Συζητήσεις - Το Μικρο Σπιτι Στο Λιβαδι........
Χρήστης: ggeorgeg
Θέμα: Το Μικρο Σπιτι Στο Λιβαδι........
Ημερομηνία: 26/07/10 16:36

Χρονια 3 ειχα να ερθω εδω στο γουολνατ γκροουβ,ειναι ενα χωριο ρε παιδια ιδιο το μικρο σπιτι στο λιβαδι λεμε,προς Καλαματα,καμια 30αρια σπιτακια ενας κεντρικος δρομακος γυρω γυρω πεδιαδα με καλαμποκια και σιταρια,εχει και μυλο,ηρθα εδω για λογους δουλειας ενος φιλου,θελει να εγκαταστησει φωτοβολταικα,εχει και παντοπωλειο με το γνωστο γιλεκοφορο μυταρα,μεχρι και το Μαικλ Λαντον ειδα λεμε να οδηγει τρακτερ!!!!!!!!!!!!!!!

Εσκασε βεβαια και η Μελισσα Γκ(Τζ)ιλμπερτ,οχι θα'λειπε αυτη,μαζευε βατομουρα,τωρα φτιαχνει βιολογικες μαρμελαδες...........

Πως τυποποιειται η ζωη μας απο την τηλεοραση ε;;;;;;;;;;;

Το εξωφρενικο ομως ειναι αλλο.............

Το γουολνατ γκροουβ εχει 3g συνδεση!!!!!!!!!!!!!!!

Το δικο μου χωριο γιατι δεν εχει;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;

Λετε να ειναι το Βιλλαμπαχο;;;;;;;;

Γιατι ακομα τριβουν και επειδη τριβουν πιανουμε εμεις τα τρικορφα..........

Γουολνατγροουβιστικοι χαιρετισμοι απο μενα και την κυρια Ιγκλις,ευγενεστατη κυρια λεμε εξαιρετικες πραγματι οι πιτες της..........

Απάντηση από ggeorgeg:

Πολυ σωστη η αδελφη της αγονου!!!!!!!!!!!

Οχι εγω δε θα μπορουσα να ζησω δημιουργικα εκει γιατι εχω μαθει σε συνθηκες Βιλλαμπαχο ρε καλο μου................

Βιλλαμπαχο θα το'κανα και κει,του αξιζει;;;;;;;;;;;;;;;;

Απάντηση από ggeorgeg:

Οχι σιλικονη ρε συ ουζουλη εδω λεμε βιολογικα προιοντα!!!!!!!!!!!!!!

Της πηρανε λιπωδη ιστο απο τα ψωμακια και της τα κανανε αξιοπρεπη!!!!!!!!!!!!!

Ακου μηλα και σιλικονες,που ζεις πια;;;;;;;;;;

Απάντηση από agonigrammi:

για ποσο καιρο θα μπορουσες να μεινεις σ΄αυτο το χωριο, που συνδυαζει απλοτητα και τεχνολογια, αφου εχει και 3g συνδεση

Απάντηση από ouzo_power:

h laoura trigyrna akoma me ta mhla sta vuzia h apofasise na valei silikonh...?

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.