Συζητήσεις - ΑΠΟ ΙΕΚ ΣΕ ΤΕΙ...ΓΙΝΕΤΑΙ??
Χρήστης: tzenou21
Θέμα: ΑΠΟ ΙΕΚ ΣΕ ΤΕΙ...ΓΙΝΕΤΑΙ??
Ημερομηνία: 16/09/09 13:24

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΙΕΚ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΤΕΙ ΙΔΙΑΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ???

Απάντηση από nightwalker_mc:

den kserw

Απάντηση από lefki08:

και τι να το κανεις ρε κοπελια??το ιδιο σκατα ειναι και τα ΤΕΙ..τι παιδευεσαι τζαμπα??και εγω που τελειωνω ΑΕΙ δλδ τι θα καταλαβω???αλλη δουλεια θα κανω στην τελικη...

Απάντηση από pulse21:

nomizw pws dn isxuei

Απάντηση από AA_FOITHTHS_23:

psiles blepseis blepwwwww.....exeis

Απάντηση από constance74:

Απο ΤΕΕ σε τει αυτό ξέρω. Με την βαθμολογία και δίνωντας μαθήματα ειδικότητας. Ετσι το θυμάμαι. Τώρα αν άλλαξε ο νομος απο τότε δεν ξέρω

Απάντηση από giorgos_che:

ginetai RE aplos prepei na einai epas lukeio* kai oxi meta to lukeio

Απάντηση από tyxerakias1:

isxuei

Απάντηση από alexandra_23:

Δεν εχω ιδεα

Απάντηση από Fanconi_anemia:

kai ta IEK dimosia einai re...min koitas ta megala onomata opws AKMH klp...kai nai to suzitane xronia twra kai kapoia stigmi tha efarmostei...einai entoli eurwpaikis enwsis kathws ta IEK einai eurwpaikos thesmos kai sto ekswteriko idi isxuei auto..psakste kai meta apantiste...1,5 xrono twra to psaxnw to thema kathws kai gw se IEK spoudazw.

Απάντηση από deleteduser:

οχι δεν γινεται.. μπορεις να δωσεις με το 10% παντως (οσα χρονια και αν εχουν περασει απο τοτε που εδωσες πανελληνιες) και να περασεις σε καποιο ΤΕΙ.

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη rebel2121 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από anisia18:

re ti apantiseis einai autes pou dinete an den kserete min milate.. ginetai kai paraginetai... kai poios sas eipe pws ta iek einai eukoli sxoli duskola pairneis tin pistopoiisi... psakse ligo ti ginete ston kosmo kai miliste.. min leei o kathenas to makru tou kai to konto tou.. eleos...

εγω παντως λογω IQ μπηκα κατευθειαν απο δημοτικο στο πανεπιστημιο!!

αλλα εγω ειμαι μια .....στις -χ- περιπτωσεις!!!

καλημερααααααααααααααααα

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη blondie81 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από NIKOLAS2410:

δωσε ξανα εξαιτασεις,,

mpaaaaaaaaaaaaaaaa

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη bill___vlachos ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

IEK + TEI kai giati den phgew amesws sta TEI?.....sigoura hsoun ma8htara tou 18.7 !!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη baronos_M ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από trelogkazos:

alo ta poulao ola ta agorazo .stin ellada eimaste .

an exeis kone kai pritanis pas kai as min exeis teleiosei to gimnasio.

Απάντηση από Magos_Gandalf:

Απάντηση από Sogoku:

ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ...

ρωτα αυτους που ξερουν σιγουρα...

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη ydroxoos20 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

kamia sxesi. Dn yparxei periptwsi na to 3eftilisoun kai allo to systima. ta iek einai idiwtika enw ta A.T.E.I dimosia. An 8es poli na mpeis pantws ton Maio panellhnies. :)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη alone_in_myself ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από ma_trix:

-------->ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ......

den exei psifistei akoma nomos stis shzhtiseis einai to xw psaksei

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη irene__21 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από www_ania:

otan teleiwsa egw to 2007,mas eixane pei oti allakse to systhma.alla gia na mpeis apo iek se tei,prepei prwta na dwseis pistopoihsh.meta,apo ola ta atoma pou dinoun,pairnoun tis 2-3 kalyteres va8mologies,19 +panw k mporeis na mpeis.einai kati polu dyskolo k den kserw k kata poso ysxiei.

Απάντηση από connor:

συνελθε

Απάντηση από ALFA1970:

Yσχυει αλλα πρέπει να ρωτησεις πότε γίνονται οι καταταρκτηριες για το τμημα που ενδιαφέρεσαι.

Απάντηση από chris__88:

malakia eipa.den ginetai.apo allo tei htan kai irthan sto diko mou.oxi kopelia den paizei auto pou les

isxuei s eperiptwsi pou eisai idi se kapoio tei i aei kai dwseis katatakthries...twra apo iek egw prwti fora to akouw....kai na einai paromoia kapoia mathimata sou ta anagnwrizoun i mpaineis apeutheias sto deutero etos...

1.ginetai auto me katatakthries...apo tei na mpeis aei..alla dinesi akpoia sugkekrimena mathimata analogos tin sxoli pou thes na mpeis...

an kai auto gia to iek ligo moufa mou fianetai..gt emeis mlkes hmastan pou diabazame na mpoume??an itan etsi oloi auto tha kaname...tha phgainame 2xronia iek kai meta tei...den mou kathetai

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη anthi1985 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από KALAMARAKI_20:

4.takss xoaaxXAXxaxAXX treleee =)):((:))

Απάντηση από chris__88:

isxuei.sto tei peiraia pou hmoun egw eixan erthei paidia apo katatakthries

Απάντηση από leviathan87:

isxuei k den tha kaneis ta 4 xronia pou einai to tei

Απάντηση από takss7:

εγώ ξέρω...................

από κανάρα σε κανάρα!!!!!!!!!!!!!!!!

Απάντηση από Aplwstra:

Αυτό είχε ακουστεί όταν τελείωσα το σχολείο το 2006.. Ηταν μόνο στα προφορικά όχι σε πράξη..

Δεν ισχύει τώρα κάτι τέτοιο.. τα ιεκ πλέον είναι πιο δύσκολα ακόμα και απο πανελλήνιες.. φέτος τελείωσα μια σχολή και οι νόμοι έχουν αλλάξει ριζικά..

Γ@μώ την πιστοποίηση και την πρακτική.. τζάμπα 2 χρόνια...

Μην το ρωτήσεις καν θα γελάσουν.. γτ σε κάθε γραμματεία του ΙΕΚ υπάρχουν πολλά ζωάδια..

καλημέρα πφφφ

Απάντηση από NEK25:

den kserw isws alla nomizw oxi

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

kai apo TEI meta pas se AEI

ti les mwreeeeeeeeeeeeeee

sunelthe :|

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.