Συζητήσεις - skulos akita
Χρήστης: deleteduser
Θέμα: skulos akita
Ημερομηνία: 21/03/10 15:34

paidia kalhspera......psaxnw na vrw thiliko akita gia na zeugarosw ton skulo mou....opoios exei as apanthsh parakalo......perioxi peristeri athina.....thanks (o dikos mou einai leukos)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη pauleas ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Απάντηση από deleteduser:

Ο... ενδιαφερόμενος είναι στη φωτογραφία;

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη JohnyRotten ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από ma_trix:

------>ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΔΕΝ ΕΧΩ...

Απάντηση από nightwalker_mc:

tha to exoume sta ip'opsin

nai vrike lush ......mhn anxonese kai egw ta idia eimai me esas....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη pauleas ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

εμεις μπραβους για τους σκυλους μας και οχι μονο κλαιν μαιν λοιπον( τελικα η φιλη σου τι εγινε βρηκατε λυση για τον ιουδα τον ισκαρωτη?)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη MADE_IN_KINA ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

12 stis poio xai klas perioxes uparxoun ta megalhtera skulia pou masaresoun na ta skizoume emeis.....

ok gia na to lete eseis tote to parexigisa egw....zhtw sugnwmh ston filo

Απάντηση από tarantula:

mpaa den

εχω και το δικο μου ασπρο ειναι αλλα τωρα τελευταια μου εκμυστηρευτηκε οτι ειναι λεσβια η σκυλα γαμωτο ΑΤΥΧΗΣΕΣ .ασε που εμεις μενουμε σε χαι κλας περιοχη δεν παιρνουμε οτι κι οτι...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη MADE_IN_KINA ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από toxotis100:

5 epeidh kaname ligo xavale den einai anorimothta,mhn ta isopedoneis ola.

7 χαχαχαχ!! ελα ρε μην εισαι παρεξηγιαρης...

αφου ειναι πολυ ατακαδορος ο ανιθρωπος! αντικειμενικα δηλαδη...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη thrasos_123 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από takss7:

κατι ''κοπρακια'' εχω στη δουλεια αλλα ειναι μικρα και ακομα δε ''ζητανε''...!!!!

Απάντηση από NIKOLAS2410:

ααααα...κοιτα,,,,να ενα θηλυκο

6 ok re na kanoume kai xavale na leme kai tpt swsto alla auto to ouzo apo thn aulhda duo themata exw valei kai sta duo anoisies leei.......

ELEOSSSSS.........

5 εγω ειμαι μικρη ακομα!!!

(χαλαρωσε ρε συ... χαβαλεδακι κανουμε..)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη thrasos_123 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

wraies apanthshs ala den perimena tosi anorimothta apo atoma pou exoun perasei kai to 25 etos ths ilikias tous.....

Απάντηση από kayth_timwros:

oyzo power xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxa

Απάντηση από ouzo_power:

exw 8ulhko akita alla den paei me leykous...phge mia fora me mayro kai apo tote den mporei me leyko..once you go black ,you never go back....

1 χαχαχαχ!! σωσσστοοοοοοςςςςςς!!

Απάντηση από toxotis100:

SXESEIS--------------

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.