Συζητήσεις - Λαγονησι ή Αναβυσσος ;
Χρήστης: kotsilakis
Θέμα: Λαγονησι ή Αναβυσσος ;
Ημερομηνία: 02/06/10 11:37

Καλησπερα!

Θελω να παω μια μονοημερη εκδρομη με την κοπελα μου , για μπανακι ,χαβαλε και να το ριξουμε εξω. Κοινως να συνδιαζει καλη παραλια (ανοιχτη κατα προτιμηση) με καλα μαγαζια.

Οπως εχετε καταλαβει απο τον τιτλο ειμαι αναμεσα απο Λαγονησι και Αναβυσσο. Δυστυχως στο net δεν βρισκω αρκετες πληροφοριες. Ουτε καν καποια επισιμη ιστιοσελιδα για το λαγονησι. Και επειδη δεν εχω ξαναπαει σε κανενα απο τα δυο μερη χρειαζομαι βοηθεια!

Οποιος/α εχει παει σε καποιο απο αυτα τα μερη ας πει τπτ να βοηθησει.

Επισης θα με ενδιεφεραν και site για τις εν λογω περιοχες.

Ευχαριστω πολυ και καλο καλοκαιρι!!!

Απάντηση από kotsilakis:

To μαυρο λιθαρι που ειναι πιο κοντα ; Αναβυσσο ή Σαρωνιδα ;

Απάντηση από SNAKE1961:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΛΟΙΠΟΝ . ΣΤΟ <ΜΑΥΡΟ ΛΙΘΑΡΙ> . ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ (Το Λαγονησι) ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟ . ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΟΜΩΝΥΜΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΕΞΙΑ (Οπως πηγαινεις απο Αθηνα) ΜΕΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΠΛΑΖ (Μπαρακι-Φαγητο-Ξαπλωστρες Ομπρελλες) κ.λ.π. ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Η μια με μωλο για βουτιες) (Η αλλη ψιλοοργανωμενη) . ΚΑΝΩ ΚΟΝΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΕΙ ΜΠΑΝΙΑ-ΨΑΡ/ΚΟ .

ΦΟΒΕΡΟ ΜΕΡΟΣ . ΘΕΛΕΙΣ ΗΣΥΧΙΑ ? ΠΑΣ ΣΤΙΣ 2 ΠΑΡΑΛΙΕΣ . ΘΕΛΕΙΣ (Κοσμο-Μουσικη κ.λ.π. ) ? ΠΑΣ ΣΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ . ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ .

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ . <Α> .

Απάντηση από DHMHTRHS__33:

να μια καλη σελιδα για το λαγονησι...http://www.lagonissiresort.gr/...και δεν θα σου λειψει τιποτα...

Απάντηση από Xelidoni74:

leros

Απάντηση από ma_trix:

------>ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

------>Αναβυσσο.

Απάντηση από warlock318is:

Κοίτα την στιγμή που λες πως δεν παίζει όχημα θα πας στην Ακαδημίας και θα πάρεις το Ε22 Που φτάνει μέχρι Σαρωνίδα. Για ήσυχες παραλίες τώρα εκεί, αφού περάσεις το Grand Resort, έχει αρκετές, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο έχουν αμμουδιά. Το ιδανικό θα ήταν να υπήρχε όχημα, καθώς απο θυμάρι και κάτω είναι ακόμη καλύτερες...

Απάντηση από kotsilakis:

δυστυχως οχημα δεν παιζει φιλε μου αλλα ηταν πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σου.

Απάντηση από deleteduser:

ελπιζω να εχεις αμαξι η καλυτερα ακομα μηχανη

θα σου ελεγα να πας μετα την Αναβυσσο,στο Θυμαρι

λιγος κοσμος πολυ καθαρα νερα αμουδια

για φαγητο ,οπου και να κατσεις στην παραλαι της Φωκαιας το ιδιο ειναι

(εγω παω στο απανεμο μετα την Φωκαια)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη thafmantos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από kotsilakis:

κατα προτιμηση αμουδια και οχι παρα πολυ κοσμο.

Απάντηση από kotsilakis:

ευχαριστω παιδια οποιος αλλος ξερει κατι ας το πει.

Απάντηση από deleteduser:

Αναβυσσο μενω

Λαγονησι μην πας,βρωμικη θαλασσα,κλειστες παραλιες

μετα την Σαρωνιδα (οχι μπανιο στην Σαρωνιδα)

εχει παρα πολλες παραλιες,για ολα τα γουστα

αν πεις τι ακριβως θελεις θα σου πω που θα πας

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη thafmantos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από vaggelisz2009:

ΛΑΓΟΝΗΣΙ

Απάντηση από tafpi:

anavisso dagoto!

Απάντηση από NIKOLAS2410:

κοντα ειναι και τα δυο,,,,εγω θα συνεχιζα πολυ πιο κατω,,,απο το θυμαρι,,

και μετα,,

Απάντηση από kotsilakis:

ευχαριστω πολυ παιδια. περιμενω και αλλες γνωμες αλλα για την ωρα και εγω προς αναβυσσο κλεινω.

Απάντηση από anthi_85:

an thelete na aknet ekai mpanio kalitera sto lagonisi..an oxi anavusso....emena kai ta duo maresoun...

Απάντηση από roni7:

αναβυσσο φιλε μου και μετα αν θετε πατε σε μια απ τις καλυτερες ταβερνες που εχω παει ποτε με το καλυτερο σερβις και το καλυτερο φαγητο σε λογικες τιμες

http://www.tavernatrigono.gr/

μπορει να περιμενεις κανα 20-30λεπτο να μπεις επειδη γινεται της Τζουλιας,αλλα αν κατσεις και σου φερουν το φαι θα με θυμηθεις........

30 ατομα προσωπικο και ποσους αλλους πελατες χωραει η ταβερνα..................

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.