Συζητήσεις - ΟΑΕΔ- ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ- ΑΝΩ ΤΟΥ 12ΜΗΝΟΥ!!ΑΙΣΧΟΣ.
Χρήστης: xristinawoman
Θέμα: ΟΑΕΔ- ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ- ΑΝΩ ΤΟΥ 12ΜΗΝΟΥ!!ΑΙΣΧΟΣ.
Ημερομηνία: 15/12/09 14:28

ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑΙ,ΨΗΦΙΖΩ ΠΑΣΟΚ.

ΑΝΕΡΓΗ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ,7 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝΕΡΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΨΣΨ ΚΑΙ ΡΨΤΗΣΑ ΤΟΙΧΟΚΟΛΗΣΑΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΩΝ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΩΝ 12 ΜΗΝΩΝ ΑΝΕΡΓΟΙ,,,!!!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 11 ΜΗΝΕΣ 8 - 7 - 6 ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΤΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ?

ΝΙΩΘΩ ΑΙΣΧΟΣ,ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ,ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ/,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΡΑΤΟΣ? Τ

ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ 200ΑΡΙ ΤΩΡΑ...ΚΡΙΜΑ

Απάντηση από Dithianas:

ελα μωρα ...κλαψες....ο Ελληνας ειναι μαγκας ρε...και με 200 ευρο τον μηνα τα βγαζει...

βρισκει τροπους ο Ελληνας....δεν τον σταματας...

Απάντηση από SPASIKLAS:

ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΟΛΟΙ!!!!

Απάντηση από LOVEART:

ολοι διαμαρτυρονται κ δεν βλεπω να ιδρωνει το αυτακι τους στην κυβερνηση...

λες κ θα τα βαλουν απο τα δημοσια ταμεια...

ειπαν πως θα καλυφθει απο το 2 τοις 1000 των 300 πιο επικερδων επιχειρησεων της χωρας

κ μενα ποιος μου λεει πως τα χρηματα αυτα ειναι οσα λενε πως θα μοιρασουν κ οχι πολλαπλασια του ποσου, ε?

Απάντηση από Panselhnofws:

re paidia to tameio dinei 400 gia tous makroxrina anergous.... ok mexri edw to katalaba.....lene oti ean exeis ena paidi 700 shmera poy phga moy eipan na paw ston nomarxh na mou pei an to dikaiomai ayto to epidoma.... einai dynaton?????????? na paw ekei????????telika moy eipan oti den to dikaioume giati leei eimai anergh kai ayto einai epidoma oikogeneiako...... kai rwtaw egw giati exw xwrisei den eimai oikogeneia me to paidi mou?????????????????kai lew lete mexri 10.000 p.x forologikh dhlwsh tosa..... egw pou exw 5.000 tha moy ta dwsete dipla? (fysika eirwneyomoun)oxi leei kyria moy......... posa na grapsw akoma? to porisma......opws eipan kai oi prohgoumenoi xrhstes.... aytoi to kreas kai emeis ta kokkala

Απάντηση από PAmizensSOK:

63...μηπως τον γνωστο σου τον λενε Θοδωρα ?

Απάντηση από deleteduser:

Να σου πω κάτι ακόμα χειρότερο?? Ενας γνωστός μου που έχει μια παλιά μερσεντές αξίας

1000 € ,ο άνθρωπος δεν έχει χρήματα να το αλλάξει,τι να κάνει,ελαβε την ειδοποίηση για τα

τέλη κυκλοφορίας του 2010 που είναι ....κρατήσου....810€ .....Να χαίρεσαι καλή μου λοιπόν

τό σοσιαλιστικό (??????) σου κόμμα.-

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη orestis55 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από nip_t:

Μετα την απομακρυνση απο την καλπη ουδεν λαθος αναγνωριζεται...

Απάντηση από kayth_timwros:

εχω φιλη ανεργη κ της ειπαν για να παρει το ΄΄τεραστιο΄΄ ποσο των 400ευρω οτι πρεπει να ναι 12 κ βαλε μηνες ανεργη με καρτα ανεργιας, αλλα και οτι για να δικαιουται πρεπει η καρτα ανεργιας να ναι θεωρημενη απο το νοεμβριο του 2008 !!!!!!! κ να κλεινει χρονο το νοεμβρη του 2009 για να παρει το ψωροεπιδομα. τι ξεφτιλικια ειν αυτα, αισχος στο πασοκ κ σε ολους. οσοι τους ψηφιζουν καλα να παθουν. απο εμενα δε θα παρετε ΠΟΤΕ ψηφο κανενας σας, ξεφτιλες

Απάντηση από all_capone:

PES TA RE 50.REDMER

o afenths petaei ena kokkalo sta skylia tou, (gia na mh ton enwxloun) prin katsei na faei monos tou oloklhro to gourounopoulo

ta skylia tou de vlepoun to gourounopoulo giati einai apasxolhmena malwnontas meta3y tous gia to poio 8a glypsei to kokkalo

Απάντηση από PAmizensSOK:

Και καλα θα κανεις...καμια προκοπη δεν ειδαμε απο τα Πρασινα Φουμαρα

Απάντηση από Good_cat:

1) «Δεν θα υπάρχουν για σένα άλλοι θεοί εκτός από μένα». Αυτή η εντολή είναι αντίθετη με τη λατρεία κάθε άλλου θεού εκτός από τον ένα αληθινό Θεό. Όλοι οι άλλοι θεοί είναι ψεύτικοι.

πασοκ σταθηκε ανικανο στα ευκολα

που να αντιμετωπισει και κριση ,,,,

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη aropos_11 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από WANNA_Play_o:

Εχουμε Απεργια.σημερα

Η μονη Απαντηση !!!

Απάντηση από LOVEART:

κ σημερα στον οαεδ μια κατασταση πανικου κ πολλα αναπαντητα '' γιατι''...

Απάντηση από christos04a:

Αυριο όλοι σοτυς δρόμους

με το ΠΑΜΕ

Δεν εχουμε πλέον καμμια αυταπατη,

θα μας τα πάρουν όλα

όπως πανε συνταξη δεν θα παρει κανενας σημερινος νεος.

αφηστε τα καναλια των εκμεταλλευτών που εχουν συμφέρον να διαλυθει η κοινωνική ασφάλιση

και να μην πληρωνουν τιποτα

ΜΟΝΟ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΛΑΟ

Ο ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ

Χρήστος

Απάντηση από Free89Rose:

γιατι που ειπαν καποια στιγμη οτι θα το παρουν μονο αυτοι που παιρνουν και το επιδομα ανεργιας!!!μα τι λογικη ειναι αυτη??δηλαδη δεν δικαιουσε επιδομα ανεργιας οποτε δεν δικαιουσε και επιδομα αλληλεγγυης!!!

πιωμενοι ειναι οι ανθρωποι!!!!!

Απάντηση από nip_t:

Ποτε το ΠΑΣΟΚ κρατησε τις υποσχεσεις του.

Απάντηση από louloudaki85:

ama t parete sfurixte mou

:)

Απάντηση από redemer:

Αλλοιμονο στην κοινωνια που οι ανθρωποι ελπιζουν σε επιδοματα για να επιβιωσουν.Ουτε στον Μεσαιωνα..............

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

egw tha parw? h' @@ ?=))

Απάντηση από easternwind:

perimena na to parw ...gia na to dwsw sta prasina teli...omws ..mou tin eferes gwrgo.gia 6i fora se 2 mines!

Απάντηση από LOVEART:

ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ?

ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΣΤΑ ΜΗΤΡΩΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΕΩΣ ΤΗΝ 3Η ΝΟΕΜΒΡΗ 2009 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ 12+ ΜΗΝΕΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ? ΓΙΑΤΙ? ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ λ.χ 7-8 ΜΗΝΕΣ ΑΝΕΡΓΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΜΑ?

Απάντηση από scorpio41:

ποιό επίδομα??

σε λίγο ούτε σάλιο δεν θα υπάρχει......να στρίψουμε τσιγάρο!!!!!

Απάντηση από aithiopina:

ε ναι ρε κοπελια

αν ηταν οι άνεργοι τις χθεσινης μερας,,,

όλοι θα τρέχανε σημερα το πρωι για καρτα στον οαεδ

Απάντηση από glamour_1:

γιατι δεν τα σκεφτοσουν πριν τις εκλογες?

Απάντηση από LOVEART:

http://www.facebook.com/group.php?gid=241639509357&ref=nf

Απάντηση από ma_trix:

------>ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.....

------>ΑΛΛΑ.. ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ

ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ

ΒΡΟΝΤΑ......

Απάντηση από LOVEART:

φιλος στο 39... αν ειχες χαμηλο εισοδημα το περασμενο ετος ισως να εισαι τυχερος κ λαβεις επιδομα... ειδαλλως τα ιδια... δλδ ΤΙΠΟΤΑ

Απάντηση από louloudaki85:

alh8eia poia h diadikasia gia n parei kapoios auto t epidoma;;

pantws xazomares auto peri tn diarkeia ts anergeias...ama o allos einai anergos einai anergos

eleos

Απάντηση από trompetas:

εγω ειμαι ανεργος 9 μηνες με παιδι δικαιουμαι?

Απάντηση από ddoobb:

δεν υπάρχει απάντηση...σιγά μην ξέρουν αυτοί τι είναι 200 ευρώ...αυτοί τα έχουν μπογιά για τα υποδηματά τους...και για μας είναι ανάσα....

ντροπή!!!!!

aaa egw eipa thn epomenh twn eklogwn..mhn akousw kanenan na paraponiete..me tetoia diafora posostou..

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη upnos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

παιδια εγω δεν εχω αναγκη το επιδομα ουτε ειμαι ανεργη ομως ειμαι μαζι σας πρεπει να ξεσηκωθουμε ολοι να παμε εναντια σ ολες τις αδικιες ας ξεκηνησουμε απο αυτη λοιπον ! αμαν πια ο κοσμακης πειναει πρεπει η κυβερνηση να βοηθησει

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LILI1982 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από LOVEART:

ΑΙΣΧΟΣ Κ ΑΔΙΚΙΑ

ΜΕ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΡΤΑ ΟΑΕΔ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΔΟΜΑ? ΔΛΔ ΑΝ ΕΙΧΑ 11 ΜΗΝΕΣ Κ 29 ΜΕΡΕΣ ? ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΠΟΙΟΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ? ΠΑΣΟΚ Κ ΝΔ... ΤΡΙΧΕΣ.., ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

Απάντηση από Rembaud:

Υπάρχει ένας και μόνο λόγος για να ψηφίσει κάποιος ΠΑΣΟΚ ή Ν.Δ. : αν θέλει να βολευτεί, δηλ. αν γλείψει κάποιον βουλευτή για να τον διορίσει στο δημόσιο, έτσι ώστε να μπορεί απαθής να παρακολουθεί την χώρα να βουλιάζει και να μην του καίγεται καρφάκι, αφού θα χει λύσει το προσωπικό του πρόβλημα

Διαφορετικά όποιος τους ψηφίζει είναι ηλίθιος αφού έχουν αποδείξει οτι δεν τους καίγεται καρφάκι για τα προβλήματα των φτωχών.

kouragio ti allo??

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη prophet21 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από sakishonda:

min 8imonis aplos 8imisou oti zis stin elada

Απάντηση από Volioths23:

Afou i8eles pasok giati diamartyrese? Ekanes kati esy h idia gia na allaxei kati s ayto ton topo?Oxi.Tote den exeis dikaiwma na diamartyresai.Perneis oti sou a3izei.

Απάντηση από parkTHEpenguin:

Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο ! ! !

Απάντηση από NIKOLAS2410:

πασοκ δεν ηθελες?

Απάντηση από tarantula:

ti na peis..

Απάντηση από jimtavros:

λυπαμαι αλλα ειναι πολλα παρισσοτερα τα ασχημα.πριν χρονια ειχα παραδωσει τα βιβλιαρια υγειας των παιδιων μου που ενηλικιωθηκαν & τελειωσαν τις σπουδες τους.εννοειται πως ειναι ανεργα & δεν εκπιπτει κανενα ποσο απο εφορια παρ'οτι τα συντηρω.πολυ Δ Ι Κ Α Ι Ο.....

Απάντηση από kayth_timwros:

απλα σκεφτηκανε <γιατι να δωσουμε σε τοσους χιλιαδες ανεργους λεφτα?> κ το κανανε ετσι , να δωσουν μονο στους μακροχρονια ανεργους για να δωσουν σε λιγοτερους,ο αυτιας κ ο καθε αυτιας λεει οτι θελει για να κανει τη εκπομποουλα του κ να κονομησει.

Απάντηση από sergio10:

Καλά να πάθεις που κάθεσαι και ακούς τον Αυτιά πριν βγει η επίσημη διαταγή του κράτους

Πήγαινε να σου τα δώσει αυτός τώρα

Απάντηση από jacid33:

to oti pshfises pasok ok,,,makria apo mena,,,einai ontos megalh poustia afto pou kanoun,,,o lykos mono trixwma allazei,,,,,,oso 8amaste hli8ioi na tous pshfizoume aftous tous vrwmiarides 8amas doulevoun kanonika,,,nyn kai prwin

Απάντηση από Masos:

Δίκιο έχεις φίλη μου και εγώ τα ίδια έπαθα, δεν δικαιούμαι λέει επειδή έχω κάρτα ανεργίας από τις 19 Νοεμβρίου. ΠΑΣΟΚ ψήφισα και εγώ, τι να κάνω, οι άλλοι είναι χειρότεροι.....Πώς θα περάσουν οι γιορτές τώρα..... Καλά κάνουν αυτοί που καίνε το χριστουγεννιάτικο δέντρο στο Σύνταγμα.

Απάντηση από A_true_story:

Καλά να πάθετε ρε κοιμισμένοι όλοι σας που τους ψηφίζετε, είτε πασόκια, είτε δεξιόπουλα, αλλά όσο και να σας φτύνουν, όσα σκατά και να σας πετάνε στη μάπα, πάλι θα τους ψηφίσετε, είστε άξιοι της μοίρας σας.

Ευχαριστώ

ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ......ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ.........ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ....... ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ 200ΕΥΡΩ Η ΟΧΙ.....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΔ......ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟΚ.........ΕΙΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑ..........ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...........ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ..... ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.......... ΕΠΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.......Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ........ΤΟ ΕΠΑΙΖΑΝ.......ΝΕΟΠΛΟΥΤΟΙ ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΚΑ ΛΕΦΤΑ.........[ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ....ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ....ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΚΥΛΟΤΕΣ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ....Κ.Α.....] ΕΙΧΑΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ..........ΙΚΑ.....ΚΑΙ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ....[ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΔ.....] ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ.......ΞΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ............ΔΥΣΤΗΧΩΣ......ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ......... ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ.........

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη katazitoymenos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από aliensx:

ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΑΛΟΔΑΠΟΙ ΠΑΙΔΙΑ !!!

ΕΝΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΕΙΔΕ ΟΛΟ ΑΛΟΔΑΠΟΥΣ ... ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ

ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΟΥΝ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΑ 6ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ !!!!

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ ... ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥ@@@@ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ....

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ... ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ Η ΑΔΙΚΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ .

ΑΝ ΕΒΡΙΣΑ ... ΣΥΓΝΩΜΗ

πρέπει να το πάρουν ΟΛΟΙ ανεξαρτήτως αν είσαι 7 μηνών ανέργος-12

αυτοί που είναι χωρίς δουλειά και είναι γραμμένοι στα επίσημα κομπιούτερ του ΟΑΕΔ και πάνε και ταλαιπωρούνται να ανανεώνουν μια ..κάρτα με την ελπίδα να βρούν δουλειά να τους βρει ο ΟΑΕΔ....γιατί να μη πάρουν αυτό το ρημάδι το επίδομα των...200 ευρώ.......

οι άνεργοι είναι άνεργοι

δεν έχει σημασία "αν χτυπάνε κάρτα" επι 12 μήνες ή 8 ΒΟΗΘΗΜΑ ΘΕΛΟΥΝ

Η ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ Η ΚΑΝΕΝΑΣ

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Geia_kai_xara ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.