Συζητήσεις - ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ
Χρήστης: smaroulaaa
Θέμα: ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ
Ημερομηνία: 01/03/09 00:37

Δεν ξερω ποσοι απο εσας την εχετε πατησει ετσι ευχομαι κανεις για αυτο τα λεω για να μην την πατησετε λοιπον κυκλοφορουν απατεωνες με εγκυκλοπαιδιες

εδω και ενα χρονο ηρθαν στο μαγαζι μου κατι παιδια απο ενα σωματειο που εκαναν μια ερευνα για θεματα υγειας εγω λοιπον αφου μου ειπαν οτι ειναι αδιοριστοι νοσηλευτες απαντησα στην ερευνα

αφου ελεγαν ελεγαν με εψησαν και πηρα και κατι βιβλια (ξερω μεχρι εκει καλα να παθω)

το θεμα ομως δεν ειναι αυτο το θεμα ειναι οτι με πανικοβαλανε τοσο πολυ που για μια εβδομαδα ειχα παθει αρωστοφοβια οταν λοιπον μιλησα με εναν φιλο μου γιατρο μου ειπε οτι το 90% απο αυτα που μου ειπαν ειναι ψεματα αλλα και πολυ επικινδυνα

και επισης λοιπον εκτος απο αυτο που θεωρω πολυ επικινδυνο υπεγραψα και μια καρτα συνδρομης και εδινα τα λεφτα καθε μηνα σε καποιον σπο το σωματειο υποτιθεται.

Μια φιλη μου ομως απο το απεναντι μαγαζι επειδη δεν μπορουσε να τα πληρωνει ζητησε να τα επιστρεψει μεσα σε δεκα μερες οχι μονο δεν το δεχτηκαν αλλα της εστειλαν και εξωδικο οτι χρωσταει 1000 ευρω μαζι με τοκους απο 500 που ηταν να δωσει

απο μια μικρη ερευνα που εκανα ειδα οτι εχουν εξαπατησει κοσμο σε αλλους μαλιστα εβγαλαν και χρηματοδοτηση απο την τραπεζα!!!!!!

αρα καλυτερα να αγοραζουμε βιβλια απο εκει που πρεπει

Απάντηση από scorpio41:

κι εμένα μου είπαν θα μου φέρουν προφυλακτικά με διπλή επίστρωση......αλλά μούφα!!!

Απάντηση από oldboy2:

εχω μια πολυ τρελη, σχετικη,ιστορια αλλα ειναι μεγαλη και θα κουρασει!

Απάντηση από soumka:

ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ

Απάντηση από deleteduser:

η αληθεια ειναι πως εχω αγορασει

πολλες φορες ετσι βιβλια

αλλα δεν μου εχει συμβει..τι να πεις

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη STARI_1972 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από sunefoulla:

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?

Απάντηση από noikokyroula:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ

Απάντηση από tarantula:

tha to exoume upopsin

Απάντηση από ermisapollo:

nikolas..kala ths ekanes..

mia doyleia einai ki ayti..den ftaine ta paidia poy tin kanoyn...t'afentika einai oi APATEWNES..

exw akoysei oti yparxei megali ekmetaleysi ekei...

.

Απάντηση από alexandra_23:

χμμμμ κοιτα συμφωνω με καλαμαρι

Απάντηση από NIKOLAS2410:

=))

σε φαγανε τα στατικα Νικολα;και οι στροβιλομηχανες;;

:P

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DR8519TEO ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

κρειβεν και τεο,,,,

καποτε ημουν ωραιο παιδι,,,μη βλεπετε το τωρα...

Νικολας...

ο αντρας που επιθυμουν ολες οι γυναικες...

της ελυσες και αποριες;;

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη DR8519TEO ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.

......Νικολα.....ωπα ρε φιλε......κατσε να βαλω το τσιγκινο..... χαχαχαχαχα.....

Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί από το χρήστη Kraven31 ο οποίος έχει διαγράψει το προφίλ του.
Απάντηση από PANSER1:

4 μολις ξεμπερδευτης να μας πεις

πρωτα διαβασμα ΄η καπνισμα

για αυτο και εγω οταν ηρθαν,,,,,τους αρνηθηκα να τα αγορασω ευγενικα,,,

θα μου πεις γιατι ανοιξα,,,,,ηταν και δυο κοπελες,,,,και οι δυο ηταν,,,,

για φαγωμα,,,,το ενα μαλιστα πηρα και το τηλ του και το βγαλα γκομενα για μια βδομαδα,,,

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

arxise to kapnisma** kai kopse to diavasma

mperdeutika prin

Απάντηση από KALAMARAKI_20:

arxise to diavasma kai kopse to diavasma

Απάντηση από dentinpaleyo:

PERASTIKA

Απάντηση από jovan33:

σωστά!!!

Επιστροφή

Η έκδοση αυτή του site είναι για χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη javascript. Η πρόσβαση στις υπηρεσίες είναι περιορισμένη, για πλήρη πρόσβαση στο site ενεργοποιήστε τη javascript και κάντε refresh τη σελίδα.