....ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ......

ΓΙΩΡΓΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ......ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ...!!!!

Υ.Γ.1 ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ......

Υ.Γ.2...ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΟΟ ΖΟΟ ...ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ????

Απάντηση από ma_trix:

----->ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ZEUSPOWER

----->ΕΓΩ...ΕΧΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

ΕΔΩ...ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΑ.....

Απάντηση από takss7:

ροκ κατω απο τον πλατανο.............????

το ποιμενικο ήταν..........????

http://www.youtube.com/watch?v=rnSY_OUM0UM

Απάντηση από ouzo_power:

file ap oti katalava mono esy ki h mpanta hsastan...

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.