Συζητήσεις - μπαλκονια και σκυλοι....
Χρήστης: sellout
Θέμα: μπαλκονια και σκυλοι....
Ημερομηνία: 26/05/10 16:08

καλησπερα...καταρχας να δηλωσω για να μην παρεξηγουμε οτι ειμαι λατρης των ζωων και ιδιαιτερος των σκυλιων αφου ημουνα και εγω κατοχος για πολλα χρονια...

αυτο το πραγμα με τα σκυλια στα μπαλκονια να γαυγιζουν και να χαλανε τον κοσμο δεν μπορω να το καταλαβω...οπως για παραδειγμα στο διπλα παραθυρο απο αυτο που ειναι το υπνοδωματιο μου (γαμ@@$#^$%^$νες πολυκατοικιες) μενει ενα λαλακας ο οποιος εχει ενα σκυλακι πολυ ομορφο...το οποιο ομως ειναι ολη μερα στο μπαλκονι και γαυγιζει δυνατα και συνεχομενα...τα ναυρα μας τσαταλια...ουτε να κοιμηθουμε δεν μπορουμε...αστυνομια του φερανε απο απεναντι, τον εχει βρισει ολος ο κοσμος και αυτος τιποτα...

πειτε τι αλλο μπορουμε να κανουμε αφου το ζωο δεν φταιει...

εμεις θα φταιμε να αρχισουμε τσαμπουκαδες....??????

σορυ που κουρασα...αλλα ειναι πραγματικα προβλημα

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

gia ta klouvia me ta kanarinia den exeis na peis tipota?

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Απάντηση από kayth_timwros:

κι εγω φιλοζωη ειμαι, αλλα η αληθεια ειναι , οτι ειναι σπαστικο να ακους ολη τη ωρα κ κυριως την νυχτα τον σκυλο να γαυγιζει,

Απάντηση από tarantula:

ayto eksartatai apo tous kanonismous kathe polukatoikias pantws!

Απάντηση από ioanna1987:

exeis dikio de ftaine ta zwakia emeis oi malakes ftaime poy ta paratame se ena meros kai feygoyme kai malista akatallhlo gia zwa fertoy thn astynomia anwnyma na to akoysoyne kai oi idioi oi astyfylakes na frikaroyn kai aytoi

Απάντηση από mikio:

εγώ έχω ένα γιορκσαιρ,γλυκός αλλά όλο φωνή.

Όσο είμαι στο σπίτι και γαυγίζει τον μαλώνω αλλά δεν ξέρω τι κάνει όταν φεύγω και με απασχολεί γιατί δεν θέλω να ενοχλώ κανέναν...

Αλήθεια, τί λύση θα μπορούσε να δωθεί σε κάτι τέτοιο?

Απάντηση από myself1:

ανευθυνοι ιδιοκτητες

Απάντηση από HISTORIC:

Έτσι γίνεται καί με το σκυλί στη διπλανή διπλοκατοικία. Καί δεν φτάνει αυτό, αλλά μετά γαυγίζουν όλα τα σκυλιά της γειτονιάς! Πότε θα οπλίσω το δίκαννο καί θα καθαρίσω τους ιδιοκτήτες τους...

Απάντηση από tafpi:

fola sto afentiko na rikseis.otan tha tou feroun nteliveri!

Απάντηση από JOYTIME:

einai o klasikos o malakas o ellinas o opoios de skeftetai oti den einai sto xorio tou alla stin poli opou moirazomaste polla atoma ligo xoro...dokimase na tou miliseis k an adiaforisei kane kataggelia se filozoiki organosi...ta skilia den einai gia na ta parkaroun sta mpalkonia orismenoi k orismenes!

Απάντηση από NIKOLAS2410:

ναι δικιο εχεις καλυτερα στο μπανιο,,,

να σερβιρονται και νερακια απο τη λεκανη της τουαλετας,,

να κανουν και την αναγκη τους βρε αδελφε..

Απάντηση από FLOWERyo:

δηλωνω βεβαια πειραιωτισα και το αισθανομαι πως ειμαι αλλα μενω χρονια εξω απο πολη.

παντου σκυλια υπαρχουν.

αυτο ηθελα να πω.

Απάντηση από maria1908:

δεν φταιει το κακομοιρο το σκυλι...προφανως εχει να τον παει βολτα να ξεμουδιασει κ να παιξει απο τοτε που τον αγορασε!

Απάντηση από takss7:

ωπου δεν πιπτει λογος πίπτει ραβδος............................

προς θεου..............οχι στο σκυλο...........στο αλλο ζωο...........!!!!

Απάντηση από jacid33:

pare kai esy enan molloso kai vgalton e3w,.,kai opoios ante3ei

Απάντηση από thomasfox1:

fola ston/sthn idiokthth dokimases?

Απάντηση από marina_0:

Για αντιποινα,παρε και συ ενα ζωο και ασ'το να λιωνει στο μπαλκονι,κατα προτιμηση γαιδαρο.......

Απάντηση από deleteduser:

mila ston skilo tha se katalabei pio poli apo oti to afentiko tou......pantws ta zwa einai opws tous afentes tous.....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη anthii_85 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από vaggelisz2009:

ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ 2.

Απάντηση από vaggelisz2009:

ΣΤΕΙΛ ΤΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΛΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΖΕΨΕΙ....

Απάντηση από DHMHTRHS__33:

παρε μια προκα και χαραξε ενα "γαβ γαβ" στο καπω του αυτοκινητου του...αν και τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα,μηπως να χαραζες και απο ενα γαβ σε καθε πορτα?

Απάντηση από ma_trix:

------->ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ...

------->ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ...ΣΕ ΤΟΙΧΟ....

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΕ...ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟ

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.