Συζητήσεις - ****** ΑΠΟΡΙΕΣ .....******
Χρήστης: deleteduser
Θέμα: ****** ΑΠΟΡΙΕΣ .....******
Ημερομηνία: 03/04/09 20:53

Πολυ ομορφα τα παιχνιδια για τα κοριτσια . Μπαρμπυ , Χιονατη , Ντορα , κουζινικα και τελοςπαντων ποικιλα και δημιουργικα ....... Τα παιχνιδια της νεας γενιας ομως που αφορουν τα αγορια , τι τους προσφερουν , περα απο τερατα , επιθετικοτητα και ασχημη διαθεση προς τον απεναντι σου ??? Μια εκπαιδευτικη εκδρομη στα παιχνιδια θα σας πεισει ........ Καλησπερα σας !

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη stav_s ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Απάντηση από MOIRA_SOY:

STO THEMA MAS YPEROXAAAAA!!!!!!AGAPHMENO THEMA.TA PITSIRIKIA OTI KAI NA TA DOSEIS THA PAIKSOYN.KATI POY DEN MOY ARESEI TA TELEYTAIA XRONIA EINAI POY LEME STA PAIDAKIA NA FERNOYN TIS KOYKLITSES STO NHPIAGOGEIO.EXEI TOSA KAI TOSA PAIXNIDAKIA,KOYKLOTHEATRO KAI DHMIOYRGIKH ZOGRAFIKH POY TA XAIRONTAI EKSISOY POLYYYY!!!!!!ENISXYEI THN OMADIKOTHTA.

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

stav :-* sta 10 mou phgaina skopovolh :P (kryfa)

Απάντηση από deleteduser:

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας . Η χθεσινη μου εκπαιδευση με εμαθε πολλα για τον ηρωα Γκορμιτι και προσωπικα χαιρομαι πολυ που εχω κορη και μπορω να παιζω μαζι της με κουκλες και οχι με τερατακια . Καλημερα σε ολους !

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη stav_s ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από p0is0n:

exeis dikio... kalhmera

Απάντηση από NopE_ToP:

egw ebaza ton action-man na kanei seks sthn barbie..

ΜΟΝΟ HOTWEELS ΠΑΙΖΟΥΜΕ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη antilalo2 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από w_a_n_t_e_d:

ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΤΟ ΔΙΚΙΟ

Ο ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΩΣ,,

ΣΩΣΤΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Παντα μισουσα τις κουκλες!Ποτε δεν επαιξα μαζι τους.Ευτυχως που εχω

γιο γιατι δεν θα αντεχα να βλεπω παντου ροζ και φρου φρου...Γιαξ!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη evileyes ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από calloutloud:

τα δικα μου τα ανηψια παιζουν στο πι σι...

τα αλλα τα παιχνιδα τα βρισκουν ντεμοντε.....

καταλαβαινεις φυσικα οτι εχουμε ενα προβλημα γτ υπαρχει ενας υπολογιστης και 3 ατομα να διεκδικουν μια θεση απεναντη στη 19ρα οθονη......πφφφφφφφφφφφφφφφ......

καλησπερα σταυρουλα μου :)

Απάντηση από STARI1972:

εμεις εχουμε τα ρομποτ

τα αυτοκινητακια...κατασκευες...με χαρτονι..μπουκαλια..(σκουπιδοτοπο το καναμε..)

δρακους...βιβλια μαγειας..

ειμαστε σε καλο επιπεδο...το παλευουμε..

Απάντηση από ddoobb:

δεν βρίσκω καμιά δημιουργικότητα ούτε στα παιχνίδια των αγοριών ούτε στα παιχνίδια των κοριτσιών.. το παιχνίδι είναι δημιουργικότητα.. εκπαίδευση...ιδέες και φαντασία...

πρέπει το παιδί να μπορεί να εκφραστεί μέσα από αυτό...

Απάντηση από NIKOLAS2410:

εγω θελω το ηλεκτρονικο πουλι που πεταει φλογες τον kormiti,,,,

Απάντηση από p0pay:

eno sta koritsi me proklitika prostixa koda foremataki pou apo kato fenete to mikro brakaki tous kai ta sfixta opis8ia tous

mia nixta mazi tous 8a sas piseis.....kalhnyxta sas

Απάντηση από IROIDA:

Ειμαι υπερ των παραδοσιακων που παιζαμε παλια,μικρα παιδια,παρεα με ολους τους φιλους.Οταν θα κανω οικογενεια θα προσπαθησω να το περασω στα παιδια μου.

Δεν μου αρεσει η barbie ουτε και οι αλλες βλαμμενες.Προτιμω τα τηλεκατευθυνομενα:)

Aλο Σταυρουλα!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LUNATIC_marw ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από kostasmiki:

κι ομως κάνεις λαθος...

προετοιμα΄ζουν τα παιδιά με ήπιο και έμμεσο τρόπο

για την ζωή και την ποιότητα που θα τους προσφέρουμε...

πως να πεις την αλήθεια σε 2 ματια γεμάτα αθωότητα ???

Υ.Π.1 μην λετε στα παιδιά ότι δνε υπάρχει αγιος βασίλης

Υ.Π. 2 ρατεκ χαχαχαχα

στο μαγαζι του Ευγενιδειου Ιδρυματος ,κοινως το Πλανηταριο

εχει ωραιοτατα παιχνιδια unisex-και για τα δυο φυλα

καμμια φορα τα βρισκεις και σε κατι σπιτακια μαγων που στις μερες μας πουλαν

παιχνιδια

το καλο παιχνιδι δεν ειναι φτηνο

αυτο να το ξεχασουμε

λιγα και καλα

και ανταλλαγες με φιλους

τι καλειδοσκοπια (εχει και στο μοναστηρακι βεβαια)

τι παιχνιδια με μαγνητικες μπιλιες ή μπλοκ

τι τροχαλιες

απιστευτη ποικιλια .......:)

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη TIMECAPSULE ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από ratek:

Μ' αυτήν την επιδρομή των πισογλέντηδων απανταχόθεν, ανακουφίστηκα κάπως όταν ο γιός μου μου ζήτησε τη στολή του Νταρθ Βέϊντερ. Φαντάζεσαι να μου είχε ζητήσει ...

... το μικρό μου πόνυ?

Απάντηση από tarantula:

etsi akrivws stav!!

ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΤΩΡΑ.....ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΕΙΧΑ ΚΡΥΨΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ...ΣΠΑΘΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΜΕ ΒΕΛΑΚΙΑ ΚΤΛ...ΣΑΛΤΑΡΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ...ΧΑ!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη FROZEN_THRONE ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

6))) Να του παρετε ενα κρανος του παιδιου τοτε . Κινδυνευει :)) 7))) 8))) Συναδελφε και καλε μου φιλε καλως ηλθες . Ο γιος για να ηρεμησει δυσκολο ειναι . Την κορη θα την εκπαιδευσεις :))

ΟΠΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΛΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη JOHNPARK ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΥΚΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ...

ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΣΑΟΥΣΟ ΝΑ

ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ !!!! ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ....,

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ !!!!!!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη JOHNPARK ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

5. αργεί το πράγμα!!! χαχαχαχα

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LycanS ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

1))) Ειναι ο μικροτερος για αυτο .Στασου να μεγαλωσει λιγο και θα της φαει και εκεινη :)) 2))) Καλησπερα ! 3))) Και επειδη σου αρεσε η συνηθεια , ειπες να την κρατησεις :)) Καλο ! 4))) Πολυ σωστα ! Ωραια γραφικα , αλλα ιστορια μηδεν . Ο Μποντ καλος ειναι παντως και τουλαχιστον εχει γριφους .

Απάντηση από inogida:

ειδικα τα videogames.....μονο οι γονεις μπορουν να επεμβουν...

Απάντηση από scorpio41:

Εγώ πάντως έπαιζα με τις κούκλες της αδελφής μου....

Από τότε έμαθα να .....γδύνω τις γυναίκες!!! >ΡΡ

Απάντηση από Stefanos_thess:

swsta,ta kainoyria paixnidia agrieuoun ta paidia, ontws.

Kalhspera

Τι να σου πω βρε παιδί μου... η ανηψιά μου κοπανάει από τώρα την κατσαρόλα στο κεφάλι του κακόμοιρου του ανηψιού μου...

!!!!!

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη LycanS ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.